|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2011 20:39:48   
Nellyca
U ponedeljak su rezultati. user posted image

(odgovor članu japi)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2011 23:38:10   
Nensi*
Bilo je juce na tv-u da su u vecini obdanista rezultati u ponedeljak,samo je moguce kasnjenje na opstinama Cukarica i Novi Beograd jer je tu najvise prijavljene dece,a ja bas na Cukarici...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nellyca)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.6.2011 0:14:31   
pepeljuga
a ja na Novom Beogradu user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.6.2011 0:18:39   
Nensi*
Bas smo se usrecile user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.6.2011 10:19:58   
nela79
E svaka nam cast na "Bingu" Nensi 

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.6.2011 13:32:01   
marince1
Mi se jos nismo prilagodili,a idemo vec 2 nedelje user posted image
Cini mi se da place vise nego na pocetku i idalje ide na 2-3 sata.
Mislim da su vaspitacice potpuno nezainteresovane.neznam...


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 11:45:59   
Nensi*
Kod nas je izasao spisak,ali mi nismo na njemu user posted image
Moram da podnesem zalbu...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 14:00:27   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

a ja na Novom Beogradu user posted image


i mi smo na Novom Beogradu user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 14:02:18   
Trbica
I mi smo na cukarici i nismo prosli, ja imam jos 4 ispita da zavrsim fakultet a od septembra trebam i da pocenm da radim, a prednost imaju oni koji rade.... Ja ne znam kako ja da pocenm da radim ako ne mogu da upisem dete!!! A bake i deke su po drugim gradovima.... Gde je tu logika... Kako cu... Bas se brinem, mm nema normalno radno vreme i cesto je van zemlje i organizacija nam je ravna nuli a para nemamo za privatni vrtic.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 15:04:17   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Trbica

I mi smo na cukarici i nismo prosli, ja imam jos 4 ispita da zavrsim fakultet a od septembra trebam i da pocenm da radim, a prednost imaju oni koji rade.... Ja ne znam kako ja da pocenm da radim ako ne mogu da upisem dete!!! A bake i deke su po drugim gradovima.... Gde je tu logika... Kako cu... Bas se brinem, mm nema normalno radno vreme i cesto je van zemlje i organizacija nam je ravna nuli a para nemamo za privatni vrtic.


I mm i ja smo u radnom odnosu pa Vuk opet nije primljen!

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 15:14:38   
pepeljuga
Nensi, niste dobili ni neku alternativu?! Imas pravo na zalbu, ako ste oboje u radnom odnosu, moraju ga negde primiti ako nema mesta u vrticu koji ste naveli. Jesi navela samo jedan vrtic ili vise?

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 15:29:45   
aster

IZVORNA PORUKA: Trbica

I mi smo na cukarici i nismo prosli, ja imam jos 4 ispita da zavrsim fakultet a od septembra trebam i da pocenm da radim, a prednost imaju oni koji rade.... Ja ne znam kako ja da pocenm da radim ako ne mogu da upisem dete!!! A bake i deke su po drugim gradovima.... Gde je tu logika... Kako cu... Bas se brinem, mm nema normalno radno vreme i cesto je van zemlje i organizacija nam je ravna nuli a para nemamo za privatni vrtic.

Možda da konkurišete čim se ti zaposliš, mislim da su onda dužni da upišu dete u vrtić.

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 15:33:21   
*Alexx*
A evo paradoksa: mi smo na moru nedelje u kojoj se podnosi žalba. Na sajtu piše da rezultati izlaze 10. juna, u vrtiću kažu 21. juna i nedelju dana žalbe. A mi od 19-29. juna na moru. Divota. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 15:35:26   
aster
Mi nismo bili u Srbiji kad je bilo prijavljivanje, ali nas je tetka prijavila user posted image Možda ni žalba ne mora lično da se podnese?

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 15:41:08   
*Alexx*
Moram da proverim. A u kom obliku je ta žalba? Neki obrazac ili slobodna forma?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 16:04:43   
pepeljuga
I moja drugarica je bila na moru kad je bila prijava pa je neko nosio papire umesto nje. Zovi i raspitaj se da li je moguce da vi sve pripremite i potpisete, a neko samo preda umesto vas.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 22:05:18   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Nensi, niste dobili ni neku alternativu?! Imas pravo na zalbu, ako ste oboje u radnom odnosu, moraju ga negde primiti ako nema mesta u vrticu koji ste naveli. Jesi navela samo jedan vrtic ili vise?


Navela sam 3 vrtica,nije primljen ni u jedan. Podnela sam zalbu odmah danas i bila sam 101 po redu user posted image


IZVORNA PORUKA: *Alexx*

A evo paradoksa: mi smo na moru nedelje u kojoj se podnosi žalba. Na sajtu piše da rezultati izlaze 10. juna, u vrtiću kažu 21. juna i nedelju dana žalbe. A mi od 19-29. juna na moru. Divota. user posted image



Ja sam danas podnela zalbu i rekli su mi da se zalbe podnose do 27 juna,ne znam da li to ima veze sa opstinama,i da li je svuda isto.


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 22:07:54   
LillyT
Ja tuka zaboravila da odem do jaslica, kasno došla kući i skroz smela s uma user posted image
Sada bih otišla da vidim, ali sam se već razgaćila. Ima li možda online rezultata user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 22:09:59   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja tuka zaboravila da odem do jaslica, kasno došla kući i skroz smela s uma user posted image
Sada bih otišla da vidim, ali sam se već razgaćila. Ima li možda online rezultata user posted image



Ne bi te ni pustili,kapija je zakljucana. Ne znam da li ima online,sad cu bas da potrazim.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 22:32:18   
mamajanja
cao svima
danima vec pratim vase dopisivanje i morala sam da se prikljucim :)
i mi smo konkurisali na cikarici i naravno nismo primljeni rekli su nam da se zalimo, tamo na licu mesta se pise zalba (u Pozeskoj 28) rok je do 27.06. i to je to. nema objasnjenja osim sto su mi rekli da nismo ni prvi ni poslednji roditelji koji rade a dete im nije primljeno.... Strahota!!! Jako sam ljuta!!!

(odgovor članu Nellyca)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2011 23:35:33   
comee
Drage mame,
danas dok sam cekala rezultate sam citala vase postove i mislila da moje dete nece biti primljeno jer vidim da odbijaju decu sa oba zaposlena roditelja, akod mene je muz zaposlen a ja sam student.Ali primili su nas doduse u najdalji moguci vrtic kod jugoslovenskog dramskog pozorista, a mi smo kod kalenic pijace, ali necu da se zalim primljeni smo, i to taj vrtic u opste nije bio u onih tri sto smo naveli, ali ocigledno da to zavisi od opstine, i broju vrtica na toj opstini, na Vracaru ima dosta Vrtica a izgleda da i nije neka navala.

(odgovor članu mamajanja)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.6.2011 0:41:43   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: mamajanja

cao svima
danima vec pratim vase dopisivanje i morala sam da se prikljucim :)
i mi smo konkurisali na cikarici i naravno nismo primljeni rekli su nam da se zalimo, tamo na licu mesta se pise zalba (u Pozeskoj 28) rok je do 27.06. i to je to. nema objasnjenja osim sto su mi rekli da nismo ni prvi ni poslednji roditelji koji rade a dete im nije primljeno.... Strahota!!! Jako sam ljuta!!!


Da,tamo sam ja i podnela zalbu.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mamajanja)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.6.2011 6:52:29   
aster

IZVORNA PORUKA: mamajanja

cao svima
danima vec pratim vase dopisivanje i morala sam da se prikljucim :)
i mi smo konkurisali na cikarici i naravno nismo primljeni rekli su nam da se zalimo, tamo na licu mesta se pise zalba (u Pozeskoj 28) rok je do 27.06. i to je to. nema objasnjenja osim sto su mi rekli da nismo ni prvi ni poslednji roditelji koji rade a dete im nije primljeno.... Strahota!!! Jako sam ljuta!!!

Obavezno se žalite!! Iz sekretarijata za dečju zaštitu nam stalno poručuju kako nema liste čekanja i kako deca čija oba roditelja rade moraju da budu primljena u vrtić. Prednost imaju deca iz osetljivih grupa ( ako imaju jednog roditelja, ako su iz hraniteljske porodice ili iz ustanova socijalne zaštite, deca sa smetnjama u psihofizičkom razvoju...), zatim deca čija su oba roditelja zaposlena i onda ostala deca. Mogu da vas ne prime u željeni vrtić, ali moraju u neki drugi u okviru te predškolske ustanove.

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu mamajanja)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.6.2011 8:18:13   
oliveradj
Da li žalba ima nekog efekta uopšte??? Ja sam odbijena, a oboje smo zaposleni. Zašto onda lažu da su liste čekanja svedene na minimum user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.6.2011 8:38:35   
Didy
Olivera, obavezno podnesi žalbu. Navedi u njoj da ste oboje zaposleni, da nemate dovoljno novca za dadilju, da su bake i dede sprečeni da čuvaju dete, ako imate kredit, navedi i to, ako ste podstanari, navedi... Ako treba, malo i nasoli. Mi smo prošle godine bili odbijeni, a onda su nas zvali u oktobru jer je odustalo dosta dece. Samo idi tamo u kamcelariju i stalno se raspituj (koji ste ispod crte, kakve su vam šanse...). Ako ništa ne navedeš i ako ne budeš išla, zvaće one koji su se gurali. Ja sam pisala žalbu i išla svakih nedelju dana da vidim kakve su nam šanse.
Srećno!

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here