|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 15:35:15   
Anoniman
Olga RR i ja sa jednim te istim 11 godina, ja volim taj sklad, pogotovo kad me potapse po lepo popunjenoj zadnjici, meni prevara ne pada na pamet user posted image

viking RR user posted image

gae_gr
i meni se tako čini

ali ja mislim da je preljuba i nastavljanje sa istom je zavaravanje samog sebe, trip da se može očuvati mladost ... možda baš neki ljudi misle da je to izvor mladosti, eliksir kakav,i tajnovitost izgleda svemu tome daje posebnu draž. Možda se osećaju nadmoćno, kad dodju kući pa poljube svoje supružnike, vrhunski glumci kao u fazonu HA I am bad girl ili baš sam frajer, born to be wild user posted image

Mislim jbt, ako si već DVE godine u švalerskoj kombinaciji, što ne zagrizeš pa se razvedeš, šta kao toliko je strava sex ... to vam je ono, izinjavam se na prostoti, citat iz jednog filma "jedan plaća, drugi .ebe" ne osudjujem ja, no savest i srce ... ma šta ko voli nek izvoli (ajd Ženetino šuti)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1351
   [Obrisana poruka]
13.2.2012 15:38:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 15:38:51   
zivka
Zenetino user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 15:40:31   
Tea2
Meni je dragoceno da cujem iskustva drugih ljudi...Mislim da sam idealna supruga,majka itd...Da me stavljate u okruzenje puno izazova,pitanje je kolko bih izdrzala..To je iskren odgovor...A volim svoga muza ,decu,sex nam je savrsen...Mozak je ipak cudo...nepredvidiv,hormoni....isto.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 15:42:54   
Anoniman
jeco meni licemerje nije strano, Bože moj pa ljudi smo, ali ja mu ne dam maha, trudim se da sečem u korenu,no gledam da nekako ipak bude dušemerje,ja samo po savesti user posted image i svetica nisam! i tu je znak uzvika.ende.

u temu udjoh jer intrigira i volim tako da guram nos svuda user posted image


< Poruku je uredio Zenetina -- 13.2.2012 15:46:59 >

(odgovor članu zivka)
  Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 15:45:09   
zivka

IZVORNA PORUKA: viking RR

Eh, ko o čemu, baba o džemu.
Fali nam još tema "Kepeci i gumena odela" pa da upotpunimo priču.

user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 15:50:15   
Mishica 77
Mislim da ako bih našla nekog drugog(za šta trenutno nemam razloga user posted image ), ne bih mogla da krijem tj. ne bih umela da sakrijem od supruga. Možda neko vreme ali znajući sebe, kratko. I verovatno bi me bilo briga i da krijem od njega čim sam imala razloga da tražim drugog.
Uh, mislim da nije lako biti ljubavnica... U bilo kojoj varijanti.... I psihički i emocionalno..... Skidam kapu ko to može.
Neću da komentariše treba li ili ne ili šta bih ja ako "na'vatam muža" ili "da li bih i ja" .... to je lična stvar i svako živi onako kako želi ili mora. Glupo je osuđivati.
A što se tiče kongresa..... to je tek ludilo. Prilike koliko 'oćeš samo ako želiš. user posted image . Zar ne, Olga? user posted image Ako nekad budem rešila da probam, definitivno će biti na nekom kongresu, daleko od kuće... user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 15:52:25   
jelena038

IZVORNA PORUKA: Zenetina

jeco meni licemerje nije strano, Bože moj pa ljudi smo, ali ja mu ne dam maha, trudim se da sečem u korenu,no gledam da nekako ipak bude dušemerje,ja samo po savesti user posted image i svetica nisam! i tu je znak uzvika.ende.

u temu udjoh jer intrigira i volim tako da guram nos svuda user posted image


to je posteno. nemam ja nikakvih problema sa ovakvim i onakvim ljudima, imam problema sa mrznjom i nepostovanjem tudjeg stava, a posebno mi se gadi taj srednjovekovni linč-pristup i kamenovanje i spaljivanje svakoga ko odskače od gomile. a o gomili bolje da ne pričamo.. svakog dana sve se manje ponosim narodom kome pripadam. zbog ovakvih stvari.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 15:55:46   
Anoniman
vidi, mislim da ovde niko nije "linčovao" i tako to, svi smo izneli stav i svako na svoj način, kao što rekoh ljudi smo, i ja se ponosim što smo narod " kažemo jedni drugima šta imamo i idemo daljeĆ   user posted image bar ja tako mislim, i ja odo dalje

pozdrav za sve ljubavnike  user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 13.2.2012 15:56:59 >

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 15:56:17   
Olga75
koleZinice , ja ne bejah na Kopu user posted image
aliii ima vakta , mozda neko pomisli da sma ovako ostarela dobar ulov ( neki cverglan pa da ga naucim sto zanm user posted image )
sad ozbiljno , so se nikom na ranu ne sipa , bez obzira sta ja mislim a ako je anonimna - anonimne , htele da cuju ohrabrenje i tapsanje po ramenu , ne znam
mozete reci da sam licemerna ali to meni ne ide u moju malu pamet


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:02:52   
jelena038

IZVORNA PORUKA: Zenetina

vidi, mislim da ovde niko nije "linčovao" i tako to, svi smo izneli stav i svako na svoj način, kao što rekoh ljudi smo, i ja se ponosim što kažemo jedni drugima šta imamo i idemo dalje  user posted image i ja odo dalje

pozdrav za sve ljubavnike  user posted image

jeste i te kako, vesao za mu..a i tukao ljubavnice (doduse samo verbalno, inace sam cesto bila svedok jednog naseg, takodje brend-fenomena po kom zene koje laju van kuce u kuci ne smeju da pisnu, ali je za mene i verbalni linc-linc i vredjanje agresija). no, to je makar bilo na temu, sve ostalo sto se pisalo je bilo vezano za one koje nikad ne bi, a ne za ljubavnice, iako je to za temu prevara, ili neku drugu i nema veze s ovom temom.. ova tema sluzi da se hvalimo kako smo super. i inace sva nasa konverzacija postoji zbog toga - da se hvalimo kako smo mi super i kako svasta znamo i kako imamo najispravnije misljenje na svetu. a onaj drugi uvek postoji samo da slusa. tako da ako postoji neka zena na forumu koja je nekome ljubavnica, ona ce doci ovde en da isprica svoju pricu nego da cita kako smo mi super i kako bismo je isamarale ili sta vec, ili u najmanju ruku kako nam se gadi, kako je licemerna, kako.. mislim, tako joj i treba, je l'? naucicemo je pameti.

fuj.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:04:24   
Olga75
pa zar nije licemerno reci kako imas dobar brak a imas ljubavnika user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:09:15   
jelena038

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa zar nije licemerno reci kako imas dobar brak a imas ljubavnika user posted image

a sto ja moram da znam sta je njoj dobro? ako joj je dobar, ok. mozda zena konta da i od dobrog ima bolje, to je tek pocetak komparacije user posted image ako oce da proba, nek proba. ako se kaje, super. ako se ne kaje, isto super. ako ne zna i na pola puta je, to je frusutracija, ljudi, to je oybiljan problem. licemernije je nase citanje njenog problema bez ikakvog pokusaja da joj pomognemo (o kojoj god se radi, ne znam vise o kojoj anonimnoj pricamo). znaci, svi smo tu kad treba da cujemo tudj problem, ali pomoc vec podrazumeva stvljanje sebe u red sa obelezenim, bolje da je pljunem, tako cu sigurno ispasti super, a ona ce vec naci nekog sebi slicnog..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:10:39   
Olga75
pa nismo samo mi voajeri jer citamo
i ona mu dodje egzibicionista jer nam to nudi da citamo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:13:01   
Tea2
Probacu da razumem...Mislim da ova zena ima muskarce koji se dopunjuju,i koja je srecna sto ima obojicu....Ne verujem da bi mogla da se odluci za jednog od njih.Otuda i definise svoj brak kao skladan,u ovom slucaju je ljubavnik ono sto je nedostajalo u njenom braku ....Sve dok je srecna,sve postize,niko nije povredjen-super....Sve ovo je ,drage moje,komplikovano odrzati dve godine...
Idi,bre,ja se uzivela...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:17:01   
jelena038

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa nismo samo mi voajeri jer citamo
i ona mu dodje egzibicionista jer nam to nudi da citamo user posted image

ljudi kada pricaju o svojim problemima indirektno traye pomoc, ili utehu, ili podrsku. mozda to ne kaze tim recima, ali sigurno se time ne hvali, makar ne ovde, gde se ovako na to reaguje, pored toliko slobodnijih sajtova. ne mislis valjda da se hvali time? i sto ste otvarali uopste ovu temu? ja nigde nisam videla da je neko iskreno napisao ijednu recenicu iz koje se vidi da se o zivotima tih zena odnosi kao prema zivotima zivih bica. eto, u tome je problem. trebalo je otvoriti temu "verne supruge", pa da se tamo lepo hvalimo.

nego, niko je ne bi citao user posted image

to je poenta moje price.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:19:45   
Olga75
svako zna svoje
neko je stvarno veran iako dodje u iskusenje , neko nije
a forum nije bracno savetovalise , moze da dobije samo dve vrste misljeja :
ej , nemoj to da radis
i radi , to je tvoja stvar

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:22:15   
anuksunamun
Jekiuser posted image ma svi smo super,nasi muzevi ne prde i ne kake,o podrigivanju da ne pricamo,sex nam je svima kao u filmu -devet i po nedelja- deca su nam najpametnija,mi sve radimo ispravno,evo vec generacijama,svaku gresku u komsiluku najostrije osudjujemo...verujem da je jakooo tesko varati,verujem i da imamo izbora,da odlucimo sta su prioriteti...cudni su putevi gospodnji,svako ima neki zadatak...ja sam varala momke,i bilo mi je interesantno...brak je nesto drugo,jednostavno se bojim,a nije da ne pozelim nekog drugog sa vremena na vreme...to mi se cini tako normalno,pogotovu s proleca....ja se zaljubim svako prolece nanovo...a nismo svi isti..neko se upusti,a neko ne....kada bih se upustila u fizicko varanje sigurno bih upala u tesku paranoju,na krajuznam da bi me muz ostavio....ili bih ja otisla....ali da mene muz prevari,mislim da bih ipak ostala sa njim,znam da je cudno,ali oduvek tako razmisljam...mada nije to sigurno....tesko je sebe zamisliti u takvoj situaciji...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:27:55   
Lu
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ljubavnica  Želiš li mu biti ljubavnica?

On ima ženu i dvoje djece. Oni nisu tvoja briga, oni su njegova odgovornost. To je istina i to ćeš osjetiti.

On neće učiniti ništa što bi moglo ugroziti njegov status u društvu. Ti nećeš imati ništa protiv toga, pa znaš u što se upuštaš. Bit će ti zabavno, uživat ćeš u njegovoj potpunoj predanosti tebi u onim trenucima koje provedete zajedno. Tajnost sastanaka nosit će svoju draž, ako ti smeta hotel, ako ti je to prizemno, iznajmit će mali stan, samo za vas, samo vaše skrovito, tajno ljubavno gnijezdo.

Nećeš ga nikada smjeti zvati. Moći ćeš mu pisati SMS-ove na koje će on odgovoriti kad bude mogao, kad bude sam. Razumjet ćeš to. Ti se, u stvari, ne želiš petljati u njegov život.

Trajat će to. Dani će prijeći u tjedne, tjedni u mjesece.

Vikendima ćeš biti sama. Vikende će provoditi sa svojom ženom, djecom, prijateljima. Nikada nećete imati zajedno subotu, nedjelju... samo popodneva koja on može odvojiti za tebe, lažući ženi da je na poslu. I pokoji službeni put, kad ti budeš mogla ići, kad budeš morala lagati svojim prijateljima, kolegama na poslu, roditeljima, izmišljati jednima jednu, a drugima drugu priču... za kolege si bolesna, za prijatelje si na službenom putu...

Trenuci provedeni s njim sve će ti više značiti. On je zavodljiv upravo zbog svoje nedostupnosti, trenuci provedeni u krevetu s njim su nezaboravni upravo zbog uzbuđenja tajanstvenosti. Vrijeme bez njega ne bi toliko teško padalo kad bi znala da s njim možeš kao sa svima ostalima... samo ga zvrcnuti i njegov je glas već tu. Ali to nije tako, možeš mu poslati SMS i onda gledati u telefon minutu, dvije da ti kaže da misli na tebe. A onda ćeš spremiti telefon, osjećajući prazninu zbog neposlane poruke. Poruka će stići satima kasnije, pisat će ju sjedeći na WC-u u zaključanoj kupaoni, reći će ti koliko mu puno značiš, kako jedva čeka vaš novi susret.

Koji će biti za tri dana. Prije ne može, ne smije se prečesto viđati s tobom da žena ne posumnja.

Doći će Božić, provest ćeš ga sa sama ili s nekim, svejedno, jer ga nećeš provesti s njim. On će biti dobar suprug i otac, otvarati darove pod božićnim drvcem i veseliti se. U krugu svoje obitelji, kao i svi drugi muževi i očevi.

Nikada s njim nećeš prošetati gradom držeći se pod ruku. Nikada te neće predstaviti svojim prijateljima. Nikada neće otići s tobom u izlet u prirodu ili na more. Ako se i usudi izaći negdje s tobom, gledat ćeš njegove oči kako unezvjereno lutaju naokolo u strahu od otkrivanja. Jer... i ti i on znate što je njemu prioritet.

Umjesto svega toga imat ćeš jednu sobu, jedan krevet. Svakih nekoliko dana, uvijek po istom scenariju koji će sve manje biti uzbudljiv. A vrijeme između biti će sve dulje. I vrijeme između SMS-ova će se produljavati. Kad dan ili dva ne bude odgovora na tvoj SMS, past će ti na pamet kako ne bi imala pojma da mu se nešto dogodi, da završi u bolnici...

Jer ti u njegovom životu ne postojiš. Nisi "uža obitelj" kojoj su dozvoljene posjete.

Možda će sve to trajati jako dugo. Možda će se mjeseci pretvoriti u godine. Ljudi kojima si draga pitat će te zašto si sama, nagovarati te da si nađeš nekoga, a ti im nećeš reći da nekoga već imaš. U stvari, nemaš. Imaš ga taman toliko da te onemogući da nađeš nekoga tko će stvarno biti tvoj, nekoga koga ćeš moći držati za ruku, ljubiti na ulici, ići s njim na tulume ili na izlet s prijateljima, veseliti se Božiću.

Onako kako on sve te stvari čini sa svojom ženom i djecom.



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:40:16   
jelena038

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ljubavnica  Želiš li mu biti ljubavnica?

On ima ženu i dvoje djece. Oni nisu tvoja briga, oni su njegova odgovornost. To je istina i to ćeš osjetiti.

On neće učiniti ništa što bi moglo ugroziti njegov status u društvu. Ti nećeš imati ništa protiv toga, pa znaš u što se upuštaš. Bit će ti zabavno, uživat ćeš u njegovoj potpunoj predanosti tebi u onim trenucima koje provedete zajedno. Tajnost sastanaka nosit će svoju draž, ako ti smeta hotel, ako ti je to prizemno, iznajmit će mali stan, samo za vas, samo vaše skrovito, tajno ljubavno gnijezdo.

Nećeš ga nikada smjeti zvati. Moći ćeš mu pisati SMS-ove na koje će on odgovoriti kad bude mogao, kad bude sam. Razumjet ćeš to. Ti se, u stvari, ne želiš petljati u njegov život.

Trajat će to. Dani će prijeći u tjedne, tjedni u mjesece.

Vikendima ćeš biti sama. Vikende će provoditi sa svojom ženom, djecom, prijateljima. Nikada nećete imati zajedno subotu, nedjelju... samo popodneva koja on može odvojiti za tebe, lažući ženi da je na poslu. I pokoji službeni put, kad ti budeš mogla ići, kad budeš morala lagati svojim prijateljima, kolegama na poslu, roditeljima, izmišljati jednima jednu, a drugima drugu priču... za kolege si bolesna, za prijatelje si na službenom putu...

Trenuci provedeni s njim sve će ti više značiti. On je zavodljiv upravo zbog svoje nedostupnosti, trenuci provedeni u krevetu s njim su nezaboravni upravo zbog uzbuđenja tajanstvenosti. Vrijeme bez njega ne bi toliko teško padalo kad bi znala da s njim možeš kao sa svima ostalima... samo ga zvrcnuti i njegov je glas već tu. Ali to nije tako, možeš mu poslati SMS i onda gledati u telefon minutu, dvije da ti kaže da misli na tebe. A onda ćeš spremiti telefon, osjećajući prazninu zbog neposlane poruke. Poruka će stići satima kasnije, pisat će ju sjedeći na WC-u u zaključanoj kupaoni, reći će ti koliko mu puno značiš, kako jedva čeka vaš novi susret.

Koji će biti za tri dana. Prije ne može, ne smije se prečesto viđati s tobom da žena ne posumnja.

Doći će Božić, provest ćeš ga sa sama ili s nekim, svejedno, jer ga nećeš provesti s njim. On će biti dobar suprug i otac, otvarati darove pod božićnim drvcem i veseliti se. U krugu svoje obitelji, kao i svi drugi muževi i očevi.

Nikada s njim nećeš prošetati gradom držeći se pod ruku. Nikada te neće predstaviti svojim prijateljima. Nikada neće otići s tobom u izlet u prirodu ili na more. Ako se i usudi izaći negdje s tobom, gledat ćeš njegove oči kako unezvjereno lutaju naokolo u strahu od otkrivanja. Jer... i ti i on znate što je njemu prioritet.

Umjesto svega toga imat ćeš jednu sobu, jedan krevet. Svakih nekoliko dana, uvijek po istom scenariju koji će sve manje biti uzbudljiv. A vrijeme između biti će sve dulje. I vrijeme između SMS-ova će se produljavati. Kad dan ili dva ne bude odgovora na tvoj SMS, past će ti na pamet kako ne bi imala pojma da mu se nešto dogodi, da završi u bolnici...

Jer ti u njegovom životu ne postojiš. Nisi "uža obitelj" kojoj su dozvoljene posjete.

Možda će sve to trajati jako dugo. Možda će se mjeseci pretvoriti u godine. Ljudi kojima si draga pitat će te zašto si sama, nagovarati te da si nađeš nekoga, a ti im nećeš reći da nekoga već imaš. U stvari, nemaš. Imaš ga taman toliko da te onemogući da nađeš nekoga tko će stvarno biti tvoj, nekoga koga ćeš moći držati za ruku, ljubiti na ulici, ići s njim na tulume ili na izlet s prijateljima, veseliti se Božiću.

Onako kako on sve te stvari čini sa svojom ženom i djecom.



OVO ja ne zovem pomoci, nego pametovanjem. Ja bih od ovakve pomoci pobegla glavom bez obzira. Kada bi sve ovo prebacila u upitne recenice i pustila zenu da o svemu razmisli i sama odgovori, tako bi ucinila da ona pomogne sama sebi. I tako bi joj bila najbolji prijatelj.
I previse znas za nekog ko nikad nije i nikad ne bi user posted image (sala, lu)

ponekad me cude ta vasa iskljuciva misljenja i savrsena samokontrola. mislim, ko je ikad voleo (mada pouzdano znam da neki ni majku rodjenu ne vole a glume brizne prijatelje i supruge), dakle, ko je ikad voleo, zna da kad se zaljubis ne reagujes ni na "sta vidis u njemu", "on je seljak", "nije te vredan".. oduvek me je zanimalo kako to taj potpis utice da se za samo par meseci svaka od nas preobrati u neko ko se savescu odupre svakoj strasti..

anuk, svaka cast za iskrenost! mada bi bilo pametnije da si napisala da se recimo zaljubis u nekog nedostiznog, glumca, na primer, zvezdu, politicara, ono, to je dozvoljeno, time se zene hvale, a vec u komsiju je bruka user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:46:14   
Lu
 
Ja sam i otvorila ovu temu jer me eto zanimao taj fenomen ljubavnice, imam ih nekoliko oko sebe (mislim, nisu moje ljubavniceuser posted image ).
Inače, po tebi ko ne govori njima u prilog i ne tapše ih  ne pomaže im, još širi govor mržnjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 16:56:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: jelenana38
I previse znas za nekog ko nikad nije i nikad ne bi user posted image (sala, lu)


Za tebe sam mala maca...doduše nisi se izjasnilauser posted image (šala) 

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 17:16:35   
jelena038

IZVORNA PORUKA: Lu RR

 
Ja sam i otvorila ovu temu jer me eto zanimao taj fenomen ljubavnice, imam ih nekoliko oko sebe (mislim, nisu moje ljubavniceuser posted image ).
Inače, po tebi ko ne govori njima u prilog i ne tapše ih  ne pomaže im, još širi govor mržnjeuser posted image

ne, nego ko ih samo osudjuje. a u vezi znanja, draga lu, za razliku od drugih, ja ih ne citam samo, ja ih ponekad i pisem user posted image moram da se razumem svoje likove, da ih pravdam i volim, ma da su najgori na svetu. i da t kazem, takav odnos imam i prema zivim ljudima. i ne bih gubila vreme ovde da zaista ne verujem da ce svaka od vas pre nego osudi nekog sledeci put, toj osobi uputi makar nezniji pogled. eto. sad svarno nemam zivaca vise, rekla sam sve sto sam imala. i naucila puno iz cele ove prepiske. idem da pisem nesto igrirljivo. sve cu vas ubacim user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 17:25:56   
vukosava
Mene bas zanima sta je sa emocijama? Ko se onda voli ustvari? Suprug ili ljubavnik? Ili nijedan? Kako izgleda keksati se sa dvojicom u istom vremenskom periodu? Jel' ko sto je rekla jedna baka "Sinko moj, kad utulis svecu svaki ti je isti"?

A isto mislim da postoje mnogi brakovi gde se i suprug i supruga svaleraju. I garant to rade po precutnom dogovoru. Budu kao cimeri, imaju tu zajednicu, dobro im je kako im je. Mogu i da se vise i ne seksaju zajedno.

A neki drugi to rade i svi zajedno - svingeri. Koliko ljudi - toliko cudi. Nismo svi isti.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 17:31:32   
jovicaa
lu ja cu biti tvoja ljubavnica :D
eto mogu samo da kazem da ne zelim nikada da budem nicija ljubavnica, niti da moj muz ima ljubavnicu. mislim ne znam zasto zelite da se ljabavnice jos i pohvale, jos ce ispasti da je casnije biti ljubavnica nego zena.
ljubavnice, ljubavnici, to su verovatno duboko nesrecni, ili samo bahati ljudi i uopste im ne zavidim

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here