|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
16.12.2012 16:35:00   
isidora88
ma znam, i ja se igram sa njim, to je iz igrice sa telefonauser posted image
na kom sajtu ima?brzo salji, brzo ce ponocuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Novogodišnji paketići
16.12.2012 16:37:20   
Cindarella
Saljem link na fb.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Novogodišnji paketići
16.12.2012 21:08:36   
sneza24
Jel može i meni link na pp.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Novogodišnji paketići
16.12.2012 21:08:53   
sneza24
...

< Poruku je uredio sneza24 -- 16.12.2012 21:09:55 >


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Novogodišnji paketići
27.11.2013 11:10:30   
Didy
Hajde da malo dignem temu.user posted image Šta spremate deci ove godine za paketiće?
Moji dobiju iz firme mm odličan i ogroman paketić, bude 5-6 skupih i kvalitetnih igračaka i još slatki paketić. U vrtiću dobiju paketić, to mi roditelji damo određenu sumu novca koju savet roditelja odredi i onda se kupe paketići (obično bude knjižica, neka igračka i kvalitetniji slatkiši - kinder jaje, kinder čokolada, smoki, čips, štapići...), bude pozorišna predstava, maskenbal, Deda Mraz i slikanje, bude baš jako lepo. Evo već 4. godinu će dobiti divan paketić od naše drage rruser posted image , tako da ja osim toga više ne kupujem deci ništa mislim onaj paketić iz firme mm bude kao od mame i tate i to je to.
Kumićima i deci prijatelja s kojima uglavnom dočekujemo Novu godinu kupim svakom po neku knjižicu ili radnu svesku, u zavisnosti od uzrasta i to stavim pod jelku pre nego što dođu. Sitnica, onako, znak pažnje.
Slatke paketiće, tj. paketiće u kojima su samo slatkiši uopšte ne volim i najradije bih ih sakrila kad ih moja deca dobiju, pa ih ni drugima ne poklanjam za Novu godinu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Novogodišnji paketići
27.11.2013 11:13:45   
vonavoj
uh,Tika hoce od Deda Mraza kosuser posted image ..moracu to da joj kupim!
a dobija lep poklon od mm firme,pri tom mislim da cemo moci i da biramo...a kod mene je do prosle godine bio samo sladak paketic,ali videcemo da nesto promenimo,jer ima puno dece! ali tu do 3000din,ne daju viseuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Novogodišnji paketići
27.11.2013 11:15:06   
Anck Su Nmaun
Ja mojim ne kupujem paketic jer ih nadobijaju krs, od deda i baba, od firme, kumova .... vec neki pokloncic, igracku koju zele il nesto da obuku! Dovoljno! user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Novogodišnji paketići
27.11.2013 11:58:56   
Žapkić
Tini dolazi Deda Mraz kući svake godine. Još ne znam šta će joj doneti.user posted image Prošle godine joj je doneo konjića na točkove (ono kao guralica), koje ima dodatno postolje , pa može da bude i klackalica. Slatko se izigrala sa njim celo leto. Evo , i sad se u kući igra (vozi) na njemu.

Mi joj , takođe, napravimo paketić uvek. Da, dobije ona krš poklona od moje mame i brata, od babe i dede, od naših prijatelja... ali meni bi nekako bilo +žao da joj ne napravim paketić. Ove godine ću joj staviti slatkiše (kao uvek) , neku igračku, bojanku , neke čarapice i sl...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 10:17:37   
Azra_
Praznici nam stižu! Praznic nam stižu!!!user posted image

Mame, zamolila bih ako neko od vaših dečaka ima one garaže sa autićima da preporučite neku dobru, stabilnu. Gledala sam ovako nešto:

user posted image

user posted image

Jedna komšinica mi je rekla da su dosta velike, što se po dimenzijama i vidi, ali i da su malo nestabilne, i da se često rastavljaju ako se ne pazi. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 12:04:09   
Trcosava
Ana od pre jedno 2 godine ima ovako napravljeno user posted image

Tamo negde pred Božić se piše pismo Deda Mrazu, ili se nacrta ono što bi želela za NG. Uglavnom to i dobije, naravno jednu igračku izabere i onda mi procenimo da li možemo to a priuštimo, ako ne onda nešto drugo joj kažemo. Uglavnom je skromna. PRide bude još neko kinder jaje, eventualno još nešto. U selu ovde imaju organizovanog Deda Mraza i neku predstavu u lokalnom kulturnom domu, ali je isti izgoreo letos i ne znam da li će biti Deda Mraza oe godine. Prošle godine je i od firme mm dobila neki paketić. I to je dovoljno. Po meni.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 14:40:11   
Klarita
K je smislila da joj deda mraz donese onu balerina lutku, starfly, tj ona je trazila a , ja obecala da ce joj doneti deda mraz, no namesti se situacija i dobila je prvi put u zivotu nesto od svekra (da ne budem bas zla, ja sam namestila tu situaciju user posted image ) gluplju igracku nije imala u zivotu....elem, sad nemam ideju sta bih. Ona je zaludjena bajkama trenutno i ponicima i doktoricama...ali doktorske setove ima 5 sigurno, od ponica se saplicem...pa, joj narucih iz Engleske neku Ariel lutku (ne neku, nego Ariel iz Male princeze sirene) ali ja bih jos user posted image nisam normalna znam...ali ja uzivam da je gledam kako se raduje. Ona se raduje, skace od srece, ljubi nas, ljubi igracku, ne odvaja se od nje po par dana, zahvaljuje...toliko nas raznezi da nam nije zao bilo sta da joj kupimo. Odavno trazi rolere, ja odustala jer joj probavali u nekoj sportskoj radnji prosle jeseni ili zime, i nije bilo sanse da ona vozi, ali sad je veca pa sam poklekla i njih ce da donije od mojih za rodjendan. Dobije 10ak paketica, sto od nas, mojih, tetke, druge tetke, iz vrytica, kumova, prijatelja...slatkisi nam se razvlace do letauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 15:08:36   
vikiveki
Azra moji dečaci imaju dve ili tri takve garaže,dobre su ali je moje dečake prošla želja da se igraju sa njima ja mislim čim su je sastavili, a kukali su da je kupim danima.Što se tiče kvaliteta odlične su

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 15:15:51   
milicicak
Ja sam ove godine odlucila da svoj deci (a ima ih 10-ak) za NG napravim kartonske torte sa novogodisnjom tematikom i da u njih stavim slatkise i neku sitnu igracku.
Mini buba dobija paketic od firme mm, moji na poslu daju vaucer pa mi sami izaberemo a Deda Mraz im podeli (ove godine je pozelela Dexico mapu sa zivotinjama koju je videla kod drugara), od baba, deda, tetki, teca i ini dobije gomiletinu poklona sa kojima ne znam sta cu... a i mm porodica ima obicaj slavljenja NG na veliko jer oni ne pridaju toliko vaznosti rodjendanima pa za NG sve nadoknade...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 18:28:14   
Mala Elena
E pa onda dodje da ja imam sestoro svoje deceuser posted image svake godine im tetka/ujna kupi paketic .Elena ce dobiti jedan od mame i tate sigurno, a naci ce se jos neki darodavac user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 18:56:48   
Olga75
ja sam ovako to organizovala od onomad, za sad i za ubuduce jer decembar je mesec velikih praznika :
prvo za Mikulasa : dobija u vrticu , dobije carapu sa vocem i hulahopkama , kapom , salom , sta god - od mene , moje mame , svekrve , ujne , tetke ( strina nikad nije patila od tih etikecija i hvala gospodinu vise nisu u opticaju ne moram da razmisljam o njenom i deverovom detetu i daaa znam kako ovo zvuci )
ja uglavnom kupujem carape i one cokoladne Mikulase
Bozic - pod jelku dobije "ozbiljan poklon , ove godine ce biti ona prodavnica najmanjih ljubimaca , pa onda u drugi sareni papir neka bojanka , pa svekrva posalje , moja mama , ujna ( moj brat se ne bakce tim sitnicama ) - to je do sada bilo bas lepo - zimska jakna , termo pantalonice , drustvene igre , neke plisane igracke , kojekakve no nejm lutke stomogu da se cesljaju i presvlace
ja kupujem ono sto deca traze ili sto im fali paaaa onda zavisno od reciprociteta
i Deda Mraz po firmama i naravno RR deka
e tako to ja

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 20:13:00   
bubulence
jao jedva cekam da ih pravim, ove godine ce biti dva vise, posto za koji dan postajem tetka a pre par meseci smo dobili i kumica.
uglavnom, Ema dobija paketic od mm firme, od nas, mojih roditelja, brata i mm tetke dobija za Bozic, od jednih i drugih kumova i striceva dobija za nkvu godinu. prosle godine smo jos u novembru smislili pricu kako deda mraz sprema poklone, kako ce doci, gledati kroz prozor kada ona leze da spava, pa se penje na krov, ulazi krz dimnjak... to kako je reagovala kada je ujutro za Bozic ugledala poklone ispod jelke se ne moze opisati. i ove god imamo ppsebnu pricu... pre spavanja moramo po 10 puta da prepricavamo.
trudim se da joj svaki paketic bude poseban i da ima neku pricu a ne da bude sami jedan paketic vise...
p.s. ja jos uvek dobijam paketic od mojih roditelja, ugavnom malo slatkisa, voca, neki dzemper, knjigu i obradujem se jednako kao malo dete... i vec razmisljam sta me ceka u paketicu ove godine user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 22:48:41   
Ana RR
Ja jedva čekam kupovinu paketića, ovde nema čega nema, me znam kako ću odabrati. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 22:56:11   
choopa choops
Azra mi imamo ovakvu prvu garažu. Pa onako, i nije neki kvalitet. Ja generalno imam problem sa kupovinom poklona sinu. Prošle godine taman pred praznike, on počeo da se igra sa autićima, ja se oduševila, kupila dva, tri komada, onda ovu garažu za NG, i nakon 10dana je batalio user posted image Eno je u djelovima u magacinu zajedno sa drugim igračkama i sa još jednom graažom. user posted image

Ja još ne razmišljam o poklonima za NG, a nemam pojma ni šta ćemo im uzet...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 23:10:18   
Ana RR
Azra, ja bih gledala šta ima Little tikes ili Fisher price. Recimo nešto ovako klik ili ovako klik

Sigurno je skuplje od drugih proizvođača ali po meni se to isplati kupiti jer je neuništivo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.11.2014 23:11:54 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Novogodišnji paketići
9.11.2014 23:58:59   
mati
Azra mi nemamo bas tu Burago,ali imamo neke druge. Neces mi verovati, Mata ih ima cetri kompleta. I sve su kao nove. Jos jedan razlog da dodjes kod nas.user posted image On i ne lomi igracke, ja bi rekla da i ne stigne, jer cesto kupujemo nove i nove , pa one , da kazem stare, i ne stigne da razdrnda.
Svi se odusevljavaju igrackama kad dodju kod nas, preterali smo, znam, ali jednostavno smo takvi i mm i ja.user posted image
Mi jos nismo pricali na temu paketica i nemam nikakve ideje jos uvek.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2014 0:15:49   
Azra_
Choopo, mom detetu je prva reč bila ˝aut˝(auto), ni tata, ni mama, nego auto, on je baš opsednut svime što ima točkove. Voli i lego kockice, ali i to su neki set_ovi sa autićima, građevinskim mašinama. Voli i životinje, ali je za Uskrs dobio veliku Lego farmu, pa ajde, sada mu je red za neku garažu. Kako si zadovoljna ovom Burago sa slike? Stabilna? Nije ono da se dete igra , a da se ona razniže? Videla sam i jednu Majorette, deluje čvrsto:

user posted image

Anči, nisam viđala ove koje si stavila, deluju mi da su baš za manju decu. Ove koje sam ja gledala i koje su mi ok su u rangu oko (+-) 4000din. Ne očekujem da će mu držati pažnju predugo, ali znam da će mu biti zabavno, samo još da izaberem. Opet, ne mora večno da mu traje, ali bi bilo lepo da se ne slomi za mesec dana. :-)

Nama je rođendan 1.januara. Joj, kada se nakupi. NG, rođendan, Božić... Sreća pa se lepo organizujemo sa najbližima da dobije ono što mu je potrebno i čemu bi se obradovao, a da ne preterujemo količinski.

Mati, kako misliš da nas oteraš ako dođemo??? Mata se igra sa tim garažama, imaš preporuku za neku? Nemam baš nameru da kupujem 3 kompleta. user posted image Mi inače nemamo puno igračaka. Nekako doziramo. Ali ništa nije uništio za sada...Mada, trudili smo se da kupujemo kvalitetne igračke.

Mame sa savetima i iskustvima sa garažama za dečake, neka se jave! Upomoć!!!

< Poruku je uredio Azra_ -- 10.11.2014 0:18:47 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2014 0:27:19   
mati
E pa onda bi bas uzivao kod nas. Mi plivamo u igrckama, igracke ce nas udaviti. user posted image Ali ne zalim.
A kako da vas oteram. Dam Bosku jednu kutiju "pod misku" pa ce da trci do kuce ako treba...user posted image
Meni se od ovih koje mi imamo, najvise svidja jedna koja ima kao cetri table, koje mozes ka kombinujes i da kacis put kako ti hoces. Ima i perionicu. A nije velika. Ne smem da slikam, jos nisam spasila slike sa memorijske. Ona je kupljena u merkatoru cini mi se.
Ove ostale... Jedna nam stoji u sobi namontirana , a dve velike u kutijama na ormaru. Sa njima se bas i ne igra.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2014 0:32:57   
mati
Nasla sam slicicu.

user posted image
A evo za vise slika

Da se ispravim ima sest table. I sve se kaci na njih, drvece, bankine, ograda. Deluje cvrto i kvalitetno. A najbolje sto moze da redja kako on zeli, ima i par nacrtanih sablona.

< Poruku je uredio mati -- 10.11.2014 0:35:38 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2014 0:33:33   
choopa choops
Azra, pa ima neke prednosti, ali ima i mane...Nekako mi nije kompaktna, da tako kažem...Ovaj na vrhu kao sivi krug koji bi trebao biti heliodrom, nije stabilan, takođe ova gradska rasvjeta ispada pa smo ih tražili po kući tih dana non stop. On što se njemu dopalo je ovaj kao lift, on je nekim kanapom spojen, pa ga na ručicu podiže. Nije sad ona bezveze plastika, ali nije ni kvalitetna to je sigurno. Mada ove što je Ana stavila izgledaju masu bolje, što opet ne mora da znači... Ne znam, kažem možda bi se djetetu koje voli autiće stvarno dopalo i ne bi mu smetale te stvari koje su meni smetale user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2014 0:52:05   
Azra_
Mati, ne pipaj foto-aparat!user posted image Najbolje da Boško dođe do vas i oceni šta mu se sviđa, ponese i eto poklona za NG! :-) Mada, deluje mi da ima dosta sitnih delova, tj.puno ˝pokretnosti˝ što bih ja rekla, ja bih nešto da mu sastavim i da se igra. S tim da je on izrazio želju da ima ˝tobogan za autiće, rampa i strelice˝.

Choopo, nisam sigurna da mi ne bi smetale rampe, osvetljenja i sitni delići po kući. Kod nas su sve igračke, osim Lego kockica, komadu . :-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here