|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 13:38:45   
branki*
ne kritikuju,samo blagonaklono savetujuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ares *)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 13:41:38   
Ares *
evo sad je sve na svom mestu user posted image savet prihvacen

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 14:28:42   
bea83
Svi su tu kao nekada, čuje se pesma starih drugova...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ares *)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 14:32:55   
Meisje
"Моји су другови,бисери расути по целом свету..."user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 14:34:20   
Olga75
mozda ali samo mozda je ova tema stari korisnici sa novim nikom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 14:36:17   
branki*
vi nesto znate sto ja ne znamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 14:36:55   
Olga75
ringeringeraja doso cika Paja i doneo jaja user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 14:38:32   
bea83
Jedno jaje buć a mi deca ćućuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 15:17:53   
kurbla
user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 15:21:17   
Laprdalo
e pa zdravo zene,devojke i mame. Evo i ja dodjoh da se malo druzim sa vama. Nadam se da ovde ima puno pozitivne energije jer ne volim smorove i patetisanje. E tako...user posted image

(odgovor članu kurbla)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 15:22:33   
kurbla
Laprdalo, svaka ti je zlatna! Slazem se i potpisujem user posted image

(odgovor članu Laprdalo)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 16:34:43   
dunja RR
Molim sve nove korisnice koje su otvorile duple naloge da se vrate starim nalozima, svi dupli nalozi će biti zatvarani jer je to protivno pravilima portala.

Nismo ovde da se igramo "Pogodi ko je" već da se družimo, savetujemo, razgovaramo kao odrasli ljudi.

Hvala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu kurbla)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 19:21:19   
Meisje
Дуња ја стварно не видим шта је овде проблем? То што неко не зна ко је иза неког налога? Па ваљда је и сврха форума и "никова" то да останемо анонимни?!?
Нико никог није вређао, чак се и Олга овде нашалила и шта сад,више вам се не шали?
Ја од ових нових знам једну особу која је стара чланица и она нема приступ старом профилу па је отворила нови,и шта ћемо сад? Она нема права више да буде на форуму? Одакле вама то да се неко овде шали са више профила? На основу чега сте то закључили? Нови чланови су нови,дајте им форе мало...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 19:39:36   
Verolina
IZVORNA PORUKA: bea83

Svi su tu kao nekada, čuje se pesma starih drugova...user posted image user posted image user posted image user posted image

A gde si ti, stari korisnice, stari druze?user posted image user posted image Pesma je odgovarajuca. user posted image Ajde pospi me malo pred HSG!
Gde je onaj frajerko lepi?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 20:19:49   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Meisje

Дуња ја стварно не видим шта је овде проблем? То што неко не зна ко је иза неког налога? Па ваљда је и сврха форума и "никова" то да останемо анонимни?!?
Нико никог није вређао, чак се и Олга овде нашалила и шта сад,више вам се не шали?
Ја од ових нових знам једну особу која је стара чланица и она нема приступ старом профилу па је отворила нови,и шта ћемо сад? Она нема права више да буде на форуму? Одакле вама то да се неко овде шали са више профила? На основу чега сте то закључили? Нови чланови су нови,дајте им форе мало...


Problem je što korisnice IMAJU dva naloga. Ako neko ne može pristupiti svom nalogu neka mi piše pp, ili mail, kao što i ostali rade.

Protivno je pravilima foruma posedovanje više naloga, prethodna dva dana deset_ak korisnica je otvorilo dupli nalog, eto to je problem.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.9.2012 20:20:42 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 20:46:51   
Anoniman
hihihi, kakva sprdnja! Napokon necemo umirati od dosade na Raji! Mozda se najzad zezne ono slozno "svi mislimo isto", onda nekolicina kaze drugacije, i to se zabrani!
Elem, nemam pojma ko je ko, nije me bilo ceo vikend, sutra cu da nadoknadim. :))) dobrodosle stare i nove, ja cenim jake sagovornike, i ako su se vratile tri koje sam rado citala - ja srecna!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 316
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 22:43:11   
Giner
ja cu i ovde napisati, moj stari prvi nick je Mery78 i banovan je zbog nepostovanja pravila,ok sama sam kriva....posle nekoliko meseci opet isti registrujem i nista nikom lose ne napisah, i pise mi da mi je racun onemogucen, danas uzmem nick Laprdalo i opet isto, pa sad pitam, zar ja ne smem ni jedan nalog da imam??? ili mi je zabranjem pristup ovde?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 22:46:10   
Anoniman
Ne banuje se nick nego član.

(odgovor članu Giner)
  Direktna veza do poruke: 318
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 22:46:41   
Ana RR
Giner, banovim korisnicima je zabranjen pristup i svaki novi nalog im se briše. U vezi toga moraš kontaktirati administratora Dunju RR.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Giner)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 22:49:32   
Giner
ana, ja sam drugi nick Mery78 registrovala dva meseca posle banovanja, i nikome nije smetao do juce...znaci 6 meseci je bilo ok ....nikog nisam uvredila ni nista lose napisala....vec sam joj poslala pp,videce ga vec... a kako onda Buba Mira moze da se vrati???

< Poruku je uredio Giner -- 30.9.2012 22:52:55 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 22:54:34   
Anoniman
Nije poenta da li je nekome smetao. Da, videle smo da si se ponovo registrovala pod starim nickom ali kako je dolazilo do smene administratora, brisanje i tog tvog naloga se izgubilo negde u procesu. Kada smo ga opet primetili, došao je na dnevni red. Ti znaš zbog čega si banovana, a banovani članovi nemaju više prava da učestvuju na forumu, osim ako administrator odluči drukčije. Ti si pretila da ćeš oboriti RR, koliko se ja sećam, ne znam zašto se čudiš što su ti nalozi obrisani.

< Poruku je uredio Nedja RR -- 30.9.2012 22:55:10 >

(odgovor članu Giner)
  Direktna veza do poruke: 321
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 22:57:26   
Anoniman
Mira se vratila??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 322
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 22:58:02   
Giner
Nedja oduvek si imala pik na mene i ja to znam, ako sam usla sa Laprdalom niste nikako mogli da skontate da sam to ja, nego ste nasumice brisale sto je jako ruzno,cak znam i devojku koja se juce prvi put u zivotu regisrovala i danas je obrisana, ona je po mojoj preporuci dosla tu, danas je vise nema jer je isto tako nasumice obrisana....mislim da ovde vlada netrpeljivost al ok

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 23:00:40   
Anoniman
Nema to veze sa nick=om nego sa ip adresom. (jao sto se pravim pametna user posted image )

Ja se secam tvog nick=a, nemam pojma zasto si banovana.

(odgovor članu Giner)
  Direktna veza do poruke: 324
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 23:01:05   
Anoniman
Ne znam otkud ti ideja da sam imala pik na tebe, ne zamaram se ja takvim stvarima. Što se tiče brisanja...to jesi bila ti, zar ne? U čemu je onda problem, objašnjeno ti je da si, i zbog čega si banovana. Ako tvoja drugarica smatra da joj je nalog obrisan nez razloga, neka se požali, a ako smo grešku napravili dobiće, makar od mene, i javno izvinjenje, nema tu nikakvih problema. Samo da se ne pravimo blesave, sad kao odjednom se pojavilo 10 novih članica koje se međusobno poznaju i poznaju pola ringeraje, niko ovde nije pao sa kruškeuser posted image

(odgovor članu Giner)
  Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here