|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
27.5.2010 12:58:59   
Dora
Danas sam skinula poslednju epizodu serije Lost, večeras ćemo je mm i ja gledati. Mada ja znam krajuser posted image
Ali nema veze. Gledam i redom čim se pojavi na netu serija Očajne domaćiceuser posted image Ja sam najsličnija Gabi i Linet, ja se prepoznajem u Linet a mm me poredi sa Gabi (Eva Longordija), mislim, moje ponašanje, manire i shvatanje a i odnos prema deci i mužuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Omiljena serija
27.5.2010 13:03:45   
LillyT
Ja sam se navadila na Swingtown, ih kako su uzivala sedamdesetih, super mjuza, droga, sexa, opustencija....user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Omiljena serija
27.5.2010 13:16:18   
minavb
Posto sam odledala poslednji serijal The Sopranos, i na tv-u nema ni jedne serije koju bih gledala, gledam na AVALI The Sipmsons, po stoti put.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Omiljena serija
27.5.2010 13:26:12   
LillyT
Stize Dexter sutra

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Omiljena serija
27.5.2010 13:28:25   
minavb
Uz Dextera da uspavljujem dete. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Omiljena serija
4.6.2010 8:00:24   
Anoniman
Da ne kvarim temu o Sex&City... nisam propratila... nešto se zadržala u kuhinji, mm prebacivao i uhvatio samo kraj, kaže da je Dr House završio u ludari??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Omiljena serija
5.7.2010 17:13:30   
dunja RR
u poslednje vreme oduševim se kada na Fox life naletim na "The Worst week of mi life"...

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.7.2010 17:14:03 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Omiljena serija
5.7.2010 17:24:05   
Maya21

IZVORNA PORUKA: Tashke

mm prebacivao i uhvatio samo kraj, kaže da je Dr House završio u ludari???

jeste Tashke, ali ce i izaci iz nje user posted image skoro celu tu sezonu je tamo, tek pred kraj izlazi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Omiljena serija
5.7.2010 17:26:41   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

u poslednje vreme oduševim se kada na Fox life naletim na "The Worst week of mi life"...


sada sam naletela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Omiljena serija
5.7.2010 18:04:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

u poslednje vreme oduševim se kada na Fox life naletim na "The Worst week of mi life"...


Kaaaaaaaaaaaaakav je ludak taj glavni lik! user posted image user posted image user posted image
Sinoć sam umirala od smeha, kada je kastrirao onog psa sa pedigreom kosilicom za travu!                                    user posted image                    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Omiljena serija
5.7.2010 18:10:21   
Anoniman
Ja obožavam "Vil & Grejs" ... Umirem im od smeha ... Pa onda "Rejmonda" ... "Ribu" ... Simpa mi je i "Svet prema Džimu" ... Ma samo da su komedije user posted image A naravno , "Sex i grad " mi je neprikosnoven za podizanje feminizma na zasluženi nivo user posted image i tako , za uživanciju i razmišljanje ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Omiljena serija
5.7.2010 18:14:49   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: dunja RR

u poslednje vreme oduševim se kada na Fox life naletim na "The Worst week of mi life"...


Kaaaaaaaaaaaaakav je ludak taj glavni lik! user posted image user posted image user posted image
Sinoć sam umirala od smeha, kada je kastrirao onog psa sa pedigreom kosilicom za travu!                                    user posted image                    user posted image user posted image user posted image


daaaaaaauser posted image , tome sam se malopre smejala, sada je bila repriza.....a pre par epizoda je jednog psa ubacio u mešalicu za cement i samleo ga, ne znam da li si to gledala? izvinjavam se ljubiteljima životinja i ja sam jedna od njih ali ova serija je skrozuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.7.2010 18:15:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Omiljena serija
5.7.2010 18:49:46   
Anoniman
Ajde, ajde, šta se sad folirate ... user posted image Nigde Šeherezade , Od ljubavi do mržnje , Marisol , Soledead , Sladoled ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Omiljena serija
5.7.2010 22:30:36   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tashke

kaže da je Dr House završio u ludari??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ih, šta će sve da se desi user posted image Ja sam odgledala sve epizode, i Greys Anatomy. Srećom, te nisam trudna, inače mi sve maramice sveta ne bi bile dovoljne za GA.
Ja jedva čekam da krenu na HBO sa trećom sezonom True Blood user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 13:33:18   
smeško
Ja sam gledala par epizoda 1001 noci i prestala. But! Suprug mi se navukao! Sad se otimamo oko daljinskog!
Poceh da citam knjigu u to vreme. Ja volim serije cije su epizode odvojene, svaka za sebe. Gledam CSI i Dr.Hous-a.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 13:34:36   
Mimče
ja se u zadnje vreme navukla na Dirty sexu money

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 16:37:19   
Anoniman
Jao, ja sam gledala milion serija na fox life... Navukla sam se, a sad sam prestala... Gledam samo filmove...
A obozavam 'ocajne domacice' i 'sex i grad'...

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 17:01:08   
pepeljuga
ja nisam neki ljubitelj televizije ali od kada se rodila beba pa sam prinudjena da vise budem kod kuce, skroz sam se navukla na fox life i travel&living, kao da ne postoji nista drugo, mm sizi zbog toga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 17:06:21   
pepeljuga
a moje omiljene serije svih vremena su: prijatelji, seks i grad, vil i grejs, vesele sedamdesete, mucke, nepristojni ljudi. mogu da ih gledam milion puta i nikad mi nije dosadno, ne propustam nijednu reprizu a znam ih skoro napamet.

kao tinejdzerka sam obozavala i nestasne godine, ne znam da li se neko seca, australijska serija, bila sam zaljubljena u drezika user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 17:06:32   
Anoniman
i moj isto... ali ja sam morala da prestanem, jer imamo plazmu, pa se ucrtalo u uglu fox life, i ne moze da se ocisti...user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 17:13:47   
micketta
ja bih volela da opet puste dinastiju user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 17:18:38   
New Mom
Kuma mi je ovih dana dala Put za Ejvonli. Kako mi je to slatka serija bila!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 17:21:42   
Mimče
a jel se secata one serije sa crvenokosom i tipom u srednjoj skoli nesto.... godine igrao je dzerard leto i valjda kler dejns

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 17:22:47   
LillyT
Moj takozvani zivot user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Omiljena serija
6.7.2010 17:24:22   
Anoniman
aAAAAAaaaaaaaaaa Džared Leto, kako se već zove.-... moj prvi pokušaj masturbacije.... user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here