|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:21:41   
veselicaa
Da,to imamo mi user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:23:29   
Modessty
polgedaću, ali mislim da ga neće mnogo zadržati jer već ima pravi tablet


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:25:43   
veselicaa
E to jeste,ja sam mojoj S.posle kupila i onaj tablet sa engleskom abecedom,ali na fb 550 dinara je bio.Za tablet mislim na praviuser posted image imas lepe aplikacije za ucenje da skines.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:31:00   
Trcosava
Mod, a što ga bre lepo ne pitaš šta bi, mislim ono da piše Deda Mrazu? Od kako je Ana malo veća mi to praktikujemo. Ne mora da piše, ali nek proba da nacrta (a nama već pokaže u katalogu nekom šta bi i onda mi znamo kako izgleda), sad kad zna da 'piše' pitam je šta bi ona kaže i ja joj napišem, pa ona prepiše.
Sa 3 je znala samo da se potpiše - pa smo mi pisali spisak, a ona se samo potpisivala user posted image

Ove godine kaže da hoće barbi torbu koja menja boje

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:32:12   
mati
Mod mi imamo jednu bas dobru,mozda bi tako nesto Danilu bilo zanimljivo posto uci engleski. U obliku tal je, ima sa jedne strane oblike(krug, trougao...) sa sruge zivotinje i na sredini brojeve. Ima nekoliko opcija a jedna je da ti postavlja kao zadatak sta da pritisnes, ako pogodis kaze da si pogodio i suprotno Imas tri puta da pogadjas razlicito. Sve na engleskom.
Trco i Mata je malo posle tri god naucio da se potpise i od tad se potpisuje na sve zivo.

< Poruku je uredio mati -- 20.11.2014 14:33:47 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:32:52   
Modessty
ma pisali mi i prošle godine. AL prošle godine je nekako baš bio odlučan i znao šta hoće. Sad se nešto rasplinuo. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:35:01   
Modessty
mati on već broji do 100 na engleskom, a da nepričam o tome koliko zna i sve ostalo! user posted image
Ma bre ima da dobije neki play doh, makar i samo one kantice, jer već ima djubretarca i još neku igračku i dosta mu je! Iznervirah se user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:43:46   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ma pisali mi i prošle godine. AL prošle godine je nekako baš bio odlučan i znao šta hoće. Sad se nešto rasplinuo. user posted image


Dovedi ga u sabirni centar da se sabere user posted image (a ti ćeš verovatno da se oduzmeš user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:46:22   
Modessty
user posted image oću trco možda i pomogne user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 15:41:28   
soni

IZVORNA PORUKA: Klarita

Mislim da bi se u slucaju djubretarca mm definitivno razveo od mene i odrekao deceuser posted image ionako pizdi od plastelina svuda po kuci...pizdi, pizdi, pa sedne i otima se s Klarom, zaigra se user posted image
Ja vise ne znam sta sam sve porucila od igracaka, ali kad krenu da stizu, kuku si ga meni. Svi mi okolo rekli da narucujem pa im javim za pare, a unapred ne smem da im uzmem, zacas potrosimuser posted image plus joj rodjendan 22.12. za kad sam joj isto porucila neke ponice (zaludela deca konjicima ponicimauser posted image , dvorce od tetke, druge tetke, drugarice, mog brata, mojih...uffffffffff izasla sam malo iz faze kupovine garderobe, sad pocinjem da preterujem sa igrackamauser posted image ko god me pita sta da joj kupi samo potrazim pare i razgledamuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 20:34:46   
snezap
i meni se svidja bajkolino, imaju ogroman izbor igracaka, a nisu skupi uopste

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 22:50:52   
lesica
Ja nemam pojma šta ćemo uzeti Lenki za paketić... ona je prepuna ideja user posted image

Nego, ako čija deca vole, meni su divne one cigle iz kojih se iskopava blago, kosti dinosaurusa.. pa ima sjajnih setova za male naučnike ( napravi vulkan, napravi ovo, eksperimentiši ...) pa one makete za zidanje od pravih minijaturnih cigli. Mikroskop, teleskop...
Divne interaktivne karte sveta i Srbije.

I tako koješta nešto.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Novogodišnji paketići
21.11.2014 9:34:17   
Modessty
Mog Danila ič ne interesuju dinosaurusi. Dobio za rođendan knjigu o dinosaurusima sa nalepnicama i poklonio je svom kumiću.
A voli da pravi od kockica svašta. Ne znam da li bi mu bilo interesantno to sa iskopavanjem vojnika i slično. Videh da i to ima.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Novogodišnji paketići
21.11.2014 9:43:27   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ja nemam pojma šta ćemo uzeti Lenki za paketić... ona je prepuna ideja user posted image

Nego, ako čija deca vole, meni su divne one cigle iz kojih se iskopava blago, kosti dinosaurusa.. pa ima sjajnih setova za male naučnike ( napravi vulkan, napravi ovo, eksperimentiši ...) pa one makete za zidanje od pravih minijaturnih cigli. Mikroskop, teleskop...
Divne interaktivne karte sveta i Srbije.

I tako koješta nešto.



Joj Lesice user posted image Ana se zalepila za neku laboratoriju odkoje napraviš onu slinu. I mi joj kupimo to za rođendan. Tek kad je ona krenula da otvara tamo vidim da piše da je za decu stariju od 10 god. Ni po jada to, nego onda vidim da piše da može da ošteti nameštaj :O šta li tek uradi dečećoj koži!!???
dobiju se i rukavice i zaštitne naočare. Leleee dođe mi da se utepam što smo joj uzeli!

Mislim da će ona za NG da dobije onu torbicu što menja boju ili neke sirene u vodi koje svetle u mraku.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Novogodišnji paketići
21.11.2014 12:59:08   
choopa choops
Ja blage veze nemam šta da im kupim za NG? user posted image I ovo što imaju smo nabili u podrum. Jedino da izvadim neku staru iz podruma pa zamotam kao novu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Novogodišnji paketići
21.11.2014 13:04:46   
Modessty

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Jedino da izvadim neku staru iz podruma pa zamotam kao novu user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Novogodišnji paketići
21.11.2014 13:26:03   
nata11
Mene je oborila ova mapa Srbije klik I nasla sam u jednoj radnji prelepi mikroskop, ima dugme i kamericu pa slikas to sto si stavio na plocicu i prebacis na usb. Jeste malo skuplje i jedno i drugo ali je bas zanimljivo.

< Poruku je uredio nata11 -- 21.11.2014 13:27:39 >


_____________________________





(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Novogodišnji paketići
21.11.2014 15:14:32   
snezap
i meni se bas svidja ova mapa, samo moj sin je mali za nju,. vise bih se ja obradovala, jer obozavam geografiju, ja sam ne sudjeni geograf

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Novogodišnji paketići
21.11.2014 15:43:04   
mila83
Bajkolino je ok i po kvalitetu igracaka a i cenama.
Jel ima neko ideju da mi predlozi nesto za poklon decaku od 4 godine, da bude i edukativno a i zanimljivo user posted image interesuju ga dinosaurusi (naravno!), zanimaju ga brojevi i brojanje, slova slabije, mozda bas nesto da ga zainteresuje za to, i voli kocke da slaze, mozda imate predlog za neki lep set? Naravno,mama kupuje deci samo knjige, pa bih to zaobisla sada.

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Novogodišnji paketići
30.11.2014 12:10:13   
lanajelena
Bas sam htela da pitam da li je neko uzimao mapu Srbije?sad je na popustu a ja imam i neki vaucer sa jos 20% pa razmisljam da to Lani uzmem,Duca hoce nindza kornjace ako neko zna gde ima povoljan Nindzomobil i figurice neka javi

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Novogodišnji paketići
30.11.2014 12:16:10   
soni
Mi imamo nekoliko ideja..Ili mini kuhinjica, vozic veliki, ili mikrofon i klavijature user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Novogodišnji paketići
30.11.2014 12:18:57   
Bibilib
Mi jos uvek nismo odlucili ali zelja mog starijeg sina je dinosaurus koji kosta ni manje ni vis 7000 din.sto je mnogo mnogo je...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Novogodišnji paketići
30.11.2014 12:20:05   
soni
a uuuu...daj sliku..kakav je taj dinosaurus ???

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Novogodišnji paketići
30.11.2014 12:28:22   
Bibilib
evo draga
user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Novogodišnji paketići
30.11.2014 12:29:27   
soni
strasna neki...
skup je bas...sta cete??

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here