|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Užina je obavezna
20.12.2016 13:09:02   
Anck Su Nmaun
Vockice, uvek. Kod nas prepuna cinija voca na stolu ne moze da izdrzi ni jedan citav dan.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Užina je obavezna
20.12.2016 13:13:19   
Mala Elena
Svaka cast!
Kod nas ima voca ali ja jedem uglavnom kada muz guli, jer mene mrzi. A deci mi nije tesko da dam user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Užina je obavezna
20.12.2016 13:19:20   
IvanaSK RR
Sin voli jabuke, banane i nar. Ostalo voce bas malo jede.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Užina je obavezna
20.12.2016 13:20:36   
Anck Su Nmaun
MM pocetkom Nov. kupi gajbu mandarina.... mislila sam sve ce se pokvcariti, Do kraja nedelje nije je bilo ...user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Užina je obavezna
20.12.2016 13:23:47   
Sanjica26 RR
Uvek za uzinu bude voca. One vole od zimskog voca najvise mandarine, ali jedu uglavnom sve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Užina je obavezna
20.12.2016 13:28:03   
LauraAndrija
L jako slabo jede sve pa i voće, hoće samo bananu i to pojede pola.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Užina je obavezna
20.12.2016 16:34:31   
Mala Elena
Nadam se da je to faza kod nje. Pisala sam gore u nekom postu da nije jedno vreme htela da zine na bananu. user posted image

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Užina je obavezna
20.12.2016 16:36:29   
Anck Su Nmaun
Kad su bile bas malene tamo 2-3 godine nisu htele meso ni na slici, borba. Uvek me je tesilo, i jako radovalo sto bar voce i povrce do besvesti jedu. Sad se jede uglavnom sve user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Užina je obavezna
24.7.2017 20:11:20   
Dragce86
Mi bez banane ne idemo nigde pre podne :) Spakujemo vodu, cuclu, portiklu i BANANU i onda put pod noge - u voznju kolicima sabajle svako jutro :D

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Užina je obavezna
24.7.2017 22:09:45   
Anck Su Nmaun
Ja ponesem plazmu il barnija ako idem negde duze od 2 sata. A devojcicama jedino na duze onda neku vockicu.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Užina je obavezna
24.7.2017 23:04:44   
dddaca
Obavezno voce, jedno vreme je to bila banana, a sad vocna salatica

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Užina je obavezna
25.7.2017 7:10:43   
IvanaSK RR
Kod nas je uzina uglavnom plazma, vocni jogurt..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Užina je obavezna
4.1.2018 19:49:33   
Sanjica26 RR
Da li se vi mame starije dece od pet godina i dalje drzite toga da deca imaju dve uzine?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Užina je obavezna
4.1.2018 19:51:09   
emicaa
Sanja moja nema 5 godina ali se drzim toga.Predugo je izmedju dva prava obroka da ne pojede nista.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Užina je obavezna
4.1.2018 20:20:54   
Anck Su Nmaun
Nekad je preskocimo ali uglavnom da, gledam da imaju vockicu uglavnom .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Užina je obavezna
4.1.2018 20:30:17   
MamaNecaVo
Kod nas je vocka obavezna.Naravno,ponudim je ali cesto i ne pijede.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Užina je obavezna
4.1.2018 20:43:36   
Sanjica26 RR
Da, da. I mi isto jedemo uzinu. Uglavnom bude vocka ali nekada se i zaslade cokoladicom. Vidim da neki roditelji ne daju uzinu. Za uzinu su grickalice.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Užina je obavezna
4.1.2018 20:57:52   
emicaa
kod nas nekad bude vicka,nekad jogurt ili onaj monte kolacic.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Užina je obavezna
4.1.2018 21:19:00   
Rosita
U 90% slucajeva je takp. Voce izmedju dorucka i rucka uvek. Popodne uglavnom isto voce, mada nekad ne stignemo ili nece, ali onda dam limunadu sa medom koju hoce jedino ovako- kasicica meda, puna, malo vrele vode da se rastvori, onda hladna voda, pa malo manje od pola limuna. Neverovatno, ali ako nije po ovom receptu nece. Isto tako, ako negde idemo ili iz drugog razlogw ne bude voce izmedju obroka, planiram da uz dorucak dam cedjenu pomorandzu. To uvek dam uz jaje, gledam da ne dajem jogurt jer dr gvozdje bolje iskoristi uz c vitamin. A slatkis uzima posle jela, kad zatrazi. Ne jede puno, mislim. Danas je pojeo 2 mancmelou keksica.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Užina je obavezna
4.1.2018 23:12:18   
MamaNecaVo
Ja cesto pravim zdrave keksice i mafine pa dobije i njih za uzinu.Da kazem cesto.
Slatkise izbegavamo zbog kandide i srecom ne voli ih.A grickalice.. pa nisam za njih.Nije da sam od onih majki koje deci daju pticje mleko bukvalno,ali ipak za uzinu treba ponuditi nesto kvalitetnije u smislu namirnice,npr voce i tome slicno.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Užina je obavezna
4.1.2018 23:24:51   
Ana RR
Rosi, i ja tako spremam limunadu user posted image samo stavljam manje meda.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Užina je obavezna
5.1.2018 8:39:48   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Da, da. I mi isto jedemo uzinu. Uglavnom bude vocka ali nekada se i zaslade cokoladicom. Vidim da neki roditelji ne daju uzinu. Za uzinu su grickalice.user posted image

user posted image Sanjice i ja to cesto vidim ali vidim uglavnom da ta deca "mlate" sve po redu sta god im das.
Moja na prazan stomak pojede bananu, pa dorucak pa uzina izmedju dorucka i rucka, to je UVEK voce, a ako "brljavimo" to je uvek posle rucka a najcesce posle vecere. Na dan sigurno pojede jednu bananu i jednu jabuku minimum. Slatko ide posle rucka, a zezancije kokice i to ide posle vecere ako gledamo zajedno neki crtani i sl.

Rosita moj recept za limunadu identican user posted image isto ce je popiti samo tako, a narandzu moja cura nece da vidi ocima.

Elem da se vratim na ovu decu sto grickaju. U okolini imamo par malaca za koje se zapitam Bozeeee hrane li ih roditelji uopste. Pomlate sve sto im das, nema veze jel to voce ili su keksici ili cipsevi i sl. Daj sta das. Ne biraju a opet ovaj moj probirac jede voce i trudim se da bude sve organizovano a ona katastrofa jede. Tako da ja ne znam "sta je pametno". Koliko vidim ona deca koja jedu i pastete vala jedu i grasak i boraniju i sve redom, a ova moja koja ne jede tako nesto nezdravo bira haos, spanac nije pojela godinama. PA mozda je bolje ne truditi se toliko oko hrane i dece jer iz mog iskustva kad se trudis da sve bude po pe esu ne izadje bas dobro. A ovi malci sto su valjda jeli pileci batak sa sest meseci i picu za 7 jedu sve zivo i zdravo i nezdravo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Užina je obavezna
5.1.2018 10:53:16   
Ana RR
Moje dete ujutru doručkuje kući pa ide u vrtić. Tamo ima dve užine i ručak. Kući dolazi oko 4 i od tada pa do 9, kada ide na spavanje, on ima i ručak i večeru i užinu (nekad i dve) user posted image

Jednom prilikom je ručao tek negde oko 18h (nije bio gladan posle vrtića) i ja računam da će pre spavanja pojesti samo neku užinu (banana i plazma, krekeri sa sirom ili nešto slično), međutim on je uredno tražio i večeru i užinu user posted image Koliko ne voli ujutru da jede toliko uveče voli. I jedino uveče mogu da mu podvalim da proba nešto novo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Užina je obavezna
5.1.2018 11:53:04   
MamaNecaVo
Morala bih onda i ja raj recept da isprobam sto se limunade tice.
Do sada je A nisam nudila ali vredi probati.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Užina je obavezna
8.3.2018 12:57:43   
Dora89
Obavezno, voćna! Bolje nego grickalice.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here