|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2014 22:45:01   
Olga75
ima ona igrica , ko je ko ( mislim da se tako zove ) to je skroz super


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2014 22:47:05   
Buba Mira
Bravo user posted image

Mi dobijamo vaučer u Pertiniju. Inače ja u Pertini ne bi ni zavirila, jer je skup, brate mili.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2014 22:50:50   
mama krava
I mi ove godine u Pertiniju, pa bas planiram da odemo sto pre, dok ne krenu guzve! A inace, svi su bezobrazno skupi!!! Prosle god smo u Dexy co-u, pa mislim stvarnoooooo sramota i dranje koze s ledja. Jedva da sam mogla po tri igracke za jedan vaucer da kupim. I bas sam bila popiz*ela i nisam nista htela da kupim, nego sam posle cele god za svaki rodj uzimala tamo po jedno 20% nizim cenama!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2014 8:13:10   
vikiveki
U Pertiniju su zaista skupi,plus mi ovde i memamo Pertini prodavnicu.Ja sam juče naručila direktno iz Pertinija igračke što smo mi kao roditelji u grupi mog sina sakupljali.Uzeli smo one velike kocke Blokovi slagalice i koštaju 5000,a koliko su ljubazni bili da nisu hteli ni da mi odgovore na pitanje kolika se otprilike poštarina plaća na to.A kocke su im zaista kvalitetne,imam ih u svojoj grupi više godini i kao nove su, a sva deca obožavaju da se igraju sa njima

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2014 8:17:11   
Anck Su Nmaun
Moje cure ove godine 2 kom od mm firme, 2 kom od moje, 2 od mojih i jos 2 od druge babe i dede, jos ako bude i preko vrtica ko svake godine woohoooo

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Novogodišnji paketići
12.12.2014 12:33:25   
mamin mish
T ce ove godine dobiti poklone od RR, firme mm, moje firme, babe i dede tetke...
A od mame i tate projektor za crtanje
KLIK

< Poruku je uredio mamin mish -- 12.12.2014 12:40:01 >


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Novogodišnji paketići
12.12.2014 14:04:15   
mama krava
Jojjj...pa ovo je super! MM dobija vaucer za Lavirint! Sjajno!

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Novogodišnji paketići
13.12.2014 0:27:48   
Azra_
Da, super je... Ja sam razmatrala ovako nešto za dečake, ali nama je malo rano...Mislim da će mu sledeće godine biti baš primereno i zanimljivo, dok još malo uvežba crtanje i bojenje.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Novogodišnji paketići
14.12.2014 12:13:56   
Azra_
Ovakvu smo kupili sestriću:

user posted image

Ima 4 god.i oduševljen je, baš se obradovao i lepo se igra. Tu idu oni burago autići na potez. E sad, moje dete bi ipak samo da vozi, nije preterano oduševljen da ih navije i gleda dok oni sami voze, više voli da kontroliše stvari i da mu je auto u rukama, i baš nisam pametna koju garažu-stazu za njega izabrati.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 10:14:50   
Buba Mira
Ljudi, zna li neko da li je Pertini u Bg bolji od Ns Pertinija?
Dobila sam vaucer i tako sam smorena jer sve što je N "napisala" Deda Mrazu da donese - toga nema u Pertiniju user posted image


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 10:42:25   
bubulence
a da pogledas na sajtu? ili im pustis mail sa pitanjem da li imaju te igracke...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:03:14   
Buba Mira
Nemaju, sad su mi objasnili da su te igračke drugog proizvodjača/zastupnika user posted image
Tražila je lutku Mooshku - ne drže, tražila je one Glipsi Glops andrake za pravljenje kugli - ne drže, tražila je neku lutku - bebu, ne drži Pertini user posted image
I sad ne znam šta da radim, da joj kupujem u Pertiniju nešto što nije tražila - žao mi, a opet mi se i ne daju pare u drugim radnjama kad ovde imam 9 000 vaučer. A treba spiskati 9 000 na gluposti user posted image
Imate li predlog? user posted image

< Poruku je uredio Buba Mira -- 24.12.2014 11:05:00 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:07:25   
Modessty
mi smo predali Dexyco Deda Mrazu ovo:

za Danila
user posted image

i edukativnu igračku - neki paket za učenje brojeva i sabiranja, pošto smo ovih dana u tom fazonu

Za Nikolu
user posted image

Ulazimo u nedelju u stan moje sestre i Nikola vidi na podu ovaj klavir i pravo na njega! Ništa ga drugo nije interesovalo! To nam je dokaza da smo doboro odabrali user posted image

A sestričini smo uzeli ovu lampu koja svetli na nekoliko različitih načina a ima i neku tihu muzikicu.
user posted image

Danilo je sam izabrao između Go Gear i ove Burago staze i želeo je baš ovu duplu. To mu je želja još od pročle godine. Dopala nam se jer na nju idu metalni burago automobili, a GOGear ima plastične automobile i radnik iz Dexyco radnje nam reče da metalni automobili nikako ne idu na tu GoGera. Danila je to ubedilo i odluči se za Burago.
sad nas čeka spremanje paketića za kod kuće.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:13:33   
milicicak
Buba Miro, Pertini je bas los sa izborom igracaka sa Mini Ultre :) a smradovi ne drze ni Lego nego samo Playmobil... mi smo prosle godine dobili vaucer za Pertini 3 sata sam se vrtela, nisam znala sta da kupim pa sam pokupovala plasteline, kockice i bojce za paketice...
Elem, imaju onu mapu Srbije ne znam koliko bi to bilo zanimljivo, imaju i zanimljive drutvene igre i gomilu plastelin setova...
Mini buba ove gdine od Deda Mraza iz mamine firme dobija Interaktivnu mapu sa zivotinjama i Lego set Mini zoo :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:23:21   
gagana83
Bubamiro, to ti je sve Dexico program.
Izem ti Ultru, moje dete trazi onu drustvenu igru Lov na Dijamant. Izmedju ostalog, naravno user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:30:07   
Buba Mira
Znam, eto Mooska, Lego i Glipsi imaju da se kupe i u Toyzz-u, i u Pilot toyz, i u Dexico, logično... A u Pertiniju šipak user posted image
Već treću godinu za redom ja dolazim po tri dana uzastopce i isto se vrtim ko bez glave po radnji. Čak pustim i Ninu da bira - ništa.

Kanda ću ja u Dexico, vaučer nek stoji user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:30:46   
bubulence
jao Bubo ne znam sta da ti kazem... a da je odvedes u Pertini u setnju i da je pitas sta bi od ponudjenih stvari volela da dobije... ili da prodas nekom vaucer user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:32:34   
bubulence
meni su super one dve radnje igracaka u Master centru. imaju dobar izbor a i super su sa cenama...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:35:24   
Buba Mira
Pa da, to su Pilot i Toyz, tu je i videla Moosku i glipsi, mozak mi probi, EVO TU, VIDI, VIDI

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:36:58   
Modessty
Bubo pa ako možeš ostavi vaučer za dečije rođendane i slično. Bar za to da ne trošiš novac.

I aj psujem Mini Ultru! Danilo bi sve voleo i duholova, i Loopšin loui i ostale gluposti koje koštaju po 3-4000 din a ne vrede ni pola toliko!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:39:02   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: gagana83

Bubamiro, to ti je sve Dexico program.
Izem ti Ultru, moje dete trazi onu drustvenu igru Lov na Dijamant. Izmedju ostalog, naravno user posted image

mm je napravio Ani tu igru. Mislim nema korpu i sl, ali ima senzor koji je crven i zelen i koji pišti kad te 'spazi'. Kad sam videla cenu igre umalo me šlAg nije strefio user posted image

Moje dete je pisalo DM i hoće onu barbi torbicu što menja boju. Danas je DM išao da kupi, panike kad nije našao u jednoj radnji i olkašanje kad je našao u drugoj user posted image

Hoće i one kučiće što prde ali ovde njih nema

Malo me iznervirao mm jer je Ana pisala DM na srpskom, a do sad smo joj govorili da ne znam da li će DM naći te kučiće jer on igračke za decu iz Slo kupuje u Slo. I kad je video pismo, kao ne znam da li će DM da razume na srpskom user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:46:37   
Modessty
Baš bezveze d ajoj tako kaže user posted image Šta ima vez ena kom jeziku piše! deka sve razume!

Mi smo hteli Danilu da uzmemo Lego kocke ali se on na kraju predomislio. Pošto mu ova staza sa krugom bila želja i prošle godine pa je nismo našli - jer smo ko po američkim filmovima kupavli poslednjeg dana!, onda smo pristali da mu deka donese stazu i ove godine
U naš kućevni paketić treba da ide - Play Doh plastelin, Pčelica Maja ona društvena igra trka do tornja i nemam pojma šta još
A za Nikolu tek nema ideju!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 11:58:06   
Trcosava
Mah ništa mu nisam rekla, mislim i to sam joj diktirala jedno pola sata user posted image

I rekla sam mu, ako hoće na slovenačkom nek joj on diktira user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 13:22:52   
Modessty
Ove godine je Danilo nacrtao šta želi od Deda Mraza user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2014 13:25:13   
bubulence
sada sam bas poludela. firma mm ipak nece deliti paketice user posted image . prosle godine su dali radnicima da odnesu kuci, nisu nista organozovali a ove godine ni to nece biti... nego ce, eto, dati plate pre nove godine. kakve veze to ima jedno sa drugim user posted image !!????????

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here