|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
25.4.2011 15:39:12   
Anck Su Nmaun
Lilly stvarno , da se rasplaces od srece ...skuvao mami kafu..e dusa pametna user posted image   i jos zabavlja seku ma imas malo blago user posted image user posted image user posted image

Indy , pametnice jedne, tako moja Taca kad se vidi na kompu na slikama ili klipove tako se obraduje sebi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
25.4.2011 15:40:46   
vukosava
moja je skontala da moze da se dere. kad smo je vodili zadnji put na vakcinisanje, kad smo dosli kuci drala se iz petnih zila bas dugo. i sad svaki dan voli da pocne nesto da brblja pa kad pusti glas :) kaze aaaaaaaa iz petnih zila (ne place nego onako kao prica al bas glasno) user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
25.4.2011 18:00:24   
Lilly*
Opet ja ovde user posted image Moje veliko dete danas nešto odlučilo da bude dobro, neće valjati user posted image
Dok sam bila u sobi sa bebom, on je pospremio dnevni boravak (posklanjao svoje igračke u bebina kolica, ali haj' sad user posted image ) i napravio mi limunadu user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
25.4.2011 19:50:37   
Ana RR
user posted image maleno..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
25.4.2011 20:32:55   
Lu
Lilly, po ko zna koji put, tvoje dijete je divno user posted image
Ko kaže da su djevočice osjećajnije lažeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
25.4.2011 21:05:33   
indy_25
I moj sin je isto takav i mislim da su djecaci vise osjecajniji sto se tice majke. Vec sam pisala kad mi je muz bio u Las vegasu pa sam se malo opustila i nisam bas nesto spremala po kuci i jedno jedan dan sam ostavila prljavio sudje u kuhinju. Kad ujutro me moj Denija budi i kaze mama hajde u kuhinju da vidis nesto ja tamo otisla kad sve sredjeno nije bas ko zenska ruka al je on sve sudje oprao i sve pospremio dok je mama spavala do 11 a on ustaje uvijek rano. Rekla sam mu da to vise nikad ne radi jer se poze posjeci na noz ili da mu pukne casa. I puno sam ga ljubila taj dan i rekla mu da je najbolje dijete na svijetu. On isto cuva Saru i zabavlja je hrani je kad ja nestodrugo moram da radim. Ma bas mi je zlato on user posted image  a Sara ce cini mi se da bude kontra od njega.

Lilly bravo tvom deckicu kako slusa mamu user posted image  A koliko ima godina ?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
25.4.2011 21:07:05   
indy_25
5 godina sad vidjeh na tickeru user posted image  svaka mu cast moraces da ga nagradis kad je takav user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 4:14:23   
vukosava

IZVORNA PORUKA: indy_25

I moj sin je isto takav i mislim da su djecaci vise osjecajniji sto se tice majke. Vec sam pisala kad mi je muz bio u Las vegasu pa sam se malo opustila i nisam bas nesto spremala po kuci i jedno jedan dan sam ostavila prljavio sudje u kuhinju. Kad ujutro me moj Denija budi i kaze mama hajde u kuhinju da vidis nesto ja tamo otisla kad sve sredjeno nije bas ko zenska ruka al je on sve sudje oprao i sve pospremio dok je mama spavala do 11 a on ustaje uvijek rano. Rekla sam mu da to vise nikad ne radi jer se poze posjeci na noz ili da mu pukne casa. I puno sam ga ljubila taj dan i rekla mu da je najbolje dijete na svijetu. On isto cuva Saru i zabavlja je hrani je kad ja nestodrugo moram da radim. Ma bas mi je zlato on user posted image  a Sara ce cini mi se da bude kontra od njega.

Lilly bravo tvom deckicu kako slusa mamu user posted image  A koliko ima godina ?


ma samo nek pere, nista mu nece faliti da ima i tu vestinu. samo reci da ne pere case i nozeve i uzivaj

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 11:27:34   
Anoniman
Moj Miško je počeo da bere cveće i da ga poklanja svima redom user posted image Mnogo mi je to slatko!!!

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 11:58:12   
Olga75
Nina , becka skola , sta reci user posted image
srce malo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 14:57:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Nina , becka skola , sta reci user posted image
srce malo


user posted image , a ne znam samo na koga mu je to - tata mu se baš nije pretrgao sa romantikom user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 15:04:16   
Verus
-sad sama stoji ( i kezi se od srece )
-kaze: josh djus, avgos (argos=pas), ces (cezar=macka), ajde, mama, deda, dada (tata valjda), daj, i nesto sto zvuci kao dodji.  Veoma povezuje kada da ih kaze i upre prstom.  Isto kaze bye bye (za pa pa), i ponekad kaze haj (za cao).  Dosta dobrouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 15:08:51   
Iwana87
Bravo verus za lepoticu maluuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 15:14:29   
Verus
user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 22:05:07   
indy_25
Bravo bubamarice user posted image moja Sara samo zna osnovne rijeci user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 22:29:53   
lanajelena
Nisam ovde pisala izmedju ostalog vec duze vreme sam silazi sa kreveta a pre neko vece se sam i popeo kako ne znam ( nije nam visok kad se razmesti krevet )

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 22:31:11   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Nisam ovde pisala izmedju ostalog vec duze vreme sam silazi sa kreveta a pre neko vece se sam i popeo kako ne znam ( nije nam visok kad se razmesti krevet )

user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 22:35:58   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Verus RR

-sad sama stoji ( i kezi se od srece )
-kaze: josh djus, avgos (argos=pas), ces (cezar=macka), ajde, mama, deda, dada (tata valjda), daj, i nesto sto zvuci kao dodji.  Veoma povezuje kada da ih kaze i upre prstom.  Isto kaze bye bye (za pa pa), i ponekad kaze haj (za cao).  Dosta dobrouser posted image


Srećica user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 22:40:23   
indy_25
Bravo Dusane user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
26.4.2011 22:49:20   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Verus RR

-sad sama stoji ( i kezi se od srece )
-kaze: josh djus, avgos (argos=pas), ces (cezar=macka), ajde, mama, deda, dada (tata valjda), daj, i nesto sto zvuci kao dodji.  Veoma povezuje kada da ih kaze i upre prstom.  Isto kaze bye bye (za pa pa), i ponekad kaze haj (za cao).  Dosta dobrouser posted image

divno!!  jedva cekam prve reci mog malog piletauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2011 17:33:02   
jelenadunja
D vec uveliko govori mama i baba,a danas je izgovorila ,,deda,, i ,,tata,,, joj kako je samo slatko zvucalo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2011 21:52:21   
lanajelena
Lana i ja smo danas dobile prvi poljubac u obraz od Dusana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2011 22:17:30   
Snelle
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Lana i ja smo danas dobile prvi poljubac u obraz od Dusana user posted image user posted image user posted image


Raznežila sam se user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
3.5.2011 8:40:04   
Anck Su Nmaun
Prvi put smo pikili i kakali u nosi user posted image jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej mama je jaako srecna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
3.5.2011 9:11:01   
lesica
user posted image user posted image user posted image za veliku vojcicu!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here