|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
5.3.2012 21:19:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anirez)
  Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:38:58   
mala buba
Gospodin je iz Vranja, a ima momacki stan u Beogradu. nista nije odavalo utisak da ima nekog sa strane, ni garderoba, ni godisnji odmori, ni telefonksi pozivi. namazano, jako namazano.user posted image govorio je da u Vranju ima samo roditelje, sa kojima nije u dobrim odnosima. non stop je bio u Beogradu. posto je umetnik po struci, imao je izgovore da 4 puta mesecno ode na "poslovni put" i to na dan,eventualno dan.
da nisam bila svedok cele price, rekla bih PA VI SE SPRDATE s mojom inteligencijom. a posto jesam, mogu samo da kazem da je belosvetski prevarant.
sto je najgore, upoznao se sa nasom familijom, sestra se upoznala s njegovom rodbinom i niko joj nije rekao za njegov bracni status. uuuuuuuuuh, user posted image cak su ga i njegovi poslovni prijatelji stalno zezali kad ce da se ozeni a niko nije imao mu*a da njoj kaze u lice.
otkrila ga je tako sto mu je jedne nedelje zazvonio mob, a on je bio jako nervozan. tek tad joj je postalo sumnjivo, procackala mu je tel, laptom i nasala broj zene koja se preziva isto kao i on. Sestra je pozvala i imala je sta da cuje.

da se meni tako nesto desilo, ocerupala bih i nju i njega, bez obzira sto ona nije znala.

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:42:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mala buba


da se meni tako nesto desilo, ocerupala bih i nju i njega, bez obzira sto ona nije znala.


A šta je ona kriva u celoj priči da bi nju čerupala?

(odgovor članu mala buba)
  Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:43:47   
anajid
Uh kakvo iskustvo.Mora da boli jako,a on........Kako ljudi znaju biti djubrad!

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:52:54   
mala buba
ona nije kriva. ali da sam u kozi njegove zene, verovatno bi mi i ona bila kriva, bez obzira na sve. u takvoj situaciji, ne sagledas pravo stanje, vidis samo posledice i povredjeno dostojanstvo. ma, samo kad pomislim da neko moze iza ledja da mi mulja, najezim se.


_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:54:59   
mala buba

IZVORNA PORUKA: anajid

Uh kakvo iskustvo.Mora da boli jako,a on........Kako ljudi znaju biti djubrad!


jako je boli i dan danas,prosto ne moze da poverujem da e s tim covekom provela tolike godine i da covek moze da ispadne takva ljiga. danas svakom decku samo sto ne uzme i DNK

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Život ljubavnice
6.3.2012 10:33:57   
bebać
Umjetnici su najgori za te švaleracije, ja to iz iskustvauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Život ljubavnice
19.3.2012 19:57:38   
Anoniman
Aninimna sam ne zato sto me je sramota da se odam vama,nego zato sto ovo cita neko od koga to zalim sakriti...
Saznala sam ovih dana da me je mm,dok smo bili taze u vezi varao sa nekom klinkom,tipa vidjali se,vatali/bez sexa...I to je trajalo 2 meseca...
Ona je znala da on ima devojku i nije joj smetalo,tj. trazila je da me ostavi.user posted image

Krajnje sam skrhana,poverenje mi je poljuljano,a to sam saznala sad kad sam konacno trudna user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anirez)
  Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Život ljubavnice
19.3.2012 20:51:34   
Sanchy
Anonimna,i sama si napisala da je to bio tek pocetak veze izmedju mm i tebe...muskarci cesto imaju vise devojaka u isto vreme dok im ne dopre do mozga koja je i da li je uopste neka od njih prava..i tek ako jeste sve druge otpadaju..,mnoge nikad i ne saznaju za to dok druge od samog starta znaju za postojanje ostalih...ne bih se ja nervirala sad oko toga....:)...ti si sad sa njim i to je to

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Život ljubavnice
19.3.2012 23:02:42   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Anonimna,i sama si napisala da je to bio tek pocetak veze izmedju mm i tebe...muskarci cesto imaju vise devojaka u isto vreme dok im ne dopre do mozga koja je i da li je uopste neka od njih prava..i tek ako jeste sve druge otpadaju..,mnoge nikad i ne saznaju za to dok druge od samog starta znaju za postojanje ostalih...ne bih se ja nervirala sad oko toga....:)...ti si sad sa njim i to je to


I ja mislim. Pa tebe je odabrao.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 8:57:50   
Anoniman
Hvala vam.
Potpuno je izgubio moje poverenje...ali sta cu,obzirom da se to vise nije ponovilo...
Moram da se potrudim da zaboravim.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 9:04:25   
minavb
Ih bre, davno prošlo vreme, to se ne računa. Zaboravi i idi dalje. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 9:14:44   
viking
Slazem se, zaboravi na to, tebe je odabrao a ovo je bilo davno. Sad cekate bebu, uzivaj i ne misli na njegovu glupost iz mladosti.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 9:26:17   
crazymama

IZVORNA PORUKA: Anoniman


Saznala sam ovih dana da me je mm,dok smo bili taze u vezi varao sa nekom klinkom,tipa vidjali se,vatali/bez sexa...I to je trajalo 2 meseca...
Ona je znala da on ima devojku i nije joj smetalo,tj. trazila je da me ostavi.user posted image

Krajnje sam skrhana,poverenje mi je poljuljano,a to sam saznala sad kad sam konacno trudna user posted image user posted image user posted image user posted image


da li je moguce da tebe muci ovako nesto sada kada ste u braku i kada ocekujete bebu..? stvarno ne vidim razlog da se time opterecujes. nije prijatno saznati tako nesto, ali bilo pa proslo, zivi za danas i sutra, a ne za juce!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 9:32:24   
Anoniman
Lako je reći "Zaboravi", ja prva ne znam dal bih mogla tako lako zaboraviti...
Slažem se da je to bzvz, da je bilo davno, da je izabrao Anonimnu a ne tu klinku sa kojom se 'vatao, slažem se da to ide "u rok službe" dok si u vezi, ali nije jednostavno zaboraviti.
Šta on kaže na to da si saznala?

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 10:09:02   
Mama 78

IZVORNA PORUKA: crazymama


IZVORNA PORUKA: Anoniman


Saznala sam ovih dana da me je mm,dok smo bili taze u vezi varao sa nekom klinkom,tipa vidjali se,vatali/bez sexa...I to je trajalo 2 meseca...
Ona je znala da on ima devojku i nije joj smetalo,tj. trazila je da me ostavi.user posted image

Krajnje sam skrhana,poverenje mi je poljuljano,a to sam saznala sad kad sam konacno trudna user posted image user posted image user posted image user posted image


da li je moguce da tebe muci ovako nesto sada kada ste u braku i kada ocekujete bebu..? stvarno ne vidim razlog da se time opterecujes. nije prijatno saznati tako nesto, ali bilo pa proslo, zivi za danas i sutra, a ne za juce!

potpisujem!Pusti to uzivaj u trudnociuser posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 10:47:56   
Anoniman
Sta da kaze...Kaze izvini,bio sam mlad i lud.
Ja sam ustvari cula kako je on pricao o tome sa svojim prijateljem,cula sam i da je rekao da mu je to bio jedini put i da misli da sam ja pametna i nemoze da me zavlaci.

Ali opet,Tash je u pravu,nije mi lako.Kad zatvorim oci,nemogu da izbrisem tu sliku.

(odgovor članu Mama 78)
  Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 11:56:50   
anajid
Anonimna naravno da ti nije lako,sada si dodatno osetljiva zato sto si trudna.Ali pusti sada to,gledaj na to kao neku vezu pre vase,obzirom da je bila na samom pocetku vase veze.Pokusaj to nekako "svariti",jer pred vama je najlepsi period u zivotu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 12:23:44   
Anoniman
Anonimna, reći ću ti iz svog aspekta, žene će da skoče na mene kako šuketam, pa eto, naglašavam da je ovo moj ugao gledanja.

Trudna si, i sada bi trebalo sve da bude lepo.
Onda ćeš da se porodiš, i svet će da stoji naglavačke. Prvo ćeš sva vesela doći iz porodilišta, a onda kreću grčevi, ragade, izmlazanja, nosanja, curenje nosa, temperature, osipi, ojedi... (pobrojah ono gadno što se dešava, lepo sam preskočila, lepe stvari nas ne brinu...), posle 2-3 meseca ćeš biti ljuta što je tm stalno na poslu a ti sama sa bebom, bez dovoljno vremena za sebe... Ako tome budeš dodala ovo što si sada saznala, ako ne uspeš da zaboraviš do tada, bićeš pod užasnim pritiskom, i neće valjati. Da ne kažem da mi je nemalo drugarica koje su nedavno porodile postavilo pitanje kako sam se nosila sa mišlju da mi muž možda švrlja dok ja ljuljam bebu kod kuće... Znači, nije to neprirodno da se pomisli...

Hoću da kažem da toga nekako, na neki svoj način MORAŠ da se rešiš, moraš da zaboraviš i nastaviš dalje... Za svoje dobro. user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 13:33:02   
liliana
Joj, Taške, Utešitelju!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 13:42:19   
Anoniman
Pa šta ću tešiti ženu, za koji mesec će realnost lupiti močugom po glavi. Bolje da to uradim pa neka se pripremi. user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 13:44:21   
minavb
Jeste, Taša je u pravu. Posle porođaja nastupa ludilo, i izvlačimo svakakve gluposti iz malog mozga. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 13:52:29   
MicinaMama
Anonimna pusti to kraju,samo ti je trebao reci....popricaj opet sa njim otome ne ostavljaj nereseno jer ce te dozivotno jesti...
To je bilo pa proslo,znam boli to saznanje ali razgovaraj sa njim imas pravo i malo da se naljutis ali ne zbog toga vec sto ti nista nije rekao (ako nije)...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 13:53:00   
liliana
user posted image user posted image user posted image
E, anonimana, pazi ovako:
MM i ja smo u braku (doduše divljem, ne divljačkomuser posted image ) 7 godina. Imamo bebu-seku od 2 god, koju smo na jedvite jade dobili. Kada je T. bila beba, (tada smo još živeli u Sloveniji), MM je rekao da mora nešto da mi kaže. Rekao mi je da , kada smo počeli da se zabavljamo (a zabavljali smo se celih 20 dana pre nego smo počeli živeti zajedno) on je posle nekoliko dana viđao se sa svojom bivšom djevojkom koju je ostavio zbog mene, a sa kojom je bio oko 2 god. Kao ona mu je dosađivala, dolazila na vrata, i tako. Priznao mi je da se par puta video sa njom., ali smo nas dvoje tada bili zajedno tek negde oko 7 dana.
Ja sam bila šokirana. Spakovala sam djete, pozvala brata i htjela prvim avionom za Srbiju ili da brat dođe po mene. I dan danas imam crnu rupu u sećanju i ne mogu se sjetit zašto nisam otišla. Verovatno zbog toga što sam shvatila da sam ipak ja ta, da se sa mnom borio za ovo djete, da je bio uz mene u najtežim trenucima, da je za 6 meseci koliko sam bila u BG u bolnici za vreme trudnoče, on svakog vikenda dolazio iz Slovenije da bi bio 2 dana po sat vremena sa mnom (koliko su bile posjete)...
Ne. Nikad mu nisam zaboravila. Mislim da sam postala ravnodušna što se toga tiče, ali sam mu rekla da je tada on bio kriv, ali ako ikad ponovo to uradi, ja više ne tražim ni krivoga ni pravoga u njemu, več kupim djete i odlazim. Zauvek. On me dobro pozna i zna da to tako je.
Znam da ti nisam mnogo pomola. Niti olakšala. Samo znaj da te razumijem. Stavi na papir pred sebe razloge "Za" i "Protiv". Vjeruj-odabrat ćeš pravo...user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 14:01:33   
MicinaMama
Ma to je sve pre braka....druge su stvari kada ste u braku,nije ni on znao da ces mu ti postati i biti sve u zivotu...to se na pocetku nezna pa tako da se i dogode nekakve gluposti...Ja kazem bolje i pre braka nego u braku.

Samo treba imati hrabrosti i reci...ali mozda se bas plasio da te nebi izgubio!Pa se zato plasio reci.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here