|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 11:32:09   
Anhelito
Meni nista nije jasno niti znam sta da radim i ako sam procitala celu temuuser posted image
Imam par pitanja ako mozete da mi odgovorite...
1.Kada najranije moze dete u jaslice?
2.Da li dete moze da konkurise u jaslice i van tog upisnog roka koji je u maju?
3.Poszo sam nezaposlena da li to znaci da ako konkurisem i naredne godine da necu imati sansu da ga upisem?
4. Da li znate kakvo je stanje sa upisom na Zvezdari posto tamo zivimo?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 11:45:12   
Anoniman
1. Sa godinu dana.
2. Ako je ostalo mesta, tj ako je neko od dece odustao, a uvek ima takvih, može u septembru da se upiše.
3. Prednost imaju deca čija oba roditelja rade ali ako ima dovoljno mesta možete se upisati. Sve zavisi od broja dece koja konkurišu.
4. Ne znam.




Zvala sam danas PU Čika Jova Zmaj Voždovac i rekoše mi da dođem posle 1. septembra kad prođu godišnji odmori da se porazgovaram sa nadležnom koleginicom koja će tad znati kakva je situaija sa slobodnim mestima.

(odgovor članu Anhelito)
  Direktna veza do poruke: 852
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 11:50:54   
mihi

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Mi se u maju nismo prijavili jer smo imali kombinu za baka deka servis. Sad mi se tetka jako razbolela i jedno mora da je uvek u Čačku a mama ne zna da li će moći da napusti posao kad ja počnem tako da sam upala u škripac. Trebao bi nam vrtić negde od januara, na primer. Zna li neko da li možemo nekako vanredno da se prijavimo? Imam li uopšte čemu da se nadam?


Gae koliko ja znam ti možes svakog meseca da konkurišeš, i moraju da prime tvoj zahtev.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 11:56:43   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Anhelito

Meni nista nije jasno niti znam sta da radim i ako sam procitala celu temuuser posted image
Imam par pitanja ako mozete da mi odgovorite...
1.Kada najranije moze dete u jaslice?


po zakonu dete u jaslice moze od 6og meseca! a moja ce krenuti sa nepunih 11 meseci,jer godinu dana puni 18.11. a krenuce 1.10. jer pocinjem da radim 11.10!

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 11:58:21   
Anoniman
Ma meni koliko vidim od svega najviše treba debela veza, samo ne znam gde da je nađem. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 855
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 11:58:32   
Anhelito
Gae posto sam se ja porodila sad u februaru dete ce mi imati vec uveliko godinu dana jada krene konkurs sto znaci da ce u najboljem slucaju imati godinu i sedam- osam meseci kada krene, to mi je bas kasno sta da radim do tad? user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:01:36   
Anoniman
Izvini ako sam radoznala ali ako ne radiš zašto misliš da je kasno? A možeš kao i ja prvog septembra put pod noge pravo u upravu vrtića na svojoj opšini pa da vidiš gde ima i koliko mesta da se upišete pa dakrene od februara ili kad već.

(odgovor članu Anhelito)
  Direktna veza do poruke: 857
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:02:24   
cockic
gae moj mali ide u zmaj.decu iz starijih grupa prebacuju u druge vrtice na vozdovcu zbog guzveuser posted image mada stvarno je krcat kad je peka primljen u njegovoj grupi je primljeno 26 kazu da je to tako bili jer su se roditelji bunili pa su morali da prime svu decu te generacije.a inace regularna grupa je od 12 do 16 dece.zmaj je bas pun za ostale na vozdovcu ne znam.ja za lenu nisam ni podnosila papire em mi muz nije radio,em sto ne znam gde cu ziveti na kom delu grada.znaci jos godinu dok peka nepredje u tu stariju grupu bicemo u ovom delu grada posle vec mogu bilo koji deo grada da trazim stan.nebi ga sad premestala jer se bas navikao user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:03:45   
cockic
von gde to moze sa 6 meseci user posted image u drzavnim jos ne cekaju tek punih godinu danauser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:06:17   
Anhelito

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Izvini ako sam radoznala ali ako ne radiš zašto misliš da je kasno? A možeš kao i ja prvog septembra put pod noge pravo u upravu vrtića na svojoj opšini pa da vidiš gde ima i koliko mesta da se upišete pa dakrene od februara ili kad već.


Kasno mi je jer imam druge ibaveze koje zahtevaju moje angazovanje a da to nije posao, prosto necu moci da budem sa njim svaki dan, ceo dan. Probacu tako kako si mi reklauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:08:40   
vonavoj
IZVORNA PORUKA: cockic

von gde to moze sa 6 meseci user posted image u drzavnim jos ne cekaju tek punih godinu danauser posted image

pitala sam u vrticu,drzavnom! i krecemo ranije u drzavni vrtic! i usli smo bez ikakve veze (sto nisam mogla da verujem..a i mm i ja radimo)
po zakonu moze,ali u praksi retko ko da dete sa 6 meseci!

< Poruku je uredio vonavoj -- 17.7.2012 12:09:18 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:11:32   
cockic
mozda hoce jer nema guzve u vasem kraju da prime.konkretno beograd i vrtic gde ide moj mali neprimaju pre 12 meseca.tako je bilo u njegovoj grupi.a od 6 meseca tek jos to nije ni blizu resenja da ce primti tako male bebe user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:11:48   
Anoniman
Meni su najbliži Mila i Diznilend ali kako smo zakasnili biću srećna da je prime bilo gde. Probaću i na NBG gde radim pa kako mi bude.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 863
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:14:17   
vonavoj
guzva je i kod nas...na jedno mesto ide troje deceuser posted image ..malo vrtica,male grupe!user posted image ...a sta da radim sa detetom kad pocinjem da radim a ona jos nema godinu dana!
koliko kod vas kostaju jaslice? kod nas su 5000dinuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:21:53   
mihi
Ovaj novi vrtić na Kosi je pretrpan, Miloš će da krene od septembra pa ako vidim da je haos u šta opravdano sumnjam (kažu da neke grupe imaju više od 40 dece), prebaciću ga u privatni imam na Bež. Kosi jedan baš lep.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:24:55   
cockic
evo juce racun uzeo mm 8.666,00  tacno u dinar isao je ceo junuser posted image tek za jul se odbija u avgustu u julu nije isao 7 radnih dana.a ako dete ceo mesec neide a daje  se potvrda dr placa se pola cifre znaci u bg 4.333 din

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:34:09   
mihi
Miloš nije išao jun dali su mi 1360 din a maju sam platila 8660. Moram da odem do vrtića da vidim šta se zbiva?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:42:45   
cockic
mihi nisam razumela toliko umanjili ili toliko da platis ako je samo toliko za placanje sta te brigauser posted image ma meni peka kad je jedno vreme tj. na pocetku kad smo ga upisali stalno je bio bolestan pa vise nije isao nego sto jeste user posted image a placasmo uvek oko tih 5000 din nije mi se bas gubilo mesto da sam ga ispisala sad bi vec odavno bila u lazi od njih dvoje. vrtic je spas user posted image on je sa 14 meseci krenuo ja sve mislila 16.kraj aprila rodjen krenuo septembar.
pa tako cu i lenu zdravlje boze da mi produze malo bolovanje.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:47:19   
Modessty
ja idem na potpisivanje ugovora 25. jula. Rekli mi da ponesem 4000 din i da će najviše do 4000 i biti puna cena za mene user posted image .

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.7.2012 12:57:00   
cockic
super modessty user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.7.2012 15:27:19   
Anck Su Nmaun
Nacula sam da je poiceo drugi rok za upis ?? Zna li neko nesto , il je to u Avgustu?
Ipak bi da prijavim Hancicu sad.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.7.2012 19:05:19   
Anhelito
Anvk ako saznas nesto javi i ha bih da prijavim mog zvrka

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.7.2012 21:42:41   
Anck Su Nmaun
Pa bice sigurno samo ne znam kad tacno, mislim negde u Avgustu!

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.7.2012 15:41:52   
dijana1*
Sada sam malo citala temu i vidim da se u Srbiji gleda da li su roditelji zaposleni i kolika su mesecna primanja.
Probala bih da upisem Vuka u vrtic od septembra ali me papirologija totalno zbunjuje. Mm i ja imamo svoj privatni posao u Banja Luci tako da u Beogradu nismo niigde prijavljeni (po papirima nezaposleni i bez dinara primanja). Da li to moze nesto da oteza prilikom upisa deteta u vrtic?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 9:52:10   
Anoniman
Stvarno ne znam user posted image Mozda da kontaktiras upravu vrtica gde zelis da ga upises ?

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here