|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
26.3.2011 11:36:58   
Anoniman
Pcelice ja cu popodne do tog u MML

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
26.3.2011 11:45:14   
Anoniman
Ja krecem za nekih pola sata, znaci za neki 50min.sam tamo, popodne nisam ovde u kraju, idem kuciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
26.3.2011 14:53:54   
Anoniman
Epa kupila sam i sargarepu, jedino nisam nasla čeri paradajz seme user posted image . Da mozda neko ne zna gde da ga nabavim? A da, kupilb i saksije za one moje kale, pa cu uviti pod najlon dok se vreme nocu ne prolepsa.user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
28.3.2011 17:48:51   
Anoniman
Uspela sam d nadjem i čeri paradajz. Ovih dana cu ga zasejati. Juce sam sargarepu, neke zacine i neko cvece. A da i rotkvice.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
28.3.2011 17:51:21   
Anoniman
Gde si nasla ceri, moram i ja sutra da ga kupim. Ovi iz baste su danas trebali da dobijaju robu ali ja nisap uspela da odem

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
28.3.2011 17:51:24   
Olga75
Pcelice ako sadis rotkvice , njima je uglavnom kasno ali mozda i bude neka , u svakom slucaju fotkaj da vidimo user posted image
e sad , za palantu paradajza je jos rano a za sadnju iz semena je kasno , mada mozda i bude paradajza user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 28.3.2011 17:52:49 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
28.3.2011 18:03:52   
Sanchy
A za sadnju semena krastavca?Komsinica mi je rekla da je jos rano ali vidim da svasta sadite pa da proverim sa vamauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
29.3.2011 12:09:46   
Anoniman
Čeri sam nasla na cvetkovoj pijaci (seme u kesici). Ma ja sam svasta nasadila, pa pokrila da ubrzam proces. Pa sta nikne, niklo je, necu da se zalim. Kad izniknu slikacu, pa cu valjda nekako da se snadjem da ih postavim. user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
29.3.2011 12:46:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: Sanchy

A za sadnju semena krastavca?Komsinica mi je rekla da je jos rano ali vidim da svasta sadite pa da proverim sa vamauser posted image

Rano jeste, krastavci, tikvice,tikve, kukuruz, mahune i rasad ide još malo kasnijeuser posted image

Čekaj malo, jel ti Sanchy imaš vrt user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
29.3.2011 14:22:00   
Anoniman
Ljudi, pojavilo mi se nesto u saksiji sa zacinskim biljem! ne znam sta jer sam zaboravila sta smo gde stavljali ali imaju male klice user posted image A sadili smo moja sestra, njen cetvorogodisnji klinac i ja zajedno. BAs sam srecna.

A nasla sam na netu, da kad tako posadis semenke i prekrijes ih sa malo semlje, ne zalivas, nego prskas prskalicim. Jer kad zalivas jaci je mlaz i natera semenke dublje u zemlju pa i treba duze da proklijaju.

Slikacu kad budu malko vece i ove sam slucajno videla.

Slusam Lu, ona je ovde guru kao i Snelle cini mi se, i unosim ih jos uvek preko veceri u stan

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
29.3.2011 14:47:35   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ljudi, pojavilo mi se nesto u saksiji sa zacinskim biljem! ne znam sta jer sam zaboravila sta smo gde stavljali ali imaju male klice user posted image A sadili smo moja sestra, njen cetvorogodisnji klinac i ja zajedno. BAs sam srecna.

A nasla sam na netu, da kad tako posadis semenke i prekrijes ih sa malo semlje, ne zalivas, nego prskas prskalicim. Jer kad zalivas jaci je mlaz i natera semenke dublje u zemlju pa i treba duze da proklijaju.

Slikacu kad budu malko vece i ove sam slucajno videla.

Slusam Lu, ona je ovde guru kao i Snelle cini mi se, i unosim ih jos uvek preko veceri u stan


kod tebe ova godina baš rodna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
29.3.2011 14:58:26   
Anoniman
Izgleda.

Zasadlila sam ukrasni persun umesto jestivog user posted image ali zasadicu i jestivi za koji dan. Kupila sam seme vasca pa cu da se okusam i to onom metodom stavljanja u frizider

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
30.3.2011 18:23:15   
Sanchy
Imam mali vrt,prosle godine sam imala ceri,obican parad.,i krastavac...krastavac se najbolje pokazao ali tada sam zasadila rasad  a sad sam sacuvale seme od tog krastavca samo nisam bila sigurna kada da ga posadim,znaci rano je user posted image hvala puno ...kada bih otprilike trebala da ga zasadim?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
5.4.2011 15:09:17   
Olga75
Sanchy , seme mozes staviti u rasad da proklija a mislim da se krastavci palantuju pocetkom maja

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
5.4.2011 17:43:10   
Anoniman
Izasle mi rotkvice, paradjz i jos nesto, ne znam sta je. A i neko cvece je krenulo.user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
5.4.2011 17:44:57   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.4.2011 15:08:28   
Sanchy
Presadila sam krastavac napolje u bastu ali pojedini su samo pali dole ...neke sam presadila ranije oni uopste ne napreduju...ne znam da li sam poranila user posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.4.2011 15:12:47   
Anoniman
Ja jos uvek cekam da presadim ovo sto mi je niklo iz semena, cini mi se da sam procitala da se presadjuje kad ima 5 listica, da pre toga ne valja

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.4.2011 15:21:51   
Jeca*
jel sadio neko jagode? one sto reklamiraju u dodatku blica, nedeljom user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.4.2011 15:30:25   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja jos uvek cekam da presadim ovo sto mi je niklo iz semena, cini mi se da sam procitala da se presadjuje kad ima 5 listica, da pre toga ne valja

Ja sam vec jednu turu probala pre ovih ,na dva listica je isao samo uvis i u jednom momentu uvenuo,zato sam sada presadila dok je manji,stvarno ne znam sta raditi i u cemu je problemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.4.2011 15:37:57   
Anoniman
Jeco, sadili moji svekijevci prosle godine i sipak. I ja se primila. Mada je njima terasa senovita. Ja sam pre neki dan kupila jednu sadnicu na Kalencu 50 din, i tip mi rekao da i ona moze uvos, samo da je tako sprovedem (imaju one resetkice za saksije). Ne znam koliko mu je za verovati. Ja sam uzela ove godine jednu da probam pa cemo videti. Nemam ni adekvatni saksiju, stavila sam u jednu manju pa cemo videti. Za sad je ziva user posted image A i mala mi je terasa, mogla bih svega nekoliko, mozda mi je i lepse nego cvece. Pa nek pojedem i 5 jagoda al da su prave bicu zadovoljna

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.4.2011 15:39:04   
Anoniman
Sancy, procitaj kad se presadjuje, ja mislim da mora malo vise da iznikne i razlista. Eno meni se bosiljak isto nesto mrsti ovih dana, moracu da prestanem da zalivam svaki dan sad kad je nikao, mislim da je to problem

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.4.2011 15:41:21   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Jeco, sadili moji svekijevci prosle godine i sipak. I ja se primila. Mada je njima terasa senovita. Ja sam pre neki dan kupila jednu sadnicu na Kalencu 50 din, i tip mi rekao da i ona moze uvos, samo da je tako sprovedem (imaju one resetkice za saksije). Ne znam koliko mu je za verovati. Ja sam uzela ove godine jednu da probam pa cemo videti. Nemam ni adekvatni saksiju, stavila sam u jednu manju pa cemo videti. Za sad je ziva user posted image A i mala mi je terasa, mogla bih svega nekoliko, mozda mi je i lepse nego cvece. Pa nek pojedem i 5 jagoda al da su prave bicu zadovoljna


hvala user posted image  javi kako ti uspeva, s vremena na vreme pa da znam za ubuduce user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.4.2011 15:42:01   
Anoniman
Vazi

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.4.2011 15:45:36   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Sancy, procitaj kad se presadjuje, ja mislim da mora malo vise da iznikne i razlista. Eno meni se bosiljak isto nesto mrsti ovih dana, moracu da prestanem da zalivam svaki dan sad kad je nikao, mislim da je to problem

Pusticu,imam jos jednu turu,da ostane duze pre nego rasadim ali se plasim da ce isto ici u visinu sa dva listica i na kraju uvesti,potrazicu malo po netu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

RR DRUŽENJE


Koji datum vam najviše odgovara za RR druženje? (Molim glasati samo jednom, pa da ovo zaista uspe)

subota 2.5. (43%)

subota 9.5. (10%)

subota 16.5. (17%)

subota 23.5. (23%)

subota 30.5. (3%)

drugo (navesti datum u napomeni) (3%)


Ukupan broj glasova: 30

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here