|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
29.3.2011 23:55:41   
madre
IZVORNA PORUKA: Tash

Hipermangan isušuje! Koristi se kod ekcema ali onog goreg oblika koji curi! Marku je ukinut čim je zaraslo, dr je rekla "Neću više da isušujem!", i korišten je samo za glavu na kojoj je curilo, za telo ne, jer je tamo svakako bio suv, tamo je kupan ulajnom kupkom i mazan kremama.
Kod Luke sam ga koristila za ojed pod pelenom.


a koju uljanu kupku koristite?
a inace, ja stavim sa 2-3 zrnceta hipermangana na punu kadicu vode, ne isusuje mu kozu, a ja sve imam utisak da ga tako dezinfikujemuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 29.3.2011 23:59:45 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Osip
29.3.2011 23:57:20   
Anoniman
Mustela stelatopia

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Osip
30.3.2011 0:06:38   
MERYEN

IZVORNA PORUKA: Tash

Mustela stelatopia

user posted image



Mustela je zakon za sve ostale!

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Osip
30.3.2011 0:10:19   
madre
a je l ovom kupkicom moze i kosa da se pere, pitam se da li je zamastiuser posted image pitam jer planiram da mu kupim nesto za kupanje od mustele.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Osip
30.3.2011 0:13:19   
jovicaa
a kakvu kupku uopste treba koristiti za normalnu decju kozu? ja ne stavljam nista, kosu mu perem nekim niveinim za bebe, a telo decjim sapunom(koji mi je uzasan) ali to jos po savetu patronozne...user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Osip
30.3.2011 0:16:47   
madre
mi koristimo chicco kupku i za telo i za kosicu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Osip
30.3.2011 10:43:10   
Anoniman
Čini mi se da nam se osip povači . Na licu nema gotovo ničeg , puj , da ne ureknem . Na telu se smanjilo . Mazala sam Pavlogal kremom juče a okupala samo vodicom a kosu oprala redovno sebamed šamponom .

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 257
   RE: Osip
30.3.2011 10:45:46   
Anoniman
Evo i nama se povlaci od jekoderma, i isto sam je kupala samo vodom bez kupke.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Osip
30.3.2011 13:44:58   
madre
samo da kazem da nekada osip na licu ne treba uopste bilo cime mazati, povuce se sam od sebeuser posted image zato sto ce neke mame pomisliti da je nestao bas od toga sto su mazale, a zapravo nije... jednostavno se povuce.

< Poruku je uredio madre -- 30.3.2011 13:46:35 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Osip
31.3.2011 9:29:54   
Anoniman
Primetila sam da Petra ima neke suve pecate .. Sve gledam da li je ekcem , tako se susi koza , na laktovima ustvari onako sa strane , na rebrima , ima jednu kao tacku na kolenu i na ledjima nekoliko  .. Ali nije crveno samo suvo i kada je okupam onda se malo zacrveni , jel imao neko slican problem ? Te tacke su velicine zrna pasulja recimo .. 

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 260
   RE: Osip
31.3.2011 17:40:39   
marijajo
Mi smo se osuli sinoc.Juce smo jeli sargarepicu,ali mislim da nije od toga.Vise mi lici na osip od vrucine user posted image user posted image user posted image
Mada sam greskom kupila pavlovicevu sa kamilicom,moguce da je od nje izasao???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Osip
31.3.2011 18:21:21   
Anoniman
Marijajo , a na kojim mestima se osula ?

Meni je Pavlogala majka Mara .

(odgovor članu marijajo)
  Direktna veza do poruke: 262
   RE: Osip
31.3.2011 18:27:27   
marijajo
Osula se po ledjima i ispod miskica.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Osip
31.3.2011 18:29:17   
Anoniman
Htela sam da skontam da li se osula na mestima gde si je tretirala kremom .

Moguće da je od vrućine ... a ta koncentracija kamilice u kremi ne verujem da bi smela da bude tolika da izazove alergiju user posted image

(odgovor članu marijajo)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Osip
31.3.2011 18:36:42   
marijajo
Pa,mazala sam joj ispod miskica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Osip
31.3.2011 18:38:44   
marijajo
A drzao je svekar i nosio je vuneni dzemper.Moguce da je od vune.Ja mu sad kazem,obucite nesto drugo,ne znam da se nije ozula od vunenog dzempera i on nista bre,uzeo je i nosi je.E dodje mi sad da vristim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marijajo)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Osip
31.3.2011 18:42:00   
Anoniman
Pa nije joj vuna bila u direktnom kontaktu s kožom , imala je garderobicu , jel?

(odgovor članu marijajo)
  Direktna veza do poruke: 267
   RE: Osip
31.3.2011 18:43:44   
marijajo
Bubo,imala je tanak bodic samo,kod nas je toplo u stanu,a taj dzemper je bas cupav.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Osip
31.3.2011 18:46:44   
JMPM
Vuna (cista) je gadna,bockava,ja nikada nisam mogla da je nosim,pa makar i nesto ispod obukla prodje kroz sve.Moguce da je od tog dzempera.

(odgovor članu marijajo)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Osip
31.3.2011 18:48:36   
marijajo
I ja sma pomislila.Ne vredi sto ja pricam da je to,ostah bez usta user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Osip
31.3.2011 18:49:19   
marijajo
Hvala devojke user posted image

(odgovor članu marijajo)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Osip
31.3.2011 19:33:47   
marijajo
Nije nista od ovoga!!Ekcem jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marijajo)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Osip
31.3.2011 21:19:13   
Vika
Eh bre Marijajo, ali ne sekiraj se , sve nam je to u rok službe!

(odgovor članu marijajo)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Osip
31.3.2011 22:45:52   
marijajo
Znam,Vika user posted image
Najgore je sto ne znamo od cega joj je izasao.Lakse bi nam bilo da znamo makar uzrok.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Osip
15.4.2011 9:57:57   
Anoniman
Pisala sam vec da se Milici povlaci osip od jekoderma, povlacio se ali ne nesto posebno, otisli smo kod dr jer me je bas nerviralo... Rekla mi je da je mazem mustelom-stelatria i povuklo se bukvalno sve, pa sam joj kupila i kupku isto stelatria, tako da nastavljam sa tim bez obzira sto se povuklo, koza joj je super... Inace krema i kupka su za negu suve i nadrazene koze kod dece,crvenilo koze,perionalne iritacije, ispucanu i ostecenu kozu,izgrebanu kozu kod atopijskog dermatitisa... I definitivno vredi sve pare...

(odgovor članu marijajo)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here