|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
17.11.2014 11:29:20   
branki*
sta ti tacno treba,nato?a,da narucis preko neta nesto?vidi ovde ako ima staklik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Novogodišnji paketići
17.11.2014 13:50:18   
mati
Nato kolega mm je kupovao neke stitnike u Sport Vision-u. Ima li radnja kod vas?
A mozda to nadjes i u prodavnici koja se bas time bavi,prodaju bicikle,pa verovatno imaju i opremu...

< Poruku je uredio mati -- 17.11.2014 13:51:15 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Novogodišnji paketići
17.11.2014 13:51:09   
nata11
Trebaju mi pantalone i bluza. Ovde imaju kacigu a to vec ima e sad mogle bi i rukavice ali da nisu bas ove sa miki mausom ipak je on decko od 9 god i ''veliki je'' user posted image Nista ostaju mi radnje za opremom za bicikl.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Novogodišnji paketići
17.11.2014 13:57:02   
vikiveki
Ima li neko ideju šta bi mogla da kupim devojčici od 10 god? Svaka pomoć je dobrodošla,pošto mi ništa ne pada na pametuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Novogodišnji paketići
17.11.2014 14:00:25   
bubulence
neku lepu enciklopediju... majicicu, drustvenu igru...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Novogodišnji paketići
17.11.2014 14:05:17   
milicicak
Karte za pozorisnu predstavu na koju cete ici samo vas dve... Novac da vodi drugaricu u poslasticarnicu... Ili da joj uplatis neku aktivnost koju zeli...
I ove ideje nisu moje, procitala sam na fb clanak tipa:Sta da kupite deci za NG a da nisu igracke i klasicni pokloni user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Novogodišnji paketići
17.11.2014 14:08:32   
mati
Jer mu todje cetvrti razred?
Mozda neki dnevnik, kao ovaj sto reklamiraju "da ga samo ti procitas", ili neki set tipa, labelo sa sljokicama, lak, snalice, nesto za ulepsavanje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Novogodišnji paketići
17.11.2014 18:41:16   
nata11
Milicicak daj taj clanak user posted image

_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Novogodišnji paketići
17.11.2014 19:03:28   
milicicak
Nato, klikni

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Novogodišnji paketići
18.11.2014 8:31:07   
mali_mis
Promena plana za paketic, sator sam mu juce uzela jer mi se smucila raspadnuta kartonska kutija i zavlacenje u sudoperu. Sator radi posao, ne zavlaci se vise, sad se igra u njemu.
U paketic, hm hm hm...nemam pojma. On je u fazonu kuhinje, ja sve kuhinje koje sam videla na netu, su preskupe, slogiram se svaki put kad vidim cenu. Slatkise da mu potrpam, necu, jer ce mu to moj brat pokloniti, ne valja toliko slatkisa od jednom.
Moram opet u poteru po sajtovima sa igrackama. Sad bih ja volela da on zna da mi kaze sta hoce, a ne ovako "njaka njaka" user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Novogodišnji paketići
18.11.2014 10:00:44   
Azra_
Traži baš kuhinju, ili je više namirnice koje će kao sam da priprema u mini kuhinjici?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Novogodišnji paketići
18.11.2014 12:16:27   
isidora88
ima tih kuhinjica za oko 2500 din na FB, ima cak i plavauser posted image , samo da me ubijes ne mogu da setim koji je profiluser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Novogodišnji paketići
18.11.2014 13:15:06   
mali_mis
Kuhinje ono sto ima kao sporet, rernu...vidim da ga taj deo najvise zanima, svaki put kad se dohvati svog plasticnog tanjira i kasike, sve kao vrti kasikom po tanjiru, pa trci u kuhinju i stoji kod rerne user posted image
Meni nije problem i da mu kupim rozu kuhinju bez obzira sto je decak, jest da ce mi brat reci da pravim zenskog petka, al me bas briga, videce on kad bude imao dete, da boje kod male dece i igracke nemaju bas veze.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Novogodišnji paketići
18.11.2014 15:39:29   
isidora88
evo jedne kuhinjice, ali bilo je mnogo veceg izbora, ali ne mogu da se setim na kom profilu. KLIK

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Novogodišnji paketići
18.11.2014 16:15:00   
mali_mis
Hvala Isi user posted image
Nasla sam u lavirintu, 2 kuhinjice, koje su sto se boja tice univerzalne user posted image
Prva i druga
A i cena odgovara, nije marsovska.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Novogodišnji paketići
18.11.2014 19:58:16   
isidora88
moje dete bi se sigurno obradovalo kuhinji, ali nemam vose gde sa tim velikim igrackama.
imam motor, auto onaj na guranje, majstorski sto, ogroman vozni park, kocke, one neke staze za autice, ogromnu prugu, stan mi je kao igraonica, vise nema gde igla da padneuser posted image kod nas u obzir dolaze samo manje igracke.
mislila sam da mu uzmem lego, mada ne znam koliko ce biti odusevljen, a ne znam ni koji set bi bio ok, jos nema nista od lega

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 0:39:38   
Azra_
Isidora, zavisi od interesovanja deteta, al po meni je Lego pun pogodak! Nikada ne zastareva! Kreativno. Mi imamo razne setove, nekad mi je loše kad mm sabere koliko para je otišlo samo za Lego, ali je to jedina igračka za koju mi tih para nije žao. Šaljem ti na pp jedan dobar predlog!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 0:51:51   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ima li neko ideju šta bi mogla da kupim devojčici od 10 god? Svaka pomoć je dobrodošla,pošto mi ništa ne pada na pametuser posted image

Neku garderobicu ili one setove za devojčice koje sadrze dečji parfem, lak za nokte, sjaj za usne i tako to. Meni je to super za devojčice, a one to vole.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 7:10:08   
mali_mis
Jaoj Isi u potpunosti te razumem. Ni ja nisam sigurna, gde cu da smestim tu kuhinju, ako je uzmemo user posted image Nesto ce morati da se menja. Kod nas je dnevna soba bukvalno igraonica. Iza troseda ima mesta, pa nam je tamo bukvalno garaza (tricikl, ono cudo auto guralica, veliki kamion, nekoliko kutija sa igrackama, one plasticne fioke i tamo ima knjizica), imamo jednu kutiju ispod stola, tu su igracke sa kojima se bas igra. U spavacoj nema mesta. Sator drzim u krevecu kad se ne igra u njemu, inace ga preko dnevne sobe rasirim, pa se provlacimo, preskacemo.
Moracu nekako bratu da skrenem paznju da ne kupuje nista veliko.
Lego je pun pogodak, i on bas ima raznolikih setova.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 11:24:31   
bubulence
jao ja sam tek sada,videla ovaj lavirnt, moram sutra skoknuti kada,budem u NS da joj uzmem kasu, danima je vec trazi.
kupila sam joj jednu enciklopediju, ne znam koliko ce joj sada biti zanimljiva ali je bas odlicna a nasla sam je za 1000din , mislim da je to bas povoljno. trazila je i kucu za Pepu, ja jedva nadjem preko interneta i porucim i sinoc izjavi da nece kucu za Pepu nego za barbiku... ali dobro, to sam videla pre par dana u Bigu pa cu joj uzeti.
porucila sam i majicice za kumica i deverovu devojcicu, planiram da im uzmem jos po neku knjizicu ili igracku, koji slatkis i to je to..
za velike kumice ( 8 i 13 god) sam juce u knjizari uzela po leksikon sa hemijskom + slatkisi. a za kuma (17 god) nisam pametna. mislila sam da mu uzmem veliku cokoladu i 10e i gotovo... sta njemu da uzmem...?
i problem mi je bratov sincic koji tek treba da se rodi. termin je za 5 dana, na babine nosimo posteljinu i parice, a sta staviti u paketic bebi od mesec dana?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 12:02:22   
Modessty
kako da nađem ovako nešto?
Play Doh Disney Pixar Cars 2 Grand Prix Race Mats

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 12:15:16   
Peace*
Jaoooooooo!!!! user posted image

Javi ako negde nađeš!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 12:26:19   
Modessty
samo na ebay. u ovoj glupoj državinigde nema user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 12:27:12   
Klarita
user posted image mora cars? user posted image evo kran KLIK

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 12:31:04   
Modessty
mora cars
ima od prošle godine onog đubretarca, al nije to to
cars je cars user posted image

a đubretarac je inače fantastičan! Staviš unjega odozgo playdoh i onda zatvoriš i voziš ga a pozadi ispada kao đubre user posted image mnogo ludo

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here