|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 21:57:11   
Verus
user posted image Nije cudo sto se muz raduje, jos ce ti biti nova duznost kao zene da UVEK budes ovde i pratis i probavas sve recepte!user posted image   Ja obozavam da kuvam, ali nove stvari, interesantne, pikantne, mrzim ono pasulj, boranija i to dosadno, zato volim ove ukusne i brze-jel bilo ukusno ko isto izgleda??

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:02:09   
Anoniman
Malko više soli je trebalo... meni ne smeta, ja jedem neslano uglavnom sve, al mm voli da je relativno slano. BTW onaj deo sa lukom sam preskočila, mrzim luk. user posted image

Ma ja sam kuvala samo u trudnoći. Da mi nije upravo prošla user posted image trčala bih po test. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:03:41   
Verus
znaci moze bez luka, vise soli....je ukusno??  Sta jos da se menja ili prilagodi? Vec sam mislila da stavim manje luka, ili mozda da se stavi mlad luk ili onaj tanki kako se zove?  Samo zeleni deo, tanke niti, volim to sa paradajzom,feta sirom i maslinovim  uljem njaaam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:05:08   
Anoniman
Ja sam skroz izostavila luk, iskreno, mrzelo me da siđem u garažu po njega! user posted image Sve ostalo sam radila kao što piše. Super je! 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:43:27   
guppy RR
WOWWW Tašo!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:46:13   
Verus
Sve sam kupila sto mi treba, i htedoh je pitati da li se maze tepsija il ne??? sta ti mislis guppy?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:46:42   
guppy RR
evo tu nam je jecka na forumu,.... napisaće iz prve ruke.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:48:09   
Jeca*
Tasho user posted image user posted image user posted image
tako treba da izgleda. Nadam se da je recept bio od koristi i da vam je pitica prijala.
Verus, pretpostavljam da misliš na praziluk. On je jako zdrav i mmmmm ukusan user posted image
ja više volim ovu pitu da pravim sa lukom, a so..to je već po ukusu. Mogla si da narendaš malo kačkavalja da se istopi odozgo, kad si je izvukla iz rerne, to bi dalo malo šmeka i soli.

Bravo user posted image
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:50:38   
Verus
E moram ovo da ispricam-ja hocu mm da citam recepte i da mu kazem kako je eugenije pisala da bi bilo "Kuvajmo i trcimo zajedno", a on gleda neku emsiju i smetam mu, pa mi je rekao, bas me briga, pa pravi sta god zelis!  A ja se brecnem na njega i kazem da sta se on duri sto ja radim nesto sto mi je super!!!  A on kaze "Pa sta ja moram da znam sta je neka Euforija rekla!!!"user posted image user posted image user posted image user posted image   Mislio je da kaze Eugenija!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:52:31   
Verus
JEco jel podmazujem tepsiju tj posudu ili direktno sipam??

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:57:19   
Jeca*
hahaha...Euforija user posted image user posted image user posted image
Pa ja uvek podmažem malo pleh, a pošto ćeš pečurke pržiti sa lukom na ulju, pa to sručiti u ono što si izmiksala, prosto će sve biti malo nauljeno, pa ne moraš da preteruješ. Čisto reda radi.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 22:59:24   
guppy RR
ja to "podmazivanje" radim tako da sipam malo ulja... pa onda po tepsiji razmažem nekom salvetom. Čisto toliko da su stranice masne, a nema previše ulja.


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pita bez kora
19.3.2009 23:04:13   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: guppy RR

ja to "podmazivanje" radim tako da sipam malo ulja... pa onda po tepsiji razmažem nekom salvetom. Čisto toliko da su stranice masne, a nema previše ulja.




identično radimo user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pita bez kora
20.3.2009 8:01:04   
Anoniman
Ja mažem najobičnijim Dobro jutro margarinom. To sam i juče uradila a nije bilo vode... user posted image  

Euforija je nadrljala kako ćemo da je zezamo danas!!!! user posted image

Nego, jesam trebala da sunem i onaj saft od pečuraka, nisam bila sigurna, pa sam pola sipala a pola ne - bilo me je sramota hiljaditi put da šaljem Jeci sms sa glupim pitanjem. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pita bez kora
20.3.2009 8:05:31   
Jeca*
Bože ženo, sledeći put slobodno pitaj šta god i kad god user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pita bez kora
20.3.2009 8:07:48   
Anoniman
Nakon onog ispada sa jajetom... bilo bi previše zaista. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pita bez kora
20.3.2009 13:16:01   
Anoniman
Evo nam je Euforija! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pita bez kora
20.3.2009 13:25:16   
eugenija
Oooo Sveta Neđeljo, đe me sve neće bit, aaaaaaaa.... Prozivate me po Amerikama, nije vam malo ovaj forumuser posted image user posted image user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pita bez kora
20.3.2009 18:30:10   
guppy RR
Jeco, ispekla sam "tvoju" pitu i nije mi baš uspela user posted image

Malo mi prevelika tepsija pa jadna pita jedva pokrila dno i narasla samo na 1 cm... a ja se nadala onako debeloj piti kao sa Tašine slike haaahaha. U svakom slučaju - bila je fina, po mom ukusu... samo se malo predugo sve to pravi, trebalo mi sat vremena od početka (luk...) do kraja (na stolu)...

pojela sam dva komada... kažem mužu "izvini nije baš nešto"... kad on .. OP .. OP .. OP... nema više
user posted image user posted image user posted image

možda i nije bila tako loša user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pita bez kora
20.3.2009 18:37:25   
Verus
Eugenija, postade ti Euforija u mojoj raspravi sa mm!! user posted image morala sam da vam ispricam bas sam mu se smejala!!
IZVORNA PORUKA: eugenija

Oooo Sveta Neđeljo, đe me sve neće bit, aaaaaaaa.... Prozivate me po Amerikama, nije vam malo ovaj forumuser posted image user posted image user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pita bez kora
20.3.2009 19:41:32   
eugenija
Neka si, neka si, user posted image   heheheheheuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 46
   [Obrisana poruka]
20.3.2009 19:42:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pita bez kora
31.3.2009 11:38:45   
Anoniman
A jel mogu umesto šampinjona da stavim šunkicu? user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pita bez kora
1.6.2009 10:53:37   
Ana RR
Tasha, koliki pleh si koristila?
Hoću danas da pravim pa da se ne zeznem kao guppy user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pita bez kora
1.6.2009 11:01:21   
Buba76
Njam njam,za danas imam rucak,ali cu sutra obavezno ovo probati.user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here