|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: samostalno okretanje bebice
14.7.2010 22:57:09   
Mishica 77
Ćuti bre tamo.... šta kukaš..... user posted image mi smo stariji od vas pa se još ne okrećemo. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: samostalno okretanje bebice
14.7.2010 22:57:49   
Anoniman
loth, zeno cekaj bre...pa tea je tek danas...4.meseca!!!

mishice, prvo je par dana samo do boka a danas skroz..

fora je nekoliko puta dnevno samo na par minuta stavljati je na podlogu
a boga mi, ja sam moju gurnula sa ledja na stomak i sa stomaka na ledja da oseti..
prevrnem je bukvalno

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: samostalno okretanje bebice
14.7.2010 22:59:03   
lothroniell
user posted image izvinjavam se!
A ja imam drrugi problem, Miols najlepse spava na stomaku a dr. mi rekla da ima "pachje" noge i da ne sme tako, pa ga ja preko dana stavljam na starnu ali jako lose spava tako. Mada kada je budan uvek je na ledjima pa se nadam da tako ponistimo to vreme sto nocu spava na stomaku... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: samostalno okretanje bebice
14.7.2010 23:00:09   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: OTI

fora je nekoliko puta dnevno samo na par minuta stavljati je na podlogu
a boga mi, ja sam moju gurnula sa ledja na stomak i sa stomaka na ledja da oseti..
prevrnem je bukvalno



A radim i ja to. Nisam danas jer je bilo očajno vruće.... da se ne ušmuramo. Okrene se ona sa leđa na bok i obrnuto ali na stomak ne. Smeta joj rukica. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: samostalno okretanje bebice
14.7.2010 23:06:51   
lothroniell
Ehej ima li ko savet za mene? user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: samostalno okretanje bebice
14.7.2010 23:48:26   
gagana83
IZVORNA PORUKA: lothroniell

user posted image izvinjavam se!
A ja imam drrugi problem, Miols najlepse spava na stomaku a dr. mi rekla da ima "pachje" noge i da ne sme tako, pa ga ja preko dana stavljam na starnu ali jako lose spava tako. Mada kada je budan uvek je na ledjima pa se nadam da tako ponistimo to vreme sto nocu spava na stomaku... user posted image user posted image user posted image

Neko je pisao o tome. Cini mi se da treba neki peskiric da podmetnes ali kako nemam pojma.
Probacu da nadjem.

Edit: evo nasla sam KLIK


< Poruku je uredio gagana83 -- 14.7.2010 23:50:19 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: samostalno okretanje bebice
15.7.2010 23:51:29   
majka mara
moj beban kad je imao 3 ili4m,kad je vec vreme da krene samostalno da se okrece,ja sam se istripovala,jer on to nije radio,pa sam je povremeno radila sa njim okretanje kako mi je fizijatar objasnio,i sve je prilicno brzo prihvatio,posle tog vremena malisa me je iznenadi kad je sam uspo da sedne iz lezeceg polozaja,bas sam bila iznenadjena,posle toga nisam htela ni nasta da ga forsiram,nego sam pustila da sve priroda sama uradi. mali sad ima 9.5m,puzi,sedi,okrece se, poslednje 2 nedelje sam ustaje kad se uhvati za nesto,napravi korake kad ga uvatim za rucice i sve lepo tece bez ikakvih tripova,gurkanja i vezbanja,priroda je majka... user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: samostalno okretanje bebice
16.7.2010 0:06:22   
micketta
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


IZVORNA PORUKA: OTI

fora je nekoliko puta dnevno samo na par minuta stavljati je na podlogu
a boga mi, ja sam moju gurnula sa ledja na stomak i sa stomaka na ledja da oseti..
prevrnem je bukvalno



A radim i ja to. Nisam danas jer je bilo očajno vruće.... da se ne ušmuramo. Okrene se ona sa leđa na bok i obrnuto ali na stomak ne. Smeta joj rukica. user posted image


nama danas fizioterapeutkinja rekla da je rano za to, da se beba prevrne sa boka na stomak tamo valjda oko petog meseca


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: samostalno okretanje bebice
16.7.2010 8:38:24   
Nanica1
Mi imamo 6.5 meseci i jos se ne okrecemo! Buca mali ima lenju guzuuser posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: samostalno okretanje bebice
19.7.2010 0:12:20   
sine
user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: samostalno okretanje bebice
19.7.2010 0:21:51   
Mishica 77
micke, znam ja to, da je rano... već sam negde i pisala o tome al' je stavljam na trbu' par puta u toku dana.... da vedžbamo malkice(mada lično mislim da joj ne treba). Kad je na leđima i malo joj treba da se okrene, samo poguram da skapira šta može. Ne forsiram ništa... sve dođe na svoje... pre ili kasnije. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: samostalno okretanje bebice
29.7.2010 15:16:42   
ivana.stosic
Moja cica se okrece od treceg meseca sa ledja na stomak, ali sa stomaka na ledja ne. ima li neko da mi kaze nacin kako da provezbamo to okretanje?

_____________________________

Nista nije onako kako izgleda............

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: samostalno okretanje bebice
29.7.2010 15:22:28   
dijana1*
Ivana ja radim vezbice sa bebom ovako, stavim ga na ledja pa ga okrenem na bok pa sa boka na stomak pa sa stomaka ga vratim na bok pa opet na ledja i sve to isto ponovim ali ako sam prvi put krenula sa desnim bokom sledeci put krenem sa levim i tako vise puta. Kada ga okreces pazi da mu ispruzis ruke da idu ravno tj. da prate lice. Tako ce da nauci da se okrece sa svih strana

(odgovor članu ivana.stosic)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: samostalno okretanje bebice
2.8.2010 15:19:45   
New Mom
Mi smo se danas (2 meseca i 18 dana) sami okrenuli sa leđa na stomak. user posted image  Par dana je išla do boka, a danas skroz. I još se nasmejala pride. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: samostalno okretanje bebice
4.8.2010 10:25:40   
dijana1*
A mi smo danas 2 meseca i 20 dana i okrenuli smo se sa stomaka na ledja user posted image user posted image user posted image
A sa ledja na stomak pokusavamo ali nesto teska guza user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: samostalno okretanje bebice
4.8.2010 10:33:17   
Snelle
I mi smo juče sa ledja na stomak, a mislila sam da nećemo još ko zna koliko dugo user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: samostalno okretanje bebice
4.8.2010 10:39:20   
Jele
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: lothroniell

user posted image izvinjavam se!
A ja imam drrugi problem, Miols najlepse spava na stomaku a dr. mi rekla da ima "pachje" noge i da ne sme tako, pa ga ja preko dana stavljam na starnu ali jako lose spava tako. Mada kada je budan uvek je na ledjima pa se nadam da tako ponistimo to vreme sto nocu spava na stomaku... user posted image user posted image user posted image

Neko je pisao o tome. Cini mi se da treba neki peskiric da podmetnes ali kako nemam pojma.
Probacu da nadjem.

Edit: evo nasla sam KLIK



Jeste, urolaš peškirić (ja sam čak stavljala onaj manji trougao od onog držača što ima da se kupi u Sandri, a drži bebu da spava sa strane) ispod stopala, tj. skočnih zglobova bebe dok spava na stomaku da ne bi krivila noge - to mi je pokazala i objasnila patronažna (stara škola - ove nove su protiv spavanja na stomaku) koja mi je sređivala grudi.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: samostalno okretanje bebice
4.8.2010 10:41:41   
majka mara

IZVORNA PORUKA: ivana.stosic

Moja cica se okrece od treceg meseca sa ledja na stomak, ali sa stomaka na ledja ne. ima li neko da mi kaze nacin kako da provezbamo to okretanje?

poslala sam ti link gde moxzes videti objasnjeno i sa slikama.pozdrav.

(odgovor članu ivana.stosic)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: samostalno okretanje bebice
4.8.2010 10:51:11   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Snelle

I mi smo juče sa ledja na stomak, a mislila sam da nećemo još ko zna koliko dugo user posted image


Bravo Lana  user posted image
Vuk me je bas iznenadio isto nisam ocekivala mislila sam da ce za jedno mesec dana da krene to okretanje.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: samostalno okretanje bebice
4.8.2010 14:53:43   
upgrade011
Sa 2 meseca i 15-20 dana...! A ja citala da se okrecu tek sa 3 i vise. I jos se pitam sto se moj bebac (sad ima 2 meseca i 10 -tak dana) savija ko crvic i okrece cesto na bok i sve mislim da li ga opet boli stomacic jer onako stenje, buni se kad to radi, ali ne uvek. Sad znam o cemu se radi user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: samostalno okretanje bebice
6.8.2010 10:07:33   
Anoniman
Ja sam jutros Petru i Saru zatekla na stomaku....a ostavila sam ih da spavaju na ledjima.... Kako je mogutje da se beba od mesec i po dana okrene sama sa ledja na stomak???? user posted image

(odgovor članu upgrade011)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: samostalno okretanje bebice
6.8.2010 10:09:51   
dijana1*
Smeski user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A kako je moguce ne znam, bitno je da se okrecu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: samostalno okretanje bebice
6.8.2010 10:10:40   
dijana1*
Uh bre pa one ce sa 5 meseci da hodaju user posted image user posted image user posted image
Samo vidis Petru i Saru otisle na kaficu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: samostalno okretanje bebice
6.8.2010 10:10:52   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ja sam jutros Petru i Saru zatekla na stomaku....a ostavila sam ih da spavaju na ledjima.... Kako je mogutje da se beba od mesec i po dana okrene sama sa ledja na stomak???? user posted image


Možda su pomogle jedna drugoj user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: samostalno okretanje bebice
6.8.2010 10:15:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dijana1

Uh bre pa one ce sa 5 meseci da hodaju user posted image user posted image user posted image
Samo vidis Petru i Saru otisle na kaficu user posted image user posted image user posted image



Ma kojih 5 meseci...ne bi me chudilo da sa 3 meseca prohodaju....josh su aktivnije nego u stomaku... a shto je fazon....pochele su i da guchu...neshto kao prichaju.... tachno pomeraju usta i jezik...kao da bi rekle neshto... Ja sam mislila da se sve to puno kasnije deshava...user posted image

heheh...nisu mogle da pomognu jedna drugoj, jer su u odvojenim krevetima user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here