|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime čistite nosić?
6.11.2010 13:13:49   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: olga75

Ja sam koristila phyziomer ili marisoli posle toga aspirator , jeste da se bunila ali posle toga je mogla normalno da dise


To i mi koristimo,samo bez aspiratora


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Čime čistite nosić?
14.11.2010 20:02:33   
Trudnicica83
I ja sam uzela Phiziomer posto ima jaci mlaz pa moze dublje da udje u nosic i onda vadimo slinice aspiratorom - onim sto ja povucem s drugog kraja. Izvadimo tako dosta, mada stalno cujem da ima jos..a posto sam i ja dobila kijavicu dva dana posle nje, mislim da je zaradila neki virus..

Jel zna neko gde u Bg ima da se kupi elektricni aspirator, posto ne mogu nigde da ga nadjem? Od ovog obicnog ostanemo i ja i mm bez daha..user posted image

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Čime čistite nosić?
20.11.2010 9:06:06   
Anoniman
Juče mi dr reče da inhaliram Marka fiziološkim. Uradila sam to oko 21h, vrištao je od besa, kašljao 10ak min posle, ali mu je nos bio čist sve do 2h ujutru. 

(odgovor članu Trudnicica83)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Čime čistite nosić?
20.11.2010 10:25:46   
ivaj
Joj Tash znam kako to izgledauser posted image  Secam se kad sam Jani to radila da su svi bezali iz kuce jer nisu mogli ni da gledaju ni da slusaju(a tad smo ziveli kod mojih).
Uvek sam koristila fizioloski za ciscenje,nista drugo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Čime čistite nosić?
24.11.2010 22:07:48   
iki82
Koristim Leni physiomer sprej za nos vec 5 meseci.Sad ce napuniti 6 meseci i konstantno joj je pun i zapusen nos !Sada je vec pocela da folira da se davi kad joj priblizim sprej nosu,ali se ne buni,sirota je vec to shvatila kao sastavni deo zivotauser posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Čime čistite nosić?
24.11.2010 23:05:35   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Jel zna neko gde u Bg ima da se kupi elektricni aspirator, posto ne mogu nigde da ga nadjem? Od ovog obicnog ostanemo i ja i mm bez daha..user posted image


Mislis na ovaj?
KLIK


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Čime čistite nosić?
25.11.2010 11:36:31   
mejvis
To mi baš izgleda kao dobar proizvod! Ja imam onaj što ja stavim jedan kraj usta, drugi kraj njemu u nozdrvu pa vučem. Ja ostanem baz daha a on se bacaka i otima pa nikad ništa ne uradimo....user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Čime čistite nosić?
25.11.2010 11:44:10   
Olga75
Ja sam koristila taj aspirator , nos - usta . onaj za usisivac mi se cinio " surovim " . Moja prijateljica ga je koristila i dete joj se jako dugo plasilo usisivaca user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Čime čistite nosić?
6.12.2010 19:32:51   
mirks
moj malisa vec 2 nedelje vuce neku kijavicu i nos mu je zapusen...preko dana pomalo i odspava ali nocu su krenule muke...stavljam mu fizioloski rastvor, kupila sam danas aspirator da izvucemo slince...zbog toga sto ne moze da dise stavljam mu jastuk u krevetac...ali sam stalno u strahu - sta znam da ne okrene nos u jastuk, te razmisljam da li to smeta vratu i kicmi - ne spavam ko covek vec danima....da li stavljate jastucak vasim dusicama kada im je zapusen nos? da li to uopste pomaze ili eto to je psiholoski da lakse disu tako? i cini mi se teze mi je od razmisljanja nego od nespavanja....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Čime čistite nosić?
6.12.2010 20:11:24   
mati
Kakav si aspirator kula? mi smo uzeli onaj koji na jednu stranu ima deo da ti ustima povuces, to je radio mm obicno, ne znam kako se zove, ali nam je u tom periodu bas pomogao. Super stvar stvarno

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Čime čistite nosić?
6.12.2010 21:13:09   
mirks
IZVORNA PORUKA: mati

Kakav si aspirator kula? mi smo uzeli onaj koji na jednu stranu ima deo da ti ustima povuces, to je radio mm obicno, ne znam kako se zove, ali nam je u tom periodu bas pomogao. Super stvar stvarno


e upravo sam taj kupila...konacno sam izvukla slince detetu...jer ja dok sam stavljala samo fizioloski on izbaci ali odmah i udahne i povuce ih nazad tako da nista nismo uradili....sad i izvucem i lakse dete odmah dise

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Čime čistite nosić?
13.12.2010 13:14:06   
caca81
Fizioiloški rastvor i štapićima za uši izvlačim.

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Čime čistite nosić?
13.12.2010 15:42:46   
mati
IZVORNA PORUKA: caca81

Fizioiloški rastvor i štapićima za uši izvlačim.

I mi tako. Sad se opire i mase rukama, ali sam mu nasla caku, stavim ga na stomak da lezi i drzim glavicu. Izvucem za casuser posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2010 11:17:11   
Jele
Ja evo već dva dana strahinji pre sisanja i 20tak min nakon sisanja sipam par kapi fiziološkog rastvora u nozdrve, pa onda izvlačim tim aspiratorom što jedan kraj ide meni u usta, a drugi njemu u nos... Očistim ja, ali mu se brzo nos opet zapuši user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2010 16:19:18   
marija32
IZVORNA PORUKA: mirks

moj malisa vec 2 nedelje vuce neku kijavicu i nos mu je zapusen...preko dana pomalo i odspava ali nocu su krenule muke...stavljam mu fizioloski rastvor, kupila sam danas aspirator da izvucemo slince...zbog toga sto ne moze da dise stavljam mu jastuk u krevetac...ali sam stalno u strahu - sta znam da ne okrene nos u jastuk, te razmisljam da li to smeta vratu i kicmi - ne spavam ko covek vec danima....da li stavljate jastucak vasim dusicama kada im je zapusen nos? da li to uopste pomaze ili eto to je psiholoski da lakse disu tako? i cini mi se teze mi je od razmisljanja nego od nespavanja....


Draga Mirks, ja stavim knjige, ili cebe ispod duseka tamo gde mu je glava. ne bi trebali da budu na ravnom da ne ode na usi. Pozz

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Čime čistite nosić?
28.12.2010 22:31:49   
Anoniman
 Jel ima neko elektronski aspirator za nos?

Ja imam onaj shto ide na usisivach...odlchan je...al problem mi je sad shto probudim Petru kad Sari nocu izvlachim slince....onaj usta nos imam al s tim ne mogu da izvuchem ni slinu koja visi iz nosa...a kamoli neshto dalje user posted image

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 266
   RE: Čime čistite nosić?
28.12.2010 23:05:30   
lenaa
Smeshkice ja imam nesto gumeno obicno koje stisnes, stavis u nosic bebi i pustis, njoj to super izvuce sline.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Čime čistite nosić?
28.12.2010 23:08:10   
Anoniman
Ja mislila na ovaj KLIK

Taj shto ti opisujesh...nama nije pomogao...probala sam kod drugarice user posted image

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Čime čistite nosić?
28.12.2010 23:13:01   
lenaa
Smeshkice ne znam ja za taj. Mi smo ovo gumeno - plasticno cudo slucajno kupili kad sam poslala mm u apoteku i oni mu dali to najjeftinije, platio ga oko 2 evra, ma kad ga nisam gadjala sa tim al sta mi vredi nebi ni osetio koliko je lako. Al eto ipak pomaze, mora samo da se malo vise puta ponavlja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Čime čistite nosić?
28.12.2010 23:13:31   
sneza24

IZVORNA PORUKA: lenaa

Smeshkice ja imam nesto gumeno obicno koje stisnes, stavis u nosic bebi i pustis, njoj to super izvuce sline.

E ni nama to nista nije pomagalo.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Čime čistite nosić?
28.12.2010 23:17:53   
Anoniman
nama je ovaj na usisivach super...al problem mi je sad...evo obe spavaju...sari bi trebala usisati nos...al ako upalim usisivach...petra ce se istraumirati... a bilo mi je bitno da brzo izvuchem slince...jer kad su povracale ishlo je na nos...pa sam brzo morala da reagujem dok ne udahnu mleko ...

Neznam dal da kupujem ovaj elektronski...do kad deca neznaju da duvaju nos...kontam da ce mi se isplatiti za naredne 2-3 godine user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Čime čistite nosić?
28.12.2010 23:33:22   
Brana
Ja sipam Babisol u nosic i onda uzmem pumpicu i ocistim nosic i malisa super dise to radim svako vece i hvala Bogu nikada mu nosic nije zacepljen!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 28.12.2010 23:34:23 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Čime čistite nosić?
10.1.2011 18:01:01   
bebablue
IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: zoća

Beba blue možda ću ispasti glupa ali baš nisam upućena što se tiče aspiratora i usisivača on ipak izbacuje mikro prašinu objasni mi hvala

zoco, veruj to sam ja drugi put danas cula za to, nekako i nisam pristalica tih stvarcica za nos, tih aspiratora ili kako se vec zovu, jedino da bas bas mora. To nam je cak i ORL dr preporucio. Nataknes to na crevo od usisivaca na jednom kraju, a na drugom je dodatak koji ide u detetov nos.Ja stavljam fizioloski, jer nije zapusena, vec krklja, cujem da joj u dubini seta.



evo nas zoco ovde user posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Čime čistite nosić?
10.1.2011 18:20:47   
New Mom
Dok nisam uzela taj vakum aspirator, nisam primetila da nešto posebno pali da bih joj otklonila sekret iz nosića. Zlata vredi! Jeste da je svaki put potrebna cela ratna akcija da bi se to izvelo (vrišti kao da je neko tuče, užas, ne voli da joj se dira nos), ali user posted image
A evo šta smo sve probali do sada:
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Čime čistite nosić?
10.1.2011 18:32:17   
Ana007
Ja koristim ovaj bebi aspirator Belvital,nakapam joj prvo fizioloski u nosić,i uz dosta dreke i kmeke izvučem joj sve slince user posted image i onda normalno dišeuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

SEKS:)
bukimuki

KOLIKO CESTO IMATE ODNOSE

SVAKODNEVNO (12%)

JEDANPUT DO DVA PUTA NEDELJNO (39%)

VISE OD DVA PUTA NEDELJNO (14%)

JEDANPUT DO DVAPUT MESECNO (32%)

VISE OD TRI PUTA NEDELJNO (2%)


Ukupan broj glasova: 56

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here