|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 11:24:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lilla


IZVORNA PORUKA: indy_25

Lilo nemoj se sada na mene naljutiti ali cu se usuditi da te pitam zasto mu gledas u telefon ili ga provjeravad jeli ti njemu ne vjerujes ? Znaci mora postojati nesto da bi mu gledala u telefon neka sumnja.


user posted image Ma zasto bih se ljutila na tebe user posted image

Ne diram ja njegov telefon u smislu da ga provjeravam, ali nerijetko se desi da mi je njegov blizi i zgrabim ga da nekoga okrenem ili posaljem sms. Isto to on radi sa mojim telefonom. Ili recimo, on se tusira a stigne mu sms ili ga neko zove, on ne vice da mu donesem tel nego da vidim ko je i da se javim. Tako je to kod nas, telefoni nam nisu no-no, ali dobro. Ne mora da znaci da je tako kod svakog.

I kad bolje razmislim, kada bi sve zene malo cesce provjeravale svoje muzeve mislim da bi mnogo manje prevara bilo, pa vi sad mislite sta hocete. Ova tema je zivi dokaz da je povjerenje nekad neisplativo, pa onda ne boli samo prevara vec i to sto od nas naprave budale.


Nismo se razumele, očigledno. Ako mi on kaže da se javim, javim se na njegov telefon, zovem i šaljem poruke sa njegovog onda kad moj iz nekog razloga nije u funkciji i uvek sa njegovim znanjem ili mu glumim sekretaricu ali NIKADA nisam ušla da mu pregledam listu poziva niti bih IKADA posegla za nejgovim porukama da vidim sa kim se i šta dopisuje.

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 11:25:51   
Anoniman
Meni ništa ne bi značilo da sprečim mm da me prevari tako što ću pronaći nešto u njegovom telefonu, što će možda da preraste u prevaru. Džaba što on to neće uraditi, ako on to želi. Ako je jedino što ga je sprečilo to što sam videla neki sms, onda će me prevariti kad-tad, sigurno.
Nama telefoni nisu zabranjena zona, naprotiv, mm stalno koristi moj telefon pošto nikad nema kredita, a ja sam na račun, što mu ne daje za pravo da mi čita poruke, iako nema šta da pročita. Sve i da ima nekog kompromitujućeg materijala, pobogu izbrisala bih.
I sto puta mu kažem da mi pročita poruku koja stigne dok se tuširam, seckam meso ili štagod, što opet ne znači da treba da sedne i lista unazad poruke, jer nema potrebe da čita šta mi piše moja kuma, ili mama, ili drugarica, jer je to možda neka njihova intima koju mi poveravaju na taj način.
Sve u svemu, ako već vara neka bude džek i neka prizna, pa ćemo to već rešiti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 11:27:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Meni ništa ne bi značilo da sprečim mm da me prevari tako što ću pronaći nešto u njegovom telefonu, što će možda da preraste u prevaru. Džaba što on to neće uraditi, ako on to želi. Ako je jedino što ga je sprečilo to što sam videla neki sms, onda će me prevariti kad-tad, sigurno.
Nama telefoni nisu zabranjena zona, naprotiv, mm stalno koristi moj telefon pošto nikad nema kredita, a ja sam na račun, što mu ne daje za pravo da mi čita poruke, iako nema šta da pročita. Sve i da ima nekog kompromitujućeg materijala, pobogu izbrisala bih.
I sto puta mu kažem da mi pročita poruku koja stigne dok se tuširam, seckam meso ili štagod, što opet ne znači da treba da sedne i lista unazad poruke, jer nema potrebe da čita šta mi piše moja kuma, ili mama, ili drugarica, jer je to možda neka njihova intima koju mi poveravaju na taj način.
Sve u svemu, ako već vara neka bude džek i neka prizna, pa ćemo to već rešiti.


Sve potpisujem.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 11:31:05   
lajla
Imam poverenja u mm.Telefone koristimo zajedno,nemam problem kada se on javi na moj telefon,niti on kada se javim na njegov,potpuno ih isto dozivljavamo kao fix.

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 11:33:10   
minavb
Činui mi se da smo u pogrešnoj temi. Sva ova priča o poverenju i špijuniranju nema veze sa životom ljubavnice.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 11:34:04   
Lilla

IZVORNA PORUKA: Nedja RR
Sve u svemu, ako već vara neka bude džek i neka prizna, pa ćemo to već rešiti.


E, na ovo potpis. Ni meni ne bi znacilo nista kada bi znala da bi imao zelju i namjeru da me prevari, ali ne smije jer zna da cu saznati. Ali, ja sebi nikada ne bih oprostila kada bi me varao pred nosom a da nista ne skuzim. Kada bih primjetila i najmanji moguci znak provjeravala bih ga na svakom koraku, to sam rekla i njemu a evo kazem i vama sasvim otvoreno. I nikako jer bi me bilo strah da ga izgubim zbog druge (ako pozeli drugu sa mnom nema sta da trazi) vec zbog toga sto ne zelim da nosim rogove. Eto, jednostavno user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 11:35:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Činui mi se da smo u pogrešnoj temi. Sva ova priča o poverenju i špijuniranju nema veze sa životom ljubavnice.


Već mnoooogooo stranica unazad pisanije nema veze sa životom ljubavnice. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 11:38:39   
minavb
Super, samo mislim da smo ovo mogli da metnemo u onu temu od juče u kojoj se priča i načela-8 znakova prevare ili preljubnici ili već neku drugu temu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 12:16:54   
Sanchy
Iz mog iskustva zene mnooogo vise varaju i mogu reci domisljatije i lukavije...moja drugarica je uspela kola da dobije od ljubavnika a da muzu to prezentuje na jedan potpuno naivan nacin i on jos da poverujeuser posted image ....mislim da ljudi varaju kad im zivot postane dosadan ili njemu ili njoj i u sustini zivot u braku je mnogo dosadniji od onog u dvadesetim i van braka tako da treba pazljivo birati i muza a i obrnuto on zenu kako vas sama institucija braka ne bi zdrobila,tj.duh u vama...ako je odabir pravi nikada nece biti ni dosade u tom braku samim tim ni potrebe za varanjem...niti za ovakvim temama...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 12:20:01   
tanjica85
auuuu on je ili naivan ili ona zaista dobro zaradjuje, pa moze da igra na tu kartu. kukuuser posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 12:25:36   
Sanchy
Ma kakvi jos je izvukla i pare od mm...user posted image ..,,

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 12:37:37   
tanjica85
treba i to znati user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 12:39:49   
Anoniman
Znaci da zakljucimo , zivot ljubavnice je krajnje dinamican user posted image

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 12:43:52   
Sanchy
user posted image ..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 13:13:27   
minavb

IZVORNA PORUKA: ribizla

Znaci da zakljucimo , zivot ljubavnice je krajnje dinamican user posted image


Mudro user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Život ljubavnice
4.4.2012 20:16:11   
jovicaa
nedjo potpisujem
ne znam kakav im je zivot, ali ne bih da sam im u kozi..
i da dodam ako mm ima ljubavnicu, ili je ikada bude imao, nadam se najvise od svega da doticna nece imati nikakve polno prenosive bolesti... jer sve ostalo mozemo da resimo, a ako bi mi preneo nesto, morala bih da ga ubijemuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 4.4.2012 20:19:18 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Život ljubavnice
5.4.2012 4:56:04   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Iz mog iskustva zene mnooogo vise varaju i mogu reci domisljatije i lukavije...moja drugarica je uspela kola da dobije od ljubavnika a da muzu to prezentuje na jedan potpuno naivan nacin i on jos da poverujeuser posted image ....

Neko otplacuje kola godinama a neko lepo zaradi preko svoje pishe.

Meni muz da doveze ovako jedna kola i ja bi se pravila luda. user posted image Mozda i ne veruje ali mu trebaju kola hehe...

A sto se spijuniranja tice, gde god postoji neki razloz za neku nesigurnost tu valjda nastaje i spijuniranje i svaki drugi oblik proganjanja i uhodjenja. Sto da ne. Nek radi sta ko hoce samo dok smo zivi i zdravi. Kakve veze ima sad to sa nekim moralnim rasparavama, jao ja sam fina ne gledam ili ja nisam fina pa gledam. Ih, velik astvar. Meni nek gleda u telefon i torbu ko sta hoce boli me bas.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Život ljubavnice
9.9.2013 12:34:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Iz mog iskustva zene mnooogo vise varaju i mogu reci domisljatije i lukavije...


Ne znam baš ..

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Život ljubavnice
9.9.2013 12:47:01   
Olga75
pa ja ne znam , varaju i zene al one varaju tek kad se zaljue
a muskarci varaju kad se digne da mi prostite
i daaa generalizovala sam sad user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Život ljubavnice
16.10.2013 19:18:49   
Lu



IZVORNA PORUKA: Sanchy

Iz mog iskustva zene mnooogo vise varaju i mogu reci domisljatije i lukavije...

Što bi značilo da više žena ide na jednog muškarca, blago njemu user posted image
A Sancy kako to misliš "iz mog iskustva"user posted image





_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Život ljubavnice
16.10.2013 19:27:19   
lesica
Ja u suštini do sada ni ne razmišljah na ovu temu... Ali da budem iskrena, nadam se da su te žene bar donekle srećne i ispunjene.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Život ljubavnice
16.10.2013 19:36:31   
NadaR
Valjda su srecne jedno vrijeme dok ne pozele vise . Ipak, tuzan je to zivot.user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Život ljubavnice
16.10.2013 19:36:47   
Lu
Ja mislim da jesu, jer na kraju krajeva, sve što radimo radimo zbog ebeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Život ljubavnice
16.10.2013 19:38:01   
Lu
Nado, kad požele više onda uzmu višeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Život ljubavnice
16.10.2013 19:44:19   
NadaR
Hehe.. Ili uzmu vise ili pukne sve ! Previse ili za moj ukus . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here