|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ranice na grliću materice
12.11.2012 15:27:34   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam već pisala da su mi biljne vaginalete Mumio izlečile ranicu. Koristim ih i preventivno bar jednom u dva meseca.


Ana molim te reci mi sta znas o ovim vaginaletama?
Meni je devojka iz apoteke preporucila njih i rekla da su najbolje. U paketu ima 21 vaginaleta i da je najbolje da koristim od ciklusa do ciklusa. Sta mislis jel to mnogo
user posted image




Koristila sam vaginalete 20 dana i nista se nije promenilo. Jutros sam bila na kontroli, ranica je i dalje tu. Ipak cu morati laserom.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Ranice na grliću materice
15.11.2012 23:43:14   
limunada

IZVORNA PORUKA: milenatea

najbolji je ge132, ali je skup, ja trenutno pijem imuniteu. mozes da pijes imunilflor ili bilo koji drugi preparat za jacanje imuniteta. i ko ima problem sa grlicem obavezno folnu kiselinu. i da ranice na grlicu obicno nastaju usled neke infekcije, jesi radila briseve na hlamidiju, mico plasmu i ureaplasmu?

ma nisam radila nikakve briseve.nisam ni upuceta bas u to.hvala ti na savetu.nervira me sto moram cekati decembar.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Ranice na grliću materice
15.11.2012 23:57:49   
milenatea
odradi vaginalni i cervikalni i ostale bestije, zelim ti da je se sto pre resis

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Ranice na grliću materice
12.12.2012 23:50:09   
limunada
Evo mene,docekala sam decembar.Uradila sam kolposkopiju i papa test,dr.mi rekla da mi je rana velika i da bi trebala da je braon al nije user posted image sta sad to znaci???U ponedeljak su mi rezultati

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Ranice na grliću materice
13.12.2012 11:15:12   
Anoniman
limunado, ne razumem nalaz, barem ne taj deo o braon boji. Svakako cekas rezultate papa testa, zar ne? Kolposkopija pokazuje velicinu promena, a papa kvalitet. Pij folnu i vitamin E.
Ja sam bila u ponedeljak, ovaj put kolposkop potpuno cista, zvala sam juce da vidim rezultate papa testa, ali nije bila dr tamo, pa cu poslepodne opet zvati. Prosli put je bio druga grupa, rekla mi je ako sad bude barem prva na drugu da je to super, onda za tri meseca ponavljamo i kad dobijemo i drugi negativni nalaz, slobodni smo, onda samo papa test na 6 meseci.

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Ranice na grliću materice
6.1.2013 22:37:29   
dunja RR
Naša korisnica pita:

Bila sam kod ginekologa nije mi ustanovio trudnocu papa test je uredu,a kolnoskopija nije tj imam ranicu koju treba da mi zamrznu koliko je opasno to?I KOLIKA VELICINA TREBA DA BUDE JAJNIKA?kod mene je levi jajnik 31,3x21,7a desni27,4x20,5 da li je to normalno?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Ranice na grliću materice
10.1.2013 13:32:43   
limunada

IZVORNA PORUKA: ksena

limunado, ne razumem nalaz, barem ne taj deo o braon boji. Svakako cekas rezultate papa testa, zar ne? Kolposkopija pokazuje velicinu promena, a papa kvalitet. Pij folnu i vitamin E.
Ja sam bila u ponedeljak, ovaj put kolposkop potpuno cista, zvala sam juce da vidim rezultate papa testa, ali nije bila dr tamo, pa cu poslepodne opet zvati. Prosli put je bio druga grupa, rekla mi je ako sad bude barem prva na drugu da je to super, onda za tri meseca ponavljamo i kad dobijemo i drugi negativni nalaz, slobodni smo, onda samo papa test na 6 meseci.

kseno rezultati su ok,nije opasno.dobila sam brdo vaginaleta,za 6 meseci na kontrolu.trebalo bi da mi pomognu te vaginalete

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Ranice na grliću materice
10.1.2013 13:38:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Naša korisnica pita:

Bila sam kod ginekologa nije mi ustanovio trudnocu papa test je uredu,a kolnoskopija nije tj imam ranicu koju treba da mi zamrznu koliko je opasno to?I KOLIKA VELICINA TREBA DA BUDE JAJNIKA?kod mene je levi jajnik 31,3x21,7a desni27,4x20,5 da li je to normalno?



Ako je papa test ok, ne razumem zasto se mora uraditi zamrzavanje, mislila sam da se ta dva testa uvek kombinuju.
Za velicinu jajnika ne znam da ti kazem.

Limunado, super, nadam se da ce proci uz pomoc vaginaleta. Meni je sad u decembru bila ok kolposkopija, a na papa testu ima malo tih celija, rekla mi je da za 4 meseca dodjem opet.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: Ranice na grliću materice
6.5.2013 23:05:50   
dunja RR
Uvek si mu govorili da nema potrebe da je diram, i na kraju posle par godina nestala sama od sebe.

IZVORNA PORUKA: Modessty

Prvo bi trebalo da urade piopsiju tkiva ranice. Da vide tačno očemu se radi pa onda da rešavaju šta s tim



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Ranice na grliću materice
1.6.2013 14:57:14   
Didy
Radila sam spaljivanje ranice na grliću pre 9 dana. Ranica je bila mala. Koliko dugo vam je curio sekret i da li je bilo krvi i/ili sukrvice? Meni je baš dosta sekreta curilo, a sad ima i krvi. Nemam nikakve bolove, ali me sad brine ta krv. Deluje mi kao menstrualna, ali mi nije vreme za menstruaciju. Ima li neko savet, iskustvo?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Ranice na grliću materice
1.6.2013 15:11:26   
mama76
Didy,nisam radila spaljivanje ranice ali jesam konizaciju pa mislim sve je to caprkanje grlica user posted image user posted image ,ako je bas intenzivna crvena krv javi se dr ako je onako tamno smedje lezi malo se primiri,treba vremena da to zarastei probaj vginalete od kantariona meni ih je preporucio dr za zacjeljivanje rana poslije hirurske intervencije

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Ranice na grliću materice
1.6.2013 15:42:34   
Didy
Stavljala sam vaginalete povidon joda 7 večeri za redom po preporuci ginekologa. Bilo je juče braonkasto, sad je baš crveno i obilnije, bukvalno kao kod menstruacije. Zvala sam sad svog ginekologa, kaže da nema šanse da je nešto zbog spaljivanja jer je bila baš malena ranica i nije išlo duboko, kaže da nema šta da krvari. Ona isto pretpostavlja da je menstruacija, ali ne zna kako. Ne znam ni ja... Valjda će se još neko javiti... Ne znam ni koliko dana curka taj sekret, meni već ide na živce, jedva čekam da skinem uložak!

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama76)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Ranice na grliću materice
2.6.2013 10:05:14   
milenatea
Didi, kakav ti je papa?

_____________________________

Poraz je najbolji učenik, jer u poraz možeš da sipaš sve svoje buduće pobede - koliko ti je potrebno.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Ranice na grliću materice
9.6.2013 13:49:14   
Didy
Papa mi je II, nalaz kolposkopije u redu (hm, u rdu, reče mi da imam jednu vrlo malu ranicu, to je ta koju je spaljivala) , sekret u redu. Kaže mi kuma da je trebalo da mi uradi biopsiju, pa onda u zavisnosti od toga koji je cin ili zamrzavanje/spaljivanje ili konizaciju ako je cin III ili IV.user posted image Ići ću u ponedeljak pošto još uvek ide krv jarkocrvena... Ima li neko neku pametnu da dobaci?

< Poruku je uredio Didy -- 9.6.2013 13:53:01 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Ranice na grliću materice
9.6.2013 14:01:45   
Tiziana
Evo sta je meni receno.mislim da 8 ili 9 dan od intervencije otpada krastica,tada mi je dr rekao ako krene sveza krv tog dana,kao menstruacija, da im se javim i da odem da to ponovo 'zavare',a normalno je da taj dan kad otpadne ranica ide nesto vodnjikavo rozikasto, u tom sl ne moram da im se javljam
E sad ja ne znam pre koliko si ti to radila,kojom medotom itd.meni su to radili radio talasima.
To ti je moje iskustvo i ono sto je meni tad receno.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Ranice na grliću materice
9.6.2013 14:11:43   
Didy
Pa radila sam zamrzavanje pre 17 dana, posle nekih 7-8 dana od intervencije mi je krenulo baš kao menstruacija i moj ginekolog mi je rekao da nema tu šta da krvari, da to mora biti menstruacija, iako bi tad trebalo da mi bude tek ovulacijauser posted image . Sad tako krvari već 10 dana, sutra definitivno idem na pregled, baš mi nekako sve neozbiljno deluje s njene strane. Hvala puno. Nadam se da neće morati opet nešto da rade jer ću poludeti više od uloška i drndanja.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Ranice na grliću materice
9.6.2013 16:35:48   
Tiziana
Pa vrlo lako to moze da bude to,da ti je otpala krastica. Ipak idi ti to i proveriJa se dobro secam toga sto mi je rekao za tu svezu krv i da im s eodmah javim.cini mi se da sam ja to spaljivnaje radila nekoliko dana posle mentruacije tako da nije bilo sanse ako prokrvarimd a je menstruacija.

Svakako sutra idi kod dr da to preveri.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Ranice na grliću materice
10.6.2013 15:59:48   
marince1
ja imam ranicu i sutra idem da uradim papa test i kolposkopiju.frka mi je

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Ranice na grliću materice
10.6.2013 18:03:30   
Anoniman
ja sam bila prosle nedelje (nakon skoro 6 meseci) i ovaj put kolposkopija odlicna, ali papa test i dalje pokazuje atipicne celije user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 294
   RE: Ranice na grliću materice
21.6.2013 14:30:30   
Didy
Nisam napisala da sam bila na pregledu kod nas u DZ i dr nije bila sigurna šta krvari. Učinilo joj se da je zakačen krvni sud, pa me je poslala u Betaniju. Uz mi je bio uredan, ranica zarasla, kaže ne krvari odatle, nego joj se učinilo da je krvni sud na nekom drugom mestu. U Betaniji dr ništa nije video, pa je rekao da je to neko intermenstrualno krvarenje i dao mi neke hormonske tablete da bi se zaustavilo krvarenje. To veče počelo slabije da krvari i ja ne uzmem tablete, krvarilo pomalo još nekoliko dana, onda sam dobila menstruaciju 28. dana kad joj je i bilo vreme (znači da ono nije bila menstruacija) i evo sad konačno skinula uložak posle skoro 2 meseca. Suvo i čisto konačno, već sam bila odlepila od svega! Izgleda da je ipak bilo nešto hormonski, rekao mi je dr u Beatniji da hoće to da se desi posle nekih intervencija.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Ranice na grliću materice
21.6.2013 14:39:48   
Anoniman
uh, bre, didy, pa zar 2 meseca krvarenja user posted image a nisu ti rekli da mozda vadis hormone pa da vidis u cemu je stvar.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Ranice na grliću materice
21.6.2013 15:07:55   
Didy
Kseno, nije 2 meseca, prvo sam imala menstruaciju, pa sam onda radila spaljivanje, pa mi je 8 dana curkao onaj sekret, pa sam onda 2 nedelje krvarila to hormonski, pa još nedelju dana menstruacija, pa se zezam da sam 2 meseca nosila uložak.user posted image
Pitala sam dr da li da proverim hormonme, kaže da nema potrebe pošto se to sad prvi put desilo i da on misli da je isprovocirano intervencijom.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Ranice na grliću materice
22.6.2013 16:10:55   
Anoniman
didy, dobro da je gotovo user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 298
   RE: Ranice na grliću materice
7.4.2014 10:53:55   
Trnova Ružica
Ja sam upravo imala to spaljivanje ranice na grliću. Nalaz nije bio za hitnu intervenciju, ali jednostavno sam želela da to rešim. Jedino što me nervira jeste što imam spolja tri plihića koji su pukli i sad me to peče. Tako je verovatno i unutra, ali to ne boli, niti išta drugo osećam. Ne znam da li se to tako dešava ili je rezultat nepažnje. Da li je neko to radio i kako je prošao? Ne znam tačno kojom metodom mi je radjeno. U državnoj bolnici pod opštom anestezijom, pa koja bi već mogla da bude. Ne znam koliko su modernizovani. To su verovatno neki laseri.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Ranice na grliću materice
7.4.2014 20:31:56   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: ksena

ja sam bila prosle nedelje (nakon skoro 6 meseci) i ovaj put kolposkopija odlicna, ali papa test i dalje pokazuje atipicne celije user posted image

kod mene isto sve u redu, radjeni su mi svi moguci brisevi, sve je ok. ali papa trojkauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here