|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 15:43:16   
Bibilib
Ne znam ko je za a ko protiv trbusnih plesacica ali ja se njima odusevljavam kako igraju i sta sve mogu sa svojim telom,to mi je tolko lepo da nekad pozelim da to znam i ja,ali na zalost kasno je za mene.I kolko znam one nisu gole vec imaju svoje kostime i nisu mazane uljem...a moram priznati da sada ima i "normalnih"devojaka i devojcica koje se ne bave nikakvim plesom a dupici i sisici im sevaju na sve strane kao sto sam juce vide par njih,meni je to ruznije sto ide gradom i svako je gleda nego da glepa Trbusnu plesacicu dok izvodi svoju tacku i mene obori snoguuser posted image user posted image user posted image
Ali cerku za sada nemam pa ce moji sinovi biti ko zna sta,jedan ima zelju da bude vojik a drugi cacka struju i kablove....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 15:51:14   
mila83
Moj sin menja skoro svaki dan sta ce da budeuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 15:59:30   
vikiveki
Bibilib nemam ni ja ništa protiv trbušnih plesačica ali mislim da je to ipak samo hobi kojim bi se neka devojka sporedno bavila, a ne zanimanje. Možda sam staromodnauser posted image sa obzirom koliko god. imamuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 16:43:18   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja mislim da će moj najmlađi biti definitivno bubnjar u nekom rok sastavuuser posted image

A moja S je rok zvezda user posted image eto Viki nama bendauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 17:05:04   
aleksandrici
I ja isto mislim,jesmo staromodne,hahahhaha,ali ipak samo hobi i to je stvarno prelepa umetnost,trebas biti nadaren da bi savladao tehniku plesacica,verujte,probala sam,ali na zalost bezuspesno.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 17:17:38   
vikiveki
Ma nek su oni živi i zdravi svako će naći nešto što ga zanima i ispunjava,bar se nadam.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 17:32:02   
amdn
mi isto menjamo svaki dan, sad bi da bude veterinar da pomaze zivotinjama, a boji se osice jer ga bocnula skoro

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 19:39:09   
Mariya

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Bibilib nemam ni ja ništa protiv trbušnih plesačica ali mislim da je to ipak samo hobi kojim bi se neka devojka sporedno bavila, a ne zanimanje. Možda sam staromodnauser posted image sa obzirom koliko god. imamuser posted image


Viki, slažem se. Da mi za 12 godina dođe jedna od njih i kaže da će biti trbušna plesačicauser posted image i tako zarađivati za život, ne znam šta bih radila ali sigurno mi se ne bi dopalouser posted image
Juče sam Luciji rekla da će sigurno biti advokat jer ona uvek na sve ima odgovor i iz svega zna da se izvuče rečimauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 22:44:03   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Bibilib nemam ni ja ništa protiv trbušnih plesačica ali mislim da je to ipak samo hobi kojim bi se neka devojka sporedno bavila, a ne zanimanje. Možda sam staromodnauser posted image sa obzirom koliko god. imamuser posted image


Viki, slažem se. Da mi za 12 godina dođe jedna od njih i kaže da će biti trbušna plesačicauser posted image i tako zarađivati za život, ne znam šta bih radila ali sigurno mi se ne bi dopalouser posted image
Juče sam Luciji rekla da će sigurno biti advokat jer ona uvek na sve ima odgovor i iz svega zna da se izvuče rečimauser posted image


Slazem se Mariya. Isto bih reagovala.daleko bilo ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 23:06:48   
veselicaa
Mariya izgleda da je plesacica danas popularno zanimanje,na prethodnoj stranici jedna clanica rece da je fino da se plese sa pevacima user posted image user posted image Strasno zaista user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 23:08:47   
vikiveki
Ne znam,možda to jeste popularno,ali od toga leba nema,osim ako ne bude vrhunska plesačica.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 23:12:38   
veselicaa
Viki koje bre zanimanje plesacica,o cemu one pricaju ja ne znam. Jos uvek ne verujem da roditelj moze tako nesto da kaze,ali ima nas svakakvih.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 23:38:17   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Viki koje bre zanimanje plesacica,o cemu one pricaju ja ne znam. Jos uvek ne verujem da roditelj moze tako nesto da kaze,ali ima nas svakakvih.


Bas ! user posted image a ima i muskih trbusnih plesaca,jeste li to videle ?!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 23:42:39   
aleksandrici
Tehnicar za drumska vozila,sta god to znacilo?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 0:01:00   
vikiveki
Mila, to još nisam videla,ali u današnjem svetu ništa me više ne može iznenaditi...prave vrednosti su pale na niske grane.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 0:03:05   
Mariya

IZVORNA PORUKA: veselica

Mariya izgleda da je plesacica danas popularno zanimanje,na prethodnoj stranici jedna clanica rece da je fino da se plese sa pevacima user posted image user posted image Strasno zaista user posted image


Ja tu odmah pomislim na one ćurke što igraju u grandu i sličnim emisijama,pa koji. Roditelj bi to želeo svom detetuuser posted image
al' jes',ima nas raznih...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 0:06:48   
Mariya
IZVORNA PORUKA: mila83

Bas ! user posted image a ima i muskih trbusnih plesaca,jeste li to videle ?!


Ej,to još nisam videla?kakvi su?jesu li izdepilirani trbusnjaci ili dlakavi pivski stomaci?user posted image user posted image
a jes'' i to nešto sto bih pozelela svom sinu,da bude trbusni plesač,ahahahuser posted image


< Poruku je uredio Mariya -- 22.7.2015 0:09:02 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 0:42:17   
mila83
ahahahahahahahauser posted image
Videla sam cini mi se u nekom tv sou ,valjda Ja imam talenat,tada sam prvi put cula za to.ne secam se kakav je bio tacno stomak,nisAM mogla dugo da gledam ! !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 7:58:46   
vikiveki
Setila sam se i ja sad.To je bilo u Ja imam talenat...mislim da su bili izdepilirani stomaciuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 8:41:23   
jovana jojo
Moja ćera za sada ne pokazuje nikakve želje.Voli da se lepo oblači i doteruje,zna da se našminkauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 15:45:04   
vikiveki
Jovana onda će tvoja ćerka biti manekenkauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 16:37:10   
LP mama
Kod nas se menja ali najduže želi da bude specijalac, žandarm i tajni agent user posted image
Juče je rekao da bi mogao biti veterinar a inače kad je bio manji nabrajao je tri zanimanja
policajac (što uopšte nije daleko od trenutnih želja), fizioterapeut (kao moja sestra) i staklorezac, kad
sam pitala zašto rekao je "pa moram valjda, i tata je" user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 16:45:36   
amdn
srecice male oni bi svaki dan drugo zanimanje, ja da treba ponovo da biram sta bi ja bi verovatno opet izabrala nesto sto ne donosi pareuser posted image

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 18:40:15   
Mariya

IZVORNA PORUKA: LP mama
kad sam pitala zašto rekao je "pa moram valjda, i tata je" user posted image


Heheuser posted image
jao, kad se samo setim, šta sam je sve htela da budem kad sam bila mala...pa šta sam htela da radim kad sam završila srednju, a na kraju šta postadohuser posted image
lu je izjavila da neće biti doktorica ili medicinska sestrauser posted image

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 20:12:41   
jovana jojo
user posted image Neka ih neka samo biraju,na kraju će znati makar šta neće hteti da buduuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here