|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
15.11.2011 14:01:21   
PoisonEve
Vratili smo se od lekara! Mini buba napredovala 1200g za mesec danauser posted image Sve je ok, za nosic sto je zapusen kaze i dalje da ga spricamo, nego zaboravih da pitam kad sam juce izvlacila slinice aspiratorom u slinici je bio jedan kravavi koncic kao kod odraslih, valjda nije nista?
Vakcina je prosla ok, zaplakala je samo malo i odma se smirila. Njoj je tamo bilo zanimljivo cak smo i upoznali jednog finog momka za njuuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
21.11.2011 23:03:32   
Ana RR
PE, nama je dr savetovala da nikako ne koristimo aspirator već da nakapamo fiziološki, urolamo malo vate i onda lagano sa tim izvučemo sline. Može i sa onim bebi štapićima ali ne sme mnogo da se gurne u nosić.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
21.11.2011 23:08:08   
jance
mi smo napredovali 900g i "porasli" 4cm.. tako da sam zadovoljna. nisam bila ja, Ogija je vodio tata i tetka jer je mene slomio stomacni virus nisam mogla na noge da stanem. al sam zato sve izdiktirala zaovi, ona je sve pitala doktorku lepo. da, i rekla nam je da ko god da nam je rekao da ga budimo nocu da jede, je lud!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
21.11.2011 23:09:16   
Ana RR
Bravo Jance user posted image user posted image user posted image veliki je to dasa user posted image user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
19.6.2012 21:07:24   
Sandricak
Mi smo danas bili na prvoj kontroli i na vakcini... Porasli smo 7cm, sad imamo 58cm, a imamo 4,780(sa 3520 smo izasli iz porodilista)... :)
dobili smo i vakcinu,malo je plakao,ali se brzo smirio...
Jedino nam je vratic malo opusteniji, treba vise da ga stavljam na stomak da vezba da dize glavu, pa cemo za dve nedelje na kontrolu,a ako se ne popravi moracemo kod fizijatra :|

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
19.6.2012 21:12:23   
pandina
Bravo, Sandricak!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
19.6.2012 21:30:02   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: pandina

Bravo, Sandricak!

eeeeheeej, Pandina,kako ste vi?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
19.6.2012 21:34:06   
pandina
Super smo, cuvamo se :)
Za desetak dana i mi na prvu kontrolu.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
29.7.2012 16:07:08   
Valerie
preporucite nam dobrog pedijatra u DZ Zvezdara

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
19.12.2012 21:50:29   
jacagoga
Kakva su iskustva u DZ Zarkovo? Jel se zakazuje prva kontrola? Mora li beba da ima svoju knjizicu?

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
20.12.2012 16:07:30   
adulence
i mene zanima to za knjizicu,a za zakazivanje moracu da zovem moj dz da vidim kako to funkcionise kod njih...

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
20.12.2012 16:28:46   
cockic
za neke dz treba knjizica vec na prvoj kontroli zbog vakcine jer nece dati ako nemate knizicy to najvise se odnosi za dz koji imajy kompijytrere,zarkovo nije imao sad ne znam zaboravi da pitam myza malog tamo vodimo od rodjenja a cery y ovaj koji ima kompijytere oni nisy hteli da joj dajy vakciny dok nije imala knjizicy.kaze meni dr ypisyjy neki br sa vakcine pa kao nemoze da joj dajy zbog inspekcije a znam par dz koji dajy e sad bolje zvati i pitati nego otici bez a treba pa onda ici opet za par dana tako sy nas setkali cim smo yzeli knjizicy vodili smo je opet da primi vakciny.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
20.12.2012 19:08:58   
New Mom

IZVORNA PORUKA: jacagoga

Kakva su iskustva u DZ Zarkovo? Jel se zakazuje prva kontrola? Mora li beba da ima svoju knjizicu?

Prva kontrola se zakazuje, a beba ne mora da ima knjižicu. Tada na prvoj kontroli se dobija 2.doza za Hep.B i dobija se bez obzira na knjižicu, beba će dobiti knjižicu za vakcine gde se smao to upisuje.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
20.12.2012 21:49:58   
Tiziana
Beba ne mora da ima knjizicu na prvoj kontroli. Nosi se samo otpusna lista. Prgledi s eu vecini dz zakazuju,ali najbolej da svako zove svoj dz i proveri da li moze da zakaze ili ne. Tesko da ce bilo kome knjizica biti gotova do prve kontrole..

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 11:31:16   
tijatija
Mi u sredu idemo na prvu kontrolu, a danas da zavrsim zdravstvenu knjizicu, jedva cekam da vidim jer se ovaj mali prdo nesto popravio user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 13:58:24   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: jacagoga

Kakva su iskustva u DZ Zarkovo? Jel se zakazuje prva kontrola? Mora li beba da ima svoju knjizicu?


Kod nas u dz (isto smo na čukarici) se mora imati knjižica inače bebi neće dati vakcinu. Mi smo do prve kontrole već imali sređenu knjižicu, baš brzo nam je sve to bilo gotovo.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 22:11:38   
adulence
vi bas rano idete na kontrolicu...


IZVORNA PORUKA: tijatija

Mi u sredu idemo na prvu kontrolu, a danas da zavrsim zdravstvenu knjizicu, jedva cekam da vidim jer se ovaj mali prdo nesto popravio user posted image


(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 22:44:25   
tijatija
Ovde ti je prva kontrola 15 dana nakon izlaska iz bolnice.A prva vakcina cinimi se tek sa navrsene 2 mesec ( ako nesto nisu promenuli, posto sa svakim detetom je bilo drugacije)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 22:52:24   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: jacagoga

Kakva su iskustva u DZ Zarkovo? Jel se zakazuje prva kontrola? Mora li beba da ima svoju knjizicu?


Kod nas u dz (isto smo na čukarici) se mora imati knjižica inače bebi neće dati vakcinu. Mi smo do prve kontrole već imali sređenu knjižicu, baš brzo nam je sve to bilo gotovo.


Na Novom Bgd ne moras da imas knjizicu na prvoj kontroli i dobice beba vakcinu,nikakav problem,generalno u vecini DZ je tako,prvi put cujem da na Cukarici nije tako..inace ja sam iz Zarkova i beba mi je prijavljena na toj adresi ali zivimo na Novom Beogradu pa sam se odlucila za taj DZ izmedju ostalog niko od mojih nije zadovoljan doktorima i sestrama u Zarkovu,mozda je bolje da se prebacis na Banovo brdo...

< Poruku je uredio Sanchy -- 24.12.2012 22:53:18 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 23:02:39   
adulence
e super meni treba za dz na novom beogradu...odlicno...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 23:21:56   
ikacc
I mi smo brzo uradili knjizicu, a mislim da nedaju vakcine bez iste..

_____________________________

Lana moja sreca najveca!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 23:32:21   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: adulence

e super meni treba za dz na novom beogradu...odlicno...user posted image user posted image user posted image

Samo svoju ponesi ,upisuju ga na tebe

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 23:36:56   
Druid
Prvi put se bebi otvara karton, sve normalno po otpusnoj listi i bira se lekar, a samo se matični broj upisuje na drugoj kontroli naknadno. U Zemunu nema zakazivanja, nego odeš taj dan kad pada i odvojeno se dobija karton vakcinacije koji stoji u knjizici.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 23:42:00   
Sanchy
A mi smo na Novom Bgd promenili cetiri dr dok nismo konacno izabraliuser posted image ..ocigledno je razlicito od DZ do DZ..

(odgovor članu Druid)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Prva bebina kontrola (Savetovalište za bebe)
24.12.2012 23:44:28   
Druid
Моglo bi i ovde, ali smo znali koju ćemo odabrati, pa nije bio problem. Odmah smo došli tog dana kad je radila u savetovalištu i od početka bili kod nje.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here