|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 11:53:53   
wivern

IZVORNA PORUKA: mama krava

Wiv da nisi to ti, u stvari???

Padalo mi je na pamet, da se ne lazemo ali me je neko preduhitrio user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 11:54:15   
mimahana
Dijo nasmeja me od srca,toliko se nisam smejala ne pamtim.user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 12:23:30   
choopa choops
Oumajgad user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mimahana)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 14:25:15   
emicaa
Gdje su joj ostale dvije objave,živo me zanima user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 14:43:26   
Sanjalicaaa
To sam i ja pomislila.
IZVORNA PORUKA: emicaa

Gdje su joj ostale dvije objave,živo me zanima user posted image


Slatko me nasmeja Dijana. Ako ništa bar je zabavno


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 14:46:51   
Ana RR
KLIK i KLIK

user posted image garant je neku muški paćenik user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.8.2015 14:47:10 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 15:07:18   
jess021
Dijana, ti si moj idol!
Nasmejala sam se postenouser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 15:12:32   
Jole84

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Fenom protiv spermica user posted image user posted image
Opet nas neko zeza? user posted image


user posted image user posted image user posted image
a ako oćemo da zatrudnimo, onda da ladimo gaće, recimo ventilatorom? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 15:21:57   
pipi_coco

IZVORNA PORUKA: Jole84


user posted image user posted image user posted image
a ako oćemo da zatrudnimo, onda da ladimo gaće, recimo ventilatorom? user posted image


Pa naravno, a ako hoceš da budeš baš sigurna da je uspjelo onda pereš gaće iskljucivo utorkom. Pa to bar svako zna cccccccuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 15:26:39   
eca89

IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Fenom protiv spermica user posted image user posted image
Opet nas neko zeza? user posted image


user posted image user posted image user posted image
a ako oćemo da zatrudnimo, onda da ladimo gaće, recimo ventilatorom? user posted image


Znači, Jole haos user posted image user posted image , plačem!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 16:08:03   
emicaa
Pa ona je to već drugi put možda trudna,kako mi je promakao suvi prst u vagini user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 18:30:19   
mila83
Dijoooooo
Morala sam uci u temu,spominjali su te u kafani,sad vidim i zasto ! user posted image
Jos se smejem...user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 21:06:29   
Flekac
Molim Vas da mi odgovorite stvarno da li ima šanse da sam zatrudnela tako ili ne....i da li može da se zatrudni na taj način...

(odgovor članu crvena_dama)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Da li sam trudna?
11.8.2015 21:10:33   
Anoniman
Moze, trudna si, uradi test da proveris, to ti je sigurnije, nego miuser posted image

(odgovor članu Flekac)
  Direktna veza do poruke: 839
   RE: Da li sam trudna?
12.8.2015 1:23:40   
choopa choops
A đe ne može jadna ne bila! Odvajkada se zna da se na taj način ostaje trudna, i to je statistika pokazala da se tim putem najčešće dobijaju trojke. Čestitam budućim roditeljima! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Da li sam trudna?
12.8.2015 5:12:22   
Anja213
Cao cure nova sam na forumu,imam veliku dilemu ne znam da li sam trudna a iskreno malo me je strah da kupim test i na najlaksi nacin proverim,pa cu sa vama da podelim neke simptome pa ako mozete da me posavetujete,menza mi kasni trebala sam da dobijem 29.7 sa deckom sam imala rdovan sex sa prekinutim snosajem ,imam napade gladi,ucestalo mokrenje grudi me bole osetljive su a nekako najvise me ble sa strane od predela pazuha ako ste me razumele,nadutost,nemam mucnine osim sto sam u nedelju ujutro ustala i jedino tad osetila mucninu i preznojila se.Inace nemam redovne menstruacije ali ovoliko dana mi nije nikad kasnila...svaki dan odgadjam da uradim test od straha ne znam nisam planirala trudnocu ali moj momak bi to najvise voleo.i jos da kazem da se osecam umorno bolove imam svaki dan kao da cu da dobijem ali nista.i vec me pocinje da nervira promene raspolozenja...ako bi ste mogle da mi date eki savet da li ste vi imale slicne simptome u trunoci i kolik su mi sanse da cu imat user posted image mHvala unapred

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Da li sam trudna?
12.8.2015 7:19:28   
mali_mis
Anja213 kupi test, uradi ga, pa ces znati na cemu si user posted image

(odgovor članu Anja213)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Da li sam trudna?
12.8.2015 10:18:12   
AnaAna1
Ti simptomi koje si nabrojala mogu biti i pred menstrualni a i u trudnoci, ne maltretitaj vise sebe nego trk u apoteku i kupi test, bila trudna ili ne to ces morati da saznaa kad-tad, a bolje ranije nego kasnije. I javi nam bas sta je pokazao test

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Da li sam trudna?
13.8.2015 1:42:24   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: AnaAna1

Ti simptomi koje si nabrojala mogu biti i pred menstrualni a i u trudnoci, ne maltretitaj vise sebe nego trk u apoteku i kupi test, bila trudna ili ne to ces morati da saznaa kad-tad, a bolje ranije nego kasnije. I javi nam bas sta je pokazao test

Slažem se. Test i da znaš na čemu si.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Da li sam trudna?
27.8.2015 0:56:19   
cokii
Meni treba savet! Imala sam 16. Vec 5 dana mi u donjem stomaku mrda nesto. Kao beba, a nemoguće je. Radila sam večeras test, negativan je. Moj muz i mama su osetili. Bas mi je čudno. Da li zna neka od vas zna šta bi to moglo biti? :-(

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Da li sam trudna?
27.8.2015 1:06:15   
bubulence
Da bi u stomaku mrdala beba morala bi biti trudna bar 15 nedelja... u tom slucaju bi ti se vec video stomacic i naravno da bi test pokazao trudnocu u roku od odmah. Nebitno koje je doba dana.
Mislim da to sto ti osetis mogu da budi gasovi...

(odgovor članu cokii)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Da li sam trudna?
27.8.2015 1:18:01   
superm
Slažem se sa Bubi u potpunosti.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Da li sam trudna?
27.8.2015 2:33:34   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: cokii

Meni treba savet! Imala sam 16. Vec 5 dana mi u donjem stomaku mrda nesto. Kao beba, a nemoguće je. Radila sam večeras test, negativan je. Moj muz i mama su osetili. Bas mi je čudno. Da li zna neka od vas zna šta bi to moglo biti? :-(


Gasovi i to dobri gasovi cim i drugi osete. Sto bi narod rekao isprdi se nemoj da trpisuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu cokii)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Da li sam trudna?
27.8.2015 11:03:38   
cokii
Ajoj... Ne mogu da verujem da su gasovi. Nisam imala problema do sada. Hvala:-*

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2015 9:13:56   
tuzna29
Devojke jel mogu da radim betu 9DO ?
Da ne smaram vas jesma ili nisam trudna ja bih najradije sto pre da uradim taj test.


Inace simptome imam i nemam vise bih rekla umisljam i to skoro nista preko dana eventualno neprijatan osecaj sa desne strane mozda bol mozda neki pritiska ili zatezanje al sve to moze i pred ciklus, suve mi usta nom stop jedino to nije mi se desavalo to bas cesto nekad bih popila tonu vode nekad nista.
Uvece sam cudna uvece se naduvam i imam jedamput i to obicno samo uvece sekret na ulosci i neki pritisak na besiku ne piski mi se ali kao da je nesto pritiska mozda je to od vitamina, folne, progesterona, stresa da ne nagadjam vise.
Sta vi mislite da radim betu danas?

inace ono sto sma zaboravila imala sma prelom karlice i probleme sa kicmom tako da ne mogu ni bol da ocenim kako trebe jel od sedenja i tih posledica ili je nesto cudno .

Inace radila sam test onaj najeftiniji sto ide preko neta i bio je negativan al ne sa jutarnjom mokracom vec nesto uvece kasno.

< Poruku je uredio tuzna29 -- 28.8.2015 9:17:09 >

(odgovor članu cokii)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here