|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 14:04:06   
boba 11
Upravo tako nastupa ludilo osim ako bude srecna pa bude imala jako dobru bebicu kao moja druga koja samo spava i jede .Nemojte je unapred plasiti ima i dobre deceuser posted image
Ali sto se tice tvog muza ako si sad sigurna da je to bilo samo tada mislim da je bzv da brines oko toga iako nije lako.Ja jos ne mogu da zaboravim da je mm u pocetku veze davao komplimente drugim devojkama i "ogovarao velike guze" sa drustvom a kamoli saznanje da te je prevario.Ja kako sam luda odmah bih ga ostavilauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 17:50:42   
dijana1*
Mm je imao devojku pre mene sa kojom se zabvljao "bukvalno " od rodjenja user posted image Imao je on mnoge pored nje, par puta su i prekidali vezu ali kada je mene upoznao tek tada je stavio tacku na tu vezu posleeeee mnogo godina, Posle 2 - 3 meseca zabavljanja sam saznala da su se par puta videli ( nadam se da nista nije bilo user posted image ) cak ga je i jednom zvala a ja sam bila sa njim, naravno javio se i zamolio da ga vise ne zove i da ne zeli da bude sa njom. Kada sam saznala da su se videli poludela sam i htela da raskinem ali me je tada ubedio da mu je samo stalo do mene i da zeli da bude samnom. Objasnio mi je da muski mozak skroz drugacije funkcionise, zena se odmah zaljubi ali muskarac ne. Njemu treba mnogo duze vremena da oseti sta zeli. Htela sam da napisem da shvati ali oni to ne mogu da shvate oni mogu samo da osete kao zivotinje user posted image
Dala sam mu sansu i nisam se pokajala NIKADA. Sada imamo divnog sina i divan brak user posted image
Sa bivsom nismo u kontaktu user posted image

Anonimna pokusaj da oprostis njegovu kudost i nerazmisljanje, da je htio da bude sa tom klinkom on bi tebe ostavio ali "osetio" je da si ti prava i ostao je sa tobom. Uzivaj u svojoj trudnoci, svojoj bebi i svom braku user posted image
Videces za godinu - dve dana kada stigne realan zivot to ce ti biti smesno, kao meni sada sto je moj tada najveci problem u zivotu sada smesan i daleko iza meneuser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 20:22:00   
Anoniman
Skontala sam da svi anonimnoj pisemo kao prvorodki, mozda ona vec ima dece, mozda joj je ovo drugo, trece, mozda zna sta je ceka... Mozda se zato i pozalila.

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Život ljubavnice
20.3.2012 20:34:08   
Sanchy
Ja sam izgleda trebala da se rodim kao musko uopste ne vidim razlog da se nervira i razmislja o necemu sto je bilo na pocetku njihove veze...,pa svi mi imamo repove iz proslosti nikad nisam ni ocekivala ,iskreno,da je decko sa kojim sam se smuvala posle par dana slobodan ko ptica na grani,niti me je interesovalo...pokaze se to vremenom sta je i kako je a u slucaju anonimne pa ozenio je covek to je dovoljan dokaz da su sve ostale otpaleuser posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1429
   [Obrisana poruka]
20.3.2012 22:35:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Život ljubavnice
21.3.2012 8:23:25   
Anoniman
U pocetku nase veze , nas je bilo mnogo vise user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Život ljubavnice
21.3.2012 8:28:09   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Život ljubavnice
21.3.2012 8:33:46   
minavb
Joj ribizlo kako ti mene nasmeješ.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Život ljubavnice
21.3.2012 9:13:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

U pocetku nase veze , nas je bilo mnogo vise user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Život ljubavnice
21.3.2012 10:14:57   
cicimummy
Sumnjam da im je zivot lep...
Nije divno ni njima ni zenama koje su prevarene...S tim sto same biraju svoj put pa nek im je kako im je...vrlo sam rigorozna...sve bih ja to streljala :D


_____________________________

Darko i Petar moji decaci <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1435
   [Obrisana poruka]
24.3.2012 21:26:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu cicimummy)
  Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Život ljubavnice
24.3.2012 21:32:14   
indy_25
Gagi mislim da si je pogresno shvatila user posted image user posted image user posted image . Ovo je bio odgovor na temu a ne anonimnoj user posted image


Hahha a vec si skontala user posted image i meni se to ponekad desava user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1437
   [Obrisana poruka]
24.3.2012 21:34:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Život ljubavnice
24.3.2012 21:35:28   
indy_25
I ja sam jarac heheheh

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Život ljubavnice
28.3.2012 18:55:44   
Anoniman
Drage moje trebam pomoc,

imam drugaricu koja zna da je muz vara ,ima ljubavnicu vec godinu dana,i govori njoj da je sa njima gotovo ,medutim nasla je poruku u telefonu njegovom da ce se naci sa njom veceras,i zove mene da ga idemo zajedno spijunirati autom,ne znam sta da radim?Ja nju volim,ali malo mi je situacija nezgodna..........

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Život ljubavnice
28.3.2012 19:03:30   
Sanchy
Jeste nezgodna,na njenom mestu bih davno rascistila sa suprugom koja je svrha pracenja?Da ga uhvati na delu?Pa ako je nasla poruku to je to,nema sta vise sebe da dovodi u jednu jako jako tesku situaciju time sto bi ga uhvatila sa njom..ne treba joj to u zivotu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Život ljubavnice
28.3.2012 19:21:10   
Anoniman
Necu ici,ne mogu ja to.

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Život ljubavnice
28.3.2012 19:26:33   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje trebam pomoc,

imam drugaricu koja zna da je muz vara ,ima ljubavnicu vec godinu dana,i govori njoj da je sa njima gotovo ,medutim nasla je poruku u telefonu njegovom da ce se naci sa njom veceras,i zove mene da ga idemo zajedno spijunirati autom,ne znam sta da radim?Ja nju volim,ali malo mi je situacija nezgodna..........

Joj, vuk dlaku menja al' cud nikad...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Život ljubavnice
28.3.2012 21:45:25   
mala buba

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje trebam pomoc,

imam drugaricu koja zna da je muz vara ,ima ljubavnicu vec godinu dana,i govori njoj da je sa njima gotovo ,medutim nasla je poruku u telefonu njegovom da ce se naci sa njom veceras,i zove mene da ga idemo zajedno spijunirati autom,ne znam sta da radim?Ja nju volim,ali malo mi je situacija nezgodna..........

Joj, vuk dlaku menja al' cud nikad...


vala bas user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Život ljubavnice
28.3.2012 22:00:16   
Trcosava
Ja bolje da timću user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Život ljubavnice
28.3.2012 22:04:27   
Ana RR
Vidi ovu Trću user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Život ljubavnice
29.3.2012 0:27:13   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje trebam pomoc,

imam drugaricu koja zna da je muz vara ,ima ljubavnicu vec godinu dana,i govori njoj da je sa njima gotovo ,medutim nasla je poruku u telefonu njegovom da ce se naci sa njom veceras,i zove mene da ga idemo zajedno spijunirati autom,ne znam sta da radim?Ja nju volim,ali malo mi je situacija nezgodna..........


Ja bih je rado odvezla i pride ponela kameru da lepo to svalerisanje ovekovecimo pa da imamo za dokaz za ne-daj-boze.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Život ljubavnice
29.3.2012 7:58:20   
minavb
Ja bih išla sa mojom drugaricom.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Život ljubavnice
29.3.2012 8:16:35   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Vidi ovu Trću user posted image

;) user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Život ljubavnice
29.3.2012 13:40:19   
Anoniman
Zato ne treba dirati tudje stvari , pogotovo telefone user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here