|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
10.6.2016 21:40:28   
vonavoj
Da se prijavim i ja,J je opet ojedena..bem ti vrtic.srecom ide vikend pa cu da sredim..i opet ispocetka! Tika nije bila ojedena u vrticu...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Osip
13.6.2016 23:14:03   
Mariya
Počela sam u petak da je mažem daktanolom, ujutro i uveče, bez pelene je često,a preko dana sudocrem, bepanten i mnogo je bolje!! Ona velika crvena površina je posvetlela sad još tačkice da rešimo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Osip
13.6.2016 23:49:44   
choopa choops
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Osip
14.6.2016 11:52:26   
vonavoj
user posted image user posted image
kad mozes kupi u DMu tu njihovu zelenu kremu,mojoj J puno pomaze!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Osip
19.6.2016 14:29:40   
Mariya
Evo 9 dana kasnije, crvenilo je nestalo, ostale su još tačkice na predelu guze, verovatno zato što na tom delu sedi u peleni. Mazala sam joj 7 dana daktanol ujutro i uveče a preko dana sudocrem i bepanten više puta.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Osip
20.6.2016 7:49:43   
Sanjalicaaa
Moja decu su se sva osula. Izgeda da G ima ovaj virus ruke-noge-usta. Tabani, sake i ussta su mu u tackicama. Od jutros u 6h je budan i place, svrbi ga. A Ika ima crvene tackice po stomaku user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Osip
21.6.2016 18:28:48   
Anarunika
A joj, kakav je to virus user posted image Ovih dana čujem sa više strana o njemu . Liči na boginje ali nisu boginje i ti odeređeni predeli su zahvaćeni. Moja Ž se osula po trupu ali mislim da je to od vrućine. ne smeta joj .

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Osip
21.6.2016 23:06:15   
Sanjalicaaa
Da, Arunika, pomalo licni na boginje, ide isto sa T. Nama srecom nije bilo strasno kako kazu da moze biti. Imali su po par tacaka, negde kao bubuljica a negde samo crvenilo. U ustima nisu imali.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Osip
22.6.2016 22:10:52   
branki*
I moja je osuta,po vratu iza kose i po grudima i oko vrata,ja mislim da je do vrucine,cela joj glava bude mokrauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Osip
23.6.2016 15:07:32   
Mala Elena
Branki isto beba ! A i po licu ima par vecih i one sitne, sitne bledunjave bubuljice. Sat vremena napolju i gotovo...mrzim visoke temp.
A jel kupate vi decu tokom dana kad je ovako vruce ?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Osip
28.6.2016 11:54:27   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Branki isto beba ! A i po licu ima par vecih i one sitne, sitne bledunjave bubuljice. Sat vremena napolju i gotovo...mrzim visoke temp.
A jel kupate vi decu tokom dana kad je ovako vruce ?



Me ja moju stavim u kadu po nekoliko puta na dan. Osveži se lepo baš se vidi da joj bude lakše.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Osip
28.6.2016 12:14:52   
Khaleesi
Ja napunim koritance i izbacim ga na terasu pa se deca prskaju, uzivaju user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Osip
28.6.2016 22:12:28   
branki*
Ja sam sad kako smo bili na selu,napunila im koritance i po ceo dan u vodi i bolje je,osip se povukao.a u stanu je ne kupam cesce nego dva puta dnevno,nemam kad.ma,da,od sparine i vrucine im je taj osip.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Osip
2.7.2016 14:08:20   
IvanaSK RR
Pre par dana otvorim pelenu i crvene tackice. Pretpostavljam od vrucine. Namazala sam joj Sudocrem uvece, skinula joj siroki povoj i do ujutru se skoro skroz povuklo, ali sam namazala jos jednom.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Osip
2.7.2016 15:08:53   
Khaleesi
Moja isto pocrveni cim se okupa neama...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Osip
3.7.2016 17:55:26   
Mariya
Nama je onaj užasni osip najzad prošao!
A ja ih tuširam,ako dugo budemo napolju pa se oznoje istuširam ih mlakom vodom da se malo osveže.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Osip
3.7.2016 19:07:15   
milicicak
Ovo moje dete opet celo osuto... Koza joj je svuda ko smirgla... Vise nemam ideju sta da radim, ne mogu je drzati pod klimom ceo dan a kako se oznoji tako se ospe...
Sta da mazem? Il da joj stavljam puder?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Osip
3.7.2016 19:11:35   
IvanaSK RR
Sudocrem mi je pomogao za pelenski osip,a evo danas i po licu. Moram da vidim da li moze da se stavlja na lice.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Osip
3.7.2016 19:33:50   
Ana RR
Ivana, može i na lice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Osip
3.7.2016 19:37:34   
Khaleesi
Moja je imala osip pre pet sest dana, kada sam je okupala dobro sam je pavlovicevom celu, i takp jas dava tri puta, i sad ima malo iznad lakta ali proci ce, to je od znojenja, oni su jako nezni user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Osip
3.7.2016 19:38:49   
Ana RR
Joj kako masnu pavlovićevu na ovu vrućinu i znojenje? Moje dete bi se tek tad osulo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Osip
3.7.2016 19:48:44   
Khaleesi
NJoj je proslo :Duser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Osip
3.7.2016 19:58:04   
IvanaSK RR
Hvala, Ana, sad ce kupanjac pa cu je mazati.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Osip
3.7.2016 20:05:40   
Khaleesi
Mi se okupali i namazali Jhonsonom sa lavandom da lepse spavamo, ali nesto nece da spavauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Osip
3.7.2016 20:13:14   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joj kako masnu pavlovićevu na ovu vrućinu i znojenje? Moje dete bi se tek tad osulo user posted image

Nisam ja to tako lupila tek, jos kod prve cere neko mi je rekao za to sa masnom kremom i obema je godio tretman :D imali smo i sudokrem ali slabo smo ga koristiliuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here