|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
29.3.2011 13:37:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Pa juče smo je kupali sa par kapi sebameda u vodi . Sve više sam sigurna da nas je Calgel zeznuo .
A vidis kad su mi u DZ rekli da je kupam sa sebamedom, njoj se tada i pojavio osip, pa mi je patronazna rekla da je kupam samo vodom i da ne stavljam nista. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Osip
29.3.2011 13:38:31   
Jeca*
ali to onda znaci da je alergicna ili na lidokain ili na kamilicu. Ja ti kazem, za svaki slucaj, sad oprezno sa kamilicom...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Osip
29.3.2011 13:46:31   
*Alexx*
Bubo, ne znam koji prašak i omekšivač koristiš, ali Andrej se redovno osipao ako nije isprano kako treba. To ispod brade meni liči na osip od balavljenja, zbog zuba, i retko kad osip nestane za dan, mora par dana. Maži joj neku kremicu (ja se kunem u Mustelu) da hidridaš to mesto. Moguće je da pljuvačka povuče prašak koji je eventualno ostao na portikli pa dodatno iritira... nemam pojma.
Alergije na hranu, lidokain, su moguće, naravno. Nemoj joj stavljati Calgel, bolje vince user posted image dok se ne povuče osip, pa možeš opet Calgel da vidiš da li je to u pitanju.
Ispisah roman user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Osip
29.3.2011 13:46:59   
Anoniman
Jeco , ne nađoh kamilicu u sastavu ... ali zato ima gomila svaštanečeg ...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Osip
29.3.2011 13:49:17   
*Alexx*
Bubo, sačekaj par dana, Andreju se nikad osip nije povukao za dan-dva, trebalo je malo duže. Možda je prosto osetljiva. 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Osip
29.3.2011 13:49:34   
Jeca*
Ima kamilicu, sigurno...cekaj da ti nadjem.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Osip
29.3.2011 13:50:52   
Jeca*
evo pri kraju..nuspojave
KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Osip
29.3.2011 13:52:09   
Jeca*
premda, osipi pri nicanju zuba su normalna pojava, manje vise, jer beba svasta trpa u usta.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Osip
29.3.2011 13:54:22   
Jeca*
No licno, ne verujem da je calgel. Prosto, osula se od znoja, praska, ako je bila u kontaktu sa nekim mozda od necije kreme, parfema...lupam. Ali, ako nije mnogo prosto prati i stavljaj talk pa ako se ponovi onda ces definitivno morati da istrazis. Ali ja se nadam da nece.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Osip
29.3.2011 13:56:22   
Anoniman
Dr je rekla da je mažem sebamed kremom protiv osipa , kaže jako joj je suva koža . Ja nisam primetila a joj je koža suva , ona kaže jeste , osip je suv . Eto , mažem , pratim ... A Nina nije baš oduševljena tim mazanjem .

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Osip
29.3.2011 14:27:35   
Vika
Ne znam da li masiraš bebu, ako da, možeš sa Sebamed uljem, tako ćeš joj i hidrirati kožu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Osip
29.3.2011 14:32:18   
Jeca*
Ja ne znam dete koje voli da se maze...Luka i dan danas bezi na drugi kraj stana kad me vidi sa kremom user posted image  jedino je voleo calgel kad je malo porastao jer mu je valjda pomagao, pa mi je sam donosio calgel da mu namazem zubic kad ga boli user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Osip
29.3.2011 14:37:19   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Ja ne znam dete koje voli da se maze...Luka i dan danas bezi na drugi kraj stana kad me vidi sa kremom user posted image  jedino je voleo calgel kad je malo porastao jer mu je valjda pomagao, pa mi je sam donosio calgel da mu namazem zubic kad ga boli user posted image user posted image


Moje dete JEDINO dozvoljava Calgel, ali valjda zato što voli da jede user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Osip
29.3.2011 21:55:38   
Anoniman
Ali Sebamed protiv ojeda i osipa (ako na to misliš) nije hidrantan. Ja ga koristim za Markovu guzicu kao redovnu negu. Ako je osip suv, više bi ti pomogla Mustella Stelatopia. Znam, pašćeš u nesvest od cene, ali pakovanje je oooogromno i pošto je jako hidrantna, trajaće ti jako duuuugo. I ako nastavi da se širi ne daj Bože, poslušaj me i traži uput za dermatologa. Pedijatri su... neću da lajem. Nemaju bre pojma! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Osip
29.3.2011 23:21:18   
Anoniman
Kada se koristi rastvor hipermangana , je l' kod ojeda ili ? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Osip
29.3.2011 23:29:41   
madre
bubo, moj sincina je par meseci imao ekcem i od tada ga SVAKO VECE kupamo u tom rastvoru (stavimo 2-3 zrnceta u kadicu vode).a, inace, da, mislim da se koristi kod ojeda.


< Poruku je uredio madre -- 29.3.2011 23:30:24 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Osip
29.3.2011 23:33:03   
Anoniman
A da kljuknem ja Ninu u to , a ? user posted image Zato što je dr rekla da joj ovo Ninino baš i liči na ekcem .

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Osip
29.3.2011 23:34:43   
madre
slobodnouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Osip
29.3.2011 23:36:32   
Anoniman
Hipermangan isušuje! Koristi se kod ekcema ali onog goreg oblika koji curi! Marku je ukinut čim je zaraslo, dr je rekla "Neću više da isušujem!", i korišten je samo za glavu na kojoj je curilo, za telo ne, jer je tamo svakako bio suv, tamo je kupan ulajnom kupkom i mazan kremama.
Kod Luke sam ga koristila za ojed pod pelenom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Osip
29.3.2011 23:40:14   
Anoniman
Uffff ... Aj sad budi pametan user posted image .

Noćas sam je okupala samo mlakom vodom , i nisam je mazala sebamedom , nego ovom bebi kremom koja je masnija , na fazon Pavlogala , kako se zove , aaaaaa , ne mogu da se setim , tamo je u sobi . Seba med sam joj stavila juče i nešto nisam bila zadovoljna jer mi je delovap krečno , kao da isušuje još više . Videću sutra kad se probudi kakva je posle večerašnjeg tretmana .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Osip
29.3.2011 23:42:00   
Anoniman
E da, jeste, mnogo više je krečan nego hidrantan.

PF bre, kako nisam pogledala izbliza danas, mogla bih dati neki pametniji savet. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Osip
29.3.2011 23:43:40   
choopa choops
Bubo ne znam ti pomoci, ali drzim fige da sto prije prodje user posted image

Ja kad god L ili M imaju nekakav osip namazem fino Bepanthen i to prodje. Ali to su vjerovatno osipi druge vrste user posted image A kupke od starta samo Kosili, ponekad Becutan.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Osip
29.3.2011 23:48:43   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA


user posted image




Žene , nađoh ovde ... ovo Ninino ovako nekako izgleda , tj tako je sitno tačkasto , ali nije ovoliko crveno , kod nje se mora zagledati da se vidi. Ovo je najpribližnija slika onome što ona ima na trbi i leđima .

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Osip
29.3.2011 23:50:28   
jovicaa
bolje da si nju slikala pa stavila fotkuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Osip
29.3.2011 23:55:40   
Anoniman
Ma zaboravila sam , tuka , a sad spava .

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here