|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby alarm
10.12.2012 17:41:30   
MajaMV
Mico mislim da ti stoji u uputstvu. U moj idu obicne baterije malo kvalitetnije mada moje obe jedinice mogu da rade na struju sto je extra. A punive ako ih imas gde puniti se mnogo vise isplate jer se alarm cesto I dugo koristi.

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Baby alarm
10.12.2012 18:50:29   
mica0
Na kutiji stoji procitajte uputstvo koje se nalazi u kutiji, ja otvorih kutiju al uputstva nigde nema.

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Baby alarm
26.2.2013 11:43:27   
janabons
Mi smo se odlucili za chippolino bebi alarm dan i noc,imaju nasi kumovi i zadovoljni su.
Sada cekamo da stigne iz uvoza zeljena bojauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Baby alarm
26.2.2013 12:25:10   
Sanchy
Mi imamo reerov ,kupili u Aksi,preporucujem,domet mu je preko sto metara koliko sam merila,od nase kuce do lokala ,ima dve frekvencije,nema mesanja,jak je,dobro se cuje ,obe jedinice i bebina i roditeljska mogu i na adapter i na baterije sto je takodje velika prednost,,user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Baby alarm
26.2.2013 13:22:10   
anci kv
sanchy,koji reer,ima ih vise.da nije neo?oko 4000 je

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Baby alarm
23.10.2013 7:43:18   
Sesilija 83
evo ja da prijavim da nam je crko ekran na Philips Avent alarmu, u garanciji je do februara, kupljen u Letu, prosle nedelje mm odneo da reklamira , a juce svratio( zvali su nas u ponedeljak) i poslali su nov... e bas im hvala!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Baby alarm
23.10.2013 9:21:53   
Peace*

IZVORNA PORUKA: upgrade011




Ali...nasla sam na Amazonu ovaj proizvod pa me zanima da li ga neko ima ili je koristio nesto slicno.






Evo, punih 7 godina, i i dalje radi! user posted image
Ovo je noviji model od mog, ali tako nekako izgleda.
Činjenica, baterija na onom delu kod mene je otišla, pa stoji priključen na struju stalno, ali meni ne smeta jer ga koristim samo kad legnem da spavam, pa tad može biti i na struji.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Baby alarm
23.10.2013 20:34:37   
Sanchy
Joj Anci KV ja tek sada vidim pitanje,sorry,,ako nije kasno to je ovaj klik

< Poruku je uredio Sanchy -- 23.10.2013 20:35:09 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Baby alarm
23.10.2013 21:12:36   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

evo ja da prijavim da nam je crko ekran na Philips Avent alarmu, u garanciji je do februara, kupljen u Letu, prosle nedelje mm odneo da reklamira , a juce svratio( zvali su nas u ponedeljak) i poslali su nov... e bas im hvala!

Sesilija koji model imate?

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Baby alarm
24.10.2013 18:59:59   
Sesilija 83
http://www.justclick.rs/prodavnica/elektricni-uredjaji-i-aparati/elektricni-uredjaji/bebi-alarmi/avent-dect-bebi-alarm-scd525. evo ovakav model...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Baby alarm
24.10.2013 22:20:00   
Bebilina
Jao cene! user posted image . Nas je tamo 3000 vise od Philipsovih RRP. user posted image
A kako mu se pokvario displej? Jel sam od sebe ili je mozda od pada? Pitam posto strahujem za ovaj nas. Dusu mu vadimo, svima nam pada, kotrlja se, sin ga stavljao u usta par puta... Nadam se prezivece...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Baby alarm
25.10.2013 7:54:01   
Sesilija 83
dok je padao on je radio bez problema....user posted image samo odjednom na ekranu dve crtice od brojeva temperature,a ostalo niiista,imao je sve funkcije samo da ubodes napamet i svetlo i muziku ali se ne vidi...tsko da nam zamenise... http://www.justclick.rs/prodavnica/elektricni-uredjaji-i-aparati/elektricni-uredjaji/bebi-alarmi/avent-dect-bebi-alarm-scd525

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 25.10.2013 7:56:49 >

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Baby alarm
30.10.2013 9:37:53   
Misha i Ljisha
baby alarm obazevno nabaviti ako zivite u kuci da biste mogli na miru da izadjete i u dvoriste ili da budete u drugom delu kuce dok beba spavauser posted image . Ja sam glupa pa ga nisam kupilauser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Baby alarm
1.11.2013 9:45:53   
anci kv
sanchy nema veze,ipak smo kupili reer,prezadovoljna sam.na bazi ima za temperaturu,tako da nam i to koristi.nocu ga ne koristimo jer je sobica do nase a mm cuje svaki sum ali zato za preko dana kad sam u dvoristu ili u drugoj kuci pravi je spas.sa dometom do 200m sasvim dovoljno

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Baby alarm
5.9.2014 17:34:14   
branki*

IZVORNA PORUKA: Sanchy


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Alarm, iskustva? Kako ces da je naucis da mirnije spava? user posted image

Alarm je sjajna stvar,mi imamo Reerov kupljen u Aksi i odlican je..Mi imamo malo veci stan bukvalno iz dve celine pa su spavace sobe na jednom kraju a ostale na drugom tako da mi je uvek potreban i u toku popodnevnog spavanja i uvece dok i mi ne legnemo(inace jos uvek ga nisam prebacila u njegovu sobu jer nam se zimus pojavila budj na jednom zidu i ako je kuca nova a taj deo sredjen bukvalno kad sam se porodila pa sad smisljamo sta cemo sa tim)..Pali se na svaki sum,znaci nije upaljen non stop,nego ako se okrene,zakaslje,kaze nesto eto tako..Inace ovaj model sto imamo ima domet 500 m ,ja imam i veliko dvoriste tako da sam ga testirala na nekih 150m do ulice odlicno radi..



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Baby alarm
5.9.2014 18:06:21   
mati
Mi imamo Giordani, iako nam je stan mali, puno mi znaci jer mogu da zatvorim vrata i da se Mata igra na miru da se ne stisava i da ne pazi da ne probudi batu. A sa Matom ga nismo koristili, nije nam ni bio potreban.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Baby alarm
5.9.2014 18:33:49   
Mala Elena
Sanchy a koliko je taj reer-ov i da li ima neka oznaka modela?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Baby alarm
5.9.2014 18:40:45   
Sanchy
Evo to je ovaj KLIK

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Baby alarm
5.9.2014 18:48:35   
Mala Elena
Vidim da ima varijantu i na struju i na baterije. Ja bih pre na struju da budem sigurna da je napunjen, da slucajno baterija ne iscuri kao digitron na ispitu user posted image Hvala ti

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Baby alarm
5.9.2014 18:50:59   
Sanchy
Kuci kad si normalno meni je uvek u struju ukljucen i to je fenomenalno sto su obe jedinice i na struju i na baterije jer kad krenem u dvoriste ja ga samo ponesem i on se automatski prebaci na baterije,u mojoj jedinici stalno drzim baterije zbog dvorista,stvarno sjajna stvar..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Baby alarm
5.9.2014 18:55:04   
Mala Elena
Verujem da jeste, kupicu ga sigurno,, vredan je para ali samo jos da prodje neko vreme dok obezbedimo sobicu. user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Baby alarm
7.12.2014 16:31:33   
Sanchy
Lepo sam pohvalila nas alarm i on se pokvariiuser posted image ..zna li neko gde ja njega mogu da odnesem u servis,popravlja li to iko kod nas?

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Baby alarm
5.3.2015 15:17:35   
QueenJ
Mame, da li mozda neko ima baby alarm na zajam, na par meseci? Mi ovaj moramo da vratimo, teti sto nam je dala porodila se snajka. Nije mi konkretno trazila, ali citam izmedju redova. Pa kome ce, ako ne svom bratu dati. A mi nismo u situaciji trenutno da kupimo drugi...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Baby alarm
3.10.2015 23:05:38   
jess021
Sda mi pade na pamet da ce mi biti potreban.
Da li je neko kupovao skoro? Neka preporuka...

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Baby alarm
4.10.2015 0:31:59   
Mariya
Ako živiš u velikoj kući i ako zatvarate vrata ili planiraš da zatvaraš vrata kad beba spava pa misliš da je nećeš čuti, onda ti treba, inače ne. Ako možeš bolje pozajmi alarm jer su većinom skupi(bar ja tako mislim) a nije da je neophodan. Mi imamo Giordani, sa Lu smo ga koristili jer smo radili grejanje pa je ona bila u sobi iza zatvorenih vrata a mi po kući. a sa H ga nisam nijednom uključila!
Naš je ovaj: ALARM

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here