|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ojed / plikovi na guzi
11.1.2014 9:35:34   
madamme
opet smo se ojeli....cim jede brokoli, ne sme da bude ukakena ni minut. a ukakila se nocas izgleda...tek sam jutros videla.... bas je gadno, zahvatilo je i pisu....uzecu Triderm, pa da vidimo kako ce biti posto Pantenol inace koristim za svakodnevnu negu.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: ojed / plikovi na guzi
12.1.2014 10:04:06   
madamme
triderm nam je pomogao za jedan dan!

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: ojed / plikovi na guzi
12.6.2014 15:40:39   
Bebetto
Thovalin, blag, kremast, prirodan. Najbolji protiv ojeda, moja deca od kada smo otkrili THovalin nikada se vise nisu ojela jer je odličan i kao krema za svakodnevnu upotrebu! Za nas od pre 3 godine pravo otkriće!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata , voli me bez ostatka, voli me bilo gde sam, baš takvu kakva jesam !

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: ojed / plikovi na guzi
4.12.2014 21:25:44   
Anoniman
F je zaradio ojed na guzi,inace ima proliv rastu mu trojke. Mazem mu jekoderm,i cim nema stolicu 4h vidi se poboljsanje a onda se ukaki i opet u krug. Ne znam koju kremu da mu uzmem da ga mazemuser posted image

(odgovor članu Bebetto)
  Direktna veza do poruke: 479
   RE: ojed / plikovi na guzi
4.12.2014 21:25:47   
Anoniman
F je zaradio ojed na guzi,inace ima proliv rastu mu trojke. Mazem mu jekoderm,i cim nema stolicu 4h vidi se poboljsanje a onda se ukaki i opet u krug. Ne znam koju kremu da mu uzmem da ga mazemuser posted image

(odgovor članu Bebetto)
  Direktna veza do poruke: 480
   RE: ojed / plikovi na guzi
4.12.2014 22:20:01   
choopa choops


Pisala sam već, ali ponoviću. Ćerka je imala često osipe, kad bi jela voće. Sve kreme na tržisštu smo isprrobali, ali jedino što nam je pomoglo je
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: ojed / plikovi na guzi
4.12.2014 22:22:28   
Misha i Ljisha
Moja D je dva puta imala ojed. Jednom neki mali a drugi put uzasan. Bilo koja krema koja je sadrzala pantenol u sebi (sam pantenol, seba med sa pantenolom, bepanten i td) bi joj samo pogorsavala situaciju. sudokrem nam je stvarno bio najbolji. Ali sam ja to tanko tanko i samo uglavnom uvece.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: ojed / plikovi na guzi
4.12.2014 22:25:06   
Olga75
onaj nivein bottom ointment je dobar kod ojeda , ima malo cinka a lepo se maze

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: ojed / plikovi na guzi
5.12.2014 0:23:15   
superm
Mi koristimo Pantenol. Za sada pomaže.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: ojed / plikovi na guzi
5.12.2014 0:35:41   
mati
IZVORNA PORUKA: mimahana

F je zaradio ojed na guzi,inace ima proliv rastu mu trojke. Mazem mu jekoderm,i cim nema stolicu 4h vidi se poboljsanje a onda se ukaki i opet u krug. Ne znam koju kremu da mu uzmem da ga mazemuser posted image

Nama ta niveina nikako nije odgovarala, samo je bilo gore. A probali smo jos puno krema.
Na kraju nam je dr rekla da ispiremo rastvorom kalijum hipermangana( ja sam topila na tufer i natapala i brisala) , da se lepo osusi, pa triderm mast sasvim malo na promene, pa preko svega puder da drzi. user posted image Ovako sam i ja odreagovala kad mi je sve to ispricala, al eto pomoglo nam je.
I najbitnija stvar koju ja jos sa M praktikujem da se nikako nista ne maze i ne stavlja pelena pre nego se sve osusi od maramica ili vode.

< Poruku je uredio mati -- 5.12.2014 0:39:37 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: ojed / plikovi na guzi
5.12.2014 15:47:02   
Mariya
Ja se kunem u Sudocrem, mm i ja je zovemo svemoguca krema, nama resava ojede za 1 dan. Sa Lu sam koristila Nivea bottom ointment, pa kad ona nije dovoljna onda sudocrem. Sad isprobavam sebamed ali cini mi se da je sudo bolji.
A nivea bottom se dosta tesko skida, ona je fantasticna za mazanje guze pre bazena(posto mi se Lu redovno osipala posle kupanja u bazenu.)

< Poruku je uredio Mariya -- 5.12.2014 15:48:30 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: ojed / plikovi na guzi
5.12.2014 15:57:12   
Jole84
Sad tek pročitah ovde, da hoće ojed da se pojavi kad izbija zubić. Na kraj pametni mi nije bilo, baš sam se nasikirala danima je ribica osuta user posted image Stavljala sam talk ali ništa...sada sudocrem, mada ne vidim boljitak. Bilo je malo i na guzi ali se povuklo.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: ojed / plikovi na guzi
5.12.2014 16:35:51   
Jole84
Triderm, flogocid ili bepanten? Sad vidim da joj se ojed proširio i na prepone user posted image vodila bih je kod dr ali ide vikend, pa da otrčim do apoteke nešto da kupim na svoju ruku. Šta mislite?

< Poruku je uredio Jole84 -- 5.12.2014 16:36:20 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: ojed / plikovi na guzi
5.12.2014 21:26:07   
Anoniman
Ja sam uzela sebamed kremicu i ima boljitka!

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 489
   RE: ojed / plikovi na guzi
5.12.2014 21:47:30   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Jole84

Sad tek pročitah ovde, da hoće ojed da se pojavi kad izbija zubić. Na kraj pametni mi nije bilo, baš sam se nasikirala danima je ribica osuta user posted image Stavljala sam talk ali ništa...sada sudocrem, mada ne vidim boljitak. Bilo je malo i na guzi ali se povuklo.

ne stavljaj puder, mora dobro da se posusi mesto ojeda. Sudokrem uzmi nemas brige.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: ojed / plikovi na guzi
6.12.2014 21:07:53   
branki*
ja sam kod boze dugo izbegavala puder da oristim,nisam nikako.kad je prvi put imao gadan ojed pomogao je sebamed protiv ojeda i osipa.drugi put kad se ojeo,nije pomagao sebamed,ali sam tad prvi put ne znajuci sta vise koristila i talk i proslo je,bas mu je pomogao.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: ojed / plikovi na guzi
6.12.2014 21:39:47   
big mum
Ja sam svojoj djeci prilikom većih ojeda stavljala Travakort kremu ujutro i naveče tanki sloj najviše 2 dana (naravno po preporuci ljekara)jer je to ipak kortikosteroid.
Više luftanja ,pranje bez ikakvih šampona i kupki.Samo sa mlakom vodom.Potapkati peškirićom,kremica i bez preteranog utopljavanja.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: ojed / plikovi na guzi
9.12.2014 17:05:52   
Jole84
Ništa mi Sudocrem nije pomogao ovog puta, inače ga od starta koristim za prevoje i baš mi se sviđa. Nikad nismo imale problema. Pomogao nam je Flogocid+talk i dobro sušenje. Prosto ne mogu da povežem rast zubića i ojed, al kad bih ja plavuša sve mogla da shvatim...gde bi mi kraj bio user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: ojed / plikovi na guzi
26.12.2014 14:45:35   
Jole84
Kod nas nije ojed u pitanju, povuklo se ali se pojavilo ponovo i drugačijeg je izgleda...pošto su me državno nanervirali (tipa-ništa to nije, a i na nogicama joj je nešto izašlo...) odvela sam je privatno i dr me opravila...na user posted image je bakteriološki, čini mi se neki Pemfikus, kaže da je neko kad je presvlačio kinuo ili se nakašljao i to je bilo dovoljno da se prenese bakterija...dala mi je da mažemo eozin+bivacin puder, a za nogice da joj se napravi krema (ako nekog zanima videću sastav pa ću da napišem) to je ekcem, i nije povezan sa ovim na preponama, i od dva mazanja vidim poboljšanje pu pu pu.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: ojed / plikovi na guzi
26.12.2014 14:52:28   
doktorkakristal
kad je dora dobila ojed od pelena skoro je bilo,mazala sam kanesten kremu ujutru,preko dana niveinu protiv ojeda uvece pantenol,bukvalno se povuklo za dva dana,ali sam ja nastavila jos nekih 5 dana

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: ojed / plikovi na guzi
29.1.2015 22:45:09   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: ishler

Dobar dan mamice,ne znam gde da postavim pitanje,da li je neko imao iskustva sa crvenilom oko anusa kod bebe,iskljucivo sisa.Probala sam i seba med,pavlovic inace koristim,probali sa p sa ektoinom,pantenol mast jedino malo smiri ali ako ne stavim samo jedno mazanje opet isto.Da li je moguce od zuba,mnogo balavi i trpa jako ruke u usta, bas je muce zubici.Ili moze biti nesto drugo.Hvala u napred


Ishler nama je guza od Pavlovic kreme uzasno bila crvena. Kada mu bas bas bude crvena ne koristim vlazne maramice nego mu operem guzu mlakom vodom sa decijim sapunom Nivea i namazem Niveinom kremom botton ointment. Ta krema ima cink u sebi i fenomenalna je. Od njegovog treceg meseca je koristim stalno.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: ojed / plikovi na guzi
29.1.2015 23:43:46   
World
Ishler, nama se desavalo da se zacrveni ako pojedem nesto sto mu ne odgovara, npr. mandarine.. inace uvijek guzu operem, nikad ne brisem maramicama osim ako nismo negdje napolju pa budem prinudjena, te maramice su zlo bas.. ana se i sad zacrveni od njih iako ima 2 godine, samo ako je obrisem bez pranja..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: ojed / plikovi na guzi
30.1.2015 7:36:29   
mali_mis
Ni mi ne koristimo vlazne maramice, osim kad situacija bas zahteva, uvek sa vodom peremo guzu, a od krema su se dobro pokazale sudokrem, i nivea ointment.
Jedno vreme smo za ojed koristili sebamed, sredi ona ojed, ali to potraje.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: ojed / plikovi na guzi
30.1.2015 13:51:08   
QueenJ
Ishler, E. je imala strašan ojed posle izlaska iz porodilišta. probala sam svašta. Jedino je pomogao kantarion. Samo sam njega mazala par dana i samo pranje, bez vl. maramica i bar 5-10min. luftiranja posle toga. Prošlo je posle dva dana potpuno. Pošto joj je koža suva i osetljiva, normalna dnevna nega je sa pavlodermom, a uveče joj mažem nivea bottom ointment. Samo reči hvlale i za jedno i za drugo.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: ojed / plikovi na guzi
31.1.2015 15:36:35   
Jole84
A Nivea Bottom Ointment koristite poput Pavlovićeve masti, ako sam dobro razumela? Svuda je namažete? I mi više ne koristimo vlažne maramice, samo tufere/vatu ili odmah pranje.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here