|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 12:42:10   
Anoniman
user posted image

Ja sam recimo juče ustala raspoložena da se našminkam i doteram, a ceo dan (sem sat vremena prepodne) sam bila kod kuće.
Jutros sam ustala, i mnogo sam lepa sebi bez šminke. user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 12:45:37   
Dove
Ja sam to juce htela da uradim,i nzm gde mi je koferce sa sminkom...I onda ja tako motam i motam gde je i detim se da sam ga bacila jer je svim puderima,kuglicama,maskarama,senkama...
PROSAO ROK TRAJANJA...
6 godina neznam sta je sminka,osim kad je neki tulum tipa svadba,krstenje....Ako tako mi i treba htela sam na selo....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 12:49:58   
Capa
Ja mislim da nije stvar samo u tome da li će se žena našminkati... Svako se oseća lepim na neki svoj način. Neko voli da se šminka, a neko se najlepše oseća samo u beloj pamučnoj majci ili trenerci.
Ja mislim da je trik u tome da svako sebi bude lep, jer onda je i drugima. Ako neko nije zadovoljan svojim izgledom, to se vidi iz aviona...

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 13:03:46   
Dove
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 13:04:02   
Anoniman
Не знам треба ли то уопште да наглашавам, али мислим да се данас жене можда и превише оптерећују тиме какав утисак остављају НА ДРУГЕ и какве су другима. Некако смо стааално у обавези да испунимо неко другом жеље, да неког другог нечим импресионирамо, а понекад и на сопствену штету. Неке ће се жене маскирати до бесвести, а у ствари им смета шминка, неке ће се ломити на штиклама а у ствари обожавају патике... Мени се десило то да сам се баш лепо средила, онако како сам себи најлепша, могла сам тако и у кафић, и у дискотеку, али ето, завршила сам те Грожђебалске вечери под шатором, са све крештавом певаљком и опорим мирисом јагњетине на ражњу који је својим димом стругао са мене и парфем и све дамске миомирисе. user posted image И била сам срећна, певала сам и пила вино са супер екипом, на штиклицама, а онда сам из торбе извадила ЈАПАНКЕ, штиклице уредно сложила у кесу па у торбу и наставила да танцујем. Те сам вечери смрдела за медаљу и себи, и мужу и другима, али су и други смрдели мени. user posted image А још ми мама рече пре поласка "пусти, ћеро, косу, немој је везивати, лепше ти је кад пустиш", ма реко' нема шансе, знам ја где идем, а ћубица на врх главе је баш оно што желим.  Ето, ни мами нисм увек лепа user posted image .

(odgovor članu Capa)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 13:25:10   
Snelle
IZVORNA PORUKA: BubaMira

А још ми мама рече пре поласка "пусти, ћеро, косу, немој је везивати, лепше ти је кад пустиш"


Ovo izgleda svaka mama svojoj ćeri kaže user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 13:27:53   
Capa
Slažem se sa vama... user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 13:49:23   
jovicaa
pa da... i ja imam nesto u poslednje vreme potrebu da se sredjujem.. ali kod mene je sredjivanje kada stavim malo vece mindjuse, kreon, napravim neku "frizuru"( mislim nije to prava frizura) i obucem neku meni sipmaticnu kombinaciju... generalno sam u malo opustenijem stilu.... tako da je za mene i ovo gore navedeno sredjivanje i sasvim je dovoljno da se osecam lepo!
evo sad kad razmislim potpuno sam zanemarila sebe.... ranije sam imala svoje rituale nege.. a sada mi tusiranje, pranje kose, mazanje tela, brijanje i td predstavlja nesto sto radim usput i na brzinu.... nekako vise ne uzivam u tim stvarima.... valjda nemam ni vremena...


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 20:01:39   
vukosava
e-mail koji sam danas dobila:

user posted image

I zapamti:

'Život NE treba da bude put do groba, sa namerom da stigneš sigurno u atraktivnom i dobro očuvanom telu, već radije da se survaš do njega nekim suludim stazama - Chardonnay u jednoj, čokolada u drugoj ruci - telom temeljno iskorištenim, totalno izanđalim, koje vrišti: 'WOW kakva vožnja!'

Pošalji ovo na adrese 4 žene i izgubićeš dve kile Pošalji ovo svim ženama koje znaš (ili si ih ikad znala) i izgubićeš DESET kila

AKO izbrišeš ovaj mejl, ugojićeš se DVADESET kila!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
20.9.2011 20:03:58   
Verus
Meni je mama uvek govorila da mi je podignuta lepsauser posted image
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: BubaMira

А још ми мама рече пре поласка "пусти, ћеро, косу, немој је везивати, лепше ти је кад пустиш"


Ovo izgleda svaka mama svojoj ćeri kaže user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
21.9.2011 3:53:31   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: ribizla

Ja se ne sminkam ali ne idem dlakava , masne kose , neurednih ruku , nesredjenih nokATA i neostruganih peta. Lepota krece iznutra ali ako je zatvori stoput dodat dezodorans ne moze da izadje na videlo user posted image

Najgore su mi gospodje , tip top sredjene ,sa ispucalim petama user posted image user posted image za ovaj post skidam kapu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
21.9.2011 13:36:42   
vukosava

IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: ribizla

Ja se ne sminkam ali ne idem dlakava , masne kose , neurednih ruku , nesredjenih nokATA i neostruganih peta. Lepota krece iznutra ali ako je zatvori stoput dodat dezodorans ne moze da izadje na videlo user posted image

Najgore su mi gospodje , tip top sredjene ,sa ispucalim petama user posted image user posted image za ovaj post skidam kapu...


A one sa dlakavim nogama, kojih je zilion u Srbiji, mislim na one malo starije. Sva se napucala, a sa listova dzungla viri.

Dakle tema je: Biti negovana sebi i drugima ili licna higijena... Treba otvoriti jednu za muskarce na slicnu temu

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
21.9.2011 23:36:48   
Cecana
Capo i ja se slazem da zena treba da bude sebi lepa pa ce i drugima biti.
Bubamiro jesi ti to bila na Vrsackom grozdjbalu? Kod mene ista prica,sredila se,da ne kazem skockala,a vratila se kuc sa grozdjebala
kao dimljena slanina ili prsuta













(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
21.9.2011 23:39:25   
Anoniman
Na Vršačkom, jašta. user posted image A ti?

(odgovor članu Cecana)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
21.9.2011 23:43:10   
Ivanka 75
Mene pitaše ovih dana izvesne babe iz komšiluka za koga se sređujem svaki dan i nosim suknje kad sam kućiuser posted image
A meni lepo kad mm dođe s posla pa me odmeri... onako... kao da hoće.... khm khmuser posted image user posted image user posted image
A jedna mi rekla pre neki dan "pa ti si i kod frizera bila a sediš kod kuće"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
21.9.2011 23:45:56   
Dove
Kad sam se udala i dosla ovde moja jetrvica koja je osamdeseto god imala siske ispod miske.Kike da pletes.I kaze meni jedna bugarka sto radi kod nas da ona od mene skapirala da treba da se brije...
I ja je napalim da treba da brije i dole i da je lepsi sex kad nema dlacica.I ona dovati brijac,pa onako tupava ne podkrati postojecu sumu nego odma udri.Prvo isekla klicuuser posted image drugo kad to pocelo da raste ona se cesala ko da ima picajzle.A ja kao zao mi,a ovamo cu crknem od smeha.Treceg dana je hodala kao da jahala burici...
Nikad joj vise nije palo na pamet da se brija a ja sam shvatila da
BISERI SE NE BACAJU PRED SVINJE!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 19:57:30   
Cecana

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Na Vršačkom, jašta. user posted image A ti?


I ja,super je bilo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 20:02:54   
Verus
Joj Dove, bas si okrutna...

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 20:06:10   
minavb
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Joj Dove, bas si okrutna...

Htedoh i ja ovo da napisem ali sam odustala da ne ispadnem dezurna vestica. Ta jetrvica je zivela i rasla u nekim drugacijim uslovima, nije zasluzila da joj se neko podsmeva.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 20:08:51   
Verus
mina, ja uzela tu tituluuser posted image

Salu na stranu, tako mislim.  Bas mi zao devojke, eto, ugledala se na nekoga, a ti joj Dove mogla pomoci....ne znam tipa, depilacija ili nesto slicno, pa da nauci kako se to radi.  Ne znam, ja bih bar tako, laskalo bi mi da neko zeli da se ugleda na meneuser posted image
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Joj Dove, bas si okrutna...

Htedoh i ja ovo da napisem ali sam odustala da ne ispadnem dezurna vestica. Ta jetrvica je zivela i rasla u nekim drugacijim uslovima, nije zasluzila da joj se neko podsmeva.


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 20:15:09   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Dove

Kad sam se udala i dosla ovde moja jetrvica koja je osamdeseto god imala siske ispod miske.Kike da pletes.I kaze meni jedna bugarka sto radi kod nas da ona od mene skapirala da treba da se brije...
I ja je napalim da treba da brije i dole i da je lepsi sex kad nema dlacica.I ona dovati brijac,pa onako tupava ne podkrati postojecu sumu nego odma udri.Prvo isekla klicuuser posted image drugo kad to pocelo da raste ona se cesala ko da ima picajzle.A ja kao zao mi,a ovamo cu crknem od smeha.Treceg dana je hodala kao da jahala burici...
Nikad joj vise nije palo na pamet da se brija a ja sam shvatila da
BISERI SE NE BACAJU PRED SVINJE!!!!


Malo si pregrubo ovo rekla. Mislim kakav je biser majke ti brijati se dole radi boljeg seksa? I zasto je ona svinja ako ne ume da obrije taj predeo???? Mozda joj je seks odlican i bez obrijane pishe...

Zna se zasto nam rastu dlake tu dole, imaju i one neku funkciju. A to jel voli neko da je kao od majke rodjen u tom predelu ili ne, to je stvar zeninog izbora a ne toga da li je svinja ili ne kako ti kazes.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 20:40:04   
Verus
Eto, da dodam da sam i ja trenutno "svinja" jer nit vidim, nit mogu dole da dohvatim; moracu na strucnu depilaciju, druge nemauser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:00:43   
Vika
Bre Verus, ja tek sad bacih pogled na tvoj sticker! Prijatno se iznenadih! Bravo mamauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:03:07   
minavb
E bre Vuko sad i ti pretera. user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
22.9.2011 23:33:50   
anuksunamun
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Eto, da dodam da sam i ja trenutno "svinja" jer nit vidim, nit mogu dole da dohvatim; moracu na strucnu depilaciju, druge nemauser posted image

axaxaxaxaxxax vala ja se bas i osecam ko svinja,idem na depilaciju cim utvrde da je sve ok sa bebarom:):)ne podnosim dlake,bar ne na svom telu:):):)dok moje sestre 1970 i 1972 ne kontaju mene kao klinku 1982 :):)koja trpi svu tu bol zbog gluposti:):):)ima nas svakakvih ,ja volim da sam sredjena bar u tim predelima :):)i naravno pete ,obrve ,kosa,nokti,a sminka ,pa kako sam kad raspolozenauser posted image
a definitivno najsexy se osecam u haljini chanel duzine sa sve isfeniranom kosom ,sminkom i stiklama,i halt_er carapicama,kad svi zveraju u mene ko da sam pala sa marsa..eto da se ne lazemo:):)

< Poruku je uredio anuksunamun -- 22.9.2011 23:36:34 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here