|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
6.4.2012 20:35:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 951
   RE: Nedostaje mi
6.4.2012 20:59:10   
mamamikka
trenutno mi najviše nedostaje folklor, probe i onaj osećaj kad se toliko opustiš i umoriš da nema šanse da budeš nervozan. Baš mi nedostaje to.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Nedostaje mi
6.4.2012 21:26:29   
minavb

IZVORNA PORUKA: mamamikka

trenutno mi najviše nedostaje folklor, probe i onaj osećaj kad se toliko opustiš i umoriš da nema šanse da budeš nervozan. Baš mi nedostaje to.

I meniuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Nedostaje mi
6.4.2012 21:30:06   
MASHKA
baka, kafenisanje sa drugaricama svaki drugi dan, onaj osećaj kada mi je dosadno, sestra koja je u Americi...user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Nedostaje mi
6.4.2012 23:29:13   
Jole84
Još kilo ananasa user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Nedostaje mi
10.4.2012 15:01:53   
minna
Nedostaju mi drugarice iz trudnickih danauser posted image lenaa (sada mislim da joj je nick Ana*), bebablue, trudnicica83...
i uopste ti dani kada sam se izlezavala i nisam radila nista. Sada mi samo treba 1 takav dan da malo odmorim dusu i telouser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Nedostaje mi
10.4.2012 15:04:15   
^iva^
Meni nedostaje DEGU moja vevrica nema je nikako user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Nedostaje mi
10.4.2012 15:07:28   
Lilla
Nedostaje mi sna.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Nedostaje mi
10.4.2012 15:10:07   
tijatija
Brat user posted image , daleko je , nadam se da cu ga uskoro user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Nedostaje mi
10.4.2012 15:25:19   
boba 11
Sinoc sam se setila mog dede sutra bi mu bio rodjendan da je ziv i bas sam plakala i kad god mislim o njemu suze same navruuser posted image Setila sam se kako mi je govorio da niko ne sme da me dira (to je uglavnom bilo upucemo mm) i kako da samo njemu kazem pa ce on svima pokazati.Kad god se toga setim placem i mislim -e deko moj samo da znas kako mi je bolje sto nije doziveo da gleda kako se patimouser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Nedostaje mi
10.4.2012 15:29:59   
branki*
bobo 11user posted image
moji baba i deda su zivi,ali bas stari,ja vec sad ne znam kako cu jednog dana bez njih.zao mi je sto nisu blize da ihuser posted image evo,podjose mi suze...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Nedostaje mi
10.4.2012 15:35:29   
indy_25
Sta je sa diablom jel zna neko. Meni nedostaje ona i buba.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Nedostaje mi
10.4.2012 16:39:27   
Anoniman
Diabla živa i zdrava, al nema je nešto na RR, doći će ona opet, kad taduser posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 963
   RE: Nedostaje mi
15.4.2012 8:05:03   
minavb
Nina user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Nedostaje mi
15.4.2012 15:26:34   
vukosava
San 8 sati u cugu

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 965
   [Obrisana poruka]
15.4.2012 19:10:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 966
   RE: Nedostaje mi
18.4.2012 20:21:41   
anuksunamun
Nije ,ova moja mala je ipak pola Bosancica :):):) kad ja hocu - ona nece :):):):)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 967
   [Obrisana poruka]
18.4.2012 21:32:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 968
   RE: Nedostaje mi
26.4.2012 8:49:37   
vikiveki
Meni nedostaje moj rodni grad user posted image Užiceuser posted image , a nemam vremena da ostanem tamo koji dan kad odemuser posted image ...uvek idem kad se nešto dogadja,slava,venčanja,krštenja..pa nemam mnogo vremena da uživam u lepoti grada i sećanja na dane detinjstva...ma čini mi se da je tamo sve sladje i lepšeuser posted image ...to je prava nostalgija za prošlim vremenima

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Nedostaje mi
26.4.2012 15:31:57   
vukosava
IZVORNA PORUKA: vikiveki

Meni nedostaje moj rodni grad user posted image Užiceuser posted image , a nemam vremena da ostanem tamo koji dan kad odemuser posted image ...uvek idem kad se nešto dogadja,slava,venčanja,krštenja..pa nemam mnogo vremena da uživam u lepoti grada i sećanja na dane detinjstva...ma čini mi se da je tamo sve sladje i lepšeuser posted image ...to je prava nostalgija za prošlim vremenima


AAAAAAAAAAAAAA I meni isto. Putovala sam u jako puno mesta ali nista slicno nigde nisam videla. U to ime:

user posted image

user posted image

moj komsiluk:
user posted image

A moja mama je iz Srema pa sam celo detinjstvo provela na relaciji Srem - Uzice. Vidim i ti isto sad...

< Poruku je uredio vukosava -- 26.4.2012 15:34:49 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Nedostaje mi
26.4.2012 17:07:05   
lanica82

IZVORNA PORUKA: vukosava

San 8 sati u cugu

I meni!!!


(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Nedostaje mi
26.4.2012 19:25:08   
vikiveki
A moja mama je iz Srema pa sam celo detinjstvo provela na relaciji Srem - Uzice. Vidim i ti isto sad...

A ja sam celo detinjstvo provela u Užicu, a sada sam na relaciji Srem-Užice...Lepo je i ovde u Sremu ali nekako najlepše je u Užicuuser posted image a kad odem u Užice prvo mesto koje posetim je pekara "Šuljaga", a razlog je čuvena Užička komplet lepinjauser posted image

(odgovor članu lanica82)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Nedostaje mi
27.4.2012 22:37:05   
jovana jojo

IZVORNA PORUKA: vikiveki
A ja sam celo detinjstvo provela u Užicu, a sada sam na relaciji Srem-Užice...Lepo je i ovde u Sremu ali nekako najlepše je u Užicuuser posted image a kad odem u Užice prvo mesto koje posetim je pekara "Šuljaga", a razlog je čuvena Užička komplet lepinjauser posted image


pa ne bi prosla godina da je ti ne probas...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Nedostaje mi
27.4.2012 22:48:17   
Anoniman
ja kakva sam nekad bila user posted image

pevanje

< Poruku je uredio Zenetina -- 27.4.2012 22:51:18 >

(odgovor članu jovana jojo)
  Direktna veza do poruke: 974
   RE: Nedostaje mi
28.4.2012 9:18:26   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: jovana jojo


IZVORNA PORUKA: vikiveki
A ja sam celo detinjstvo provela u Užicu, a sada sam na relaciji Srem-Užice...Lepo je i ovde u Sremu ali nekako najlepše je u Užicuuser posted image a kad odem u Užice prvo mesto koje posetim je pekara "Šuljaga", a razlog je čuvena Užička komplet lepinjauser posted image


pa ne bi prosla godina da je ti ne probas...user posted image user posted image user posted image

Pa da ...od slave do letnjeg raspusta pa opet do slave

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here