|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
8.11.2014 12:35:51   
Klarita
K je u fazonu doktorice oduvek, cini mi se.Imala je par puta izjave da hoce da bude frizerka i policajka, ali to izgovori i odmah kaze, "ne, ne, ne, ipak cu da budem doktorica". Medjutim krenula je da gleda sa mnom Uvod u anatomiju i "raspametila" se u pozitivnom smislu od operacija. Sad ce da bude doktor da operise, tako kaze, a ja je naucih da je to hirurg. Moj tata joj vec kupio masku i kapu, sva je vazna, svima samo o tome prica.
Obozava Kristinu Jang i zove je "ona ruzna"user posted image malo je reci da su baka i deka raspameceni od sreceuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
8.11.2014 12:38:40   
Misha i Ljisha
Znaci da se nadam i da ce moju fazo doktorice drzatiuser posted image . A ova moja jos ni ne prica haahahah...Jao super su vam cerkice. user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
8.11.2014 12:44:15   
choopa choops
Sve doktorica do doktorice. Mada, ova moja ako bude voljela hemiju, biologiju kao majka joj, može samo da sanja o tome user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
8.11.2014 13:39:04   
mali_mis
Kuvar ili zestoko smetalo u kuhinji user posted image Moram da ga dovedem u red da ne bude ovo drugo, uzasava me zavirivanje u serpe preko ramena.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
26.11.2014 16:07:16   
Figaro88
Veterinar.Prvo je htela da bude doktor za babe i bebe,a sad ovouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
28.12.2014 20:13:04   
maminozlato1
Jos se nije izjasnila, al ocekujem pevacica ili doktorica - ko i vecina devojcica user posted image

_____________________________

Sreća je u malim stvarima

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
28.12.2014 20:45:29   
jabudic
Jedan vatrogasac, drugi prodavac odijela user posted image

(odgovor članu maminozlato1)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
28.12.2014 21:19:17   
dejana007
mislim neki elekticar user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
28.12.2014 21:35:23   
superm
IZVORNA PORUKA: superm

1. naucnik, 2. sportistauser posted image user posted image user posted image


Ovo sam napisala pre skoro godinu dana, i dalje isto mislim! S tim sto dodajem da ce mladji sin, sportista biti rukometaš! user posted image user posted image

< Poruku je uredio superm -- 28.12.2014 21:36:44 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
28.12.2014 21:44:04   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jabudic

Jedan vatrogasac, drugi prodavac odijela user posted image


cuj molim te, nema sanse. drugi da bude automehanicar, stolar, elektricar.. da ima dete od cega da mi zivi!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
20.2.2015 21:46:28   
mila83
Seka uglavnom ponavlja isto,bice slikarka i uciteljica, a sin vatrogsac ili policajac...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
20.2.2015 23:01:29   
serpica
Starija ce da radi bilo sta ali u Americi user posted image a mladja ce da radi u Urgentnom centru sa dr Nemanjom obavezno user posted image
ako pogledam bebca po onome sto radi bice verovatno moler ili neki umetnik user posted image

< Poruku je uredio serpica -- 20.2.2015 23:02:38 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
20.2.2015 23:05:44   
anci kv
policajac neće sigurnouser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
6.3.2015 21:05:52   
veselicaa
Stasa veterinar trenutno,a A.jos ne zna user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
6.3.2015 21:44:52   
mila83
Moj sin je danas promenio da zeli da bude majstor,vec sam to pisala u nekoj temi....i to je samo dosao iz sobe i izjavio nam,dok sam kuvala rucak user posted image Znaci da je ozbiljno !user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
6.3.2015 22:01:22   
veselicaa
A sutra ce biti nesto drugo user posted image Tako moja S.svakih nedelju dana drugacijeuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
6.3.2015 22:10:24   
Bibilib
Za sada vojnik ili policajac....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.3.2015 13:36:39   
acalukic
moja cerka je htela biti dr, nije joj se ispunila zelja, a unuka moze biti prodavacica

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 0:27:23   
mila83
Evo citam sta je D hteo u martu...danas rece da ce biti bagerista ! Hoce covek da vozi bager ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 7:37:12   
vikiveki
E kamo sreće da moja ćerka menja mišljenje kao tvoj sin Milauser posted image ona već duže vreme,čini mi se dve godine priča da želi da bude arheolog,a ja se sve nadam da će je to proći,već sam pisala o tome.A pre toga nikada nije pričala o tome šta bi htela da bude.
A stariji sin on nema želja...bar još uvek,ima vremena tek je završio 1.razred

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 12:30:34   
veselicaa
S kaze da ce da upise medicinsku skolu user posted image kao tata pa da leci ljude.Da bude doktorkauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 12:50:54   
vikiveki
user posted image za doktorku,moj najmlađi sin ako je sudeći po interesovanjima biće bubnjar,znači od bubnjeva se ne odvajauser posted image ali to je tatin sin,tata je imao svojevremeno grupu i bio je bubnjar a kasnije i pevač u istoj grupi.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 13:52:55   
mila83
Bravo za malu doktorku,user posted image ali jos vece bravo za malog bubnjara(ipak sam ja muzicarkauser posted image )user posted image imate u Sm u muzickoj skoli i odsek za bubnjeve,sto da ne ! user posted image a mm ti je muzicar,mozda ga znam?
Moja cera i dalje tvrdi da ce biti umetnica,slikarka i uciteljica,a dodala je jos i balerina user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 14:42:19   
vikiveki
Mila, nisam znala da ovde ima odsek i za bubnjeve,mogla bi da se raspitam,i da vidim sa koliko god. primaju polaznike jer Stefan u septembru uzima 4 god,da nije mnogo maliuser posted image a čika nam svira gitaru,brat mm,imaju neki bend koji svira po slavljima ali i na moto susretima su svirali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 14:53:40   
mila83
Moze da krene u muzicko zabaviste,gde ce se vec videti kakve su mu predispozicije za bubnjeve user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here