|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
16.4.2010 22:46:57   
Anoniman
Evo da javim da smo danas bili na prvoj kontroli...

Tea je napredovala 1020g i 6cm.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sad imamo 3890g i dugi smo 56cm...

i MOram da pohvalim DZ Zvezdara....
neverovatno ..nisam navikla da su ljudi ljubazni po DZ i da ne cekam red sto godina..
odmah smo primljeni, svi su bili jako fini a i enterijer je prilagodjen deci...





< Poruku je uredio OTI -- 16.4.2010 22:48:14 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
29.4.2010 12:16:12   
Unica
Evo mi sa kontrole i da se pohvalimo:

Od izlaska iz porodilista ugojili smo se 1270g i sad imamo 4000g (tj. malo vise jer smo se malo dzilitali user posted image )
Porasla je 3,5 cm ( mada nije ispruzila noge a sigurno je porasla bar 5cm, ali ja pisem mere koje su u kartonu).

Malo je vise aktivna beba ali su joj i reflexi kao kod mnogo vecih beba pa kaze doktorka da je super napredna. user posted image

Ja sam sad prava ponosno mama. user posted image

e, jedino nas zeki stolica pa cemo je dati ipak na anlizu ali kaze doktorka da je verovatno da mi je mleko prejako pa zato ima pojacane stolice.

Sledecg cetvrtka idemo da primimo prvu vakcinu.


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
29.4.2010 12:17:41   
Lilly*
user posted image za bebike i mamike user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
29.4.2010 12:19:23   
Anoniman
Nemojte da zaboravite ovu temu: Napredovanje vaše bebe po mesecima KLIK

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
10.5.2010 19:32:23   
LillyT
Danas smo bili na prvoj kontroli. Ugojila se kao gica, ima 4800 i duga je 55.
Nazalost, moracemo kod fizijatra, rekla nam je da su joj kukovi "meksi" a i problem sa stopalom je prisutan. Idemo verovatno u sredu kod fizijatra, pa cemo znati sta dalje.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 10:11:04   
LillyT
Moram da "bacim hejt" na Savetovaliste (DZ Karaburma). Zakazuje se manje vise sve, ali se zakazano izgleda ne postuje. Cekaonica mala, mame sa decom svih uzrasta do 7 godina, klinci vrsljaju, cice, guraju se, jedna klinka me je opaucila stolicom, siznula sam. A vrhunac uzasa je bio kada sam usla. Moje oci ugledaju dva penzionera kako lepo sede (muz i zena) a mama sa bebom stoji pored user posted image (nije bilo dovoljno stolica). Jedna zena je ladno povela i svoje roditelje i oni lepo sede, a druge mame moraju da stoje. Nisam mogla da verujem. Ok, ako muz ne moze da dodje, neka povede mamu, drugaricu, tatu...ne mora celu familiju. Jos je deda poceo da se svadja sa sestrom kako njihova beba ima prednost jer je mala?!? Tada sam htela da uzmem knjizicu i da odem kod privatnika, tako sam poludela. Naravno, cekali smo ceo sat (od zakazanog termina) i vredelo je, pedijatrica je stvarno odlicna, ali onaj uzas iz cekaonice je stravican. Ne znam da li je uvek tako, nadam se da nije

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 10:15:46   
Anoniman
Nikada nisam razumela zašto neko mora da ide sa mamom i bebom u saveovalište? Druga priča je ako tata želi... to ok, ali ja sam recimo uvek išla sama (sem kada je Luka primao prve vakcine, tada sam vodila mamu da ga drži, meni je to bilo strašno user posted image ), ali povesti svoja oba roditelja... čemu pobogu? 

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 12:31:37   
BabyG
Lilly, razumem te u porpunosti! Isto tako je i u DZ u koji mi idemo! A da ne pominjem da me je baba nekog malog startovala da me pita kako ja mogu sama da dođem sa detetom! I kao 'A gde joj je tata?!'. user posted image Pa, to me ni moja mama ne pita! user posted image A da.. I gde sam kupila ćebence i, naravno, pošto sam ga platila.. A cela čekaonica gleda u nju i mene, kao da su u pozorištu! E živote... Zabranila bi svima (osim roditeljima) daidu sa decom kod pedijatra! Prostorija 2x2, a unutra 15-ak ljudi.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 12:44:46   
LillyT
Meni ne smeta ako podju dvoje, sta ja znam, mozda je neka mama smotana, pa hoce da ima nekoga, ali me uzasno nervira kada dodje cela familija. Mada, otkud znam, mozda ova mama mora i svoje roditelje da cuva pa ih svuda vuce za sobom user posted image
Takodje, u prostoriju za skidanje ulaze kao furije svi, malo, malo pa neko dobije kvaku u bubreg. I da, jako sam poludela kada je mm izasao da sredi Laru, a ja ostala sa dr unutra da ispise upute i da je priupitam jos nesto, a jedna zena usla i stoji tako i ceka. Kao treba joj uput, ok, lepo sto ti treba, ali udji kad zavrsimo, nemoj da mi cupkas iza ledja. Ne volim sto to dopustaju, ali sta sada.
O tim pitanjima gde ti je muz i sl. pa majko moja, kako znam da budem nabesnjena, verujem da bi se orila Karaburma kada bih pustila glas user posted image

< Poruku je uredio LillyT -- 11.5.2010 12:58:25 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 12:48:56   
marince1
ja sam uvek isla sama,evebtualno kad mi jerebala pomoc sa mojoj tatom,jer mm radi.

Ali on uvek ceka ispred,da nebi ravio guzvu


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 13:03:06   
Nena81
Od skoro je i u DZ Zvezdara pocelo zakazivanje pregleda za zdravu decu, tako da sam sad presrecna. Kod naseg pedijatra je vecita guzva cini mi se celo selo ide kod nje. Da je super jeste. Al sad lepo imas svoj termin i nema da te boli glava.Sestra koja radi sa njom je jedna jako sposobna zena, ljubazna do bola ali i bezobrazna kada treba. Uvek proziva na vreme jedno po jedno, kako neko udje na pregled drugi ulazi da spremi bebu, merenje i ostalo.
Sto se tice dolazaka cele familije to nismo imali prilike da vidimo, ali nas pedijatar insistira da dok je mala beba pregledu prisustvuju oba roditelja. I tako lepo ume da sve objasni, da te smiri, da ponovi .
Kada se zavrsi pregled, samo se predje u sledecu ordinaciju na vakcinu i sve je kao na pokretnoj traci. Retko ima zastoja.
Odvojen je deo za zdravu i bolesnu decu sto po meni treba da bude obavezno.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 13:23:11   
LillyT
Neno, ja misim da je svuda odvojen deo za bolesnu i zdravu decu, tako je i kod nas, ali... juce je jedna mama dovela bebu sa temperaturom medju zdravu decu. Jbg, sta vredi sto lepo pise gde se ulazi, ljudi jednostavno to ne zele da prihvate. Inace, ovde se sve zakazuje, ali je juce izgleda nesto zakazalo user posted image Ljudi se cesto zale na sestre salteruse, ali nekada je stvarno potrebno biti kerber.
Za DZ Zvezdaru sam cula samo pohvale, ne samo za decije odeljenje, nego uopste.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 13:42:03   
Nena81
Ima DZ gde to nije odvojeno, bar do sad.
I mnogo me nervira kada roditelji dovedu bolesno dete sa slinama do poda medju zdravu decu sa opravdanjem "ali to je nas pedijatar", iako svi oni imaju odvojene dane kada rade sa zdravom a kada sa bolesnom decom.
I ja sam roditelj i ne bih naseg pedijatra menjala ni za 100 drugih, kad u nekoga steknes poverenje, ali imam obzira prema onim malim bebama, zasto bi se one razbolele ako ja odvedem moje bolesno dete na pregled bas na dan za zdravu decu.
Stomatolog za decu je u nasem DZ isto jako dobar. Imaju strpljenja samo tako.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 14:56:44   
Anoniman
ja sam prvi put isla sa muzem i iskreno trebao mi je.
Jer kazu mi da skinem bebu...ok, skinem je...odnesi je tamo kod DR...onda DR kaze: majka, odnesite bebu a tata neka ostane za papire...onda tata trci da kupi vakcinu jer DZ nema a ja cekam sa bebom.//./onda obuci dete pa ponesi stvari pa ovo pa ono...

mozda kad poraste nece trebati ali ove vakcine i to..treba mi..makar torbu da uzme ili da pokupi njene stvari...

(odgovor članu BabyG)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 18:23:54   
buhla
ja u petak idem u savetovaliste... isla sam prosle nedelje zbog zapusenog nosica u dz, u deo za bolesnu decu, nisu nam ni otvorili karton nego upisali u knjigu. tada je vec dr radila te neke testove za reflekse, slusala pluca... ja imam u planu da idem sama, nadam se da cu uspeti da se snadjem (tako sam spora sa presvlacenjem!)... i kod nas se zakazuje, ali ja to nisam uradila na vreme, pa sam tad pitala dr kada da dodjem, rekla nam je za petak, jer joj je taj dan za bebe, a najgore sto je pogledala u rokovnik i sve joj je bilo popunjeno ali mi je rekla ipak da dodjem u 8h i nije nas upisala... ako budem morala da cekam satima user posted image uh

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
11.5.2010 19:22:52   
LillyT
Ja idem sa momkom, kod nas je on zaduzen za bebino zdravlje, ja obicno kazem da on "odrzava bebu" 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
15.8.2010 22:42:05   
Verus
IZVORNA PORUKA: Daca88

Da vas pitam nesto...
sutra idemo na prvu kontrolu kod pedijatra,btw trebali smo sa 4 nedelje,ali su imali da nam daju termin tek sutra(6 nedelja),trebamo primiti i revakcinaciju z hepatitis b.
-ako lose podnese vakcinu,dobije temperaturu,bude kenjkav,kako da mu pomognem.
mazi ga, utesi ga, daj mu nesto za temepraturu-ako je ne bude dobio, nemoj mu davati preventivno, nema potrebe...

-da li se sme kvasiti vakcina,da li da okupam bebu sutra ili da ga samo prebrisem,i ako se nesme kvasiti vakcinisano mesto-koliko dugo nesme?
smes odmah da ga kupas taj dan
-da li smeju neke oblogice ako bude otoka ili nesmeju zbog kvasenja.
smes hladne obloge, to ce mu pomoci-ja sam oba puta stavljala
-posto necu da bebu dojim u javnosti...hoce li se moje muzeno mleko koje planiram poneti pokvariti po ovoj vrucini,ako se u to uracuna vreme dok odemo i dok cekamo red?...znam koliko moze stajati u frizideru,a koliko moze van kuce,u torbi,po zegi?
nemoj ga nositi, nije sigurno, nosi dohranu a ti se lepo izmuzi pre nego sto krenes...ako imas jako tanki pokrivac, mozes pokriti njega i sebe preko ramena, ja tako dojim u javnosti...
-...ili da taj dan ponesem dohranu,u flasicu da stavim prah,u termos prokuvanu vodicu pa mu namuckam na licu mesta?
-da li su vase bebe imale promene u jelu i spavanju posle vakcine?
prvi put je spavala duze i manje jela, drugi put nije imala neke reakcije
-sem njegove zdravstvene knjizice,otpusnice iz bolnice i kartona vakcinacije,da li trebam nositi i neka svoja dokumenta(da li je potrebna i moja otpusnica,trudnicka k. ili moja zdravstvena?
-koliko trebam poneti pelena,da li nositi rezervne stvari?
ja uvek imam rezervno odelce i par pelena i maramica sa sobom.
-hocemo li sutra dobiti uput za ortopeda,za kukove,i da li se kod ortopeda zakazuje,ili samo odem?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
15.8.2010 22:50:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Daca88

Da vas pitam nesto...
sutra idemo na prvu kontrolu kod pedijatra,btw trebali smo sa 4 nedelje,ali su imali da nam daju termin tek sutra(6 nedelja),trebamo primiti i revakcinaciju z hepatitis b.
-ako lose podnese vakcinu,dobije temperaturu,bude kenjkav,kako da mu pomognem.
Daš Efferalgan sirup ili staviš čepić. Savetuje se da do 38,5 ne daješ ništa, moje iskustvo sa MOJIM detetom je takvo, da ne smem a čekam toliko dugo jer počinje da bunca, u roku od 15min sa 38,5 temp stiže na 40... Ali, to moraš probati i videti kakvo ti je dete.
-da li se sme kvasiti vakcina,da li da okupam bebu sutra ili da ga samo prebrisem,i ako se nesme kvasiti vakcinisano mesto-koliko dugo nesme?
Sme koliko znam. Ja sam Luku do sada svako veče okupala, znači, kupala sam ga i posle vakcine. (preskočila sam možda par večeri, recimo večeras user posted image , ali to nema veze sa vakcinama.
-da li smeju neke oblogice ako bude otoka ili nesmeju zbog kvasenja.
Smeju. Ili samo pokvasi vatu, maramicu, vodom, ili razblaži alkohol i stavi.
-posto necu da bebu dojim u javnosti...hoce li se moje muzeno mleko koje planiram poneti pokvariti po ovoj vrucini,ako se u to uracuna vreme dok odemo i dok cekamo red?...znam koliko moze stajati u frizideru,a koliko moze van kuce,u torbi,po zegi?
-...ili da taj dan ponesem dohranu,u flasicu da stavim prah,u termos prokuvanu vodicu pa mu namuckam na licu mesta?
Nemaš onu termos torbu za jednu flašicu? Ne znam šta da ti kažem. A da podojiš bebu, to ti je ipak najbezbednije.
-da li su vase bebe imale promene u jelu i spavanju posle vakcine?
Posle vakcine na žuticu mislim da neće imati apsolutno nikakvih promena. Ne sećam se baš 100%, ali mislim da Luka nije imao ništa.
-sem njegove zdravstvene knjizice,otpusnice iz bolnice i kartona vakcinacije,da li trebam nositi i neka svoja dokumenta(da li je potrebna i moja otpusnica,trudnicka k. ili moja zdravstvena?
Mislim da ne.
-koliko trebam poneti pelena,da li nositi rezervne stvari?
Ponesi jednu platnenu da imaš na šta da spustiš bebu kada je budu merili, pregledali. Ili dve... hoće bebe da se upiške na kontroli. user posted image Vrućina je, u principu, jedan suv bodić, i dva čista Pampersa ti neće oduzeti puno mesta u torbi, a značiće ti ako se upiški.
-hocemo li sutra dobiti uput za ortopeda,za kukove,i da li se kod ortopeda zakazuje,ili samo odem?
Ne znam.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
15.8.2010 22:55:41   
Snelle
Žene, koliko ja znam ne postoji kod beba nikakva rekacija od vakcine protiv hepatitisa B, tj. temperatura se ne javlja. Može samo malko da otekne mesto gde je data vakcina i da curi gnoj. E taj gnoj ne sme da se istiska, već samo da se blago prebriše i tada se vodi računa da se to mesto prilikom kupanja ne kvasi. A na otečeno mesto se stavlja obloga sa mlakom vodom.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
15.8.2010 22:59:41   
Anoniman
Jel? Ja sam mislila da je takva reakcija na BCG? user posted image
Luka uopšteno nije imao reakcije na vakcine, pa nisam pametna. Reagovao je samo na MMR, i to malko kašljao i curio mu nos, i evakcina Pentaxima malo crvenila.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
16.8.2010 0:16:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Daca88

Da vas pitam nesto...
sutra idemo na prvu kontrolu kod pedijatra,btw trebali smo sa 4 nedelje,ali su imali da nam daju termin tek sutra(6 nedelja),trebamo primiti i revakcinaciju z hepatitis b.
-ako lose podnese vakcinu,dobije temperaturu,bude kenjkav,kako da mu pomognem.
Od te vakcine koju ce dobiti na prvoj kontroli nece imati temperaturu, to tje ti i sestra retji...to je ista ona vakcina koju je primio u porodilishtu.
-da li se sme kvasiti vakcina,da li da okupam bebu sutra ili da ga samo prebrisem,i ako se nesme kvasiti vakcinisano mesto-koliko dugo nesme?
Sme
-da li smeju neke oblogice ako bude otoka ili nesmeju zbog kvasenja.
Smeju.
-posto necu da bebu dojim u javnosti...hoce li se moje muzeno mleko koje planiram poneti pokvariti po ovoj vrucini,ako se u to uracuna vreme dok odemo i dok cekamo red?...znam koliko moze stajati u frizideru,a koliko moze van kuce,u torbi,po zegi?
-...ili da taj dan ponesem dohranu,u flasicu da stavim prah,u termos prokuvanu vodicu pa mu namuckam na licu mesta?
Ne ceka se dugo... meni je bilo zakazano u 8h, zakasnila sam...i stigla u 9h, tada gubim red...ali sam stigla za 10 minuta na red...a bilo je dosta dece...
-da li su vase bebe imale promene u jelu i spavanju posle vakcine?
Nikakve promene nije bilo
-sem njegove zdravstvene knjizice,otpusnice iz bolnice i kartona vakcinacije,da li trebam nositi i neka svoja dokumenta(da li je potrebna i moja otpusnica,trudnicka k. ili moja zdravstvena?
Samo njegova otpusna lista i zdravstvena...tvoje nishta ne treba
-koliko trebam poneti pelena,da li nositi rezervne stvari?
Bebu u chekaonici skinesh samo u pampers i umotash u tetra pelenu...u tome ste na merenju, kod doktora, i na vakcini...kad izadjesh...obuchesh mu shta hotjesh...
-hocemo li sutra dobiti uput za ortopeda,za kukove,i da li se kod ortopeda zakazuje,ili samo odem?
Hotjete.Ali trebala si josh davno zakazati pregled.... Ja sam zvala kad su one imale 3 nedelje....i zakazali su mi kad bi imale 12 nedelja....da nisam rekla da su prevremeno rodjene bliznakinje carskim rezom...ne bi dobila termin sa 6 nedelja...To je patronazna trebala da ti kaze prvi dan kad je doshla.Bolje idi privatno na taj pregled...koshta 2 hiljade...i gotova si za 2 minuta



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
16.8.2010 18:03:30   
Daca88
Evo nas sa prve kontrole
ugojili smo se 1550 gr. i sada imamo 4600 gruser posted image
porasli smo 8 cmuser posted image
bili smo gotovi za 15 min.
Alen uposte nije plakao kada je dobio vakcinu,poceo je da kenjka kada su zavrsili revakcinaciju,ali sam mu tutnila varalicu i odmah je prestao da place,kada sam ga oblacila tada se vec i osmehivaouser posted image .
Dobili smo uput za kukove...
obim glavice je sada 36 cm,a obim grudnog kosa 37 cm...znaci nabili smo u glavu 4 cmuser posted image
Nisam nosila dohranu,izmuzla sam se u flasicu,u autu je bila klima,a brzo smo bili gotovi pa sam mu smela dati bez brige...
ali on je od 170 ml koliko sam mu izmuzla popio samo 30 mluser posted image ,i sada spaaaavaaaa,mozda zbog vakcineuser posted image .
Vakcinu je dobio iznad kolenauser posted image a ja mislila da ce dobiti u rameuser posted image
malcice mu oteceno i crveno,stavljam obloge...za sad mi nije vruc...

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
16.8.2010 18:06:10   
Anoniman
Pa u butkicu se daje ova vakcina...i u bolnici je dobio tamo...nisi bila s njim?

Kod kojeg dr ste vi?

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
16.8.2010 18:51:00   
Daca88

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa u butkicu se daje ova vakcina...i u bolnici je dobio tamo...nisi bila s njim?

Kod kojeg dr ste vi?


U bolnici nije bio samnom zbog fototerapije.Donosili su ga u 6h u 9h u 12h i u 15h na podoj i svaki put je ostajao samo pola sata pa su ga vracali,dok su druge mamike bile sa bebama od 06h-17huser posted image .
Prezime ne mogu da isčitam jer su preko pečata naškrabali nešto,a zove se Andrej...mlad,crn,prijatan,zadovoljna sam,a trebali smo ići kod neke dr.Ilić,bili smo zakazani kod nje,ali sada kreče dole dispanzer pa je savetovalište preseljeno gore na školsko sa strane zubara,i radi jedan dr(barem danas) tako da se ta dr.Ilić nije pojavila,pa nas je primio ovaj.
E,kako da zakazem za kukove,znas broj lokala,ili samo zovem bolnicu i trazim ortopediju?

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
16.8.2010 19:53:06   
Anoniman
Zovi bolnicu,trazi ortopedsku ambulantu....samo izmedju 13 i 15h kopchaju lokale....

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here