|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
7.4.2013 21:25:03   
Anoniman
ja sam u saksije posadila: persun, bosiljak, lavandu, ruzmarin i majcinu dusicu. ima vez tri nedelje, redovno prstam prskalicom ali nista se jos ne desava. user posted image koliko vremena treba da nikne? takodje sam posadila u dve velike zardinjere blitvu, to mi stoji napolju, na terasi. i to prstak za svaki slucaj, da mi ne ode seme jer je bas sitno. jednu kesicu blitve sam podelila na dve zadrinjere, nadam se da to nece biti previse gusto. kupila sam i ceri paradajz, ali ga jos nisam sadila. savetovali su mi u poljoprivrednoj apoteci da je jos rano za njega. ne znam da li da pravim rasad ili samo da ga onako posadim, pa sta mu bude.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
7.4.2013 21:30:54   
nata11
Macaki meni su vec pocele da nicu onaj lukac-list , persun, ruzmarin i francuski persun. Posejala sma pre 2- 2,5 nedelje, a cuvam ih unutra na prozoru u kuhinji. Ma sigurno ce da nikne. Ja jos cekam da krene lepse vreme pa da posejem sargarepu i posadim cherry.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
9.4.2013 17:27:41   
cvećka
Ljudi, ja sam u neverici, pocela da mi nice rukola ((((:
user posted image
A prekjuce sam tek posadila! Sad sam se odusevila (((: ostalo nije jos.
Macaki, ja ti pojma nemam, bas sam pocetnik u ovome... user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
9.4.2013 18:16:44   
Anoniman
bravo cvecka user posted image
jao ja onda sto posto nesto ne radim kako treba. user posted image mama mi kaze da mozda seme nije dobijalo dovoljno vode, jer sam samo prskala odozgo.. juce sam pocela da zalivam normalno, videcemo sada. mislim prosto mi neverovatno da bas nista nije niklo. user posted image

(odgovor članu cvećka)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 7:53:20   
cvećka
Nije ni meni po ostalim saksijama Macaki, samo ova rukola, ne znam sta joj je... Jutros je ima 5 puta vise, svuda @: ja sam zalila kad sam posejala, a ova dva dana prskala... Mozda sam ovo previše plitko posejala, pa je brže izašlo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 7:55:43   
daca77
Meni nikla zele.salata, persun, mirodjija i bosiljak...u dvoristu cu zasejati malo blitve i persuna.

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 10:13:24   
cvećka
Uuu, kako je to divno user posted image a za koliko ti je nikao persun? Jesi li zelenu salatu u saksiju posejala?!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 10:16:43   
Jole84
Daco a kad si sadila? user posted image
Meni rekoše to se sadi na proleće,al proleća nema user posted image
Mislila sam isto malo peršuna,mirođije,bosiljka,eventualno korijander? Kolike saksije,male,srednje,velike? Daj sve detalje user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 10:20:18   
daca77
Ima 2 nedelje kako sam zasejala po saksijama...a z.salatu cu sacekati da malo poraste i rasadicu je iza kuce, u dvoristu...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 10:32:09   
nata11

Meni rekoše to se sadi na proleće,al proleća nema
Mislila sam isto malo peršuna,mirođije,bosiljka,eventualno korijander?

user posted image user posted image I ja cekam prolece a posto ga nema krecem u akciju po kisici. Sutra cu i malo da radim na ozeljavanju dvorista.
A meni korijanderne mrda user posted image Stoji u mesto

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 10:42:36   
Modessty
ja nemam mesta za nešto mnogo saksija, ali dadoste mi ideju za peršun, bosiljak i mirodjiju user posted image
Danilo će da uživa u rasipanju zemlje po terasi user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 10:45:46   
Jole84
A jel može sve recimo u jednu žardinjericu da se posadi,znate one dugačke?
Jel vam na terasi to stoji ili unutra? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 10:50:22   
Modessty
kod mene će sve definitvno biti na terasi, jer mi u stanu uvek ludnica sa igračkama i nikad se nezna gde će koja da završi. user posted image Dobro je da i ona vaza sa bambusima preživljava ovoliko. Nije Danilo besan, ali kad dodju druga deca onda se igra košarka (zahvaljujući RR deda mrazu user posted image ), voze se kola i prave se sudari sa nameštajem....

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 10:52:42   
nata11
Jole mislim da moze na jedan kraj saksije jedno, na drugi drugu vrstu. Ja za sada sve cuvam na pozorskoj okapnici sa unutrasnje strane samo sam persun 2 male zandinjerice izbacila juce.
A kako mi tek lavanda napreduje user posted image bas joj prija toplo. Ona mi je nekako najdraza posto mi je ovo 3-4 pokusaj. I napokon je uspela.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 10:54:20   
Olga75
Jole , ja u dugacku zardinjeru sadim samo jednu vrstu , tu sadim : bosiljak , origano i timijan
i to lepo rasporedim seme , mislim moze da se seje i u te zardinjere user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 11:00:13   
cvećka
Koliko sam procitala na početku teme cini mi se da prvih par dana bi trebalo da stoji na toplom, dok ne nikne i malo ocvrsne... Stavi na frizider Mod, negde gde ne moze da dohvati (:

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 11:02:29   
Jole84
Jao Olga dobro mi dade ideju i za origano user posted image
Baš ću da odem ovih dana do poljoprivredne apoteke da nakupujem sve to,navukle ste me user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 11:05:29   
Modessty
a jel dodajete neko djubrivo , neku tečnost za prehranjivanje i sl?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
10.4.2013 11:07:41   
nata11
Ja ne, mozda samo malo sipam u lavandu kada budem pravila prehranu za cvece ( onu kupovnu iz prodavnica u plasticnim bocama) posto nju necu brati ja koriscenje ove godine.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.4.2013 12:45:07   
cvećka
Pored rukole koja mi je skroz poludela, juče sam uhvatila jedan izdanak celera, a danas dva bosiljka user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.4.2013 13:39:08   
Trcosava
Ej vi ženske koje imate stanove sas terasu, možete napravite mini bašticu na zidu - da pokačite flajke (bilo negde na fejsu oko recikliranja) pa unutra ili začine ili CVEĆKE (:P)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.4.2013 13:47:00   
Olga75
Mod ja imam neke granule Kemira djubriva , to dobijem od mame i kad posejem onako ubacim graniule koje se tope kako zalivam
ali ta zemlja je kao neki humus ( djubre je ta zemlja jer odatle raste jos svasta - nije strerilisano ili sta vec zato je i jeftino predpostavljam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.4.2013 15:17:39   
cvećka
d: e pa ja vec kupila saksije, a i velika mi je terasa, pa nije problem (: nisam neki "reciklator" /:

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
13.4.2013 11:33:17   
cvećka
Neko je pitao za zemlju, ja sam koristila ovo i izgleda da je dobro:
user posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
13.4.2013 15:02:03   
Olga75
ja sam koristila neku "carobna zemlja "pise na njoj , belo pakovanje pa onda sareno i nije nesto , raste kojesta iz nje user posted image
nosim se mislju da napravim jamu za kompostiranje al to nije za ovu temu
nego , muskatle , sta mislite je l rano da ih izvucem iz podruma , skroz sirote izdzikljale , vreme im je za napolje i za sredjivanje
da ih ja iznesem pa sta bude user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here