|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
24.4.2014 22:00:58   
Verolina
Test uradis na dan kad treba da dobijes ili kad ti zakasni jedan dan.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu cocoo)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Da li sam trudna?
15.11.2014 23:07:15   
niko bitan

Dobar dan, ja sam ovde nova, iamala bih pitanje za vas... pila sam tablete za kontracepciju godinu i po dana, par puta mi se desilo dA dobijem menstruaciju za vreme pijenja, al samo malo braonkasto, popar tackica, ginekolog mi je rekao da je sve to ok... posednji put sam na 12 tableti dobila menstruaciju, al bas bas, trajala je 1, 2 dana... prestala sam da ih pijem ima nedelju i po dana, od tada, odnos sa deckom sam imala 2 puta, naravno nije svrsio u mene, ai od tada, imam bolove u levom jajniku, cesce idem u wc da mokrim, vise sam zedna nego obcno, bole me ledja u donjem delu kao kad treba da dobijem, kao da mi je donji deo stomaka malo veci, i ka pritisnem kao da imanesto unutra :) znam da su sanse mnogo vece za trudnocu kada prekines sa tabletama, pa sad ne znam da li ja umisljam ili sta... trenutno koristim macmiror vaginalete... non stop razmisljam o tome... hvala vam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Da li sam trudna?
16.11.2014 7:06:02   
mali_mis
niko bitan, koliko ti kasni? Ako ti vec kasni, zasto ne kupis test i ne uradis ga, tako ces saznati u kojoj si situaciji, ili uradi betu. Ako si vec prestala sa tabletama, zasto niste koristili kondom, ako ne zelis da ostanes trudna. Metoda prekinutog snosaja, nije pouzdan vid kontracepcije.

(odgovor članu niko bitan)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Da li sam trudna?
18.11.2014 21:02:27   
niko bitan
mali_mis... ne, nisam se dobro izraila, kada sam prestala sa ih pijem, dobila sam redovno, posle menstruacije sam imala odnos, nego su me zbunile tegobe i to sto sam dobila pre toga na 12 tableti, ako me razumete...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Da li sam trudna?
18.11.2014 21:09:55   
Torbica
I ja bih uradila test ili betu kako kaze mali mis, u pravu je. Prekini agoniju, pa ces videti sta dalje. Srecno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu niko bitan)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Da li sam trudna?
18.11.2014 21:11:46   
niko bitan
Torbice, a da li mogu test da uradim ako koristim vaginalete?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Da li sam trudna?
25.11.2014 13:17:05   
Almimaza
Drage zenice,

I ja sam nova, a moja istorija je malo komplikovanija. Posle godina pokusavanja da suprug i ja dobije dete, posle 2 neuspele inseminacije, posle silnih zdravstvenih problema, neizlecive bolesti s kojom se nosim vec gidnu i koji mesec, uradjena je 3. inseminacija prosli utorak. Medjutim ta gadna eserihija koja me je za malo ubila doslobno prosle godine, opet se pojavila u besici. Kako bih znala da li smem da koristim antibiotike i da li sam u drugom stanju, uradila sam juce (7. dan od inseminacije) Beta HCG. Bio je 16.8
Nalazim toliko kontradiktornih informacija o utvrdjivanju trudnoce perko Beta HCG u krvi... Neko kaze moze dan nakon oednosa, neko 7 dana, neko 2-3 sedmice... Sta bi po Vama znacio moj nalaz? Jesam li ili ne...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Da li sam trudna?
25.11.2014 21:21:03   
Maslacak15
da li si primila pregnil ? pre inseminacije ? Ako jesi onda proveri betu jos za dva dana da vidis dali raste.Moguce je da je pregnil jos u malim kolicinama prisutan u cirkulaciji samo sedam dana posle davanja. Ako nisi, trudna si definitivno. Pozitivna beta znaci uvek trudnocu. Moguce je da je vec doslo do implantacije..... Odredjeni antibiotici su dozvoljeni u trudnoci, konsultuj se sa lekarom.

(odgovor članu Almimaza)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Da li sam trudna?
26.11.2014 10:09:20   
Almimaza
Draga Maslacak, primila sam pregnil dan pred inseminaciju... Jutros sam ponovo dala krv za Beta HCG pa cemo videti. Presrecna bih bila jer je trudnoca i zdravo dete nesto sto zelimo od srca i duse vec dugo ali me strah antibiotske terapije u trudnoci, posebno znajuci moje probleme (hronicne urinarne infekcije, sistemska bolest i slicno)... Ali dobro, hrabrim se nekako da ako nam Bog da, dace i nacin da se sve lepo resi.
Hvala na savetu i javicu novosti bilo da je user posted image i user posted image ili da je user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Da li sam trudna?
26.11.2014 11:00:31   
soni
Navijam !!!!

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Almimaza)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Da li sam trudna?
26.11.2014 11:43:16   
Almimaza
user posted image hvala ;)

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Da li sam trudna?
26.11.2014 16:12:29   
Almimaza
Nalaz od jutros je nizi... tako da na zalost, Maslacak je bila u pravu... Ostaci Pregnila... Umesto da se udvostruci on se smanjuje. Jako mi je tesko.
Hvala Vam puno na podrsci i savetima!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Almimaza)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Da li sam trudna?
26.11.2014 17:51:07   
pipi_coco
Almimaza žao mi je, znam da ti je teško, drži se user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Almimaza)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Da li sam trudna?
3.12.2014 12:27:38   
branki*

IZVORNA PORUKA: nalencee

KASNI MI 2 DANA IMAM GORUSICU I KAO PULSIRANJE U STOMAKU KADA MOG DA URADIM TEST?



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Da li sam trudna?
3.12.2014 22:17:45   
dijana1*
Ako si trebala da dobijes pre dva dana onda vec mozes da uradis test. Srecnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Da li sam trudna?
23.12.2014 10:22:10   
OleLolle
Pozdrav svima.
Moja dilema je sledeca... menstr.obicno dobijem 24-30 dana. Danas je 32 dan i jos uvek nista. Juce sam radila test ibio je negativan. Zbunjena sam, ciklusi su mi inace redovni, imam bebu koju jos uvek dojim i dugo posle njenog rodj.nisam ni dobijala. Bojim se da radim betu, i ako nismo planirala trud.bila bih jako razocarana da je negativna. Sta vi mislite? Najmanje sumnjam na trudnocu, ali ne vidim drugi razlog izostanka menst.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Da li sam trudna?
23.12.2014 11:28:47   
serpica
Olelole,mozda se hormoni jos sredjuju,pa je zato zakasnila M. Ili si rano uradila test ako je bila kasna O.
Ponovi test za dva dana..ili betu,pa bar da znas na cemu si. Pozdrav.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu OleLolle)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Da li sam trudna?
23.12.2014 12:24:31   
OleLolle
Hvala ti na odgovoru. Da li betu mogu uraditi bilo kad u toku dana?
Vise se bojim izostanka zbog porem.hormona nego trud. Jer posle por sam bas bila haoticna taj period dok nisam dobijala, ali dr nije hteo da reaguje jer dojim i jer je krvna slika uvek bila perfektna. Kaze sve je to ok. A ja kao balon, svaki dan pms...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Da li sam trudna?
23.12.2014 16:15:52   
Maraj
Da mozes betu uraditi tokom celog dana

(odgovor članu OleLolle)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Da li sam trudna?
24.12.2014 9:19:22   
Anoniman
Pozdrav svima, prvi put sam ovde i imam jedno pitanje ;) Naime imala sam zadnju menstruaciju 6.12. a 16.12 sam imala nezasticen odnos gde je decko svrsio u mene. Da li postoji sansa za trudnocu?? Hvala vam puno user posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 745
   RE: Da li sam trudna?
24.12.2014 9:24:21   
Trcosava
Anonimna, realno mislim da postoji, ali moraćeš da sačekaš dan kad treba da dođe pa uradi test ili betu malo ranije, koji dan pre očekivane menstruacije

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Da li sam trudna?
24.12.2014 9:42:13   
nata11
Postoji naravno.

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Da li sam trudna?
24.12.2014 10:25:07   
Anoniman
Jako bih volela da ne dodje i da budu user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 748
   RE: Da li sam trudna?
24.12.2014 19:17:50   
Maraj
Po meni postoji sansa ali manja jer ti je tp bio 10. dan ciklusa. Koliko ti traju ciklusi?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Da li sam trudna?
24.12.2014 19:51:53   
Anoniman
Pa uglavnom su bili 28, mada sad zadnja 3,4 meseca varira, nekad 23, nekad 25.Tako da ne mogu tacno sad da odredim plodne dane. Zato sam pitala da li postoji sansa.

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here