|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
22.5.2009 23:37:28   
NadaR
Srcu se naredjivati ne mozeuser posted image
Svi mi znamo sta je ispravno ali zdrav razum je jedno a srce nesto sasvim drugo.
Bas zvuci pateticno ali je takouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Život ljubavnice
23.5.2009 0:21:09   
Anoniman
Ju, šta ste vi sve ovde ispisale, a meni je skroz promaklo.

prase... user posted image

Jako mi je drago da se ova tema istinski pokrenula, jer kada je otvorena, bila je nekako... bez nekog ličnog pečata. Sada ga ima - zahvaljući vama. user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Život ljubavnice
24.5.2009 20:23:05   
Tackica
Ocigledno je da je autor ove teme na forumu i sam(a) ona druga . Svidja mi se s koliko je razumevanja napisana uvodna rec ili bolje receno sa koliko opravdanja (neopravdanih).
Ja mogu da kazem jedno, a to je da je ovaj zivot kratak i nepredvidiv i da bi svako trebao da ima prava na svoju srecu pa makar ona bila i zabluda. Ali za tu "srecu" se treba i boriti a ne ne svoje uspehe i svoju srecu na tudjoj muci i nesreci graditi. Apsolutno ne nalazim ni jedno opravdanje za preljubu bilo koje vrste jer smatram da ukoliko je neko  pozeleo ili nasao nekog drugog onda treba da bude iskren i pre svega HRABAR pa da rizikuje sve ono sto je imao ili ima (ili mozda nema ukoliko je bio "nesrecan") i da ne sedi na dve stolice zbog svog kukavicluka i straha od neuspeha. Niko nije zasluzio da zivi u zabludi i lazima ...svako ima prava na izbor.

BTW nadje samo onaj ko trazi tako da se jos nikom takve stvari nisu desile slucajno iako je mnogo takvih opravdanja .





(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Život ljubavnice
24.5.2009 21:15:46   
bebać
Tackica,mislim da je autor ove teme sve drugo...samo ne ljubavnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nasmijala si me


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Tackica)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Život ljubavnice
24.5.2009 21:32:57   
dunja RR
potpisujemuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Život ljubavnice
24.5.2009 21:56:18   
dunja RR
mislim potpisujem autor ove teme je zena i majka ne ljubavnica

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 206
   [Obrisana poruka]
24.5.2009 22:31:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Život ljubavnice
24.5.2009 22:36:21   
Anoniman
Dobrodošla Tackice!

Uglavnom sve što si napisala je na mestu, sem za autora ove teme. Ali to nije razlog da ne nastaviš da se dopisuješ sa nama i upoznaš autora teme.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Život ljubavnice
25.5.2009 7:24:07   
guppy RR
lu bi pre sebe upucala u LEVO koleno nego bila ljubavnica, ja mislim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Život ljubavnice
25.5.2009 7:52:30   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Život ljubavnice
26.5.2009 9:36:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tackica

Ocigledno je da je autor ove teme na forumu i sam(a) ona druga . 


user posted image

(odgovor članu Tackica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Život ljubavnice
26.5.2009 9:38:05   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Život ljubavnice
26.5.2009 9:38:06   
NadaR
pstttttttttttttttttuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Život ljubavnice
26.5.2009 13:36:11   
Lu
Jaooo ja sam tek sad vidjela da je ova tema na homeuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 15:20:13   
Zoka81
Drage moje evo da i ja napisem nesto iz mog zivota, znam da cete me osudjivati i ko zna sta o meni pomisliti ali to je deo moje proslosto i stidim se ponekad toga a ponekad vidim da je to jedini covek bio koga sam tako volela i jedini covek kojeg necu nikad zaboraviti ali bas nikad.
Ovako je bilo....
Upoznala sam ga preko moje najbolje drugarice, ona je imala nesto sa njim ali nije htela nikad da prizna, naravno on je bio ozenjen i to smo svi znali. Vidjala se tajno sa njim a meni je on uvek bio nekako odvratan samim tim sto sam znala da je ozenjen i vara zenu. Kroz moju prijateljicu uvek je nekako bio u nasem drustvu, izlazili smo svuda sa nim, bio je pravi dzentlmen, nema sta tako da mi je sa vremenom postao drag ali nikad nisam pomislila da bi ja imala nesto sa njim, za mene je bio ljubavnik moje prijateljice i to je to. Tako je bilo sve dok se nisam u nju razocarala... Pocela je tajno da se vidja sa jednim deckom sto sam i ja sa njim nesto imala, nisam nikad bila zaljubljena u njega ali mi je bio drag. Ona je ta bila koja me je sa nji upoznala i koja je govorila da je on pravi za mene sve dok joj jednog dana nisam rekla da imam nesto sa njim. Onda je pocela da prica kako je los, duzan svima para itd da ne duzim sad sa tim. Verovala sa joj naravno jer sam je volela kao svoju sestru...umrla bi u to vreme za nju.  Smanjila sam kontakt sa tim deckom ali smo se povremeno vidjali tajno, krila sam tada to sve jer nisam znala dal je to sve istina sto mi je pricala.  Jednog dana je bio on kod mene i ona je navratila, izasli smo svi zajedno i kad smo se vratili ona mene dovezla kuci a njega posto je kao bio nesto popio odvezla kuci ali ne njegovoj kuci nego svojoj. To sam ja sve saznala sledeci dan. Ajde sto je to uradila nego se narednih 2 meseca vidjala sa njim  a mene lagala i krila, od njega sam sve saznala, on mi je sve to dao do znanja jer je hteo da ostane sa njom. Sve je to ok bilo za mene samo da me nije lagala... Prekinula sam sve kontakte sa njima. Posle svega toga bila sam kao ranjena ptica, letela sam sa grane na granu i na kraju nisam znala kud i sta..... jako je bolelo....mesecima sam tugovala...zao mi je bilo sto sam na taj nacin izgubila prijateljicu koju sam ko boga volela ali nisam htela i dalje da cujem za nju....
Tako me jednog dana nazvao taj ozenjeni koji je do tada bio sa mojom drugaricom zajedno...i on je bio tuzan sto ga je tako posle svega odjebala...hteo je da izadjemo i ispricamo se, bilo je i nemu tesko.
Ispricao mi je sve bljuvotine sto je ona o meni pricala-bila sam sokirana.
Malo po malo vidjali smo se sve cesce i cesce, izlazili navece zajedno moje drustvo i njegovo drustvo sve do tog dana dok nisam od njega nesto vise pozelela. Bilo mi je tako lepo u njegovom drustvu, ne mogu da opisem. Znao je sa zenama, dizao me u nebesa, za njega sam bila citav njegov svet. Pricao mi je o svojoj zeni koju je ozenio jer je njegova familija to tako htela iako je nikada nije voleo. Razumela sam ga, bilo mi ga zao. Bila sam i sama ranjena do srzi.... Malo po malo ja sam ostila da sam se zaljubila a i on, nije me ostavljao ni trenutka samu, sve je radio za mene jel mi verujete da ni jednog mpmenta nisam osetila da sam druga. Na godisnji smo isli zajedno, svuda. Tako je to sve trajalo skoro 2 godine. Bila sam najsretnija zena na svetu tada sve dok ta moja ljubav nije postala tako jaka da nisam vise htela da ga pustim od sebe...
Joj bilo je tesko kad sam ga ostavila...ni dan danas nisam progutala tu knedlu u grlu. Ostavila sam ga i odselila se daleko samo da ga vise ne vidjam jer sam znala ako u ostanem u istom gradu necemo izdrzati.
Necu vise o tome mada bi sada mogla roman da ispisem
Verujte mi nije lako biti druga ali ta veza je za mene bila najlepsa u mom zivotu i nikad je necu zaboraviti.
Sada imam muza i cujem skoro da se razveo....mozete da zamislite kako mi je. Jos uvek pita za mene, trazi me. Ja sam se odselila al on ne zna gde sam.....
Verujte mi da je tesko...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 15:31:54   
božana
Zoko, nema pravo niko da te osudjuje jer niko od nas ne zna šta ga sutra čeka.Tužna priča, šta reći.Gadno je ako ga i sad voliš, jer ti možeš pobeći od njega ali nećeš moći od sebe.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 15:34:28   
Lu
Joj baš sam se uživila u priču i zabrinula iskreno jer kao da osjećam da ga još voliš,iako to nisi precizno rekla ili jesiuser posted image


(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 15:35:52   
Lu
Nisi ništa rekla za svog muža,o vašem odnosu nego samo o ovome iz prošlosti,možda to samo za sebe mnogo govoriuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 15:35:53   
Lu
user posted image

< Poruku je uredio lu -- 7.6.2009 15:36:25 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 18:46:38   
Zoka81
Mm sam upoznala dok sam jos bila sa njim, on je znao za to. Bila sam iskrena i rekla sam mu da i ja zelim da imam familiju kao i on i da ocekujem da me razume. On je uvek govorio da mu dam vremena da ce se razvesti sto ja nisam htela. Nisam htela da budem razlog jednog propalog braka ne bi mogla sa tim da zivim. Imao je dvoje predivne dece i ne bi mogla da im uzmem oca. Kada sam mm upoznala nisam bas bila odusevljena sa njim ali sam sebi govorila da ja moram da se koncentrisem na nekog drugog inace necu uspeti da odem od njega. Samu sebe sam terala da ga zavolim, znala sam da moram da se odselim i mm je ziveo malo dalje tako da je sve pasalo. S vremenom sam ga zavolela...mogla sam sa njim o svemu da pricam i znao je moju situaciju, prihvatio je sve to i pomogao mi da napravim taj korak. Bivsi mi nakon toga sto sam rekla da sam upoznala nije davao mira, ganjao me i dan i noc, nisam mogla ni na posao da odem a da me nije cekao pred vratima... Strasno mi je bilo tesko, plakala sam i dan noc jer nisam mogla da razumem zasto ne prihvati sve to, zasto mi zeli takav zivot ako me vec voli...zar da budem vecito druga.
Prekinula sam sve kontakte sa njim, promenila brojeve telefona, cak je i mm morao da prica sa njim da bi me ostavio na miru. Bas u toj najgoroj situaciji je i njegova zena saznala za mene od neke komsinice...pa me je i ona zvala.....Kad se samo setim sta sam sve prozivela sa njim.....
Zena se spakovala i otisla kod svojih, tada je nekako bio preokupiran time jer mu je i decu odvela pa je mene malo pustio na miru. On bi nju ostavio odavno i samo da mu njena familija nije pretila....da nije bilo dece i sl. Morao je da je ozeni i nije llako ziveti sa nekim koga nikad nisi voleo. Kad ga je ona tada ostavila cela se familija umesala, pretili su mu, zabranili decu da vidja, on im upadao u kucu da uzme decu ma svasta je tu bilo. Bilo mi ga je tako zao sto je tako prosao zbog mene i nazvala sam ga da se vidimo. Tada sam jos zivela u mom stanu a mm je sadasnji muz je bio kuci, 120km od mene, znala sam da nece dolaziti i uspela sam da se vidim sa njim. Plakao mi je kao malo dete da ga ne ostavim sad kad me najvise treba...joj kako sam ja patila tada. Nisam htela da ga ostavim a znala sam ako ga ne ostavim opet se vracam na isto. Voleli smo se tada zadnji put i ja sam otisla, 4 dana kasnije sam se odselila....Mm ne zna o tome mada sam vec razmisljala da mu ispricam, imam griznju savesti cesto kad na to pomislim.
On je Nemac i oni imaju vise razumevanja za takve stvari nego nasi. Volim mm ali imam dosta problema i sa njim jer ima jedno dete sa kojim ja nikako ne mogu na kraj da izadjem ali ni sa mamom od malog zj njegovom bivsom. Nemam savrsen zivot sa njim zato se cesto setim mog bivsem i pitam se dali sam tada gresku napravila. Pozelim ga nekad vise od svega na svetu.

Tasho izvini znam da sam malo promasila temu ali morala sam da ispricam moju gresku kad ste me vec tako fino navele na to...
Zivot ljubavnice je tezak ali meni je bio samim tim i najlepsi deo mog zivota jer sam tada upoznala pravu ljubav i naucila da volim i budem voljena............

Ljubim vas!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 18:55:12   
Anoniman
Nisi promašila temu. user posted image

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 18:58:04   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nisi promašila temu. user posted image

Ali sam se raspisala ko prava....
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 18:58:27   
božana
Ej Zoko, pa ti voliš bivšeg.Ukoliko ostaneš sa sadašnjim mužem bićeš nesrećna jer te tvoja ljubav prema bivšem proganja i zato idi gde te srce vodi.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 19:04:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zoka81

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nisi promašila temu. user posted image

Ali sam se raspisala ko prava....
user posted image user posted image


Neka si. user posted image

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Život ljubavnice
7.6.2009 19:47:00   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: božana

Ej Zoko, pa ti voliš bivšeg.Ukoliko ostaneš sa sadašnjim mužem bićeš nesrećna jer te tvoja ljubav prema bivšem proganja i zato idi gde te srce vodi.

Bi draga da je to tako lako....prosle su 2 godine od tada, puno toga se izdesavalo
Ne verujem da bi bilo kao pre, oboje smo povredjeni, razocarani. Ipak ima dvoje dece sa zenom pa neka pokusa nju da vrati...
Cula sam i da se upetljao u vezu sa jednom konobaricom, spavao sa njom i ona ostala trudna, sada vise nece da cuje za njega kaze htela je samo dete jer je 38 god i nije mogla da ima dece do sada.
Sve mu je krenulo naopako. Volela bi samo da ga vidim pa makar i na sekundu. Nisam ga videla ni jednom od kako sam se odselila ai isla sam cesto tamo tetki mojoj u posetu u nadi da cu ga sresti ali nista...
Kroz vas sam ponovo probudila neke lepe osecaje u meni vezane za njega, rado pricam i mislim o njemu. Mozda sam napravila gresku.....ali sada je i tako kasno za sve......

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here