|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:32:01   
Anoniman
za dvoje djece Nado i 10 sati boravka kod nas 600KM(300Eura)
s tim sto ona malog nekad pricuva i vikendom ili kad meni treba

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:48:24   
prase
E da... mogao bi neko ko već plaća dadilju da napiše koliko je plaća, da mi znamo koliko da nudimo odnosno na koliko da pristajemo user posted image Mada, nisam baš sigurna da bi cene morale da budu iste čak ni u BG i NS (u onom članku u kojem je Tashin Luka i njegova dadilja čini mi se da je pisalo 180e, a za te pare u BG mislim da ne može da se nađe dadilja ni za 5 sati dnevno user posted image ), a kamo li u Srbiji i Bih... No, da imamo neku predstavu bar o tome. Nadam se da neće da ispadne da jedno od nas dvoje radi da bismo tu jednu platu dali dadilji user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:51:00   
prase
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

za dvoje djece Nado i 10 sati boravka kod nas 600KM(300Eura)
s tim sto ona malog nekad pricuva i vikendom ili kad meni treba



Iju, al' si ti dobro prošla... Moja mama je srela poznanicu koja je otišla kao tehnološki višak iz njene firme i od tada je dadilja - pitala je za cenu, kad ono 300e samo da čuva jedno dete 8 sati i da ne kuva user posted image Za 10 sati (koliko nama treba, pa može da bude manje, ali bolje da imamo zagarantovanih 10 sati) bi 100% tražila više, a kuvanje da ne pominjemo...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:51:14   
Anoniman
Prase u Sarajevu je 350KM (znaci oko 180 eura) za jedno dijete....
vec sam napisala da ja za dvoje djece placam 300 Eura (popust na količinu od 50 eura) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:53:21   
Anoniman
300 Eura za jedno dijete ... u ebote ....pa covjece to stvarno nije humano

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:54:06   
NadaR
Tako je i kod nas! ja sam se vec raspitivala i cijene su tu negdje. Skupouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:56:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Tako je i kod nas! ja sam se vec raspitivala i cijene su tu negdje. Skupouser posted image


koja cijena Nado 300Eura za jedno ili dvoje djece?!
mislim da su Sarajevo i Banja Luka i Mostar isti sa cijenama toga ...dok su Zenica, Tuzla, i dr gradovi jeftiniji za oko 100KM

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:57:22   
prase
Ma da, ja i ne sanjam manje od 300e, ja sanjam da će da bude normalna i da odgovara ranije navedenom opisu za te pare... i da neće da traži 600e kada bude dvoje dece... a polako se pripremam da će to da bude najmanje 350e za 10h dnevno user posted image  

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:58:41   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Tako je i kod nas! ja sam se vec raspitivala i cijene su tu negdje. Skupouser posted image


koja cijena Nado 300Eura za jedno ili dvoje djece?!
mislim da su Sarajevo i Banja Luka i Mostar isti sa cijenama toga ...dok su Zenica, Tuzla, i dr gradovi jeftiniji za oko 100KM


300 KM za jedno dijete,jos se ne raspitujem za dvojeuser posted image


< Poruku je uredio nnaaddaa -- 4.6.2009 9:59:30 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 9:59:26   
Anoniman
Prase pusti ti prvo da ona kaze svoju cijenu ....pa onda nastupi ti sa svojim prijedlogom 

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:02:08   
Sneža
IZVORNA PORUKA: prase

Ma da, ja i ne sanjam manje od 300e, ja sanjam da će da bude normalna i da odgovara ranije navedenom opisu za te pare... i da neće da traži 600e kada bude dvoje dece... a polako se pripremam da će to da bude najmanje 350e za 10h dnevno user posted image  

A jojuser posted image ,ja mislim ako nece kuvati,peglati,da je 300e,sasvim dovoljno!


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:04:49   
Ana RR
Moja drugarica je čuvala jednu devojčicu od njenih 8 meseci  pa sve do letos kad je napunila 3 godine. Plaćali su joj 20 000. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:10:40   
prase
Šta da kažem, nadam se da će da bude tih normalnih kada ja krenem u lov na dadilju... Imam jednu dobru prijateljicu, njena majka je vaspitačica, reče da joj javim kada mi zatreba i da će mi naći proverenu i dobru dadilju koja neće da me odere... Videćemo šta to podrazumeva user posted image

Nego, dade mi ti Ana lepu ideju, da se mi lepo dogovorimo u dinarima pa ću da je potkradam na kursu user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:13:48   
prase
E da, vezano za temu - a nekome će biti možda od koristi: ta žena koja je vaspitačica je mene naterala da stvarno prelomim da ne razmišljam o jaslicama pre 2 ako ne i 3 godine starosti deteta. Rekla je samo: "Veruj mi kada ti kažem, to nije dobra ideja. Svaka baba ili dadilja je bolja od jaslica do 3 godine, a od 3 godine je svako obdanište bolje od svake babe ili dadilje. Neki ljudi jednostavno nemaju izbora i samo zato jaslice uopšte i postoje."

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:37:19   
božana
U našem kraju žene čuvaju decu za 12.000,00 dinara.Ako ćeš baš vaspitačicu, onda je cena veća.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:40:39   
prase
Blago vama user posted image A koji je to kraj, ako smem da pitam? Vidim da su dinari u pitanju a za BG je to mnooogo malo...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:45:13   
Ana RR
Sad sam se setila, njoj su plaćali 20 000 ali je devojčicin otac mislio da joj daju 18 000, međutim bez njegovog znanja je majka davala još 2 hiljade. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:53:07   
prase
Hehehe... kod nas bi pre bilo obrnuto user posted image A ta akcija nije ni moguća, mm i ja imamo zajednički račun user posted image Tasho, pre nego što zamahneš prutićem, evo kraj offtopic-a user posted image

A vezano za temu, sad sam se čula sa drugaricom, zna samo da je ta prijateljica mame vaspitačice čuvala dete 12 sati za 20000, ali se ne seća kada je prestala jer je dete krenulo u zabavište (da li kada je euro bio manje od 80). Videćemo šta ćemo postići, a pisaću o tome šta smo se dogovorili...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:54:59   
Anoniman
Ništa nije off topic! user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:57:08   
Anoniman
a koji je sad odnos eura i dinara ?

ako je to 20 000 dinara = 220 Eura (440 KM)  to mi se cini ok za tih 12 h

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:57:25   
božana
Sremska Mitrovica.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:58:51   
Ana RR
1 Euro - 94 din (čini mi se)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 10:59:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

a koji je sad odnos eura i dinara ?



srednji kurs je 94,2

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 11:00:03   
Anoniman
ok je onda ja sam dijelila sa 90 ...nisam puno fulila ....
nama je 1 Eur = 1,9580maraka ili odokativno 2marke user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dadilja & baka-deka servis
4.6.2009 11:06:21   
bebać
Ja sam od svog m plaćena malo više,ja sam specijalna dadiljauser posted image user posted image user posted image user posted image

Posebno za Sergeja a posebno za njega,za njega naplatim punoooooooooooo višeuser posted image user posted image user posted image

Tashka izvini na off, došlo mi da ovo nešto napišemuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here