|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
28.3.2011 18:46:00   
Maya21
Bubo a kakav je osip? Onako sitne bubuljicice ili crvenilo? Tadej je imao te kao bubuljicice koje su se same povukle sledeci dan... Taj dan nista novo nisam jela, pila ( sisao je jos uvek - i samo sisao ), nista nismo menjali od praskova, omeksivaca, kupki... Jedino je dobio sinacilin da pije, ali to smo proverili i nije alergija... Mozda se desi nekad u organizmu nesto pa se desi samo od sebe... Vidi kako Nina reaguje, ako ga bude i sutra popodne povedi je kod dr. to je jedino sto mogu da ti kazem user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Osip
28.3.2011 18:49:48   
marijajo
Chicco nikako!!!Mii se isusila koza od te kupke i perutala joj se koza!!
Sada koristimo Mustelinu kupku,odlicna je.Kozica joj je tako mekana.Ne znamo od cega joj je izasao osip po stomaku,ni dr nije sigurna.Ja mislim da je od praska za ves.Moja mama joj je kupila bodic i oprala,a ja joj obucem taj bodic,ne razmisljajuci da mama koristi drugi prasak user posted image user posted image user posted image
A ono na licu joj je ekcem,potvrdila nam je dr.
To na stomacicu smo resili Mustela stelatopia kremom za lice i telo.Odlicna je.Uvece smo namazali,ujutru nije bilo nicega.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Osip
28.3.2011 18:54:24   
jovicaa
aleksandar ima neke sitne bubuljicice po grudima i po vratima ponekad,,, ali tako sitne da ih samo ja primetim i to retko, nikad nisam mislila da je to nesto opasnouser posted image
bubo vrati staru kupku pa vidi rezultat.... ne znam sta bih ti drugo rekla
koji sapun koristis

(odgovor članu marijajo)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Osip
28.3.2011 18:55:55   
Anoniman
Mayo , već smo bili kod dr danas , ona kaže da nije od hrane , već sumnja na promenu kupke . Ja sam prvo koristila SebaMed , pa Chicco , i onda prošle nedlje kupim Becolino user posted image ... Danas primetim te sitne , sitne bubuljičice po stomačiću i mestimično na leđima . Kupili smo joj odmah SebaMed kupku i kremu protiv osipa , videćemo sutra ...

(odgovor članu marijajo)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Osip
28.3.2011 18:58:42   
Maya21
bice to ok user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Osip
28.3.2011 19:00:22   
Anoniman
Btw : da li se ikad ijedna beba osula od pirinčlanih pahuljica ? user posted image

A od Calgela za desni ?

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Osip
28.3.2011 19:00:38   
marijajo
Nama seba med nije pomogao.Morali smo da kupimo Mustelu.Kupali smo je 2 meseca sa seba medom.Mada,svako dete je razlicito.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Osip
28.3.2011 19:02:03   
marijajo
Testiraj Bubo.Kada se povuce osip,kreni ponovo sa kasicom,pa ces videti.Ako nije od toga,posle namazi gel.

(odgovor članu marijajo)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Osip
28.3.2011 19:04:14   
lesica
Bubo,na kraju preskoci kupanje sa kupkom danas-sutra dok joj se ne povuce osip bez obzira sto je Sebamed kupka u pitanju. I samo mazi kremicu. Meni se L osula od Becollino kupke,dobila je na poklon pa rekoh da iskoristim kad ono cvrc.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Osip
28.3.2011 19:06:51   
Anoniman
Lesice , i tebi od Bekolina ? user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Osip
28.3.2011 19:09:14   
zoća
‚Bubo već će sutra biti bolje a možeš večeras da je okupaš samo sa vodom bez kupke

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Osip
28.3.2011 19:11:01   
lesica
Od kupke i povuklo se posle dan- dva,mada sam je mazala pavlovicevom u slojevima.I vratila sam se Sebamed peni za kupanje. Ali zato bekolino mast joj je super za g_zu. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Osip
28.3.2011 19:15:27   
Jeca*
Calgel ima kamilicu...vidis, ja sam jednog trenutka sumnjala da Luka ima alergiju na kamilicu iako je pre toga pio neke kapi sa kamilicom...i onda sam citala i nasla neke tekstove o tome...kao nije nemoguce, stavise kamilica je jak alergen...ne znam sta da ti kazem...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Osip
28.3.2011 19:16:56   
Jeca*
evo, tad sam otvarala i temu
http://www.ringeraja.rs/forum/m_173357/mpage_1/key_/tm.htm#173357

premda...calgel joj mazes na desni, da je alergicna na to mislim da bi imala i reakciju u samoj usnoj duplji user posted image  hvala Bogu da to nema...pupupu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Osip
28.3.2011 19:22:55   
Anoniman
Jeco , ja sam joj već davala čaj od kamilice i nikad ništa nije bilo . Dr zna za kamilicu , u dogovoru sa njom sam joj davala kad je imala tvrđu kaku .
Ona mi je sama rekla da ne sumnja na pahuljice , mrvicu sumnja na Calgel a najviše na kupku .
I daaaaaaaa , sumnja na ZUBE ! Zaboravih to , rekla je da mogu biti i zubići jer je Nina grozna sa balavljenjem ovih dana . Osula se od bala i ispod vrata , a juče sam joj mazala Calgel i tek se onda smirila . I da , mlati glavom levo-desno , a nisu uši .

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Osip
28.3.2011 19:36:43   
marijajo
Bubo,mozda su zubici.Mia vec 2-3 dana slabo jede i gura ruke u usta.Lepo glodje prstice.Kada joj cesem desni,ona samo stenje i trza glavicom.

< Poruku je uredio marijajo -- 28.3.2011 19:37:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Osip
28.3.2011 19:38:19   
Anoniman
I Nina isto , ona toliko nabije ruku u usta da natera sebe na povraćanje . Stalno su joj prsti u ustima , i balavi , balavi , balavi .

(odgovor članu marijajo)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Osip
28.3.2011 19:45:06   
marijajo
Sta da ti pricam kad je jutros celu pesnicu strpala u usta i povratila!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Osip
29.3.2011 13:26:31   
Anoniman
i dalje smo osuti ...

(odgovor članu marijajo)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Osip
29.3.2011 13:28:37   
zoća
Bubo da li se bar malo povuklo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Osip
29.3.2011 13:30:11   
Anoniman
Pa crvenilo malo jeste , ali bubuljičice ne .

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Osip
29.3.2011 13:31:30   
Anoniman
Btw poludela sam , sad u uputstvu Calgela nađem osip među neželjenim dejstvima .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Osip
29.3.2011 13:31:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

i dalje smo osuti ...
A da probas bez kupke? Milica ima osip samo po licu, kamilica joj nije prijala, kad sam prestala da koristim kupku i da je umivam kamilicom, osip se povlaci. A i kad sam joj stavljala kupku to je bilo veoma malo, truncica. Jedan stari pedijatar mi je rekao jekodermom da je mazem, pa to krecem od veceras, nadam se da se ce povuci skroz

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Osip
29.3.2011 13:32:49   
zoća
to se postepeno posle povlači bitno je da crvenilo jenjava ako su blede bubuljice ili kako već da nazovem i to se povlači za tri četiri dana

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Osip
29.3.2011 13:34:03   
Anoniman
Pa juče smo je kupali sa par kapi sebameda u vodi . Sve više sam sigurna da nas je Calgel zeznuo .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here