|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nedostaje mi
9.10.2012 8:41:24   
lanajelena
user posted image I'm back user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Nedostaje mi
15.10.2012 1:42:30   
17 joka
Nedostaje mi moj brat, druzenje sa njim, ponos, razumevanje ,deljenje lepih i ruznih stvari,osecanje sigurnosti i topline pored njega
Bog ga je uzeo tako rano i vec je proslo 10 god. kako ga nema a meni istom snagom nedostaje, sada bi bio pravi momak sa 20 godinauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Nedostaje mi
15.10.2012 1:48:37   
17 joka
i da beskrajno uzivanje sa bracom, sestrama i drustvomuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Nedostaje mi
18.10.2012 10:40:01   
tijatija
brat... Daleko je, a nema nikakve naznake da se mozemo videti u skorije vreme user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Nedostaje mi
18.10.2012 10:56:13   
Yula

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Nedostaje mi moj brat, druzenje sa njim, ponos, razumevanje ,deljenje lepih i ruznih stvari,osecanje sigurnosti i topline pored njega
Bog ga je uzeo tako rano i vec je proslo 10 god. kako ga nema a meni istom snagom nedostaje, sada bi bio pravi momak sa 20 godinauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Nedostaje mi
18.10.2012 21:56:54   
17 joka
Tijatija, joj draga koliko te razumem i moja sva braca su dalekouser posted image
i sestre isto

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Nedostaje mi
21.10.2012 13:39:25   
Verolina
MiljanaM, Bea, Nina, Morena....Moja stara generacija crtica i moje dobre drugariceuser posted image
Nedostaje mi i Pcelica Lena koja je sad u Becu. Ljubim je puno punouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Nedostaje mi
25.10.2012 13:07:05   
Modessty
bezbrižnost...
i
vreme za dobru knjigu uz koju zaboravim i gde sam i šta sam i koliko je sati


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Nedostaje mi
25.10.2012 13:08:09   
lanajelena
BokicaNS,GagiNS,Pepino user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Nedostaje mi
25.10.2012 18:02:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Verolina

Nedostaje mi i Pcelica Lena koja je sad u Becu. Ljubim je puno punouser posted image


Što je u Beču, tamo se preselila ili?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Nedostaje mi
25.10.2012 18:04:24   
Verolina
Ne, otisla je da radi i zaradi neke parice za buduce planove oko bebe.
Vratice se za dva meseca i ja jedva cekam da kafarim sa njom. Ona je jedno od najtoplijih stvorenja koje sam upoznala.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Nedostaje mi
27.10.2012 15:24:55   
bea83

IZVORNA PORUKA: Verolina

MiljanaM, Bea, Nina, Morena....Moja stara generacija crtica i moje dobre drugariceuser posted image
Nedostaje mi i Pcelica Lena koja je sad u Becu. Ljubim je puno punouser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Nedostaje mi
31.10.2012 19:05:33   
Olga75
nema Lilike vec mesecima user posted image
Liliiii vrati seeee user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Nedostaje mi
15.11.2012 7:19:58   
Yag
mm...ali bas basuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Nedostaje mi
15.11.2012 9:01:37   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Olga RR

nema Lilike vec mesecima user posted image
Liliiii vrati seeee user posted image


Da user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Nedostaje mi
5.12.2012 17:24:16   
pepino

IZVORNA PORUKA: lanajelena

BokicaNS,GagiNS,Pepino user posted image

Lanci hvala sto me se sjetis i ti i svi,ja nemam sta pametno da pisem,povremeni virim,javila se na 2 teme i tako,ljubim vas sveuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Nedostaje mi
10.12.2012 10:37:34   
Sesilija 83
Maslackic...user posted image nema je u zadnje vreme.. a i GaeGr .... ili se mimoilazimo???user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Nedostaje mi
11.3.2013 9:20:45   
Ognjenka
Nedostaje mi deka. Umro je pre nedelju dana, a imao je 90 godina. Lep zivot, troje dece, tri unuke, troje praunucadi. Do kraja je bio zdrave pameti, i umro je u snu.
Mislila sam da cu biti spremna na to...ali nisam.


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Nedostaje mi
11.3.2013 9:23:35   
marince1
user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Nedostaje mi
11.3.2013 9:24:00   
vikiveki
Meni nedostaje moj rodni grad....nisam bila kod roditelja već skoro 6 meseci...sada se polako spremam tj. jedva čekam slavu u aprilu da idemo....mada se moj muž više raduje nego jauser posted image zavoleo je moj grad kao i meneuser posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Nedostaje mi
11.3.2013 9:24:30   
ceca111
Mnoge osobe mi nedostaju....kao prvo deda koji je umro pre 6 godina a bili smo jako vezani.Dozivela sam sok kada je preminuo.A zatim nedostaje mi drustvo sa faxa jer uglavno su svi poceli da rade pa nemamo vremena jednni za druge...

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Nedostaje mi
11.3.2013 9:25:22   
Sanja90
meni nedostaje tetka u cijoj kuci sad zivimo. Bila je velika zena velikog srca,mnogo nas je volela,preminula je mesec dana pre mog porodjaja,bas me je bolelo,na sahranu nisam isla jer i ovako nisam mogla da podnesem sto je nema,ali sam isla kad su joj davali 40.dana To je bilo pre godinu dana.Evo sad se ispostavilo da mi je termin porodjaja na dan kada je ona preminulauser posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Nedostaje mi
11.3.2013 10:17:56   
isidora88
nedostaje mi more user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Nedostaje mi
20.5.2013 21:13:36   
Olga75
evo sad tako listam teme i kontam , nedostaje mi Choopa , konstantno , Jele nema od ko zna kad , Podrum S se nije javila ne pamtim , Nensi nema , Lilika je nestala
gde ste bre zeneee user posted image
sto se ne javljate , ostavile ste me samu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Nedostaje mi
20.5.2013 21:28:09   
lanajelena
Oldzi nisi sama mi smo tu :-*

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here