|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
22.4.2019 15:08:26   
bubulence
Peace, ok, ne mesas se, ne bih se ni ja mesala... Ali mi nekako nije u redu. Zasto da glume da im je lepo? Znaci da me lazu... Jer da im je lepo oni se ne bi medjusobno varali... Znaci sedite samnom i cvrkucete kako je sve sjajno a nije...? Kakvi smo onda prijatelji ako ne smete da skinete maske?

Mi smo sinoc saznali da nas prijatelj koji je u braku ima devojku... Prilicno smo sokirani i mm i ja jer eno juce je na fejs stavio jedno 10 slika sa zenom i decom, uzivali u nedeljnom popodnevu... I nikada ali nikada ne bih rekla da kod njih nesto ne funkcionise. A sigurni smo i da je vest proverena... I ne znamo kako da se ponasamo. Naravno da necu sesti sa njom na kafu i reci joj da je muz vara. Ali ne znam ni kako da sedim i slusam kako je sve sjajno a znam sta joj radi iza ledja... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1576
22.4.2019 16:02:33   
Ivanka 75
Ne treba ni da joj govoris takve vesti, veruj mi da bi ti bila kriva isto kao i on sto je vara. Nek sazna sama.
Nezahvalna situacija kad znas a ne smes, ne zelis da kazes. Meni je moja drugarica precutala za mog bivseg momka i hvala joj. Sve sam sama skontala, a da mi je ona rekla nedelju dana ranije vrovatno ne bih imala zelju da se vise druzim sa njom. 

Iva - moja revolucionarka, 05.10.2010.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1577
22.4.2019 16:23:20   
bubulence
Ivanka, ja sam se jednom opekla. Kumi sam rekla da je muz vara, da se zaduzio i da se kocka. Naljutila se. Posle su se razveli kada je poceo da je davi da mu da pare koje je sakrila za mleko detetu...

Vise ne bih govorila, posebno što je ovo drug od mm, vidjamo se porodicno jednom mesecno, nas dve jos jednom u toku meseca popijemo kafu da se deca izigraju i to je to. Nije mi bas toliko bliska. Ali je i neprijatno sedeti i caskati a znati sta joj radi iza ledja. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1578
23.4.2019 7:13:49   
Misha i Ljisha
Auu bas nezgodno. Ja nikad nisam takve informacije znala hahah... 

E sto Olga kaze ako dosadi daj bre zacini malo. Promeni nesto. Izadjite zajedno nabavite igracke. Nek.muz pusti bradu a zena nek menja frizuru 😁 pre mi je to logicno nego sad iz dosade traziti ljubavnika ili ljubavnicu. Majke ti posle celog dana rmbacenja i brige oo porodice kad i gde da se svaleram? Isto vazi i za mm.  A opet ako hoces nacices nacina i to da odradis.
Ni svingeraj cak pod stare dane ne deluje lose 😂 to smo mm i ja rekli kad nam deca odu od kuce kad porastu da cemo onda hahah..a posto smo tako "mlafi"napravili decu ko zna tad ako i budemo hteli verovatno necemo imati nit snage nit volje hahah

Direktna veza do poruke: 1579
23.4.2019 13:36:15   
Peace*

IZVORNA PORUKA: bubulence

Peace, ok, ne mesas se, ne bih se ni ja mesala... Ali mi nekako nije u redu. Zasto da glume da im je lepo? Znaci da me lazu... Jer da im je lepo oni se ne bi medjusobno varali... Znaci sedite samnom i cvrkucete kako je sve sjajno a nije...? Kakvi smo onda prijatelji ako ne smete da skinete maske?

Ja nisam sigurna da oni glume da im je lepo. Moj mozak ne prima takvu vrstu glume, naime, ne verujem da neko može toliko dobro da glumi.
Ne znam baš da objasnim svoje misli.
Nisam za sporazumno da svako ima nekoga sa strane. ne mogu da zamislim kako to funkcioniše. Možda neko može. Čak ni ne kažem da je kod njih sporazumno. Iskreno više mislim da su zli jezici po gradu.
Ipak smatram da ljudima i bez te ljubavi muškarac-žena može biti u braku lepo uz prijateljsku ljubav.

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

Direktna veza do poruke: 1580
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]
Idi na:

Kuvar: petkovica
Moje najlepše lizalice

Anketa

Stigla beba :)
VVVV

Svaka majka je presrecna sto ima bebu! Ali,... sta jos treba za potpunu srecu?

Smeta mi sto losije izgledam nego ranije (29%)

Smeta mi sto nemam dovoljno vremena za sebe (10%)

Smeta mi ponasanje partnera (11%)

Zelim da spavam! (18%)

Fali mi sex ;) (1%)

Nista mi ne smeta :D, moj zivot je postao savrsen (32%)

Ukupan broj glasova: 91

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here