|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 15:37:44   
suzi kju
Isti slučaj, ja nemam alternativno rešenje za slučaj da ih ne prime, tako da igram na sigurno, koliko uopšte sve to može da li bude sigurno.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 16:31:10   
Maraj
Pa ja mislim da se sva deca upisu u jasle. Problem je za decu koja se upisuju u vrtic. Mislim da ti nece biti problem.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 16:37:07   
wivern
Mislim da je 99% sigurno za jjaslice.Problem je sa vrticima, tako da mozes da se opustus, ulazite sigurno.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 20:00:17   
Maraj
Jesu li jaslice do 3 godine? Ja se nesto mislim da ga ne upisujem sada vec sledece godine. Al bi usto da upadnemo u jaslice , da bi isli ovde blizu nas u vrtic. Mislim da kada se konkurise za vrtic kod nas (na N.Bg) dodeljuju udaljenije vrtice

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 20:26:32   
Khaleesi
Ja moju malu u vrtic upisujem ima 3,5 godinice... Zasto je problem vrtic?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 21:05:49   
Maraj
Zato sto sva deca iz jaslica se direktno upisuju u vrtic tj prelaze u tu grupu. Manje mesta ostaje za novu decu koja nisu boravila u jaslama

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 21:15:27   
Khaleesi
Ja se nadam da cemo da upadnemo u vrtic... ima ih dosta....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.5.2016 17:10:43   
bojanka
kazete za jaslice nije frka? mi smo na Nbg i voleli bi u zeljene jaslice, mislite da je to moguce? starije dete nam ide u vrtic ali zavrsava sad pa nam nece uvaziti prednost. Koliko je to sigurno da u jaslice upadamo, da se nadam :) naravno oboje smo zaposleni itd

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.5.2016 17:18:19   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jesu li jaslice do 3 godine? Ja se nesto mislim da ga ne upisujem sada vec sledece godine. Al bi usto da upadnemo u jaslice , da bi isli ovde blizu nas u vrtic. Mislim da kada se konkurise za vrtic kod nas (na N.Bg) dodeljuju udaljenije vrtice




Deca prelaze kod vaspitaca u mladju vaspitnu grupu u godini u kojoj pune tri. Moj sin avgusta puni 3 god i septembra krece kod vaspitaca,izlazi iz jaslica u kojima je bio od 18m. Recimo kod njega u grupi ima devojcica koja 30 dec.puni tri ali i ona zajedno sa njima septembra prelazi kod vaspitaca.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 9:58:34   
Sanjalicaaa
Ja danas predala zahtev online. Nadam se da ovaj sistem neće da im zakaže. Željeni mesec stavila sam decembar. Možda sam trebala da stavim kasnije, da krene na proleće. Živa se sad pojedohuser posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 10:04:54   
ivannna
sanjalicaa-mi smo pre 2 god predali zahtev za upis a zeljeni mesec smo stavili mart,april,dete nije bilo primljeno,odn nije je bilo na spisku,onda sam zvala glavnu predskolsku ustanovu na N.Bg i rekli su mi da i nije ni mogla da bude na spisku jer su spiskovi samo sa decom koja polaze u septembru i da mesec dana pre polaska im se javim pa ce mi reci koje papire da im donesem...na kraju smo odustali od toga jer je baka uskocila ali eto cisto da znas kako je nama bilo...e sad da li je tako u ostalim delovima grada i u svim ostalim gradovima ne znam...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 10:16:35   
mila83
Mi prikupljamo papire da upisemo T u jasle,u septembru puni 2 godine.Da ne moram,ne bih,zbog sve ga sto je prosla sa operacijom i imunitetom,ali probacemo bar da dobijemo mesto,da malo krene pa cemo zimu kod kuce,malo tata(koji radi po smenama) malo baka,nekako cemo se uklapati.A onda se nadam da ce bas od sledeceg proleca biti redovna.
Iako zivimo u malom mestu,uvek ostane dece na listi cekanja,pogotovo jasleni uzrast....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 12:01:42   
Mala Elena
Mi za mladju ne mozemo sada da konkurisemo jer je uslov za to da beba u tom trenutku ima minimum 6 meseci, ona ima 4.
A ja cu morati na posao, u Bg smo daleko od onih koji bi mogli da uskoce kao pomoc...hm. kad se setim kakve smo muke imali sa upisom Elene...pomislim da cemo opet isto.
Jel konkurs postoji samo u maju?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 12:06:04   
Khaleesi
Mi smo poslali elektronski nalog za upis... da li je jos neko probao tako da upise, jesu vas zvali??

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 12:06:51   
suzi kju
Da , glavni konkurs je u maju. Ali ja mislim da možeš da podneseš papire i upisuješ željeni mesec kada da dete krene u vrtić. Sigurna sam da možeš. Jer do sledećeg maja biće ti kasno, ne znam, raspitaj se još malo.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 12:09:39   
Sanjalicaaa
ja sam danas poslala zahtev online. Rezultati ce biti pretpostavljam tek za nedelju-dve.

ME, mozes da konkurises i van roka, mi smo tako za G. Ika za 2 dana puni 6m, nadam se da nam nece praviti problem. Nisam znala za to.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 12:12:37   
suzi kju
Rezultati su 13.juna
Biće istaknuti spiskovi u vrtićima, a verovatno posle toga stižu odgovori i na adresu.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 12:19:05   
Khaleesi
Sanjalice a jesi isla i do vrtica ili samo online?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 15:03:37   
Sanjalicaaa
Samo online.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 15:10:42   
Maraj
Ja sam ipak odustala ove god od upisa u vrtic.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2016 17:42:57   
Khaleesi
Pa ko ti cuva dete...ne radis?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.5.2016 9:53:25   
mila83
Ja sam jutros predala papire za moju T..valjda cemo imati srece da dobijemo mesto...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.5.2016 15:57:22   
Mala Elena
Jeste Suzi, u pravu si bila. Jutros mm zove i kaze raspitao se kod kolegine zene , moze da se preda online zahtev i za mladju decu..oh, odahnula sam user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2016 8:58:52   
ivannna
da li moze neko da mi kaze ( treba mi za koleginicu) ako dete u trenutku predaje dokumenata za upis ima 2god i 5 meseci da li je trebalo da se navedu zeljeni vrtici ili jasle? i sta se desava ako je umesto u vrtic navedeno jasle,da li ce dete ipak ako ima mesta ubaciti u vrtic?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2016 9:44:24   
suzi kju
Zavisi koji su željeni mesec naveli, ako su naveli dok dete ne napuni tri godine onda su jasle.
I svakako trebaju da navedu u koji vrtić hoće da daju dete.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here