|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
10.8.2011 23:42:25   
jovicaa
tash istovremeno smo napisale slicnouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
27.8.2011 22:12:14   
Brana
Meni je najbitnije da budem lepa sebi,jer ako sam zadovoljna sa sobom,i drugi ce biti..mm-u sam uvek lepa,a iskreno za druge me briga(da li sam im lepa),do sada sam uvek dobijala jako prijatne komplimente od strane drugih poznanika,prijatelja,rodbine ali i ljudi koje ne poznajem na racun svog izgleda,uvek sam bila u centru paznje i imala udvaranja i pozudne poglede,ali meni je najbitnije da sam ja prihvatila sebe,(jako vodim racuna o izgledu,nikada sebi ne dozvoljavam da se zapustim),da me mm voli i prihvata u potpunosti, a drugi neka gledaju sebe i brinu o svom izgledu..I uvek volim kada vidim pristojnu i doteranu zenu,majku,baku...ali isto to vazi i za muske...user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 11:37:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: Dove

Sta mislite,da li stvari kojima mi predajemo i suvise znacaja muskarci uopste zapazaju?Mislim na strije,visak kg,neisfeniranu kosu,velicinu grudi i sve ono sto nama jednostavno ne dozvoljava da budemo totalno opustene.Da li i oni sve to opazaju ili im uopste nije bitno kad im padne mrak na oci?Da vas cujem...

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Oooo, da! Zene preteruju u tome i to dosta. Mislim na to kako izgledaju za vreme sexa. Garantujem da muskarci zaista ne obracaju paznju na neki visak tu i tamo, ali sam zato sigurna da primecuju ako smo mi same neopsutene i zgrcene pa samim tim zavisi i kvalitet sexa.
Mm je jedan od retkih muskaraca u mom zivotu sa kojim sam skroz opustena i mogu da mu kazem i sta zelim da mi radi, da pustim glas i uvek dozivim jak orgazam. Sto mi se ranije vrlo cesto nije desavalo. Bas iz tih razloga da sam se pokrivala carsavom kad ustajem iz kreveta jer sam se stidela svog tela (malih grudi, viska ili manjka kilogarama) i naravno uvek insistirala da svetlo bude ugaseno. A sad! Sad sam manijak!user posted image


IZVORNA PORUKA: World

o tome bismo se trebale posavjetovati sa muzevima... user posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 12:30:14   
vukosava
Bicu opet prosta, citiram jednog svog druga : " Sta je zena, samo jedan ukras oko p****"

Elem, ja sam bas ta - "opustena" i da vam pravo kazem nista ne kaskam sto se tice muskaraca od svim mojih "namonitranih" drugarica, cak sta vise...

Opustite se bre, ako ste nekom samo lutka za vodanje i za sex, preispitajte malo to, nije sve samo u tome...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 12:36:52   
Modessty
jooj sto bi volela da imam vremena da rzmisljam o tome da li sam muzu i drugima lepa! user posted image
Trudim se da izgledam pristojno ali definitvno nemam vremena za neko ekstra sredjivanje. Sama cupam obrve, imam depilator za noge, tusiram se non stop, nabacim na brzinu pre nego krenem iz kuce neki parfem i od mene je dosta user posted image
Danilo zauzima 70% mog slobodnog i neslobodnog vremena. Nemam zaista snage jos da razmisljam o tome sta drugi misle - pa bio to i moj muz!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 12:42:45   
minavb
Sumnjam da je iko na rr svome muzu lutka za vodanje i sex. Mi smo sve mame, ili to zelimo da budemo. Nasi muzevi ili momci su nas videli ne samo bez sminke i stikli, vec i orgomne, pune gasova, krvave, cupave, musave... i opet su sa nama. To znaci da nas vole, mi smo njihov izbor, ali opet ne znaci da tako stalno treba da nas gledaju. Mm i ja volimo lepo da izgledamo sebi i jedno drugom.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 12:44:29   
indy_25
O da neki muskarci zapazaju to sve na zeni. Mm cesto prokomentarise neku zenu i kaze vidi kako ima ne zdravu kosu ili vidi koliko ima celulita itd. Pa i meni je govorio dok sam ga imala. Al ja se bas sredjujem i njegujem i kosu i kozu i sminkam se i u kuci sam sredjena. Jednostavno ja sam taj tip ne radim to radi njega nego sam to radila i prije njega. I sada se skoro svaku drugu noc okupam isfeniram dobro se namazem krememom za tijelo i namirisem parfemom kad trebam da legnem da spavam to jest trebali bi da se volimo tada. Dobro operem zube i upotrebljavam najskuplje vodice za usta jer pusim a on ne pusi da mu ne smrdim kad se ljubimo. A kad pravim neku vecericu za samo nas dvoje i kad cemo sami cugati kuci onda se sredim ko da izlazim jedino nemam obucu na sebi user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 12:47:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava

Bicu opet prosta, citiram jednog svog druga : " Sta je zena, samo jedan ukras oko p****"



user posted image

Trudim se da budem negovana , lepsa ne mogu biti user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 12:48:59   
vukosava
Indi, to je osnovna higijena, ja se kupam svaki dan, to nema veze sa lepotom nego cistocom

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 12:53:06   
indy_25
Pa normalno je da je osnovna ali imas nekih zena koje nikad ne koriste nista za tijelo i kojima su noge dlakave i koka i ispod pazuha. A ja recimo bas dosta vremena provedem na takve stvari dok stavim masku na kosu dok stavim masku na lice dok dobro namazem svaki dio tijela kremom. Cesljam se nekoliko puta dnevno feniram se sama. To sve radim navece kad Sarah zaspe i ujutro samo malo sminke nabacim i spremna sam gdje god trebam ici user posted image Nekako volim da sam uvijek spremna za sve.

Pa malo i ima veze i sa ljepotom meni je zena kad je uredna i cista ljepsa nego kad je nacifrana sa garderobom a kosa joj uzasna ispucana ne pocesljana koza joj suha itd.

< Poruku je uredio indy_25 -- 19.9.2011 12:54:19 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 12:55:31   
vukosava
Ima ona pesma :" Ja sam zena na sve spremna, da li znas da li znas?" user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 12:58:49   
Anoniman
Ja se ne sminkam ali ne idem dlakava , masne kose , neurednih ruku , nesredjenih nokATA i neostruganih peta. Lepota krece iznutra ali ako je zatvori stoput dodat dezodorans ne moze da izadje na videlo user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 13:02:38   
indy_25
Hahhahaa ne znam moracu da je preslusam.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
19.9.2011 13:06:00   
indy_25

IZVORNA PORUKA: ribizla

Ja se ne sminkam ali ne idem dlakava , masne kose , neurednih ruku , nesredjenih nokATA i neostruganih peta. Lepota krece iznutra ali ako je zatvori stoput dodat dezodorans ne moze da izadje na videlo user posted image



E pa o tome ti govorim to je meni naljepsa ljepota. Ja moram da stavljam korektor ispod ociju jer imam uzasne crne podocnjake i stavim maskaru to mi je svako jutro kad ustanem i u mijem se tu ostavim 5 minuta. Navcee kad izadjem nasminkam se jace ili kad ja i muz hocemo kuci sami da se opustimo malo popijemo i tada se sredim ko da izlazim user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 11:02:57   
Dove
Uvek sam izdepilirana....SVUDA!!!Koristim kremu za depilaciju.Kosu ne sredjujem nestopreterano jer mi je priroda posla takva da uvek mora da bude vezana.Zamislite dodju radnici na rucak a ono RUTAVE SARME!!!user posted image user posted image Koristim mleko za telo iskljucivo FELCE AZZURA.Nije preterano skupo amirise ubija na mesto!!!Retko se sminkam jer za izlaske nemam ni snage ni vremena ali kao bivsa konobarica i te kako znam to da radim.Ali ne brine me to,brine me ono u toku sexa sta primecuju i da li uopste nesto primecuju???Ili se to mi samo tripujemo.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 11:13:15   
Olga75
mislim da odrzavanje higijene nije pitanje lepote nego zdravlja ,naravno da tu spada nega koze , kose ,  nokata i depilacija
a sto se tice biti lepa , iskreno , sebi nikada nisam dovoljno lepa , uvek tu ima milion stvari za popraviti
a njemu , cini mi se da sam mu najlepsa nedeljom ujutru dok pijemo kafu user posted image
a za druge , hmm , uglavnom me bas briga  ako neko nema pametnija posla nego da zagleda koliko mi se drma celulit , koliki su mi podocnjaci i sto mi frizura nije savrsena neka uziva

< Poruku je uredio Olga RR -- 20.9.2011 11:28:01 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 11:19:21   
jovicaa
meni su prestale da rastu dlake od porodjaja, pa vise ne moram da mislim o brijanjuuser posted image
mislim da su zene koje su stalno "namontirane" robinje svog fizickog izgleda sto nikako nije dobro... ne zelim da budem niciji robuser posted image
opet cu ponoviti priiirooodaaaaa
a sto se tice higijene slazem se sa olgom, najvise mi se pegla kada vidim zenu sa masnom kosomuser posted image


< Poruku je uredio jovicaa -- 20.9.2011 11:20:13 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 11:24:33   
Anoniman
Oooo, ђе сте, лепе жене лепих мужОва. Видим, опет је главна секирација да нам мужићи буду задовољ(е)ни... user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 11:26:48   
jovicaa
neee bubo, meni je mm mazao epiziotomiju rivanolom dok je bila upaljena, mislim da mu je sad sve lepouser posted image vise ne moram da secem nokte, perem kosu, brijem noge,,,,,,user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 11:52:35   
Dove

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image za takvog muza!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 11:59:17   
Anoniman
Ја сам у последњих 10ак дана била јако лепа другима, а за мужа не знам. user posted image Мноооги су се окренули да виде нову кеву у селу, а пошто је тема "...мужу И ДРУГИМА", ја дошла да се жалим. user posted image

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 11:59:34   
jovicaa
pa to ti kazem, vole me covek, nista mu nije gadno, ja prdim ispred svog muza, TA DAM! ahahahahaahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a prdela sam i ispred bivseg decka, mislim ne kontam sta je tu gadno, to je prirodna pojava, posebno ako pokusavas da se hranis zdravo!user posted image
salu na stranu, osnovna higijena je jedino bitna, a ako se zena svidja muzu samo kada je ovako ili onako sredjena onda tu nesto ne stima, mislim da nas ili vole onakve kakve smo prirodno, a ako ne... onda tu nesto debelo ne stima!
mislim oni su dlakava cudovista, pa mi nista ne kazemouser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 12:18:07   
Dove
Ne znam...Ja bas imam tripove sto se tice tog slaufa sto imam oko stomaka.Msm,nije mnogo veliki ali ga ima.X puta sam ga pitala kako mu ne smeta i on mi uvek kaze TI SI MENI LEPA KAKO GOD...
A sad koliko je iskren pojma nemam.
Valjda je to zato sto sam kao devojka uvek bila zgodna.Pa me sjebali nacisto hormoni kad sam se lecila od steriliteta.I od tada,nikako da se uljudim!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 12:30:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jovicaa


salu na stranu, osnovna higijena je jedino bitna, a ako se zena svidja muzu samo kada je ovako ili onako sredjena onda tu nesto ne stima, mislim da nas ili vole onakve kakve smo prirodno, a ako ne... onda tu nesto debelo ne stima!



Da, ali da li to znači da stalno treba takve da nas gledaju? Da li to znači da ćemo se našminkati i lepo obući samo kada idemo na posao i u grad, kad nas DRUGI gledaju, a da nije bitno kakve nas muž vidi, jer, Bože moj, potpisao je papir? user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 12:35:54   
jovicaa
ne ja govorim generalno, to je covek sa kojim provodis ceo dan, noc, zivot, mora da te voli i nenasminkanu i cupavu i sl.
ne razumem zene koje se prvo nasminkaju pa onda otvore oci, za mene je besmisleno da se sminkam dok sam u kuci i da mi to bude ne znam koliko bitno, ja se ni ne sminkam kada malo bolje razmislim, stavljam samo kreon.
od sminke propada koza ako nista drugo. a ovako su mi super sredjene zene, lepo je kada neko drzi do sebe, to ne sporim, lepo je i da se ponekad sredis samo za muza, ali ne da je to prioritet u zivotu.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here