|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Država refundira troškove trudnicama
5.1.2013 20:42:44   
coldice
Jel zna neko gde se tacno u Beogradu predaje dokumentacija za refundaciju? Imam upute iz DZ za briseve, kao i dabl u Gradskoj bolnici koje sam morala da platim, imam i racune

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Država refundira troškove trudnicama
5.1.2013 20:55:26   
lady_b
Colice, mislim da je svugdje isto.. Da se predaju tamo gdje ovjeravas zdravstvene knjizice.. Trebas donjeti nalaze, nalaze sa uputama, racune i kopiju broja racuna u banci.. Bar sam ja tako morala, inace sam iz Banja Luke ali mislim da je svugdje isto user posted image

(odgovor članu coldice)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Država refundira troškove trudnicama
13.2.2013 9:59:45   
anci kv
sto se tice refundacije troskova u kraljevu...katastrofa!!posto se dabl i tripl ne rade u drzavnoj,moj dr treba da mi da uput za kragujevac,pa ako oni tamo nemaju reagenasa onda komisija treba da odobri i da potvrdu sa kojom,nakon odradjenih testova u privatnoj lab.,sa racunima mogu traziti povracaj novca!ne lipsi magarce..
platila sam dabl 4200 din

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Država refundira troškove trudnicama
11.2.2019 18:31:15   
nata11
Koji je rok za refundaciju troskova za lekove ?

_____________________________





(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Država refundira troškove trudnicama
11.2.2019 22:10:31   
vonavoj
Tri puta sam radila dabl privatno,niko,nikada nije spomenuo refundaciju?! Odakle vam to?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 8:56:44   
nata11
Za lekove koje nema tvoj DZ se predaje. Vec imam resenje da je odobreno, samo ne znam koji je rok za samu uplatu.


_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 9:14:53   
vonavoj
Lekovi da,ali dabl ne.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 9:53:55   
dunja RR
Nato meni su uplacivali pre 5 godina, brzo, mozda u roku od mesec dana i manje, za fraksi. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 9:58:11   
nata11


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Lekovi da,ali dabl ne.



Aha sorry. Nisam citala gore. Ti odgovaras na poruku iz 2013 😀
Tnx Dunja



_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 9:59:33   
vonavoj
Da,da,nato.😂😂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 13:16:23   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Šmizli

Zdravo zene,5 sam mesec i primam cleksane.Medjutim u domu zdravlja nisu u mogicnosti da mi pruze uslugu pa sam morala da kupujem i saljem racune za refundaciju.Prvu turu sam poslala i sve je u redu stigla je uplata.Medjutim drugu turu od 30 kom a 20 000 din sam poslala stiglo mi je resenje da se 16 000 usvaja a 4000 odbija kao NEOSNOVAN.Jel zna neko da mi objasni o cu se to radi.A svi su racuni bili regularni.Hvala


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 13:48:36   
Šmizli


Zdravo zene,5 sam mesec i primam cleksane.Medjutim u domu zdravlja nisu u mogicnosti da mi pruze uslugu pa sam morala da kupujem i saljem racune za refundaciju.Prvu turu sam poslala i sve je u redu stigla je uplata.Medjutim drugu turu od 30 kom a 20 000 din sam poslala stiglo mi je resenje da se 16 000 usvaja a 4000 odbija kao NEOSNOVAN.Jel zna neko da mi objasni o cu se to radi.A svi su racuni bili regularni.Hvala 





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 16:05:24   
nata11
Da li je cena bila ista? Zar ne pise razlog u resenju?
Moje resenje je na 3 strana i detaljno je upisana sva prepiska izmedju filijale i Bg. 

_____________________________





(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 16:42:01   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: nata11

Da li je cena bila ista? Zar ne pise razlog u resenju?
Moje resenje je na 3 strana i detaljno je upisana sva prepiska izmedju filijale i Bg. 
Prosli put je bilo 19 800 a sad je 20 300.ne pise nista samo da se za 16 000 usvaja a 4000 ne usvaja.Inace resenje je na dve strane.Kome bih mogla da se obratim,posto ovamo gde sam predala oni nemaju nikakve veze sa tim oni samo salju.I ima pise kad sam podnela zahrev i od kada su racuni.Ja sam prvo mislila da nisam mozda predala u razmaku manje od mesec dana ali ne pogledala sam u proslo resenje  bilo je 13 decembra a ovo sad 21 januara.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 16:49:59   
nata11
Ja ulazem zalbe na istom mestu gde i predajem papire. 
Ima na sajtu broj call centra pa slobodno pozovi i pitaj. 



_____________________________





(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 17:53:26   
Šmizli
Zene nasla sam obrazlozenje,pise mi da je 6 ampula cleksana kupljeno pre izdavanja injekcionog naloga zato mi odbijeno.Ja nisam ni znala da se to gleda ja sam sakupljala racune da imam 30 ampula kao na nalogu a sad dal su kupljene pre naloga ili posle nema veze.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 19:03:54   
nata11
Auu pa onda ce i meni odbiti poslednju turu.
Nisam znala da to gledaju. 

_____________________________





(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Država refundira troškove trudnicama
12.2.2019 20:01:02   
Šmizli
Bezobrazni su strasno.Niko meni to nije rekao, cak ni oni gde sam predala.A imam jos 20 i to ce da mi propadne ne mogu da refundiram  jer su mi racuni od 3 i 17 januara a nalog od 21 januara.Sad je kao stiglo u nasem domu zdravlja i to sam samo 10 kom dobila,i sad trenutno nema.Opet kupujem pa njima da nosim racune.Da covek poludi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here