|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
3.5.2011 10:32:14   
Sanjica26 RR
Trebalo je ranije da kazem..pre dve nedelje se Teodora se okrenula dva puta sa stomaka na ledja. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
3.5.2011 10:32:55   
Olga75
Bravo za Teodoruuu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.5.2011 17:06:08   
Verus
Maya21 iz teme "Lepe vesti". 
IZVORNA PORUKA: Maya21

moje hrabro dete, moj sportista presao 17km na maratonu user posted image hmm ovo je mozda za temu DA SE POHVALIMO NASOM DECOM user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.5.2011 17:06:44   
Maya21
hvala Veruskice user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.5.2011 17:07:15   
Verus
To ne da je za pohvalu, nego se nikako ne sme propustiti.  Bravo deckouser posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
8.5.2011 19:45:36   
Daca88
Ja se nikad nisam hvalila u ovoj lepoj temici,pa evo...
Kad Alena pitam-gde je cica?On pogleda prema cicinoj korpici i kaže c,c,c
Kada ga pitam-gde duva vetar?On pogleda prema prozoru i kaže sssss
Kada ga pitam-gde je meda(ima šuške na medu),onda se uhvati za stopalo,skine šušku i počne da mlatara sa njom:)
Zna da taši sa ručicama,zna da poljubi(mada je to više lickanje obraza i balavljenje ali meni najdražeuser posted image )
Kada ga nosamo pa kažemo"zaaaagrljaaaj,onda stegne ručicama oko vrata onog ko ga nosa.
Kad pitam-gde zeko pije vodice?On ispruži ruku i sa prstićem pokaže u dlan.
Kada se igramo sa loptom onda ja sedim na jednom kraju prostorije a on na drugom,pa zna da doguriška loptu do mene,pa mu je ja vratim.
Zna da pokaže gde je glava,uši,i nos.
I meni najsmešnije,kada MM ode u toalet,pitamo ga gde je tata,a on počne da kao prdi sa ustimauser posted image user posted image


_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
8.5.2011 19:47:09   
Snelle
Daco, wow, bravo, baš ti je pametno detence user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
8.5.2011 19:56:29   
Daca88

IZVORNA PORUKA: Snelle

Daco, wow, bravo, baš ti je pametno detence user posted image

Hvala,ovako on jeste pametan,ali recimo počeo mi je stabilno sedeti TEK sa 7,5 ili čak 8 meseci,još uvek ne stoji celim stopalom nego na prstićima.Tek nedavno se počeo dizati uz nameštaj,ali je strašno nestabilan i padne na guzu.Neće da korača kada ga držim za ručice,nego stoji ukopan u mestu.Tek sa 6 meseci se počeo okretati.Nezna da puzi,a kada puzi onda puzi samo unazad.Neće da pije sam,neće da pokuša jesti sam,još uvek blendamo do neprepoznavanja,neće gnječeno,a kamoli seckano.Još uvek pije na flašicu,pisak ili kljun neće...Tek prošle nedelje se počeo dizati iz ležećeg u sedećiuser posted image user posted image
...Zaboravila sam napisati,zna reći dodi,ajde,daj,da,ne,tata,baba,deda.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
8.5.2011 20:04:14   
Snelle
Sve to što si napisala nije uopšte za brigu! user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:15:32   
indy_25
Moj Sarah je pocela pomalo da prica. Kaze dje si kaze ona de si, pa onda moje kaze oje, Ura uaaa,necu, daj dai, njam njam nam nam. Ovo necu i dje si nema pojma sta znaci nego ko papagaj ponvalja za mnom kad ja to izgovorim. A najsmjesnija mi je drzi telefon na uhu i kaze ui ko francuzi. Ja joj govorim nije ui nego halo a ona ui. I pocela je da konta, ja slazem ves i govorim joj daj mami i ona mi vadi iz korpe stvari i doda mi . Bas puno razumije .

A od hodanja ni H nista izgleda da moje procjene do 2 godine zivota ce se ostvariti.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:22:26   
Iwana87
Bravo za Saru Indy,mada ja mislim da deca mnogo vise znaju nego sto nam pokazuju,ili mi ne primetimo uvek.
Kad sam vec ovde,oo mi svasta znamo.Da donese pelene,da uzme flasicu kad kazem da ide da je uzme,donese loptu,baci mami loptu,da vozimo kolca,donese mi i da da ih pustim po podu.Ja licno nisam kontala koliko on upija dok nije poceo da pokazuje sve,gleda kako metem po kuci,ostala metla do vrata on otisao uzeo i poceo da "mete".Igramo se na podu i kazem ajde malo vodu da pisej,on ustane i ode do flasice,i pije vodu.Tad sam pocela da "proveravam" sta se zna pa ga stalno nesto pitamuser posted image E da,ume da se uspenje na stepenice.Belsavo dete.pustila sam ga da vidim bas sta ce uraditi,lepo je kleko na kolena i penjao se puzeci stepenik po stepenik.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:23:57   
indy_25
Pametni decko bravo za njega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:25:41   
sneza24
David isto nista ne prica ali sve razume i zna sta je sta.
Danas smo bili do jedne prodavnice da mu kupim nesto i on se zanimao gledajuci etikete u jednom momentu kaze BEBA ja mislim slucajno je to reko,kad pogledam a on mi stvarno pokazuje bebu na slici.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:27:15   
Snelle
Lana ništa ne priča osim njeno trala-la-la na kinesko-japansko-mandarinskom user posted image Ali smo juče mm i ja ostali blago rečeno zapanjeni. Pošto je sad u fazi "histerišem za svaki sitnicu" ja joj juče kažem: "Lana zašto si nevaljala?". Nije prošao ni sekund ona me je čula šta sam rekla i ponovila "nevalala" user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:28:29   
madre
IZVORNA PORUKA: Daca88

Ja se nikad nisam hvalila u ovoj lepoj temici,pa evo...
Kad Alena pitam-gde je cica?On pogleda prema cicinoj korpici i kaže c,c,c
Kada ga pitam-gde duva vetar?On pogleda prema prozoru i kaže sssss
Kada ga pitam-gde je meda(ima šuške na medu),onda se uhvati za stopalo,skine šušku i počne da mlatara sa njom:)
Zna da taši sa ručicama,zna da poljubi(mada je to više lickanje obraza i balavljenje ali meni najdražeuser posted image )
Kada ga nosamo pa kažemo"zaaaagrljaaaj,onda stegne ručicama oko vrata onog ko ga nosa.
Kad pitam-gde zeko pije vodice?On ispruži ruku i sa prstićem pokaže u dlan.
Kada se igramo sa loptom onda ja sedim na jednom kraju prostorije a on na drugom,pa zna da doguriška loptu do mene,pa mu je ja vratim.
Zna da pokaže gde je glava,uši,i nos.
I meni najsmešnije,kada MM ode u toalet,pitamo ga gde je tata,a on počne da kao prdi sa ustimauser posted image user posted image


daco, ti si bas sacekala da se nakupi pa da nas ocarasuser posted image bravo za alenauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:31:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

Lana ništa ne priča osim njeno trala-la-la na kinesko-japansko-mandarinskom user posted image Ali smo juče mm i ja ostali blago rečeno zapanjeni. Pošto je sad u fazi "histerišem za svaki sitnicu" ja joj juče kažem: "Lana zašto si nevaljala?". Nije prošao ni sekund ona me je čula šta sam rekla i ponovila "nevalala" user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prva reč joj je "nevaljala", ala si nadrljala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:44:57   
simke
Siniša je počeo da priča tek kad je krenuo u vrtić,znači sa 22 meseca.Dotle je znao(hteo)da kaže mama,baba,tata,deda,a od prvog dana vrtića je izgovarao po 10-15 novih reči,da bi posle mesec dana sklapao složene rečenice.Na početku je mnogo bolje izgovarao,a sad se glupira ništa ga ne razumemuser posted image I pun je "bisera"user posted image

Kad dođem sa posla i postavim ručak on će meni mama neće juča,mama nije gjadna,mama nije umojna(napomena: j=l ili r)user posted image Međutim,jedan dan okrene priču,došao kod mene kaže daš mama juku,dođi sedi na kejet(krevet),umojija si se,mojaš majo da se odmojišuser posted image Kažem ja njemu nisam umorna,moram da operem sudove,a on meni onako "strogo"odgovara: neće mama peje sudove,mama sedne tu,boje mamu nogeuser posted image
Često mi kaže dođi mama jegni pojed Cinice,dođi da te Cinica mazi,jubiuser posted image
Mozak me često zaboli od silnog moždikanja šta je moje dete reklouser posted image Tako sam jedno mesec dana moždikala šta znači pinine gume,mojaš mama pinineš gume,moja Cinica pinine gume i tako u nedogled,sve dok jednog dana nisam sasvim slučajno shvatila...moraš da PRITISNEŠ DUGMEuser posted image user posted image




(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:46:08   
Snelle
Neeee, prva reč joj je bila ta-ta, pa ma-ma, ba-ba, pa onda de-si, je-de i svašta još na tom jeziku user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:49:44   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: indy_25

Kaze dje si kaze ona de si


Pa sta hoces dijete ti prica ekavski  user posted image user posted image user posted image

Bravo za malisane user posted image Snelle ti si nevaljala, a ne drugarica nasa user posted image Ja cu da je naucim da kaze mama poslije toga= nevalala mama user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:50:54   
Sanjica26 RR
A, zaboravila si i da pevusi lalalauser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:51:57   
Snelle
A je li choopo, žitija, jel možeš kad budeš već tu da je naučiš i da spava bolje preko noći? A da, ne možeš, ni ti to ne znaš kao ni ja user posted image  user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:54:50   
indy_25

IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: indy_25

Kaze dje si kaze ona de si


Pa sta hoces dijete ti prica ekavski user posted image user posted image user posted image

Bravo za malisane user posted image Snelle ti si nevaljala, a ne drugarica nasa user posted image Ja cu da je naucim da kaze mama poslije toga= nevalala mama user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 22:59:17   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Snelle

A je li choopo, žitija, jel možeš kad budeš već tu da je naučiš i da spava bolje preko noći? A da, ne možeš, ni ti to ne znaš kao ni ja user posted image  user posted image


Ma nemoj user posted image user posted image Sad cu da lazem i kazem da M spava cijelu noc, samo da bi tebe iznervirala user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 23:01:16   
Anoniman
Juče je Miša savladao silazak niz stepenice držeći se za gelender user posted image Samo mi je smešno što uvek prvo gazi levom kad silazi, a desnom kad se penje user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 249
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2011 23:04:12   
IVA 11
Moj sin je vec poceo da se udvara, cupa i mlati rukama po curicama koje su starije od njega, i sav je srecan i cici od srece.user posted image I samo sto ne prohoda, stalno je na rucicama. Vrijeme leti, do juce beba, sad decko mali. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here