|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogradica
13.9.2013 8:57:28   
minnica
justclick?

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Ogradica
13.9.2013 9:01:53   
Peace*
Tooo, hvala ti puno. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Ogradica
9.10.2013 10:57:28   
Sesilija 83
KLIK


Da li neko koristi ovakvu ili slicnu ogradicu za krevet,K uskoro prelazi u veliki krevet a vrlo nemirno spava,pa da je nekako zadrzim da ne padne....

< Poruku je uredio nela79 RR -- 10.10.2013 18:31:46 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Ogradica
9.10.2013 11:02:04   
Olga75
Sesilija , evo tema o krevetu , ovde se pisalo i o tim zastitnim ogradicama KLIK

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Ogradica
10.10.2013 12:41:44   
Rosita
Moze biti da dobijemo ogradicu na poklon te mi brze recite ako mozete koja je dobra da izvolim tu ?user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Ogradica
10.10.2013 12:58:31   
Jeca.V
Pogledaj na aksinom sajtu,oni imaju veliki izbor.Nasa je cam i bila je oko 12000,malo je skuplja,ali je zato mnogo veca od klasicnih,vise dodje cetvrtasta tako da je mi koristimo u nuznim situacijama i sada sa 17 meseciuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Ogradica
10.10.2013 13:00:06   
pocahontas
mi imamo ovu i preeezadovoljna sam, komforna je pa se beba ne oseca skuceno, moze da stane puno igracaka i ona obozava tu da se igra! ja sam htela onu kockastu playstation ogradicu, ali nigde nisam nasla uzivo da je vidim pa je izbor pao na ovu.

< Poruku je uredio nela79 RR -- 10.10.2013 18:24:30 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Ogradica
10.10.2013 13:04:13   
Jeca.V
E pa nasa je istog oblika samo drugi dezen i proizvodjacuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Ogradica
10.10.2013 13:15:30   
2002m
evo i nase ogradice,ja sam prezadovoljnauser posted image
user posted image

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Ogradica
10.10.2013 13:19:51   
minnica
Mi imamo ovu u drugoj boji i zadovoljni smo. To je Cam Lusso.
user posted image

< Poruku je uredio minnica -- 10.10.2013 13:20:31 >


_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Ogradica
10.10.2013 15:56:18   
Rosita
E hvala vam. Ova kod 2002m je bas veeeelika. Gledala sam na aksi. Sad da vidim kojim parama raspolaze poklonodavac user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Ogradica
10.10.2013 16:07:03   
Sanchy
Mi nismo kupovali ogradicu nego prenosivi krevetac,,dve funkcije u jednoj,sluzi kao ogradica a nosimo ga gde god idemo,takodje kupili dusek koji se sklapa i milinauser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Ogradica
10.10.2013 16:31:16   
2002m
rosita, prostrana je to sam i gledala dok sam birala ogradicu.U N.Sadu je takva ogradica bila preko devet hiljada a mi smo u Zrenjaninu pronasli za sest i nesto,bas velika razlika a indenticne ogradice

< Poruku je uredio 2002m -- 10.10.2013 16:32:02 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Ogradica
6.11.2013 15:48:47   
Rosita
Kupili smo OVU i dobra je, velika, jaka. Nego, ovo bih vas upitala. One jeftinije imaju neke ručke. Da se razumemo, ova je malo skuplja, al je bila na sniženju, inače je ne bismo uzeli. E da se sad vratim ručkama. Je l one služe da se dete podiže? Mnoge mame hvale ogradicu iz razloga sto je dete tu prohadalo, dizalo se. Na koju foru? Duboka je, ne može on još neko vreme da se hvata za ivice.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Ogradica
6.11.2013 16:59:42   
vikiveki
Rosita te ručke u ogradici služe da se dete za njih uhvati i da se uz pomoć njih lakše popenje i stoji...ja nisam koristila ogradicu sa dvoje starije dece,a kupila sam je ovom najmlađem i u njoj je brzo naučio sam da stoji...pošto je bila skoro nova dala sam je nekim prijateljima na korišćenje dok ne zatreba mojoj sestri koja je sada trudna.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Ogradica
6.11.2013 22:25:22   
Janncica
Rosi,ako ce ti biti lakse,mi imamo tu sa ruckama i moje dete nece iz inata(valjda) da se hvata i stoji u njoj,iako vec sam po malo seta po sobi. Ogradicu i dubak ne podnosi.Dubak sam spakovala i digla na tavan.A ogradica je odlicna da u nju pobacas igracke koje su na podu inace. user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Ogradica
7.2.2014 15:02:59   
Jole84
Koja je razlika između ogradice i prenosivog kreveca? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Ogradica
7.2.2014 15:06:26   
Sanchy
Za prenosivi krevetac imas da kupis dusek na sklapanje ,sto ti treba ako negde putujete,za ogradice nepostoje duseci,bilo je jedno vreme u RK Leto ali vec duze vreme nema..Prenosivi krevetac je duzi a uzi a ogradica je kraca a sira,,neke trece razlike nemauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Ogradica
7.2.2014 15:09:51   
Jole84
Aha kapiram,onda se više isplati da se kupi prenosivi krevetac user posted image
Meni se dopao ovaj što je postavila 2002m,videla u Ready,ali to je ogradica a kao što kažeš nema takvih dušeka.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Ogradica
7.2.2014 15:10:12   
Klarita
Jole, bre, user posted image zeno, evo KLIK i tu se bebili igra i sigurna je, a prenosivi krevetac KLIK i meni je isto prenosivi krevetac sluzio i za igru tj kao ogradica i kao krevetac...nisam kupovala ogradicu.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Ogradica
7.2.2014 15:11:10   
anci kv
Mi smo uzeli hauck prenosivi krevetac/ogradicu,dušek posebno kupili i u nemu je većinom preko dana

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Ogradica
7.2.2014 15:12:43   
Jole84
Znači,krevetac i završena pričauser posted image ne znam zašto ovoliko zbunjuju trudnice user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Ogradica
7.2.2014 15:13:14   
anci kv
Bolji je pokxkrevetac ako često putuješ jer beba u njemu može da spava i da se igra,avogradica je samo za igranje

< Poruku je uredio anci kv -- 7.2.2014 15:14:57 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Ogradica
7.2.2014 15:15:55   
Jole84
Ja sam mislila neki jeftiniji,do 5000,pošto već kupujem drveni krevetac,onda ovaj da ima funkciju ogradice i kreveca kad krenemo negde.
Anči znači ti si zadovoljna,bebac provodi dosta vremena tu...to je bitno user posted image

tako ti milicajske kape,ne menjaj postove user posted image

< Poruku je uredio Jole84 -- 7.2.2014 15:16:56 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Ogradica
7.2.2014 15:21:01   
lesica
Jole, da ti kažem... ja sam htela od starta samo prenosni krevetac.. čak ne ni drveni ( ali dobismo ga). Elem, nama je prenosni krebetac služio za spavanje, igranje, kao ogradica ( ja napravila ručkice za držanje) , vukli smo ga svugde sa sobom, pa je bilo i spavanja napolju na travi...
Uz njega ti svakako ide onaj njegov " dušek", iliti nekao kao šperploča obložena sunđerom, ali smo mi uz to imali i prostirku od memo pene baš za krevetac. U svrhu spavanja kod kuće uredno sam ubacivala dušek.

Tako da... moje veeeeliko za prenosivi krevetac umesto ogradice.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here