|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2015 9:23:40   
dijana1*
Tuzna sa testom je definitivno rano a za vadjenje krvi nisam sigurna da li moze od 10-tog dana. Najbolje da pozoves labaratoriju u kojoj mislis da vadis pa da pitas da li je rano.
Srecno i navijamuser posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 28.8.2015 9:24:18 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2015 9:43:38   
tuzna29
Sad sam zvala eto mozda nekom pomogne rekose mi da moze kao vec od 7 DO, meni je danas 9 od prve dana ovulacije jer trajala dva dana. Drzite mi fige toliko zelim ovo vec godinama user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2015 9:54:19   
dijana1*
Srecno i da na javis lepe vestiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2015 9:58:52   
tuzna29
Iciu za pauzu na poslu sam evo sad sa desnog jajnika preslo na levi da plago probada pa zaigra pa malo niz nogu ne puno i stane :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2015 16:46:49   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Fenom protiv spermica user posted image user posted image



Moj ginekolog inace ne voli da citam mnogo po internetu. Ali ja to krisom radim , jednostavno jace je od mene. Negde sam bas procitala da spermici ne mogu da prezive na visokim temperaturama . Zato sam mislila da je bolje da je gace osusila.

Volem i ja vasuser posted image




Reče moderator na forumu user posted image
user posted image

Znači, plačem!!!user posted image user posted image user posted image Joj,m kako ste mi nedostajale, dok me nije bilo ovih meseci!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2015 16:55:31   
dijana1*
Tuzna jesi radila betu?
Zapkic gde si ti, nema teuser posted image
Znas da je kod nas uvek veselouser posted image


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 30.8.2015 16:56:11 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2015 16:59:11   
Žapkić
Sad sam tu, draga!
Doduše, u pogrešnoj temi, ali never mind!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2015 17:02:41   
dijana1*
Bas sam htela da te pitam otkud u ovoj temiuser posted image
Da se nije nesto lepo desilouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2015 17:06:17   
Žapkić
Srce, znaš kako kazu leskovčani? "Od toj nema ni moj!!!"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2015 14:33:49   
tuzna29
dijana1 RR jesam radila sam betu 9 DO a 7 dana pred ciklus i negativna je mada kazu mi svi i ako me tese verovatno da to ne znaci nista mozda ce mi beta tek krenuti od 10 dana da raste ne tog devetog jer od 7 do 12 DO krece beta da raste ne znaci uvek da ce odma krenuti, pa eto ja se nadam imala sam povremeno i bolove kao da cu dobiti ali su stali i na pocetku neka igranja po jajnicim i preponama sad nista, osim sto nisam mogla u vc plakala sam od grceva ceo dan jeddva uspela :( al mozda je od utrogesterona ko ce ga znati.

Inace sam na svoju ruku uvela taj utrogesteron jer su mi drugarice dve rekle da odem da izvadim progesteron i predhodnih meseci sma videla da mi je u manjku pa sumnjam da sma i zbog toga gubila trudnoce vec u startu a posto dr nista ne preduzima ja sam sama preduzela :) Ako dobijem iskljucicu ga i opet tako od ovulacije iduci cu krenuti ako sad ne bude nista mada se nadam da ce biti dragi mi se vec raduje i ako do sad nije bas pokazivao znake srece od kad on sumnja da jesam totalno druga osoba da covek ne poveruje :)

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Da li sam trudna?
8.9.2015 19:06:00   
BubaBubica
Ja sam luda što ovo sebi priređujem user posted image pročitala sam celu ovu temu! I šta sam zaključila? Ništa. Samo sam oči izmorila user posted image user posted image Danas mi je 8 dpo i kontam da ne mogu još ništa da osetim. Doduše, lagano me bole krsta ali opet rano jeee. E kud sam uplatila net user posted image imam i napade besnila i lagano me bole grudi ali opet to je sastavni deo PMS.

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Da li sam trudna?
8.9.2015 19:42:50   
saska80
Meni je danas deseti dan posle inseminacije. Sve osluškujem simptome, ali bojim se da samo osećam glupavi pms.. :-\... A i bazalna mi je normalna, nije povišena, tako da ne verujem..

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 9:03:51   
BubaBubica
Saska, ja sam primetila u drugoj trudnoći kako sam ludila što nisam trudna jer se tako ne osećam, a bila sam, i otud takvo ponašanje user posted image juče sam imala tu epizodu besnila jer sam bila jako umorna i besna što nemam ni jedan konkretan simptom. Kako me danas uhvatilo plakanje zbog kojih inače ne plačem, skoro sam ubeđena da jesam trudna.

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 9:10:18   
saska80
Ma mi smo žene šou :-)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 9:13:31   
BubaBubica
Da user posted image teško nama sa nama user posted image user posted image

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 9:14:11   
BubaBubica
Kada bi trebala da radiš betu?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 11:35:36   
saska80
Već bi i sada mogla, ali neću. Čekaću ako mi zakasni ali kažem, sudeći po bazalnoj, nisam trudna. Danas mi je 25 dc..

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 12:09:21   
tuzna29
saska80 nemoj tako lako odustajati jos nije nista sigurno drzimo ti fige da si user posted image a ako i nisi cekacemo zajedno opet dve crtice ;)

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 13:19:53   
saska80
Hvala draga... Videćemo.. Tu smo da čekamo, pomažemo se i družimo..

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 13:26:52   
BubaBubica
Naravno user posted image Jel strogo miruješ ili obavljaš sve poslove kao i uobičajeno?

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 13:37:06   
saska80
Radim sve normalno. Samo sam dva dana odležala, kad je odrađena inseminacija.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Da li sam trudna?
9.9.2015 14:21:17   
BubaBubica
To je dobro user posted image

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Da li sam trudna?
14.11.2015 15:23:15   
Effy93
Prosli mesec mi je kasnilo 6 dana. Uradila sam test krvi koji pokazuje da ima znakove trudnoce. Medjutim dobila sam 2 dana posle toga. Jel moguce da sam imala pobacaj?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Da li sam trudna?
14.11.2015 15:28:18   
branki*
Effy,kolika je beta bila?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Effy93)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Da li sam trudna?
14.11.2015 15:30:53   
Effy93
Jako mala 5.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here