|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 18:09:10   
Maraj
Ja 3.put konkutisem . I skroz je nepravedno da neko ko konkurise 1.ili 2.put ima prednost nad nama
Zato mi se to ne svidja u bg-u jer se nigde ne vodi koj8 put mi konkurisemi. Smatram da ja koja sam konkurisala prosle godine treba da imam prwdnost nad nekim ko konkurise prvi put ove godine. Mislim da me razumetw sta hocu da kazem..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 18:15:09   
mama Jo
Naravno da razumemo, i ja se sa tim potpuno slazem. Mi sada 2.put konkurisemo...
Prvi put sad cujem za takav nacin primanja u vrtic. Ne znam da li tako funkcionise u svim gradovima ili samo u Nisu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 18:32:48   
MimaKos
To proverite jer bi onda bili vi u prednosti u odnosu na recimo mene... ako konkurisete drugi put to onda znaci da mozda vasa deca ne potpadaju vise pod jaslenu grupu, ne znam... i kod nas je do ove godine bilo konkursa svake godine pored liste cekanja, ali su to sada ukinuli... i ja sam bila zapanjena kad mi je rekao.. jedino ko upada pre nas automatski na listu su treca deca i ne znam jos sta mi je rekao, ako se u medjuvremenu upisu na listu cekanja, u slucaju da oba roditelja rade..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 18:42:12   
mama Jo
Da, mi ne potpadamo pod jaslenu grupu sada za J, za U da...
Ja stvarno ne znam da li to vazi i za NS.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 18:59:07   
lesica
Hmmm, meni uopšte nije jasan ovaj sistem o kom piše MimaKos...

Ono što znam za Bg je to da je najlakše upisati decu u jaslice, zapravo da kreću odmah pošto napune godinicu. Već za stariju jaslenu grupu je problem, a za vrtićki uzrast tj, nakon 2,5 -3 godine (zavisno od toga kad su rođeni i kad spram generacije treba da pređu) je praktično nemoguće uupisati. Naime, te i najmlađe, vrtićke grupe su već dupke pune jaslenom decom koja prelaze, eventualno bude po par mesta po objektu gde mogu da upaaadnu, nekad ni toliko.

Primera radi - D jaslena grupa ima 30+ dece, sad kad siđu dole dobiće iz susedne mešovite još 5-6 drugara, samim tim će njegova grupica imati jedno 37-40 deteta.

I onda stižemo do problema - gde je još vrtića za svu decu? (ovo je za probleme u srbiji temu)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 19:10:52   
mama Jo
Ni jasan, a meni bas nije ni logican takav nacin upisa u vrtic.

Tako je i u NS, najlakse je upasti u jaslenu grupu upravo iz razloga koji si opisala. Zato roditelji i najcesce konkurisu sa bebama pa, ako dobije (a velike sanse su da dobiju), ,,cuvaju" mesto placajuci a dete ne ide, bas iz razloga da bi kasnije lakse upisali u vrticku grupu.
Za to, eto znam....
A za ovaj sistem u Nisu stvarno nisam do sada cula.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 19:17:51   
lesica
Znaš kako, ovde se retko gde čuva mesto, nego idu od malena. I to je sve više dece koja dolaze do 7 a idu kući posle 17h...
I da, zaista su dupke pune grupe user posted image Bar u našem vrtiću. Nema grupa ispod 35 dece.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 19:20:15   
IvanaSK RR
Kod nas u vrticu nije moglo da se cuva mesto. Bez obzira na placanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 19:23:03   
mama Jo
Mozda se, daj boze, po tom pitanju cuvanja mesta i u NS nesto promenilo... znam da su nasi rodjaci tako uradili sa sinom. I, znam, da su se mnogi zalili, jer dete je na spisku - ne ide, i automatski mesto manje za onoga kome stvarno treba mesto.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 19:24:54   
Anck Su Nmaun
Sad je bas poostreno znam da je ranije moglo sad posle mesec dana treba opravdanje zasto dete ne dolazi!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 19:25:31   
lesica

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Kod nas u vrticu nije moglo da se cuva mesto. Bez obzira na placanje.



E da, i ovo. Toleriše se kod nas u vrtiću jedino ukoliko postoji ozbiljno medicinsko opravdanje, i tolerišu jul i avgust kada su odmori/raspust, pa ne prave problem, u suprotnom posle 2-3 nedelje ako se niste javili i najavili, odmah pada zvanje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 19:35:40   
MimaKos
Pa mi i upadamo u jaslenu grupu, mali sada ima 4, 5 meseca, tada ce imati god i po, ali oboje radimo i cerkica vec ide u taj vrtic, a to se racuna kao prednost, barem u Nisu... ne znam da li je kod vas situacija drugacija, odnosno da li ste u radnom odnosu oboje, ali znam da u Nisu nema sanse bez veze da se upadne a da samo jedan roditelj radi

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 20:35:20   
Maraj
MK mi oboje radimo pa nisam mogla dete da upisem u jasle a i sad su nas odbili za vrtic

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 20:41:42   
mama Jo
I mi oboje radimo... samo sto sam ja sada na porodiljskom, ne znam ima li to veze. U NS je, bez veze, mislim, nemoguce upasti izgleda...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 20:46:09   
IvanaSK RR
Mama Jo, kad su vama liste?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2018 21:20:01   
MimaKos
Nemam pojma, mozda je kod vas neki drugi sistem, mada dok ne potpisemo ugovor nista nije zavrseno..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.6.2018 14:45:10   
Tajana Damnjanovic
Da li neko može dapodeli iskustva sa Jaslicama Avantura u Pazinskoj ulici u Beogradu? Vec dve godine zaredom nas odbijaju za drzavne jaslice i nemamo vise izbora...user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.6.2018 15:00:22   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mama Jo, kad su vama liste?


Za nedelju dana, 02.07.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 0:23:18   
jess021
Sutra tj. danas rezultati.
Jos uvek sam optimistauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 5:54:43   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: jess021

Sutra tj. danas rezultati.
Jos uvek sam optimistauser posted image

drzim fige

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 8:05:06   
Maraj
Navijam jako jess user posted image i ja sam ovaj put optimistauser posted image
Nama 13.7.izlaze rezultati zalbe. Pocela sam pozitivno da razmisljam. 3 puta nas vec odbijaju

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 8:08:41   
mama Jo
Drzim nam fige svima 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 10:50:46   
mama Jo
Nismo primljeni.
Poludeh.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 11:04:09   
pari
Ajoj mama jo user posted image
Mozete da se zalite? I da li postoji mogucnost upisa u privatni uz subvenciju?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 11:08:36   
Milena18
Mama Jo, baš mi je žao. Šta ćete dalje, hoćete li pisati žalbu?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here