|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje jaja
17.4.2012 8:40:05   
moja ciklama
magde, prelepa!
evo i mojih

user posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Farbanje jaja
17.4.2012 8:58:57   
magde
uhuuu odlicniii

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Farbanje jaja
18.4.2012 12:07:19   
majathegreat
user posted image

Baba Radino delo!

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Farbanje jaja
18.4.2012 12:11:24   
Suncicabg
Vauuuuu fantasticno user posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 13:47:08   
Figaro88
Do sada sam farbala jaja obicnim bojama,ali sada bi da dam Andrei i Vuku da sami oboje jaja,umesto samo da nam pomazu,pa me zanima da li imaju neke boje koje se mazu cetkicom,ili tako nestouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 13:53:23   
Olga75
Figaro , znas sta je radim , dam zvercici vostanu bojicu i pustim je da crta , to se ne vidi naravno i onda ih farbam u lukovini i kad su skuvana lepo ostanu njeni crtezi
a moja mama je nama davala tempere i onda kad se osusi duvala ih je lakom za kosu , iskreno ne secam se kako su izgledala ali se secam da smo sarali tako user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 13:59:45   
lesica
Figaro, napravi sama boje- kupi i razmuti sa malo vode razne prehrambene boje, stavi im na paletu ( to imaš u svim knjižarama) i pusti ih da uživaju. I da, prvo skuvaj jaja user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 14:02:50   
Figaro88
Lesice,Olga hvalauser posted image Uradicemo i jedno i drugouser posted image
Kada sam isla u srednju skolu bilo neko takmicenje za najkreativnije jaje i ja moje naravno ne skuvam,a direktor uzme bas njega,jao kad je puklo i kad je krenulo da se sliva po njemuuser posted image Sreca pa se nije i pokvarilo od stajanja...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 14:07:08   
Trcosava
Meni sad pade nešto na pamet - ako imam neke mrežaste čarape (čuj AKO imamuser posted image ) i ako ih svežem u iste, hoće da ostanu tu bela? moram li da lepim to nečim?

jaja mislim, hoće jaja da ostanu tu bela (naravno u kuvanju user posted image joj svašta mi pada na pamet sada)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 14:09:37   
lesica
Trco, ja jedino znam za džak (svejedno da li je od krompira,paprika,krastavčića user posted image ) nisam baš sigurna za čarape,mislim da su suviše mekane tj da se svakako natope bojom, pa da ne ostane belo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 14:13:38   
Olga75
Trco ako imas ( cuj ako imas user posted image ) mrezaste carape i ako ih doooooobro svezes trebalo bi da ostane mreza na jajima ( i meni svasta pada na pamet user posted image ) kad se skuvaju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 14:14:17   
Trcosava
Misliš nesu plastične, pa će upiju bojuuser posted image eh ja , mozak mi radi sa pola kapaciteta

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 14:16:28   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Trco ako imas ( cuj ako imas user posted image ) mrezaste carape i ako ih doooooobro svezes trebalo bi da ostane mreza na jajima ( i meni svasta pada na pamet user posted image ) kad se skuvaju


Pa ja se kao kroz maglu sećam kad smo kao deca skupljali listove da je ostajalo ono od čarape, doduše čvor gore, ali kao da je sotajalo?user posted image
SAd mogu samo pahulje snega da skupljam, ali one će se sigurno otopiti user posted image

btw htela ja da radim sa salvetama, ali nisu imali ni jedne sa manjim, a lepim motivima, tako da je to palo u vodu

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 14:22:21   
lesica
Ma što si blesava-daj Ani četkicu i mirna si jedno 2 sata, a dobićeš ofarbana jaja.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 14:24:20   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ma što si blesava-daj Ani četkicu i mirna si jedno 2 sata, a dobićeš ofarbana jaja.

user posted image user posted image user posted image jok, hvala - radije ću farbam sama pre podne, nego da ribam 2 sata kuhinju

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Farbanje jaja
25.3.2013 14:47:37   
Olga75
Trcosava , ja ti ozbiljno kazem ako dooobro zavezes te mrezaste carape trebalo bi da ostane trag , ja sma jednom probala al nije ostalo na celom jajetu , nekako se olabavilo i skroz se pokvasilo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Farbanje jaja
26.3.2013 7:09:33   
Lu
Trco sveži koncem kad dobro zategneš naravno.
I daj Ančici da se igra, imačeš najljepša jaja na svijetuuser posted image
Ja stavim plastični stoljnjak, obučem R one tanke rukavice i dam mu boje u gelu koje se ne kuhaju i milinauser posted image
Mi bi već mogli početi sa pripremama materijala, eh nemam mržeste čarape  kakvo sam ja žensko, ma nemam ni najlonke sram me bilo, moraću da kupim nove i izrežemuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Farbanje jaja
26.3.2013 7:57:51   
Pretty78
moze i sa onim gumicama za tegle, poznatim pekmezusama...stavis ih na jaja kako oš i tu ce ostati belo ispod

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Farbanje jaja
29.4.2013 17:05:26   
dijana1*
Danas sam kupila sve sto mi je potrebno za farbanje jaja ,samo nisam jaja. Njih cu verovatno sutra. Jedva cekam da farbam sa Vukomuser posted image
Bice veseloooiuser posted image u to sam sigurnauser posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Farbanje jaja
29.4.2013 19:16:35   
ivaMark
Ovo su od prosle godine.. za sestricinu i sestrica user posted image
i Spajdermen je radjen dva dana kasnije ali nisam ga ovekovecila
i naravno: bili su lepsi uzivo user posted image

user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Farbanje jaja
30.4.2013 7:31:40   
Anck Su Nmaun
ja cu ove godine probati vise , i to sa gumicama, i ono s markerima, prosle godine sam s gliterima i bezveze, nista posebno :P

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Farbanje jaja
30.4.2013 7:34:53   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ma što si blesava-daj Ani četkicu i mirna si jedno 2 sata, a dobićeš ofarbana jaja.

A i ovo bi mogli, a kojim bojama?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Farbanje jaja
30.4.2013 7:39:31   
lesica
Anck, razmuti prehrambene boje kao tempere, i daj šmizlama da uživaju.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Farbanje jaja
30.4.2013 8:30:43   
Modessty
Ja planiram u petak da farbam jaja. U stvari najverovatnije ću ih ofarbati u četvrtak uveče, kad Danilo zaspi, a u petak ćemo ih ukrašavati zajedno. Iseckaću mu od kolaž paira razne oblike pa nek lepi. A imamo i sličice iz jedne slikovnice koje nigde nije lepio pa sad mogu da posluže za jaja. Planirah i da napravim ukrase od kartona u obliku jaja i da ih pokačimo po kući. Ali sve to zavisi od ove moje trudnoće i od poludele štitne. U svakom slučaju zabavićemo se!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Farbanje jaja
30.4.2013 9:51:39   
mati
U knjizari sam nasla super stvar, jaje , plasticno sa nekim motivom i sa bojama, kao vodene i cetkicom, mada pise da je Kina , ali nisam gledala tamo po prodavnicama. Za decu je super. Jedno jaje je 80 din. A pakovanje sa dva, od njih se jedno navija i ima nozice i isto se farba , kupili smo u tempu oko 230 din je. Stvarno su interesantno napravili..
A prosle god sam kupila i "blanko" drvena jaja pa smo iscrtavali razne crtane junake. Treba imati samo malo maste , i nesto malo para... kao i za sve ostalo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here