|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 19:53:06   
buhla
jel prati neko domace serije? user posted image

meni deluje zanimljivo ova nova sto ce sada da pocne na pinku Sva ta ravnica, stvarno igraju dobri glumci. Ponekad uhvatim seriju na rts1 Moj todjak sa sela... Dragan Jovanovic mi je zakon! user posted image

inace sve one kriminalisticke serije obozavam i gledam.


< Poruku je uredio buhla -- 25.1.2010 19:54:01 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 19:54:12   
Ana RR
Pratila sam Vratiće se rode, sad odgledam Ono kao ljubav i tu se cepam od smeha user posted image

ali inače slabo pratim domaću kinematografiju..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 19:56:06   
Dora
Definitivno za sva vremena- Nepristojni ljudi (Man behiving badly ako sam dobro napisala)user posted image Obožavala sam tu seriju...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 19:57:53   
Ana RR
Jao Doro, ja sam isto obožavala te ludake user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 19:59:25   
buhla
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pratila sam Vratiće se rode, sad odgledam Ono kao ljubav i tu se cepam od smeha user posted image

ali inače slabo pratim domaću kinematografiju..



takodje!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 20:06:22   
Maya21
IZVORNA PORUKA: Dora

Definitivno za sva vremena- Nepristojni ljudi (Man behiving badly ako sam dobro napisala)user posted image Obožavala sam tu seriju...user posted image


mm i ja smo user posted image user posted image uz tu seriju user posted image Dorice user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 20:11:57   
cipiripi
Mesto zlocina & istrazitelji iz Majamija

< Poruku je uredio cipiripi -- 25.1.2010 20:12:19 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 21:16:14   
Anitaaa
Volim Uvod u anatomiju,Ali Mekbil,Alo Alo,CSI;
Naše serije ne pratim,ne svidjaju mi se mada ova nova-sva ta ravnica mi deluje ok pa ćemo videti


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 21:20:49   
Anoniman
Twin Peaksuser posted image , Weed (trava), Gilmore girls, Prijatelji, Grey's anatomy (pre neki dan sam gledala epizodu koja je izasla pre par danauser posted image )....ima ih mnogo, bas volim da gledam serije, vise nego filmoveuser posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Omiljena serija
25.1.2010 22:57:47   
gagana83
Ja trenutno gledam Ono kao ljubav i Nasa mala klinika.Kad stignem pogledam i Charmeduser posted image
Ranije sam obozavala Otvorena vrata i Ljubav,navika,panika.
A od stranih Prijatelji i Sex i grad.
Gledala sam i onu seriju sto se davala na B92,o onim plasticnim hirurzima,prestala sam kad sam pocela od nje da imam nocne moreuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Omiljena serija
26.1.2010 8:28:40   
bebironcic
ne volim domace serije,a volim serije poput onih koje se emituju na fox crime,i jos mesto zlocina,istrazitelji iz majamija,prison break....

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Omiljena serija
2.2.2010 1:58:56   
mamaca
Omiljena serija su mi Cari(The charmed one),pre su se emitovale epizode kada sam bila 6-7razred i toliko sam bila opsednuta da sam onaj njihov znak pravila od plastelina i lepila svuda po sobi,pravila svoju "Knjigu senki"user posted image user posted image user posted image ...Jao kad se samo setim,bas sam bila u tom fazonu,a sada volim da odgledam nase neke domace dobre(Ono kao ljubav,Crnog Gruju,Ljubav navika panika itd)...Sex&Sity,Ocajne domacice....Uf ima i mnogo sporednih,ali u glavnom to mi je to.Uzeuser posted image

_____________________________

"...Ni u cemu sto nam se desava nismo sami,ni prvi.............,ni PoSlEdNJi!!!!!!"

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Omiljena serija
2.2.2010 7:14:44   
Anoniman
ER i NIP-TUCK...ali i GREY'S ANATOMYuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamaca)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Omiljena serija
2.2.2010 8:45:40   
usamljena
No1 mi je Svi vole Rejmonda, Prijatelji, CSI, .... Volim ove "komicne"

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Omiljena serija
2.2.2010 11:08:32   
aster
Friends, That '70s Show, Sex and the City, Prison Break ( prva sezona), a od domaćih serija Na terapiji, a i Vratiće se rode  nije loša.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Omiljena serija
22.2.2010 22:56:34   
Anoniman
Jer gleda neko cari? user posted image
Ja ih gledam user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Omiljena serija
22.2.2010 22:57:12   
SUPER MAMA
ja ja ja ih gledaaamuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Omiljena serija
22.2.2010 22:59:08   
Anoniman
jeeeeeeeej,ja bas cekam da pocnu,nisam gledala poslednju epizodu!user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Omiljena serija
22.2.2010 23:24:54   
Anitaaa
Ja imam celu seriju na diskovima user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Omiljena serija
22.2.2010 23:27:25   
Anoniman
Ja skidala bila Prijatelje sve epizode al me mrzi ponovo da se bakcem sa tim zato ih jurim na Fox sada user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Omiljena serija
22.2.2010 23:30:06   
Anitaaa
Dodji u Bg da ti ja narežem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Omiljena serija
22.2.2010 23:32:29   
Anoniman
Mozda,mozda... user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Omiljena serija
23.2.2010 9:29:45   
Markovicka
Ne pratim nista redovno ali volim ove komicne tipa Darma i Greg, Najbolje godine, Svi vole Rejmonda i sl.
a volim da pogledam nekad i one "paranormalne", ne znam kako se zovu, ova jedna vidi duhove, druga donosi smrt, treca resava slucajeve tako sto sanja u nekim rebusima, nesto je kao vidovita, onda ima ona sto vraca ljude iz mrtvih tako sto joj se ponovi dan
user posted image sta reci-svojevremeno sam bila obozavalac Dosijea x

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Omiljena serija
23.2.2010 10:30:45   
lenaa
Ja sam pocela da gledam Belu ladju, jedino me Sojic nasmeje

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Omiljena serija
23.2.2010 10:36:22   
Mimče
Mene mm navukao na "Lud, zbunjen , normalan" i mogu vam reći da se slatko ismejem za svaku epizodu, jedno vreme ih je bilo na netu pa se lepo ugnjezdim kod mm pustimo koju hocemo epizodu i kad mi hocemo, tj kad nađemo vremen aod sve gužve i uživamo.
Sex and the city je suludo i hvaliti, mislim da mi nikada nece dosaditi.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here