|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 9:59:25   
cockic
juce saznam da se vrtic ako idu dvoje dece placa 15000 din u bg-u.bas mi deluje puno to je skoro i vise nego pola moje plate user posted image
salim se sa mm da ce mo odmah trecuuser posted image a ja lenu kuci da cuvam.mislim da je bas skupo,a koliko li je kad se i trece upiseuser posted image da li mame koje imaju troje znaju vala trebalo bi da je besplatno.

oni hoce da se radja vise dece a ja treba da radim samo za vrtic,bas je mnogo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:01:42   
Anoniman
Cockic to je puna cena za dvoje dece 8666 je za jedno ako su vam plate preko neke cifre , sad sam zaboravila koje , ako si ti prijavljena na manje od 30000 verujem da ne placate punu cenu , pogotovo ne za dvoje user posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 877
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:08:06   
*Alexx*
Gleda se celokupan prihod domaćinstva. Evo tabele kako je trenutno KLIK
Ako dvoje dece koristi istu predškolsku ustanovu, troškovi se umanjuju za 20% (piše na ovom linku).

< Poruku je uredio *Alexx* -- 24.7.2012 10:09:07 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:10:41   
cockic
mi sad za sina placamo 8666 din,nego juce nam vaspitacica da de onaj papir za refinansiranje ne znam koji ce mi.kad cu sigurno morati punu cenu da placam za malog i dalje.ma sad nekako za njega i mozemo ali za dvoje ako budemo morali punu cenu onda ce biti veselo.
meni je plata ispod 30 hiljada a mm preko ali vala ako toliko dam za dva vrtica bas je mnogo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:16:25   
cockic
regresiranja a ja napisa refinasiranjeuser posted image

a sad meni nije jasno mi smo na ovoj adresi podstanari i naravno bez ugovora,a stan gde se vodimo je od roditelja mm ali na toj adresi je nas 9-toro i uskoro ce biti 10-toro user posted image a samo zivi sveki tamo sama

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:18:42   
lesica
Cockic,pogledaj ovde KLIK Mozda i imate osnova za smanjenje,a kada i drugo dete krene dobija se jos neko smanjenje od valjda 20%

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:18:58   
*Alexx*
Šta ti nije jasno?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:27:22   
cockic
ma nije mi jasno to oko clanova porodice sta ja njima tu podnosim od papirauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:29:47   
lesica
Clanovi domacinstva ste vas cetvoro-ti,tm,i deca. I onda se tu sakuplja hrpa papira,trazi u vrticu da ti daju ceo spisak papirologije sta ti treba.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:35:00   
cockic
e pa ok,probacu da ovo popunim i uzmem te zarade iz firme sto traze pa da im odnesem pa neka vide da li ima umanjenja.nadjoh u onoj cifri od 7333 din.opet i to nije lose koliko toliko je manje.
hvala vam user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 10:53:10   
*Alexx*
Mislim da se na domaćinstvo odnosi svi koji su prijavljeni na toj adresi, ali to treba proveriti.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 12:03:56   
cockic
pa i mene to bini alexx kakve ja imam veze sa deverovom i jetrvinom platom,ili penzijom mog svekrauser posted image ali svakako cu proveritiuser posted image hvala

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 12:10:59   
*Alexx*
To ide po principu - pošto svi živite na istoj adresi, podrazumeva se da svi doprinosite domaćinstvu, blabla... bar ja tako kontam. Ali raspitaj se user posted image

IZVORNA PORUKA: cockic

pa i mene to bini alexx kakve ja imam veze sa deverovom i jetrvinom platom,ili penzijom mog svekrauser posted image ali svakako cu proveritiuser posted image hvala



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 12:16:56   
lesica
Ma nije,provereno vam je da domacinstvo cine roditelji i deca. Znam,jer se moja komsinica a mama L drugara sa tim ganjala,i na kraju su joj to objasnili u upravnom vrticu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 12:37:13   
cockic
lesice i alexx hvalauser posted image danas cu pvo da popunim a sutra da uzme mm iz firmi prosek plata pa nek odnese,koliko sam svatila do kraja meseca moram odneti tj.do sl. utorka.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 12:46:01   
lesica
E da,izvadite za svaki slucaj i iz PIO fonda M4 obrasce uz proseke plata,da vam ne bi vracali dokumentaciju. A za uverenja iz poreske mislim da se ceka par dana,tako da pozurite.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 12:50:03   
cockic
ok user posted image

javljam sta uradismo user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 13:01:20   
lesica
Srecno! user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 14:50:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

To ide po principu - pošto svi živite na istoj adresi, podrazumeva se da svi doprinosite domaćinstvu, blabla... bar ja tako kontam. Ali raspitaj se user posted image

IZVORNA PORUKA: cockic

pa i mene to bini alexx kakve ja imam veze sa deverovom i jetrvinom platom,ili penzijom mog svekrauser posted image ali svakako cu proveritiuser posted image hvala




Šta znači na istoj adresi? Moj svekar i moja zaova žive u istoj zgradi, tj na istoj adresi jer kod nas nisu dodeljeni brojevi stanova ali svako ima svoj stan, niti imamo zajedničku kasu niti zajednička primanja, čak se ni ne vidimo nedeljama...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 894
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 14:53:17   
*Alexx*
Ne znam, gae, ja sam samo rekla šta meni znači domaćinstvo - a moje tumačenje uopšte ne mora da bude tačno. Jer, na nekim formularima piše članovi domaćinstva, a na drugim članovi porodice... možda jeste isto, a možda nije. Ne znam,

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 14:55:19   
*Alexx*
Evo šta nađoh na netu, ali uopšte ne mora da bude merodavno - ali tako ja shvatam domaćinstvo.
Domaćinstvo obuhvata sve osobe koje obituju u jedinici stanovanja. Jedinica stanovanja može da bude kuća, stan, pokretna kuća, nekoliko spojenih soba, ili čak samo jedna soba u kojoj neko obituje zasebno od ostalih.

edit - eto, ne mora da bude čak ni full stambena jedinica.

< Poruku je uredio *Alexx* -- 24.7.2012 14:56:07 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 14:58:15   
lesica
Ma kazem vam da su u ovom slucaju clanovi domacinstva samo clanovi primarne detetove porodice tj. roditelji i deca.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 14:59:43   
cockic
ja cu mm reci da danas pita da se nemucim bezpotrebe za papirologiju ako oni racunaju i platu mog devera i njegove zene i svekrovu penzijuuser posted image .ali to mi nema logike kao da ja uzmimam deverovu platu da kupim svom detetu nesto da jedeuser posted image stvarno mi nije jasno.ali povericu danas pa pisem pitace mm u vrticu danas user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 15:01:32   
cockic
ma lesica je u pravu sigurno,jer ovo bi bilo bas suluda opcija da se svi racunaju user posted image pa mi smo onda bas puni para user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.7.2012 15:07:03   
lesica
Evo sad sam se cula sa komsinicom i ona mi rece sledece da se predaje:
zahtev za regresiranje u kome se napise za broj clanova domacinstva 4 (njihov slucaj)
potvrda iz vrtica da je dete upisano
kopija detetovog izvoda tj za svu decu
kopije l.k. oba roditelja i kopija prijave boravista deteta (sve dece)
kopije drzavljanstva oba roditelja
kopije zdravstvenih knjizica roditelja
neka uverenja iz poreske uprave za oba roditelja
sestomesecna primanja za oba roditelja i M4 obrasci za oba roditelja.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here