|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.5.2016 9:56:54   
isidora88
nas sledece godine ceka opet frka sa upisivanjem, nadam se da cemo uspeti i drugo dete da ubacimo u vrticu i da cemo dobiti dobre vaspitacice kao sada sto ima stariji sinuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.5.2016 11:51:02   
Mala Elena
Danas sam videla na vrticu pise da ce spiskovi biti na svim objektima13. juna a nakon toga idu period zalbi i razmatranje zalbi.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.5.2016 12:41:06   
suzi kju
Eto, ipak sam ja dobila tačnu informaciju user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Upis u jaslice-vrtić
28.5.2016 13:35:16   
branki*
Mi predali za boku zahtev jos februara,nadamo se da ce biti primljena.
A,to da 13 juna izlaze spiskovi,je l to na nivou cele srbije ili samo bgd?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Upis u jaslice-vrtić
28.5.2016 13:46:58   
Sanjica26 RR
Kod nas je jos pre dve nedelje izasao spisak. Izgleda je u svakom gradu drugacije. Branki, posalji nekog da vidi da li je primljena. Ako ste predali u februaru do sada su sto puta izasli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Upis u jaslice-vrtić
28.5.2016 14:08:11   
adulence
Maraj jesmo naravno...ja stvarno ne volim da mi decu cuvaju babe i dede,neka se niko ne uvredi ali ja ne poznajem dete koje baba i deda odgajaju a da je normalno vaspitano...cak ni svojim roditeljima sve je ok da pricuvaju ,ali da ga podizu,ne ne... pa moj otac otboreno kaze babe i dede su tu da kvare decu...tako da neka se niko ne ljuti ali meni je to bas bezveze....
Ono sto u jaslicama nauce nema te babe koja bi ih naucila...mi cemo verovatno od oktobra na adaptaciju...i jos jedna stvar mnogo se lakse adapfirajubkada su mladji...
IZVORNA PORUKA: Maraj

Adulence , jeste li i vi to upisali R u jaslice?



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Upis u jaslice-vrtić
28.5.2016 14:12:41   
Mala Elena
Adulence, bravo! Bili smo sa njima tri nedelje i naucila je cak i sipak da pokaze . Jeste i smesno ali i nije. Posela iz cista mira da govori- Evo ti sipak.
Branki, ne znam , ali valjda za celu Srbiju. A sto u februaru ? Kad hoces da krene?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Upis u jaslice-vrtić
28.5.2016 14:48:05   
adulence
Opet kazem to je samo moje misljenje,deci je mesto sa decom,tu najlepse odrastaju!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Upis u jaslice-vrtić
28.5.2016 18:34:20   
suzi kju
Ja da imam uslova odložila bih polazak nekoliko meseci, bar da krenu sa godinu ipo, i na proleće. Slažem se da babe i dede samo kvare decu, ali su tada još uvek maleni da bi ih iskvarili. A sve posle godinu ipo - vrtić!
Ali pošto nemam uslova , moje će beke krenuti oktobra najverovatnije.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.5.2016 8:43:34   
adulence
Cek,cek suzi nisi ni svesna koliko nisu maleni,pa ja kod R i sad vidim ispitivanje koliko moze pogotovu kad treba da se nosi....ihhhh pa to su mali manipluatori,a i moj Relja raste uz ivu i nema vece srece nego kada vidi decu napolju....
I uopste nemoj da se sekiras ako krenunod oktobra,videces koliko je to ustvari super za njih...pa kad krene novogodisnji karneval slikanje pa cestitke za 8.mart...jaoooo jedva cekam...

< Poruku je uredio adulence -- 29.5.2016 8:46:55 >


_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.5.2016 9:41:55   
isidora88
Ja bih da Aleksej krene sa 2 ipo godine, nekako mi je pre toga mnogo rano,nmeni je strasno kad placu tako mali i ne znaju sta ih je snasnlouser posted image mada ako budem morala zbog posla upisacu ga od sledece jeseniuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.5.2016 9:48:39   
suzi kju
Joj Ada sve ja to znam, njih dve su opasne, isto kao i tvoj R. Jesu mali ali probaju, plaču dok ne ostvare svoj cilj, zapravo plaču plaču pa kad vide da ne reagujem onda se smire. Opasnice su to male (velike) user posted image
Ne žalim ja što će one da krenu sa godinu i mesec, dva ili tri, ali bih, da mogu odložila do godinu ipo, zapravo dok prođe zima.
Svesno sam da će , kad god da krenu, biti prehlađene svake nedelje,al to će nas snaći bbila da krenu zimi ili leti.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.5.2016 12:35:17   
branki*

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Kod nas je jos pre dve nedelje izasao spisak. Izgleda je u svakom gradu drugacije. Branki, posalji nekog da vidi da li je primljena. Ako ste predali u februaru do sada su sto puta izasli.

Hocu,sanjice,poslacu muza da vidi onda.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2016 7:19:49   
suzi kju
U ponedeljak izlaze liste upisane dece, šta li će biti s namaaa...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 8:28:04   
Sanjalicaaa
Kako bi super bilo kad bi mogli da vidimo liste online.
Mi smo predali online zahtevom, ali nemam pojma gde da odemo da vidimo rezultate. Vec vidim da cemo da setamo od vrtica do vrtica.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 8:43:42   
suzi kju
Sanjalice mislim da idete u onaj koji vam prvi na listi user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 8:48:03   
Sanjalicaaa
Vidim da cemo prosetati do sva tri vrtica.
Trebalo bi da se ide u onaj koji glavni za tu opstinu. Medjutim kada se predaje licno predaje se u jednom, a na netu je pisao drugi vrtic kao glavni.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 9:11:08   
maljicki
Sanjaliceee pogledaj na sajtu opstine,mozda tamo ima,da se ne setkas
Nas nema na spisku.. :(

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 9:18:47   
suzi kju
Istaknuti su spiskovi?
Da uspavam decu pa da odem da vidim, i da odmah napišem žalbu ako nas nisu primili.
Uopšte ne znam kakva je procedura. Prvi put podnosimo sada.

(odgovor članu maljicki)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 9:20:56   
Sanjalicaaa
Na sajtu nase opstine nema spiskova.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 9:28:48   
maljicki
Ne znam ni ja kako se pisunti prigovori/zalbe..ovo mi je prvo dete i prvo lose iskustvo...
Moracu da trazim pomoc za sastavljanje prigovora...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 11:07:37   
suzi kju
Išla sad do vrtića, i zaboga, spiskovi u 12h biće okačeni!!! Strašno!!!

A žalba se piše u fazonu da su oba roditelja zaposlena, eventualno da zive sami sa decom /detetom. Tako bar ja planiram da napišem, ako bude potrebno.

(odgovor članu maljicki)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 11:09:55   
branki*
I kod nas valjda danas izlaze spiskovi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 11:16:38   
suzi kju
Ja čitala malopre nešto u nekim novinama, da bi svuda trebali danas da izađu spiskovi. Samo u najvećim opštinama će izaći do 20-og.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.6.2016 11:34:14   
maljicki
Ima neka fora sa prioritetima...ne znam samo ko je najprioritetniji. Muz i ja radimo i zivimo sami sa malisom... sad ne znam. Danas cu imati pomoc kod pisanja zalbe,pa ako nekome bude bila potrebana pomoc (nadam se da vam nece trebati) ja cu vam dati da prepisete moju. ;)

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here