|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 22:04:40   
NikaLena
Na toj opstini ima malo dece,a inace smo sa Novog Bg

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2051
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 22:06:57   
mama Jo
Ma super, eto konacno da se javi neko ko je dobio vrtic. Javice se vec neko ko ima iskustva sa tim vrticem. Cestitam ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu NikaLena)
Direktna veza do poruke: 2052
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.7.2018 22:51:30   
Maraj
na kojoj opstini je taj vrtic Andjelak? Jel to drzavni?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2053
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.7.2018 8:56:14   
vocicana
Ja sam pukla juce i zvala drugaricu koja radi u vrticu, sutra idem ujutru da podnesem zahtev za upis, nadam se da sve to dobro prodje.
Mali je pstao nesnosan, a toliko voli decu, uopste nije rezervisan, voli da se igra da komunicira, sva se raspilavim kada ga vidim.
Nadam se da sve bude ok. Jeste mali, ali je ovako najbolje


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2054
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.7.2018 9:08:33   
IvanaSK RR
Voci, a sta bi da neces vrtic pre trece godine? user posted image vrtic zlata vredi, cisto da znasuser posted image javi sta ste uradili.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2055
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.7.2018 9:26:56   
Dora89
E, ja nisam javila. Primljeno je dete u željeni vrtić nakon žalbe (čitajte: pronađene veze). Sad ide u privatni, pa će se u septembru prebaciti u državni.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2056
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.7.2018 9:28:21   
IvanaSK RR
Dora, to je super. Mada, eto, ipak je morala veza... user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 2057
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.7.2018 23:40:08   
Dora89
Hvala, Ivana! Kako drugačije? user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2058
   RE: Upis u jaslice-vrtić
1.8.2018 21:52:53   
mama Jo
Evo i ja da se javim sa lepim vestima. Ulozismo i zalbu, ali primljeni smo po istom principu kao i kod Dore user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 2059
   RE: Upis u jaslice-vrtić
1.8.2018 21:56:39   
Dora89
Bravo, samo kad ste primljeni! user posted image Razumemo se! 😉

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2060
   RE: Upis u jaslice-vrtić
1.8.2018 21:58:08   
IvanaSK RR
Drago mi je i zbog vas user posted image ali, ovo je strasno... Nista ne moze da se uradi regularno.. Kad krecete?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 2061
   RE: Upis u jaslice-vrtić
1.8.2018 22:15:40   
mama Jo
Ma jesam srecna sto smo uspeli, ali, naravno, i dalje sam jako razocarana u nacin na koji smo upisani, i mi i vecina.... ne znam vise ni sta bih rekla stvarno!

Mi sad cekamo taj prvi roditeljski da se dogovorimo sa vaspitacicama, od septembra krecemo, ali mi 15.09.idemo na more 🙄 pa zbog adaptacije ne znam, mozda bolje da krene kad se vratimo... da ne bude taman se navikla, pa posle mora opet sve ispocetka... posavetovacu se bas sa vaspitacicama. Dobili smo super vrtic, jedan veliki nam je preko puta (sa prozora gledam u njihovo dvoriste) a mi smo dobili jedan manji, preko bulevara, imam 5 min do njega.... manji je jer je u zgradi i imaju valjda samo dve grupe, i manje dece. Tako da mi je to odlicno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2062
   RE: Upis u jaslice-vrtić
1.8.2018 22:41:50   
IvanaSK RR
Pa ja bih sacekala da se vratite sa mora. Tako je i sin trebao krenuti u vrtic, a mi putovali na desetak dana. Sacekala sam da se vratimo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2063
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.8.2018 8:21:42   
Milena18
Super što su se drugari upisali!
Mama Jo, i ja mislim da treba da sačekate da se vratite sa odmora. Ipak je to velika pauza.
Voci, pa i nije on tako mali. Biće mu lepo, a tebi mnogo lakše. Moja M je krenula sa nepunih 13 meseci i i dalje mislim da je to jedna od najboljih odluka koje smo doneli.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2064
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.8.2018 11:21:25   
mama Jo
Isto tako mislim i ja, a verujem da ce i vaspitacice isto savetovati.
Koliko god sam jedno vreme bila u fazonu- zao mi je da ide u vrtic, sada sam totalno promenila misljenje, tako da - Voci mislim da je pravo vreme i da ces sigurno biti prezadovoljna 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2065
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.8.2018 23:24:57   
NikaLena
Kasnim sa odgovorom!Andjelak je drzavni vrtic,preko puta M.Odbrane

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2066
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.8.2018 14:13:25   
mama Jo
Mi smo se u petak upisali user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu NikaLena)
Direktna veza do poruke: 2067
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.8.2018 18:34:46   
Dragce86
Mi smo upisali V u novi privatni vrtic u Zarkovu, krenula od 1.avg.na privikavanje, za sad je jedina a krajem nedelje dolazi jos jedan klinac od god i po dana a od septembra jos nekoliko. Za sad joj se svidja, na 5min voznje je od nas kolima, a busom 2 stanice i malo pesice :) Jako su fini i direktorka i vaspitacice, sao da nam se navikne skroz, za sad ostaje pola sata, pa 45min, pa sat, pa dva, tako svaki dan povecavaju po malo :) Muz je vodi, ja leskarim a zivo me zanima kako se snalazi i volela bih da je vidim kako se igra i kako je paze vaspitacice ( za sad su njih dve na nju samu :D )

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2068
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.8.2018 18:40:21   
IvanaSK RR
Dragce, prebacicu post u ovu temu :)
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 2069
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.8.2018 9:06:49   
vocicana
Reseno, uradjeno. U ponedeljak idem po uverenje za vakcine u dispanzer i nosim dokumentaciju. Jedva cekam da vidim kako ce biti. Milenia a gde ide tvoja maca, msm u koji vrtic? Ja sam ovde pisala molbu za jedan u blizini, ali onaj glavni kod Pionirskog parka je bozanstven, nisam mogla da ga izvadim odatle, hteo je da se igra, gledo, bas je onako bio pozitivan.
Ma kakva greska, ali stvaro sve radim parcjaln i rucak i tusiranje i peglanje, ma sve. A najvaznije mi je svakako da izadjeo napolje, a to mi nekada tako tesko pada, zbog gluposti koje sebi namecem kao obavezu, nikada se necu izleciti od gluposti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2070
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.8.2018 9:22:47   
mama Jo
Sjajno Voci. Ma da, videces kako ce taj polazak u vrtic avima prijati - i njemu a i vama...
Znaci, mozes da trazis vrtic koji bi zelela, koliko sam razumela? Ovde u NS oni rasporede gde je koje dete primljeno, pa tek posle roditelji pokusavaju da dete prebace u neki drugi ako hoce, nisam sigurna ni kako, ali verovatno isto pisanjem molbe ili eventualno pronadju nekoga sa kim bi se zamenili.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2071
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.8.2018 9:27:03   
Milena18
Super, Voci! U koji ste se upisali?
M ide u Kolibri u Damjana Maksića, taj nam je blizu i kuće i mog posla. Nije loš, ali dvorište nije ni prineti Nevenu. Mislim da retko koji vrtić ima tako lepo sređeno dvorište.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2072
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.8.2018 19:27:06   
vocicana
Ja sam bacila zelju za Leptiric i Lane, osto je kod hale, to mi odgovara. A Neven je savrsen, ogroman, u parku, nema saobracaja u delu gde deca ulaze u tic. Ne znam, kako bude, gde bude moglo.
Milenice u taj vrtic sam isla i ja user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2073
   RE: Upis u jaslice-vrtić
22.8.2018 14:28:21   
Maraj
Ja samo da se pohvalim user posted image

Juce sam L upisala u drzavni vrtic user posted image user posted image
Presrecna sam
Mislila sam da nikad necemo uspeti da ga upisemo u vrtic. (4 puta smo konkurisali)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2074
   RE: Upis u jaslice-vrtić
22.8.2018 15:04:03   
Milena18
Čestitam, Maraj user posted image Kada kreće?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here